Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. dolnośląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
14
43.75 %
Zwycięstwa gości
12
37.5 %
Remisy
6
18.75 %

Bramki

Gospodarzy
92
średnia: 2.88
Gości
69
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.13%
1 z 32
0.5
96.88%
31 z 32
6.25%
2 z 32
1.5
93.75%
30 z 32
18.75%
6 z 32
2.5
81.25%
26 z 32
28.13%
9 z 32
3.5
71.88%
23 z 32
50%
16 z 32
4.5
50%
16 z 32
65.63%
21 z 32
5.5
34.38%
11 z 32

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 3 9.38 %
1:1 2 6.25 %
2:2 2 6.25 %
2:0 2 6.25 %
1:3 2 6.25 %
0:0 1 3.13 %
3:3 1 3.13 %
1:0 1 3.13 %
1:2 1 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 1 3.13 %
2:3 1 3.13 %
3:4 1 3.13 %
4:2 1 3.13 %
5:3 1 3.13 %
3:0 1 3.13 %
1:4 1 3.13 %
4:1 1 3.13 %
5:0 1 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 1 3.13 %
0:6 1 3.13 %
8:2 1 3.13 %
8:0 1 3.13 %
0:8 1 3.13 %
9:0 1 3.13 %
10:1 1 3.13 %
11:0 1 3.13 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    4
    15%
  • 06
    11:00
    Polonia Środa Śląska (k)
    0
    8
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • 06
    11:00
    Moto Jelcz Oława (k)
    2
    3
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • 06
    17:00
    UKS Bierutów (k)
    8
    2
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • 08
    15:00
    Orlik Jelenia Góra (k)
    2
    2
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • 13
    11:00
    Chrobry Głogów (k)
    5
    3
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • 13
    11:00
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    0
    5
    :
    UKS Bierutów (k)
  • 13
    14:15
    Ślęza II Wrocław (k)
    8
    0
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • 13
    16:00
    Orlik Jelenia Góra (k)
    10
    1
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • 04
    11:00
    Polonia Środa Śląska (k)
    0
    0
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • 04
    11:00
    Polonia II Świdnica (k)
    1
    3
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • 04
    11:00
    Kolektyw Radwanice (k)
    2
    1
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • 04
    14:00
    Moto Jelcz Oława (k)
    1
    1
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • 18
    14:00
    Chrobry Głogów (k)
    2
    0
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • 18
    17:30
    Ślęza II Wrocław (k)
    11
    0
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • 11
    13:15
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    0
    6
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • 29
    11:00
    UKS Bierutów (k)
    2
    2
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • 25
    11:00
    Polonia II Świdnica (k)
    1
    2
    :
    UKS Bierutów (k)
  • 25
    11:00
    Kolektyw Radwanice (k)
    4
    1
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • 25
    15:00
    Moto Jelcz Oława (k)
    2
    0
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • 25
    16:30
    Orlik Jelenia Góra (k)
    3
    0
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • 20
    12:00
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    0
    4
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • 11
    14:00
    UKS Bierutów (k)
    1
    1
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • 31
    11:00
    Polonia Środa Śląska (k)
    0
    4
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • 31
    12:30
    Ślęza II Wrocław (k)
    0
    4
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • 11
    15:30
    Orlik Jelenia Góra (k)
    9
    0
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • 08
    11:00
    Kolektyw Radwanice (k)
    3
    4
    :
    UKS Bierutów (k)
  • 08
    13:00
    Moto Jelcz Oława (k)
    5
    0
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • 08
    15:00
    Chrobry Głogów (k)
    3
    3
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • 27
    13:00
    Polonia Środa Śląska (k)
    1
    4
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • 15
    10:00
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    1
    3
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • 15
    11:00
    Polonia II Świdnica (k)
    1
    0
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • 15
    14:00
    UKS Bierutów (k)
    4
    2
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • -
    ?:?
    Kolektyw Radwanice (k)
    -
    -
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • -
    ?:?
    Orlik Jelenia Góra (k)
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • -
    ?:?
    Chrobry Głogów (k)
    -
    -
    :
    UKS Bierutów (k)
  • -
    ?:?
    Ślęza II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • -
    ?:?
    Ślęza II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    UKS Bierutów (k)
  • -
    ?:?
    Chrobry Głogów (k)
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • -
    ?:?
    Orlik Jelenia Góra (k)
    -
    -
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • -
    ?:?
    Kolektyw Radwanice (k)
    -
    -
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • -
    ?:?
    Moto Jelcz Oława (k)
    -
    -
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • -
    ?:?
    Polonia II Świdnica (k)
    -
    -
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • -
    ?:?
    Polonia Środa Śląska (k)
    -
    -
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    UKS Bierutów (k)
    -
    -
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • -
    ?:?
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • -
    ?:?
    Ślęza II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • -
    ?:?
    Chrobry Głogów (k)
    -
    -
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • -
    ?:?
    Orlik Jelenia Góra (k)
    -
    -
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • -
    ?:?
    Kolektyw Radwanice (k)
    -
    -
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • -
    ?:?
    Moto Jelcz Oława (k)
    -
    -
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    Polonia II Świdnica (k)
    -
    -
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • -
    ?:?
    Polonia Środa Śląska (k)
    -
    -
    :
    UKS Bierutów (k)
  • -
    ?:?
    UKS Bierutów (k)
    -
    -
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • -
    ?:?
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    -
    -
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • -
    ?:?
    Ślęza II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • -
    ?:?
    Chrobry Głogów (k)
    -
    -
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • -
    ?:?
    Orlik Jelenia Góra (k)
    -
    -
    :
    Ślęza II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    Kolektyw Radwanice (k)
    -
    -
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • -
    ?:?
    Moto Jelcz Oława (k)
    -
    -
    :
    UKS Bierutów (k)
  • -
    ?:?
    Polonia II Świdnica (k)
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • -
    ?:?
    Polonia Środa Śląska (k)
    -
    -
    :
    Moto Jelcz Oława (k)
  • -
    ?:?
    UKS Bierutów (k)
    -
    -
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • -
    ?:?
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    -
    -
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • -
    ?:?
    Ślęza II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • -
    ?:?
    Chrobry Głogów (k)
    -
    -
    :
    Zagłębie Wałbrzych (k)
  • -
    ?:?
    Orlik Jelenia Góra (k)
    -
    -
    :
    UKS Bierutów (k)
  • -
    ?:?
    Kolektyw Radwanice (k)
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska (k)
  • -
    ?:?
    Moto Jelcz Oława (k)
    -
    -
    :
    Polonia II Świdnica (k)
  • -
    ?:?
    Polonia II Świdnica (k)
    -
    -
    :
    Kolektyw Radwanice (k)
  • -
    ?:?
    Polonia Środa Śląska (k)
    -
    -
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • -
    ?:?
    UKS Bierutów (k)
    -
    -
    :
    Chrobry Głogów (k)
  • -
    ?:?
    Zagłębie Wałbrzych (k)
    -
    -
    :
    Ślęza II Wrocław (k)