Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. opolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
9
45 %
Zwycięstwa gości
10
50 %
Remisy
1
5 %

Bramki

Gospodarzy
65
średnia: 3.25
Gości
87
średnia: 4.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 20
0.5
100%
20 z 20
0%
0 z 20
1.5
100%
20 z 20
5%
1 z 20
2.5
95%
19 z 20
15%
3 z 20
3.5
85%
17 z 20
35%
7 z 20
4.5
65%
13 z 20
35%
7 z 20
5.5
65%
13 z 20

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 2 10 %
3:1 2 10 %
8:1 2 10 %
1:1 1 5 %
1:2 1 5 %
3:4 1 5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 5 %
2:4 1 5 %
6:4 1 5 %
3:0 1 5 %
6:3 1 5 %
0:6 1 5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 1 5 %
0:10 1 5 %
12:2 1 5 %
0:12 1 5 %
2:18 1 5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    5
    26%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    3
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    32%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    5
    26%
  • 20
    14:00
    UKS SAP Brzeg (k)
    12
    2
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • 20
    14:00
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    1
    1
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • 20
    16:00
    LZS Pakosławice (k)
    2
    4
    :
    Unia II Opole (k)
  • -
    ?:?
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    -
    -
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • 27
    16:00
    ULKS Bogdańczowice (k)
    8
    1
    :
    Unia II Opole (k)
  • 27
    16:00
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    3
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • 04
    11:00
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    0
    12
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • 04
    12:30
    Unia II Opole (k)
    1
    3
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • 04
    14:00
    LZS Pakosławice (k)
    0
    10
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • 11
    11:00
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    6
    3
    :
    Unia II Opole (k)
  • 11
    14:00
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    3
    0
    :
    LZS Pakosławice (k)
  • 11
    14:00
    UKS SAP Brzeg (k)
    6
    4
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • 18
    12:30
    Unia II Opole (k)
    2
    18
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • 18
    14:00
    LZS Pakosławice (k)
    0
    7
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • 18
    15:00
    ULKS Bogdańczowice (k)
    8
    1
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • 25
    14:00
    UKS SAP Brzeg (k)
    3
    1
    :
    LZS Pakosławice (k)
  • 25
    14:00
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    1
    3
    :
    Unia II Opole (k)
  • 14
    11:00
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    3
    4
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • 08
    11:00
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    0
    6
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • 08
    14:00
    ULKS Bogdańczowice (k)
    5
    4
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • 14
    14:00
    LZS Pakosławice (k)
    1
    2
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • -
    ?:?
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    -
    -
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • -
    ?:?
    ULKS Bogdańczowice (k)
    -
    -
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • -
    ?:?
    LZS Pakosławice (k)
    -
    -
    :
    Unia II Opole (k)
  • -
    ?:?
    Unia II Opole (k)
    -
    -
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • -
    ?:?
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    -
    -
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • -
    ?:?
    UKS SAP Brzeg (k)
    -
    -
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • -
    ?:?
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    -
    -
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • -
    ?:?
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    -
    -
    :
    Unia II Opole (k)
  • -
    ?:?
    ULKS Bogdańczowice (k)
    -
    -
    :
    LZS Pakosławice (k)
  • -
    ?:?
    LZS Pakosławice (k)
    -
    -
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • -
    ?:?
    Unia II Opole (k)
    -
    -
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • -
    ?:?
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    -
    -
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • -
    ?:?
    UKS SAP Brzeg (k)
    -
    -
    :
    Unia II Opole (k)
  • -
    ?:?
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    -
    -
    :
    LZS Pakosławice (k)
  • -
    ?:?
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
    -
    -
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • -
    ?:?
    ULKS Bogdańczowice (k)
    -
    -
    :
    Rolnik II B.Głogówek (k)
  • -
    ?:?
    LZS Pakosławice (k)
    -
    -
    :
    UKS SAP Brzeg (k)
  • -
    ?:?
    Unia II Opole (k)
    -
    -
    :
    Piast Strzelce Opolskie (k)
  • -
    ?:?
    Piast Strzelce Opolskie (k)
    -
    -
    :
    LZS Pakosławice (k)
  • -
    ?:?
    UKS SAP Brzeg (k)
    -
    -
    :
    ULKS Bogdańczowice (k)
  • -
    ?:?
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    -
    -
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)