Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
9
42.86 %
Zwycięstwa gości
9
42.86 %
Remisy
3
14.29 %

Bramki

Gospodarzy
44
średnia: 2.1
Gości
32
średnia: 1.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 21
0.5
100%
21 z 21
19.05%
4 z 21
1.5
80.95%
17 z 21
38.1%
8 z 21
2.5
61.9%
13 z 21
57.14%
12 z 21
3.5
42.86%
9 z 21
66.67%
14 z 21
4.5
33.33%
7 z 21
76.19%
16 z 21
5.5
23.81%
5 z 21

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 14.29 %
0:1 2 9.52 %
1:0 2 9.52 %
1:2 2 9.52 %
0:3 2 9.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 1 4.76 %
2:2 1 4.76 %
3:3 1 4.76 %
2:3 1 4.76 %
3:4 1 4.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 4.76 %
6:2 1 4.76 %
5:0 1 4.76 %
6:1 1 4.76 %
6:0 1 4.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    12
    67%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    0
    0%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    2
    11%
  • 05
    11:00
    Sanovia Lesko (k)
    6
    1
    :
    Inter Gnojnica (k)
  • 06
    17:30
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
    0
    3
    :
    Resovia II (k)
  • 24
    11:00
    Olimpia Pysznica (k)
    5
    0
    :
    GKS Majdan Sieniawski (k)
  • 12
    15:00
    Inter Gnojnica (k)
    1
    0
    :
    Korona Tuchla (k)
  • 13
    10:30
    Olimpia Pysznica (k)
    6
    2
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • 13
    11:00
    Resovia II (k)
    6
    0
    :
    Sanovia Lesko (k)
  • 19
    11:00
    Sanovia Lesko (k)
    2
    0
    :
    Olimpia Pysznica (k)
  • 20
    11:00
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
    1
    1
    :
    GKS Majdan Sieniawski (k)
  • 20
    13:00
    Korona Tuchla (k)
    0
    4
    :
    Resovia II (k)
  • 26
    16:00
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    3
    3
    :
    Inter Gnojnica (k)
  • 27
    14:00
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
    1
    2
    :
    Sanovia Lesko (k)
  • 27
    15:00
    Olimpia Pysznica (k)
    2
    0
    :
    Korona Tuchla (k)
  • 04
    15:00
    Inter Gnojnica (k)
    0
    3
    :
    Resovia II (k)
  • 24
    14:00
    Korona Tuchla (k)
    2
    3
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • 31
    11:00
    Sanovia Lesko (k)
    0
    1
    :
    GKS Majdan Sieniawski (k)
  • 10
    11:00
    Sanovia Lesko (k)
    2
    2
    :
    Korona Tuchla (k)
  • 10
    12:00
    Olimpia Pysznica (k)
    2
    0
    :
    Inter Gnojnica (k)
  • 10
    15:00
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    0
    1
    :
    Resovia II (k)
  • 17
    11:00
    Korona Tuchla (k)
    3
    4
    :
    GKS Majdan Sieniawski (k)
  • 31
    11:00
    Olimpia Pysznica (k)
    1
    2
    :
    Resovia II (k)
  • 31
    11:30
    Inter Gnojnica (k)
    1
    0
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • -
    ?:?
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    -
    -
    :
    Olimpia Pysznica (k)
  • -
    ?:?
    Resovia II (k)
    -
    -
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • -
    ?:?
    Inter Gnojnica (k)
    -
    -
    :
    Sanovia Lesko (k)
  • -
    ?:?
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    -
    -
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • -
    ?:?
    Olimpia Pysznica (k)
    -
    -
    :
    Sanovia Lesko (k)
  • -
    ?:?
    Resovia II (k)
    -
    -
    :
    Korona Tuchla (k)
  • -
    ?:?
    Inter Gnojnica (k)
    -
    -
    :
    GKS Majdan Sieniawski (k)
  • -
    ?:?
    Korona Tuchla (k)
    -
    -
    :
    Olimpia Pysznica (k)
  • -
    ?:?
    Sanovia Lesko (k)
    -
    -
    :
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
  • -
    ?:?
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    -
    -
    :
    Sanovia Lesko (k)
  • -
    ?:?
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
    -
    -
    :
    Korona Tuchla (k)
  • -
    ?:?
    Resovia II (k)
    -
    -
    :
    Inter Gnojnica (k)
  • -
    ?:?
    GKS Majdan Sieniawski (k)
    -
    -
    :
    Korona Tuchla (k)
  • -
    ?:?
    Grodziszczanka Grodzisko Dolne (k)
    -
    -
    :
    Inter Gnojnica (k)
  • -
    ?:?
    Resovia II (k)
    -
    -
    :
    Olimpia Pysznica (k)