Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. śląska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
13
48.15 %
Zwycięstwa gości
13
48.15 %
Remisy
1
3.7 %

Bramki

Gospodarzy
102
średnia: 3.78
Gości
97
średnia: 3.59

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.7%
1 z 27
0.5
96.3%
26 z 27
3.7%
1 z 27
1.5
96.3%
26 z 27
7.41%
2 z 27
2.5
92.59%
25 z 27
22.22%
6 z 27
3.5
77.78%
21 z 27
33.33%
9 z 27
4.5
66.67%
18 z 27
33.33%
9 z 27
5.5
66.67%
18 z 27

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 3 11.11 %
2:5 2 7.41 %
0:0 1 3.7 %
4:5 1 3.7 %
2:0 1 3.7 %
1:3 1 3.7 %
3:1 1 3.7 %
4:2 1 3.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 3.7 %
0:3 1 3.7 %
4:0 1 3.7 %
1:5 1 3.7 %
0:6 1 3.7 %
6:0 1 3.7 %
2:8 1 3.7 %
7:0 1 3.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 1 3.7 %
0:9 1 3.7 %
10:0 1 3.7 %
0:10 1 3.7 %
11:1 1 3.7 %
1:11 1 3.7 %
0:17 1 3.7 %
23:2 1 3.7 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    1
    4%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    26%
  • 05
    16:00
    UKKS Istebna (k)
    8
    0
    :
    Wisła Skoczów (k)
  • 06
    11:00
    Mitech Żywiec (k)
    23
    2
    :
    LKS Bestwina (k)
  • 06
    14:30
    ROW II Rybnik (k)
    1
    11
    :
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
  • 06
    16:00
    LKS Goczałkowice (k)
    3
    1
    :
    Bory Pietrzykowice (k)
  • 12
    16:00
    LKS Bestwina (k)
    0
    10
    :
    ROW II Rybnik (k)
  • 13
    11:00
    Bory Pietrzykowice (k)
    4
    2
    :
    Wisła Skoczów (k)
  • 13
    16:00
    LKS Goczałkowice (k)
    2
    5
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 24
    10:00
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
    0
    3
    :
    UKKS Istebna (k)
  • 19
    16:00
    Mitech Żywiec (k)
    11
    1
    :
    Bory Pietrzykowice (k)
  • 19
    16:00
    ROW II Rybnik (k)
    2
    0
    :
    LKS Goczałkowice (k)
  • 20
    11:00
    UKKS Istebna (k)
    7
    0
    :
    LKS Bestwina (k)
  • 23
    16:45
    Wisła Skoczów (k)
    2
    8
    :
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
  • 26
    11:00
    Bory Pietrzykowice (k)
    1
    5
    :
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
  • 26
    15:00
    Mitech Żywiec (k)
    4
    0
    :
    ROW II Rybnik (k)
  • 26
    16:00
    UKKS Istebna (k)
    1
    3
    :
    LKS Goczałkowice (k)
  • 25
    15:00
    LKS Bestwina (k)
    0
    6
    :
    Wisła Skoczów (k)
  • 03
    15:00
    ROW II Rybnik (k)
    nie odbył się
    Bory Pietrzykowice (k)
  • 03
    15:00
    UKKS Istebna (k)
    4
    5
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 21
    17:30
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
    3
    0
    :
    LKS Bestwina (k)
  • 15
    12:30
    Wisła Skoczów (k)
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice (k)
  • 10
    12:00
    Mitech Żywiec (k)
    6
    0
    :
    Wisła Skoczów (k)
  • 11
    11:00
    Bory Pietrzykowice (k)
    10
    0
    :
    LKS Bestwina (k)
  • 11
    14:00
    ROW II Rybnik (k)
    3
    0
    :
    UKKS Istebna (k)
  • 11
    15:00
    LKS Goczałkowice (k)
    2
    4
    :
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
  • 17
    15:00
    UKKS Istebna (k)
    3
    0
    :
    Bory Pietrzykowice (k)
  • 17
    15:00
    Wisła Skoczów (k)
    0
    17
    :
    ROW II Rybnik (k)
  • 17
    15:00
    Rekord II Bielsko-Biała (k)
    2
    5
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 18
    15:00
    LKS Bestwina (k)
    0
    9
    :
    LKS Goczałkowice (k)