Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. wielkopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
15
41.67 %
Zwycięstwa gości
13
36.11 %
Remisy
8
22.22 %

Bramki

Gospodarzy
71
średnia: 1.97
Gości
63
średnia: 1.75

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 36
0.5
100%
36 z 36
13.89%
5 z 36
1.5
86.11%
31 z 36
30.56%
11 z 36
2.5
69.44%
25 z 36
50%
18 z 36
3.5
50%
18 z 36
69.44%
25 z 36
4.5
30.56%
11 z 36
83.33%
30 z 36
5.5
16.67%
6 z 36

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 11.11 %
2:2 4 11.11 %
0:3 4 11.11 %
0:1 3 8.33 %
1:0 2 5.56 %
3:1 2 5.56 %
4:1 2 5.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 5.56 %
1:2 1 2.78 %
2:1 1 2.78 %
3:2 1 2.78 %
4:3 1 2.78 %
2:0 1 2.78 %
0:2 1 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 2.78 %
4:2 1 2.78 %
3:0 1 2.78 %
2:6 1 2.78 %
6:1 1 2.78 %
7:2 1 2.78 %
6:0 1 2.78 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    13
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    25%
  • 05
    16:00
    Górnicza Konin (k)
    1
    0
    :
    AZS UAM Poznań (k)
  • 05
    17:00
    Słupczanka Słupca (k)
    0
    3
    :
    Warta Poznań (k)
  • 06
    13:00
    Lipno Stęszew (k)
    6
    0
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • 06
    18:00
    AZS UAM II Poznań (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • 12
    11:00
    AZS UAM Poznań (k)
    4
    3
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • 12
    14:00
    Grom Wolsztyn (k)
    1
    4
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 13
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    0
    1
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • 13
    11:00
    AZS PWSZ Konin (k)
    0
    2
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • 26
    14:00
    Grom Wolsztyn (k)
    2
    2
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • 26
    15:00
    AZS PWSZ Konin (k)
    1
    1
    :
    Warta Poznań (k)
  • 27
    18:30
    AZS UAM Poznań (k)
    4
    2
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • 22
    13:00
    Lipno Stęszew (k)
    1
    0
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 03
    16:00
    Słupczanka Słupca (k)
    0
    3
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • 03
    18:00
    AZS UAM II Poznań (k)
    2
    0
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 04
    11:00
    Warta Poznań (k)
    2
    1
    :
    AZS UAM Poznań (k)
  • 04
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    2
    2
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • 10
    11:00
    AZS UAM Poznań (k)
    7
    2
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • 31
    14:30
    Grom Wolsztyn (k)
    2
    2
    :
    Warta Poznań (k)
  • 08
    13:00
    Górnicza Konin (k)
    4
    1
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • 15
    13:00
    Lipno Stęszew (k)
    6
    1
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • 18
    15:00
    Słupczanka Słupca (k)
    1
    4
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • 11
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    2
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • 15
    10:00
    Warta Poznań (k)
    1
    3
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 15
    13:00
    AZS PWSZ Konin (k)
    0
    1
    :
    AZS UAM Poznań (k)
  • 24
    13:00
    Lipno Stęszew (k)
    1
    1
    :
    Warta Poznań (k)
  • 24
    14:00
    Grom Wolsztyn (k)
    0
    1
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • 24
    15:00
    Górnicza Konin (k)
    3
    0
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • 25
    18:00
    AZS UAM II Poznań (k)
    2
    2
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • 07
    10:30
    AZS UAM Poznań (k)
    0
    3
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • 07
    16:30
    Warta Poznań (k)
    3
    1
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • 08
    11:00
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    2
    6
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • 11
    13:30
    AZS PWSZ Konin (k)
    0
    3
    :
    Górnicza Konin (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM Poznań (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • -
    ?:?
    AZS PWSZ Konin (k)
    -
    -
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • -
    ?:?
    Słupczanka Słupca (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM II Poznań (k)
    -
    -
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • -
    ?:?
    Lipno Stęszew (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • -
    ?:?
    Grom Wolsztyn (k)
    -
    -
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM Poznań (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • -
    ?:?
    AZS PWSZ Konin (k)
    -
    -
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Grom Wolsztyn (k)
    -
    -
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM Poznań (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • -
    ?:?
    AZS PWSZ Konin (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • -
    ?:?
    Słupczanka Słupca (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM II Poznań (k)
    -
    -
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • -
    ?:?
    Lipno Stęszew (k)
    -
    -
    :
    Słupczanka Słupca (k)
  • -
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Grom Wolsztyn (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM Poznań (k)
    -
    -
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • -
    ?:?
    AZS PWSZ Konin (k)
    -
    -
    :
    Grom Wolsztyn (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • -
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Lipno Stęszew (k)
  • -
    ?:?
    Słupczanka Słupca (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM II Poznań (k)
  • -
    ?:?
    AZS UAM II Poznań (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • -
    ?:?
    Lipno Stęszew (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    AZS PWSZ Konin (k)
  • -
    ?:?
    Grom Wolsztyn (k)
    -
    -
    :
    AZS UAM Poznań (k)