Pomorskie | 4. Liga | pomorska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
45.31 %
Zwycięstwa gości
39
30.47 %
Remisy
31
24.22 %

Bramki

Gospodarzy
256
średnia: 2
Gości
191
średnia: 1.49

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.91%
5 z 128
0.5
96.09%
123 z 128
16.41%
21 z 128
1.5
83.59%
107 z 128
36.72%
47 z 128
2.5
63.28%
81 z 128
52.34%
67 z 128
3.5
47.66%
61 z 128
67.97%
87 z 128
4.5
32.03%
41 z 128
82.81%
106 z 128
5.5
17.19%
22 z 128

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 11.72 %
1:0 9 7.03 %
0:1 7 5.47 %
2:2 6 4.69 %
1:2 6 4.69 %
2:1 6 4.69 %
2:0 6 4.69 %
3:1 6 4.69 %
4:1 6 4.69 %
0:0 5 3.91 %
0:2 5 3.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 4 3.13 %
2:3 4 3.13 %
1:3 4 3.13 %
3:0 4 3.13 %
0:3 4 3.13 %
4:0 4 3.13 %
6:0 4 3.13 %
3:2 3 2.34 %
4:2 3 2.34 %
1:5 3 2.34 %
5:0 3 2.34 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 1.56 %
6:2 2 1.56 %
5:5 1 0.78 %
4:3 1 0.78 %
3:4 1 0.78 %
0:5 1 0.78 %
1:6 1 0.78 %
6:1 1 0.78 %
0:6 1 0.78 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    53
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    15%
  • 01
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    1
    2
    :
    Jaguar Gdańsk
  • 01
    11:00
    Sokół Zblewo
    1
    1
    :
    Wda Lipusz
  • 01
    11:00
    Gedania Gdańsk
    4
    2
    :
    Lechia II Gdańsk
  • 01
    13:00
    Stolem Gniewino
    1
    1
    :
    Kaszubia Kościerzyna
  • 01
    17:00
    Powiśle Dzierzgoń
    3
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 01
    17:00
    Pogoń Lębork
    2
    0
    :
    Jantar Ustka
  • 01
    17:00
    Gryf Słupsk
    1
    1
    :
    GKS Kowale
  • 02
    13:00
    GOSRiT Luzino
    0
    3
    :
    Gwiazda Karsin
  • 08
    11:00
    Gwiazda Karsin
    2
    2
    :
    Kaszubia Kościerzyna
  • 08
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    2
    1
    :
    Powiśle Dzierzgoń
  • 08
    12:00
    Wda Lipusz
    3
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 08
    14:00
    GKS Kowale
    1
    1
    :
    Gedania Gdańsk
  • 08
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    2
    2
    :
    Pogoń Lębork
  • 08
    17:30
    Jantar Ustka
    0
    5
    :
    Gryf Słupsk
  • 09
    13:00
    Jaguar Gdańsk
    2
    0
    :
    Grom Nowy Staw
  • 09
    17:00
    Lechia II Gdańsk
    3
    1
    :
    GOSRiT Luzino
  • 22
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    3
    :
    Gryf Słupsk
  • 22
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    0
    2
    :
    Anioły Garczegorze
  • 22
    11:00
    Sokół Zblewo
    1
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 22
    12:00
    Arka II Gdynia
    1
    3
    :
    Pogoń Lębork
  • 22
    14:00
    GKS Kowale
    0
    6
    :
    Kaszubia Kościerzyna
  • 22
    14:00
    Wda Lipusz
    2
    1
    :
    Powiśle Dzierzgoń
  • 22
    15:00
    Jantar Ustka
    1
    1
    :
    GOSRiT Luzino
  • 22
    17:00
    Gwiazda Karsin
    1
    1
    :
    Grom Nowy Staw
  • 22
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    0
    1
    :
    Gedania Gdańsk
  • 29
    11:00
    Kaszubia Kościerzyna
    4
    1
    :
    Jantar Ustka
  • 29
    16:00
    Stolem Gniewino
    6
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 29
    17:00
    Powiśle Dzierzgoń
    4
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 29
    17:00
    Pogoń Lębork
    1
    0
    :
    Wda Lipusz
  • 29
    17:00
    Gryf Słupsk
    1
    1
    :
    Arka II Gdynia
  • 30
    12:00
    Anioły Garczegorze
    2
    3
    :
    Sokół Zblewo
  • 30
    18:00
    GOSRiT Luzino
    1
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 21
    12:00
    Grom Nowy Staw
    -
    -
    :
    Lechia II Gdańsk
  • 12
    11:00
    Kaszubia Kościerzyna
    6
    1
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 12
    11:00
    Gwiazda Karsin
    1
    0
    :
    Lechia II Gdańsk
  • 12
    12:00
    Wda Lipusz
    0
    0
    :
    Gedania Gdańsk
  • 12
    14:00
    Grom Nowy Staw
    3
    0
    :
    Jantar Ustka
  • 12
    16:00
    Powiśle Dzierzgoń
    0
    2
    :
    MKS Władysławowo
  • 12
    16:00
    Stolem Gniewino
    3
    0
    :
    GKS Kowale
  • 12
    17:00
    Pogoń Lębork
    2
    1
    :
    Sokół Zblewo
  • 12
    17:00
    Gryf Słupsk
    2
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 22
    11:00
    GOSRiT Luzino
    -
    -
    :
    Arka II Gdynia
  • 26
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    1
    :
    Grom Nowy Staw
  • 26
    14:00
    Pogoń Lębork
    0
    3
    :
    Anioły Garczegorze
  • 26
    15:00
    GOSRiT Luzino
    1
    5
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 26
    16:00
    Powiśle Dzierzgoń
    1
    3
    :
    Jaguar Gdańsk
  • 26
    16:00
    Gryf Słupsk
    4
    0
    :
    MKS Władysławowo
  • 26
    16:00
    Kaszubia Kościerzyna
    2
    0
    :
    Wda Lipusz
  • 26
    16:00
    Stolem Gniewino
    3
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 27
    12:00
    Gwiazda Karsin
    4
    2
    :
    Jantar Ustka
  • 27
    15:00
    Lechia II Gdańsk
    6
    0
    :
    GKS Kowale
  • 03
    11:00
    Cartusia Kartuzy
    1
    2
    :
    Stolem Gniewino
  • 03
    14:00
    MKS Władysławowo
    1
    3
    :
    Gedania Gdańsk
  • 03
    14:00
    Powiśle Dzierzgoń
    0
    0
    :
    Pogoń Lębork
  • 03
    15:00
    Jaguar Gdańsk
    2
    3
    :
    GKS Kowale
  • 03
    15:00
    Anioły Garczegorze
    1
    0
    :
    Gryf Słupsk
  • 03
    16:00
    Jantar Ustka
    1
    1
    :
    Lechia II Gdańsk
  • 03
    16:00
    Wierzyca Pelplin
    3
    1
    :
    Gwiazda Karsin
  • 04
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    2
    2
    :
    Kaszubia Kościerzyna
  • 04
    11:00
    Sokół Zblewo
    3
    3
    :
    GOSRiT Luzino
  • 10
    13:00
    Gwiazda Karsin
    0
    3
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 10
    14:00
    Grom Nowy Staw
    1
    0
    :
    Wda Lipusz
  • 10
    14:00
    Stolem Gniewino
    5
    0
    :
    Arka II Gdynia
  • 10
    14:00
    GKS Kowale
    6
    0
    :
    Jantar Ustka
  • 10
    15:00
    Gryf Słupsk
    1
    1
    :
    Powiśle Dzierzgoń
  • 10
    15:00
    Kaszubia Kościerzyna
    6
    2
    :
    Sokół Zblewo
  • 10
    16:00
    Pogoń Lębork
    0
    0
    :
    Jaguar Gdańsk
  • 11
    14:00
    Lechia II Gdańsk
    0
    0
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 24
    14:00
    Kaszubia Kościerzyna
    3
    0
    :
    Anioły Garczegorze
  • 24
    14:00
    Grom Nowy Staw
    2
    0
    :
    Sokół Zblewo
  • 24
    14:00
    Gwiazda Karsin
    1
    0
    :
    Wda Lipusz
  • 24
    14:00
    GKS Kowale
    1
    0
    :
    Cartusia Kartuzy
  • 24
    15:00
    Gryf Słupsk
    1
    0
    :
    Jaguar Gdańsk
  • 24
    15:00
    Stolem Gniewino
    0
    0
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 24
    18:30
    Jantar Ustka
    2
    2
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 25
    10:00
    Lechia II Gdańsk
    1
    5
    :
    Arka II Gdynia