Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
47.45 %
Zwycięstwa gości
50
36.5 %
Remisy
22
16.06 %

Bramki

Gospodarzy
280
średnia: 2.04
Gości
235
średnia: 1.72

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.19%
3 z 137
0.5
97.81%
134 z 137
11.68%
16 z 137
1.5
88.32%
121 z 137
27.01%
37 z 137
2.5
72.99%
100 z 137
45.99%
63 z 137
3.5
54.01%
74 z 137
67.15%
92 z 137
4.5
32.85%
45 z 137
81.75%
112 z 137
5.5
18.25%
25 z 137

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 11 8.03 %
1:2 9 6.57 %
1:1 8 5.84 %
1:0 8 5.84 %
2:0 8 5.84 %
2:2 7 5.11 %
3:0 7 5.11 %
5:1 7 5.11 %
2:1 6 4.38 %
2:3 6 4.38 %
1:3 6 4.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 5 3.65 %
3:2 5 3.65 %
0:2 5 3.65 %
4:1 5 3.65 %
0:3 4 2.92 %
1:4 4 2.92 %
0:0 3 2.19 %
3:3 3 2.19 %
2:5 3 2.19 %
4:0 3 2.19 %
1:5 3 2.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 1.46 %
0:4 2 1.46 %
4:4 1 0.73 %
3:4 1 0.73 %
4:5 1 0.73 %
6:4 1 0.73 %
6:2 1 0.73 %
6:0 1 0.73 %
0:7 1 0.73 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    19%
  • 25
    17:30
    Star Starachowice
    1
    3
    :
    GKS Nowiny
  • 25
    17:30
    Partyzant Radoszyce
    0
    3
    :
    Alit Ożarów
  • 26
    17:30
    AKS 1947 Busko Zdrój
    2
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 26
    17:30
    Moravia Morawica
    4
    0
    :
    OKS Opatów
  • 26
    17:30
    Orlicz Suchedniów
    2
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 26
    17:30
    Czarni Połaniec
    4
    2
    :
    Neptun Końskie
  • 26
    17:30
    Naprzód Jędrzejów
    6
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 26
    17:30
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    0
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 26
    17:30
    GKS Rudki
    0
    2
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 26
    17:30
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 08
    11:00
    Partyzant Radoszyce
    1
    5
    :
    Neptun Końskie
  • 08
    17:00
    GKS Rudki
    2
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 08
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    5
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 08
    17:00
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 08
    17:30
    Star Starachowice
    2
    2
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 08
    17:30
    Czarni Połaniec
    1
    0
    :
    OKS Opatów
  • 09
    17:30
    Moravia Morawica
    3
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 09
    17:30
    Orlicz Suchedniów
    3
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 09
    17:30
    Naprzód Jędrzejów
    1
    5
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 09
    17:30
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    4
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 15
    17:00
    Spartakus Daleszyce
    1
    4
    :
    Star Starachowice
  • 15
    17:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    2
    :
    Nida Pińczów
  • 15
    17:00
    Alit Ożarów
    4
    0
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 16
    17:00
    Neptun Końskie
    0
    2
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 16
    17:00
    Łysica Bodzentyn
    4
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 16
    17:00
    OKS Opatów
    1
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 16
    17:00
    Hetman Włoszczowa
    2
    3
    :
    Czarni Połaniec
  • 16
    17:00
    AKS 1947 Busko Zdrój
    0
    3
    :
    Moravia Morawica
  • 22
    11:00
    Czarni Połaniec
    1
    0
    :
    GKS Nowiny
  • 22
    17:00
    Star Starachowice
    3
    1
    :
    Moravia Morawica
  • 22
    17:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 22
    17:00
    GKS Rudki
    3
    3
    :
    Neptun Końskie
  • 23
    13:00
    Lubrzanka Kajetanów
    3
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 23
    17:00
    Orlicz Suchedniów
    4
    2
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 23
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    1
    2
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 23
    17:00
    Partyzant Radoszyce
    3
    0
    :
    OKS Opatów
  • 23
    17:00
    Nida Pińczów
    1
    2
    :
    Alit Ożarów
  • 23
    17:00
    Spartakus Daleszyce
    2
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 29
    16:00
    Wierna Małogoszcz
    5
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 29
    17:00
    Alit Ożarów
    0
    0
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 29
    17:00
    Łysica Bodzentyn
    2
    0
    :
    GKS Rudki
  • 29
    17:00
    GKS Nowiny
    5
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 29
    17:00
    Moravia Morawica
    3
    1
    :
    Orlicz Suchedniów
  • 30
    17:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    2
    1
    :
    Star Starachowice
  • 30
    17:00
    Neptun Końskie
    3
    2
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 30
    17:00
    OKS Opatów
    1
    3
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 30
    17:00
    AKS 1947 Busko Zdrój
    3
    0
    :
    Czarni Połaniec
  • 05
    16:00
    Star Starachowice
    1
    3
    :
    Orlicz Suchedniów
  • 05
    16:00
    GKS Rudki
    2
    2
    :
    OKS Opatów
  • 05
    16:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    2
    :
    Alit Ożarów
  • 06
    11:00
    Czarni Połaniec
    0
    0
    :
    Moravia Morawica
  • 06
    16:00
    Naprzód Jędrzejów
    0
    4
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 06
    16:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    4
    :
    GKS Nowiny
  • 06
    16:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    2
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 06
    16:00
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    3
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 06
    16:00
    Nida Pińczów
    1
    1
    :
    Neptun Końskie
  • 06
    16:00
    Spartakus Daleszyce
    3
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 12
    16:00
    Alit Ożarów
    4
    4
    :
    Star Starachowice
  • 12
    16:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    5
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 12
    16:00
    GKS Nowiny
    4
    5
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 12
    19:00
    AKS 1947 Busko Zdrój
    3
    4
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 13
    16:00
    Neptun Końskie
    1
    1
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 13
    16:00
    Łysica Bodzentyn
    1
    3
    :
    Nida Pińczów
  • 13
    16:00
    OKS Opatów
    2
    3
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 13
    16:00
    Orlicz Suchedniów
    4
    1
    :
    Czarni Połaniec
  • 19
    15:00
    Pogoń 1945 Staszów
    5
    1
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 19
    15:00
    GKS Rudki
    2
    5
    :
    GKS Nowiny
  • 19
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    3
    0
    :
    Neptun Końskie
  • 19
    15:00
    Alit Ożarów
    3
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 20
    11:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    2
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 20
    15:00
    Naprzód Jędrzejów
    1
    4
    :
    Orlicz Suchedniów
  • 20
    15:00
    Partyzant Radoszyce
    1
    1
    :
    Moravia Morawica
  • 20
    15:00
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    OKS Opatów
  • 20
    15:00
    Spartakus Daleszyce
    1
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 26
    11:00
    Wierna Małogoszcz
    1
    0
    :
    Star Starachowice
  • 26
    15:30
    GKS Nowiny
    2
    0
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 27
    14:00
    Orlicz Suchedniów
    3
    0
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 27
    15:00
    Neptun Końskie
    5
    1
    :
    Alit Ożarów
  • 27
    15:00
    Łysica Bodzentyn
    0
    3
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 27
    15:00
    OKS Opatów
    2
    3
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 27
    15:00
    Hetman Włoszczowa
    1
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 28
    13:30
    Czarni Połaniec
    -
    -
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 03
    13:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    3
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 03
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    3
    1
    :
    OKS Opatów
  • 03
    15:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    0
    :
    Neptun Końskie
  • 04
    15:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    7
    :
    Czarni Połaniec
  • 04
    15:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    5
    :
    Orlicz Suchedniów
  • 04
    15:00
    GKS Rudki
    3
    1
    :
    Moravia Morawica
  • 04
    15:00
    Nida Pińczów
    1
    2
    :
    GKS Nowiny
  • 04
    15:00
    Spartakus Daleszyce
    3
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 04
    15:00
    Alit Ożarów
    2
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 04
    13:30
    Star Starachowice
    -
    -
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 17
    11:00
    Wierna Małogoszcz
    6
    4
    :
    OKS Opatów
  • 17
    14:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    0
    :
    GKS Nowiny
  • 17
    14:00
    Alit Ożarów
    odwołany
    Hetman Włoszczowa
  • 18
    14:00
    Pogoń 1945 Staszów
    odwołany
    Naprzód Jędrzejów
  • 18
    14:00
    GKS Rudki
    odwołany
    Czarni Połaniec
  • 18
    14:00
    Spartakus Daleszyce
    1
    2
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 18
    14:00
    Neptun Końskie
    odwołany
    Łysica Bodzentyn
  • 28
    13:30
    Lubrzanka Kajetanów
    -
    -
    :
    Orlicz Suchedniów