Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
19
47.5 %
Zwycięstwa gości
14
35 %
Remisy
7
17.5 %

Bramki

Gospodarzy
82
średnia: 2.05
Gości
68
średnia: 1.7

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
1 z 40
0.5
97.5%
39 z 40
12.5%
5 z 40
1.5
87.5%
35 z 40
27.5%
11 z 40
2.5
72.5%
29 z 40
40%
16 z 40
3.5
60%
24 z 40
70%
28 z 40
4.5
30%
12 z 40
80%
32 z 40
5.5
20%
8 z 40

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 4 10 %
3:1 4 10 %
2:0 3 7.5 %
0:1 2 5 %
1:0 2 5 %
2:1 2 5 %
0:2 2 5 %
1:3 2 5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 5 %
4:0 2 5 %
1:5 2 5 %
0:0 1 2.5 %
1:1 1 2.5 %
3:3 1 2.5 %
1:2 1 2.5 %
3:2 1 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 2.5 %
4:2 1 2.5 %
3:0 1 2.5 %
0:3 1 2.5 %
2:5 1 2.5 %
5:1 1 2.5 %
6:2 1 2.5 %
6:0 1 2.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    5
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    21%
  • 25
    17:30
    Star Starachowice
    1
    3
    :
    GKS Nowiny
  • 25
    17:30
    Partyzant Radoszyce
    0
    3
    :
    Alit Ożarów
  • 26
    17:30
    AKS 1947 Busko Zdrój
    2
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 26
    17:30
    Moravia Morawica
    4
    0
    :
    OKS Opatów
  • 26
    17:30
    Orlicz Suchedniów
    2
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 26
    17:30
    Czarni Połaniec
    4
    2
    :
    Neptun Końskie
  • 26
    17:30
    Naprzód Jędrzejów
    6
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 26
    17:30
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    0
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 26
    17:30
    GKS Rudki
    0
    2
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 26
    17:30
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 08
    11:00
    Partyzant Radoszyce
    1
    5
    :
    Neptun Końskie
  • 08
    17:00
    GKS Rudki
    2
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 08
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    5
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 08
    17:00
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 08
    17:30
    Star Starachowice
    2
    2
    :
    AKS 1947 Busko Zdrój
  • 08
    17:30
    Czarni Połaniec
    1
    0
    :
    OKS Opatów
  • 09
    17:30
    Moravia Morawica
    3
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 09
    17:30
    Orlicz Suchedniów
    3
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 09
    17:30
    Naprzód Jędrzejów
    1
    5
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 09
    17:30
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    4
    :
    Wierna Małogoszcz