• 17
    18:00
    Młody Piłkarz Jonkowo
    2
    7
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 17
    18:00
    Avista Łążyn
    3
    2
    :
    LZS OHI Frednowy
  • 18
    17:00
    Start Kruklanki
    odwołany
    Czarni Olecko
  • 18
    17:00
    Pogoń Banie Mazurskie
    0
    2
    :
    Vęgoria Węgorzewo
  • 18
    17:00
    MKS Ruciane-Nida
    2
    1
    :
    Kłobuk Mikołajki
  • 18
    17:00
    Pojezierze Prostki
    1
    2
    :
    Jurand Barciany
  • 18
    17:00
    Rona 03 Ełk
    2
    1
    :
    Żagiel Piecki
  • 18
    17:00
    Szansa Reszel
    0
    3
    :
    Łyna Sępopol
  • 18
    17:00
    Tempo Ramsowo Wipsowo
    2
    3
    :
    Victoria Bartoszyce
  • 18
    17:00
    Reduta Bisztynek
    0
    6
    :
    MKS Jeziorany
  • 18
    17:00
    Wałsza Pieniężno
    3
    5
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 18
    17:00
    GLKS Jonkowo
    3
    2
    :
    Ewingi Zalewo
  • 18
    17:00
    Pama Powodowo
    4
    3
    :
    Syrena Młynary
  • 18
    17:00
    Agat Jegłownik
    2
    2
    :
    Zatoka II Braniewo
  • 18
    17:00
    Iskra Narzym
    3
    0
    :
    SKS Szczytno
  • 18
    17:00
    GKS Szczytno
    3
    4
    :
    Omulew Wielbark
  • 18
    17:00
    MKS Działdowo
    3
    3
    :
    Start Nidzica
  • 18
    17:00
    Warmiak Łukta
    2
    3
    :
    GKS Stawiguda
  • 18
    17:00
    Burza Słupy
    3
    10
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 18
    17:00
    Naki Olsztyn
    3
    1
    :
    Fortuna Gągławki
  • 18
    17:00
    KS 2010 Wrzesina
    1
    4
    :
    LKS Różnowo
  • 18
    17:00
    Kormoran Bynowo
    1
    2
    :
    Leśnik Nowe Ramuki
  • 18
    17:00
    LZS Zamek Szymbark
    2
    3
    :
    Radomniak Radomno
  • 18
    17:00
    Olimpia Kisielice
    1
    3
    :
    Płomień Turznica
  • 18
    17:00
    Ossa Biskupiec Pomorski
    3
    2
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 18
    18:00
    Warmia Elbląg
    0
    10
    :
    Polonia Pasłęk
  • 18
    18:00
    Polonia Markusy
    0
    10
    :
    DKS Dobre Miasto
  • 18
    18:00
    Motor II Lubawa
    4
    0
    :
    Jordan Kazanice
  • 19
    11:00
    Zamek Kurzętnik
    1
    5
    :
    Unia Susz
  • 19
    15:00
    PFT Sampława
    0
    5
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 19
    16:00
    MGKS Miłakowo
    2
    5
    :
    Cresovia Górowo Iławeckie
  • 19
    17:00
    Warmianka Bęsia
    0
    14
    :
    Orlęta Reszel
  • 24
    18:00
    Start Nidzica
    1
    3
    :
    Błękitni Pasym
  • 24
    18:00
    Zamek Kurzętnik
    1
    5
    :
    Płomień Turznica
  • 24
    18:30
    LKS Różnowo
    2
    6
    :
    Pisa Barczewo
  • 25
    15:00
    Motor II Lubawa
    0
    6
    :
    Motor Lubawa
  • 25
    16:00
    Victoria Bartoszyce
    1
    7
    :
    MKS Korsze
  • 25
    17:00
    Czarni Olecko
    0
    1
    :
    MKS Mazur Ełk
  • 25
    17:00
    MKS Ruciane-Nida
    0
    10
    :
    Mamry Giżycko
  • 25
    17:00
    Jurand Barciany
    3
    1
    :
    Rominta Gołdap
  • 25
    17:00
    Rona 03 Ełk
    0
    5
    :
    Vęgoria Węgorzewo
  • 25
    17:00
    Wilczek Wilkowo
    2
    5
    :
    Granica Kętrzyn
  • 25
    17:00
    MKS Jeziorany
    1
    3
    :
    Orlęta Reszel
  • 25
    17:00
    Pama Powodowo
    2
    3
    :
    Olimpia II Elbląg
  • 25
    17:00
    Agat Jegłownik
    1
    7
    :
    Zatoka Braniewo
  • 25
    17:00
    Zagłada Lisów
    2
    1
    :
    Cresovia Górowo Iławeckie
  • 25
    17:00
    GLKS Jonkowo
    2
    4
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 25
    17:00
    DKS Dobre Miasto
    3
    1
    :
    Polonia Pasłęk
  • 25
    17:00
    Omulew Wielbark
    1
    0
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 25
    17:00
    Iskra Narzym
    3
    1
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 25
    17:00
    Leśnik Nowe Ramuki
    3
    1
    :
    Warmia Olsztyn
  • 25
    17:00
    Naki Olsztyn
    6
    0
    :
    Błękitni Orneta
  • 25
    17:00
    Kormoran Zwierzewo
    1
    2
    :
    Tęcza Biskupiec
  • 25
    17:00
    GKS Stawiguda
    4
    5
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 25
    17:00
    Ossa Biskupiec Pomorski
    2
    0
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 25
    17:00
    Avista Łążyn
    5
    3
    :
    Radomniak Radomno
  • 09
    16:00
    Jurand Barciany
    0
    3
    :
    Tęcza Biskupiec
  • 09
    16:00
    Vęgoria Węgorzewo
    2
    5
    :
    Mamry Giżycko
  • 09
    16:00
    Śniardwy Orzysz
    4
    0
    :
    Mazur Ełk
  • 09
    16:00
    Orlęta Reszel
    1
    3
    :
    Granica Kętrzyn
  • 09
    16:00
    Barkas Tolkmicko
    0
    5
    :
    Zatoka Braniewo
  • 09
    16:00
    DKS Dobre Miasto
    1
    2
    :
    Polonia Lidzbark Warmiński
  • 09
    16:00
    Zagłada Lisów
    0
    1
    :
    Stomil II Olsztyn
  • 09
    16:00
    Naki Olsztyn
    0
    3
    :
    Olimpia II Elbląg
  • 09
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    4
    4
    :
    Pisa Barczewo
  • 09
    16:00
    Iskra Narzym
    3
    5
    :
    Ossa Biskupiec Pomorski
  • 09
    16:00
    Motor Lubawa
    1
    1
    :
    Jeziorak Iława
  • 09
    16:00
    Leśnik Nowe Ramuki
    1
    3
    :
    Płomień Turznica
  • 09
    16:00
    Avista Łążyn
    1
    2
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 09
    16:00
    Omulew Wielbark
    3
    1
    :
    Błękitni Pasym
  • 11
    13:00
    Śniardwy Orzysz
    3
    1
    :
    Pisa Barczewo
  • 11
    13:00
    Tęcza Biskupiec
    0
    6
    :
    Mamry Giżycko
  • 11
    13:00
    Granica Kętrzyn
    1
    0
    :
    Stomil II Olsztyn
  • 11
    13:00
    Olimpia Olsztynek
    4
    2
    :
    Motor Lubawa
  • 11
    13:00
    Ossa Biskupiec Pomorski
    2
    1
    :
    Olimpia II Elbląg
  • 11
    13:00
    Płomień Turznica
    1
    2
    :
    Zatoka Braniewo