Wielkopolskie | 5. Liga | wielkopolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
138
46.46 %
Zwycięstwa gości
110
37.04 %
Remisy
49
16.5 %

Bramki

Gospodarzy
601
średnia: 2.02
Gości
505
średnia: 1.7

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.69%
8 z 297
0.5
97.31%
289 z 297
13.8%
41 z 297
1.5
86.2%
256 z 297
28.28%
84 z 297
2.5
71.72%
213 z 297
46.46%
138 z 297
3.5
53.54%
159 z 297
67.34%
200 z 297
4.5
32.66%
97 z 297
83.84%
249 z 297
5.5
16.16%
48 z 297

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 22 7.41 %
1:0 22 7.41 %
2:1 16 5.39 %
0:3 16 5.39 %
2:2 15 5.05 %
1:2 15 5.05 %
3:2 15 5.05 %
1:3 14 4.71 %
2:0 12 4.04 %
3:1 12 4.04 %
0:1 11 3.7 %
4:0 11 3.7 %
2:3 10 3.37 %
4:1 10 3.37 %
0:4 10 3.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 9 3.03 %
0:0 8 2.69 %
3:0 7 2.36 %
1:4 7 2.36 %
4:2 6 2.02 %
2:4 5 1.68 %
5:0 5 1.68 %
3:3 4 1.35 %
5:1 3 1.01 %
6:0 3 1.01 %
7:0 3 1.01 %
3:4 2 0.67 %
3:5 2 0.67 %
2:5 2 0.67 %
6:2 2 0.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 0.67 %
6:1 2 0.67 %
8:1 2 0.67 %
4:3 1 0.34 %
5:3 1 0.34 %
5:2 1 0.34 %
3:6 1 0.34 %
6:3 1 0.34 %
1:5 1 0.34 %
7:3 1 0.34 %
1:6 1 0.34 %
0:6 1 0.34 %
1:7 1 0.34 %
7:1 1 0.34 %
8:0 1 0.34 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    121
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    59
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    40
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    14%
  • 31
    18:00
    Sokół Pniewy
    2
    0
    :
    Grom Wolsztyn
  • 01
    16:00
    Grom Plewiska
    1
    0
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 01
    17:00
    Stella Luboń
    2
    0
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 01
    17:30
    Promień Krzywiń
    1
    0
    :
    Orkan Chorzemin
  • 01
    18:00
    Lipno Stęszew
    7
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 02
    12:00
    Przemysław Poznań
    1
    0
    :
    Kania Gostyń
  • 02
    12:00
    Płomień Przyprostynia
    4
    1
    :
    Patria Buk
  • 02
    17:00
    PKS Racot
    1
    0
    :
    Piast Poniec
  • 19
    18:00
    Rawia Rawicz
    1
    2
    :
    Korona Piaski
  • 08
    11:00
    Patria Buk
    2
    2
    :
    PKS Racot
  • 08
    14:00
    Akademia Reissa Poznań
    3
    2
    :
    Sokół Pniewy
  • 08
    14:30
    Kania Gostyń
    1
    1
    :
    Promień Krzywiń
  • 08
    16:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    0
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 08
    16:00
    Grom Plewiska
    0
    0
    :
    Stella Luboń
  • 08
    17:00
    Orkan Chorzemin
    0
    1
    :
    Lipno Stęszew
  • 08
    17:00
    Korona Piaski
    3
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 08
    17:00
    Grom Wolsztyn
    2
    3
    :
    Rawia Rawicz
  • 08
    17:00
    Piast Poniec
    0
    2
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 12
    18:00
    PKS Racot
    1
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 15
    15:00
    Stella Luboń
    1
    2
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 15
    16:00
    Sokół Pniewy
    0
    0
    :
    Grom Plewiska
  • 15
    17:00
    Piast Poniec
    2
    3
    :
    Patria Buk
  • 15
    17:30
    Promień Krzywiń
    0
    4
    :
    Korona Piaski
  • 15
    18:00
    Lipno Stęszew
    0
    1
    :
    Kania Gostyń
  • 16
    12:00
    Przemysław Poznań
    4
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 16
    14:00
    Płomień Przyprostynia
    0
    3
    :
    Orkan Chorzemin
  • 16
    17:00
    Rawia Rawicz
    1
    0
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 22
    14:00
    Akademia Reissa Poznań
    1
    1
    :
    Przemysław Poznań
  • 22
    16:00
    Patria Buk
    2
    2
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 22
    16:00
    Orkan Chorzemin
    4
    1
    :
    PKS Racot
  • 22
    16:00
    Grom Plewiska
    1
    1
    :
    Rawia Rawicz
  • 22
    17:00
    Korona Piaski
    4
    0
    :
    Lipno Stęszew
  • 22
    17:00
    Grom Wolsztyn
    0
    1
    :
    Promień Krzywiń
  • 22
    17:00
    Stella Luboń
    1
    3
    :
    Sokół Pniewy
  • 26
    18:30
    Pogoń Śmigiel
    2
    3
    :
    Piast Poniec
  • 29
    11:00
    Grom Plewiska
    1
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 29
    12:00
    Lipno Stęszew
    1
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 29
    16:00
    Sokół Pniewy
    0
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 29
    16:00
    Patria Buk
    1
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 29
    17:00
    Piast Poniec
    1
    4
    :
    Orkan Chorzemin
  • 29
    17:30
    Promień Krzywiń
    3
    2
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 30
    15:00
    Płomień Przyprostynia
    1
    7
    :
    Korona Piaski
  • 30
    17:00
    Rawia Rawicz
    4
    2
    :
    Stella Luboń
  • 30
    17:00
    PKS Racot
    2
    2
    :
    Kania Gostyń
  • 05
    15:00
    Akademia Reissa Poznań
    1
    2
    :
    Lipno Stęszew
  • 05
    16:00
    Grom Plewiska
    1
    0
    :
    Promień Krzywiń
  • 05
    16:00
    Stella Luboń
    1
    1
    :
    Przemysław Poznań
  • 05
    16:00
    Sokół Pniewy
    0
    0
    :
    Rawia Rawicz
  • 05
    17:00
    Korona Piaski
    6
    1
    :
    PKS Racot
  • 05
    17:00
    Grom Wolsztyn
    2
    2
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 05
    19:22
    Wiara Lecha Poznań
    1
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 06
    16:00
    Orkan Chorzemin
    8
    0
    :
    Patria Buk
  • 12
    11:00
    Promień Krzywiń
    1
    2
    :
    Stella Luboń
  • 12
    14:00
    Pogoń Śmigiel
    2
    2
    :
    Orkan Chorzemin
  • 12
    16:00
    Lipno Stęszew
    1
    0
    :
    Grom Plewiska
  • 12
    17:00
    Piast Poniec
    0
    4
    :
    Korona Piaski
  • 13
    15:00
    Płomień Przyprostynia
    0
    4
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 13
    16:00
    Przemysław Poznań
    3
    0
    :
    Sokół Pniewy
  • 13
    16:00
    Patria Buk
    0
    4
    :
    Kania Gostyń
  • 13
    17:00
    Rawia Rawicz
    4
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 13
    17:00
    PKS Racot
    0
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 19
    15:00
    Akademia Reissa Poznań
    8
    1
    :
    PKS Racot
  • 19
    16:00
    Grom Wolsztyn
    0
    5
    :
    Piast Poniec
  • 19
    16:00
    Grom Plewiska
    2
    0
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 19
    16:00
    Stella Luboń
    3
    5
    :
    Lipno Stęszew
  • 19
    16:00
    Sokół Pniewy
    2
    3
    :
    Promień Krzywiń
  • 19
    16:30
    Korona Piaski
    5
    0
    :
    Patria Buk
  • 19
    17:00
    Wiara Lecha Poznań
    7
    3
    :
    Orkan Chorzemin
  • 20
    16:30
    Rawia Rawicz
    2
    3
    :
    Przemysław Poznań
  • 26
    15:00
    Promień Krzywiń
    0
    3
    :
    Rawia Rawicz
  • 26
    16:00
    Płomień Przyprostynia
    5
    2
    :
    Stella Luboń
  • 26
    16:00
    Piast Poniec
    0
    4
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 26
    16:00
    Patria Buk
    2
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 26
    16:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    3
    :
    Korona Piaski
  • 26
    16:00
    Orkan Chorzemin
    0
    3
    :
    Kania Gostyń
  • 27
    12:00
    Przemysław Poznań
    2
    4
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 27
    13:00
    Lipno Stęszew
    4
    0
    :
    Sokół Pniewy
  • 27
    16:00
    PKS Racot
    4
    1
    :
    Grom Plewiska
  • 03
    15:00
    Akademia Reissa Poznań
    7
    0
    :
    Patria Buk
  • 03
    15:00
    Sokół Pniewy
    1
    4
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 03
    16:00
    Korona Piaski
    7
    0
    :
    Orkan Chorzemin
  • 03
    16:00
    Grom Wolsztyn
    2
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 03
    16:00
    Grom Plewiska
    3
    3
    :
    Piast Poniec
  • 03
    16:00
    Stella Luboń
    4
    1
    :
    PKS Racot
  • 03
    17:00
    Wiara Lecha Poznań
    0
    2
    :
    Kania Gostyń
  • 04
    12:00
    Przemysław Poznań
    1
    1
    :
    Promień Krzywiń
  • 04
    15:00
    Rawia Rawicz
    0
    3
    :
    Lipno Stęszew
  • 10
    13:00
    Lipno Stęszew
    2
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 10
    15:00
    Patria Buk
    2
    5
    :
    Grom Plewiska
  • 10
    16:00
    Piast Poniec
    2
    1
    :
    Stella Luboń
  • 10
    16:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    3
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 11
    14:00
    Promień Krzywiń
    2
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 11
    15:00
    Płomień Przyprostynia
    1
    2
    :
    Rawia Rawicz
  • 11
    15:00
    PKS Racot
    1
    3
    :
    Sokół Pniewy
  • 11
    15:00
    Orkan Chorzemin
    2
    3
    :
    Grom Wolsztyn
  • 17
    14:00
    Promień Krzywiń
    1
    1
    :
    Lipno Stęszew
  • 17
    15:00
    Grom Wolsztyn
    0
    5
    :
    Kania Gostyń
  • 17
    15:00
    Akademia Reissa Poznań
    1
    1
    :
    Orkan Chorzemin
  • 17
    15:00
    Grom Plewiska
    4
    2
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 17
    15:00
    Stella Luboń
    3
    1
    :
    Patria Buk
  • 17
    15:00
    Sokół Pniewy
    5
    1
    :
    Piast Poniec
  • 18
    15:00
    Rawia Rawicz
    5
    0
    :
    PKS Racot
  • 18
    16:00
    Przemysław Poznań
    6
    2
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 18
    18:00
    Wiara Lecha Poznań
    2
    1
    :
    Korona Piaski
  • 24
    13:00
    Kania Gostyń
    2
    1
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 24
    15:00
    Patria Buk
    3
    6
    :
    Sokół Pniewy
  • 24
    15:00
    Korona Piaski
    3
    0
    :
    Grom Wolsztyn
  • 25
    11:00
    Płomień Przyprostynia
    3
    2
    :
    Promień Krzywiń
  • 25
    12:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    3
    :
    Stella Luboń
  • 25
    13:00
    Lipno Stęszew
    1
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 25
    14:00
    PKS Racot
    2
    3
    :
    Przemysław Poznań
  • 25
    14:00
    Orkan Chorzemin
    1
    1
    :
    Grom Plewiska
  • 04
    19:00
    Rawia Rawicz
    0
    2
    :
    Piast Poniec
  • 31
    11:00
    Grom Plewiska
    0
    2
    :
    Kania Gostyń
  • 31
    11:00
    Przemysław Poznań
    1
    3
    :
    Piast Poniec
  • 31
    11:00
    Promień Krzywiń
    1
    1
    :
    PKS Racot
  • 31
    13:00
    Akademia Reissa Poznań
    4
    1
    :
    Korona Piaski
  • 31
    13:00
    Lipno Stęszew
    2
    4
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 31
    14:00
    Stella Luboń
    3
    2
    :
    Orkan Chorzemin
  • 31
    14:00
    Sokół Pniewy
    1
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 31
    14:00
    Rawia Rawicz
    5
    1
    :
    Patria Buk
  • 31
    15:00
    Wiara Lecha Poznań
    2
    4
    :
    Grom Wolsztyn
  • 07
    11:00
    Kania Gostyń
    1
    0
    :
    Stella Luboń
  • 07
    14:00
    Piast Poniec
    1
    3
    :
    Promień Krzywiń
  • 07
    14:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    1
    :
    Rawia Rawicz
  • 07
    14:00
    Orkan Chorzemin
    3
    2
    :
    Sokół Pniewy
  • 07
    14:00
    Korona Piaski
    3
    1
    :
    Grom Plewiska
  • 07
    14:00
    Grom Wolsztyn
    2
    2
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 07
    19:00
    Wiara Lecha Poznań
    2
    0
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 08
    13:00
    PKS Racot
    0
    4
    :
    Lipno Stęszew
  • 28
    13:00
    Patria Buk
    3
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 14
    13:00
    Stella Luboń
    1
    3
    :
    Korona Piaski
  • 14
    13:00
    Sokół Pniewy
    3
    1
    :
    Kania Gostyń
  • 14
    13:00
    Lipno Stęszew
    2
    0
    :
    Piast Poniec
  • 14
    14:00
    Wiara Lecha Poznań
    0
    1
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 14
    14:00
    Grom Plewiska
    4
    2
    :
    Grom Wolsztyn
  • 14
    14:00
    Rawia Rawicz
    1
    0
    :
    Orkan Chorzemin
  • 14
    14:00
    Promień Krzywiń
    2
    1
    :
    Patria Buk
  • 14
    14:00
    Płomień Przyprostynia
    3
    1
    :
    PKS Racot
  • 15
    14:00
    Przemysław Poznań
    1
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 21
    11:00
    Kania Gostyń
    3
    1
    :
    Rawia Rawicz
  • 21
    12:00
    Wiara Lecha Poznań
    6
    1
    :
    PKS Racot
  • 21
    13:00
    Piast Poniec
    1
    4
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 21
    13:00
    Patria Buk
    1
    2
    :
    Lipno Stęszew
  • 21
    13:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    3
    :
    Promień Krzywiń
  • 21
    13:00
    Korona Piaski
    8
    1
    :
    Sokół Pniewy
  • 21
    13:30
    Grom Wolsztyn
    2
    3
    :
    Stella Luboń
  • 21
    14:00
    Akademia Reissa Poznań
    3
    1
    :
    Grom Plewiska
  • 22
    13:00
    Orkan Chorzemin
    5
    3
    :
    Przemysław Poznań
  • 06
    13:00
    Grom Wolsztyn
    0
    4
    :
    Sokół Pniewy
  • 06
    14:00
    Korona Piaski
    1
    0
    :
    Rawia Rawicz
  • 06
    15:00
    Orkan Chorzemin
    3
    5
    :
    Promień Krzywiń
  • 06
    15:00
    Patria Buk
    2
    1
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 06
    18:00
    Wiara Lecha Poznań
    0
    3
    :
    Grom Plewiska
  • 07
    14:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    3
    :
    Lipno Stęszew
  • 07
    14:30
    Akademia Reissa Poznań
    2
    0
    :
    Stella Luboń
  • 07
    16:00
    Kania Gostyń
    2
    1
    :
    Przemysław Poznań
  • 07
    19:00
    Piast Poniec
    1
    3
    :
    PKS Racot
  • 13
    13:00
    Rawia Rawicz
    2
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 13
    14:00
    Lipno Stęszew
    2
    0
    :
    Orkan Chorzemin
  • 13
    14:00
    Stella Luboń
    0
    0
    :
    Grom Plewiska
  • 13
    15:00
    Sokół Pniewy
    3
    1
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 13
    18:00
    Wiara Lecha Poznań
    2
    1
    :
    Piast Poniec
  • 14
    11:00
    Płomień Przyprostynia
    4
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 14
    14:00
    PKS Racot
    0
    0
    :
    Patria Buk
  • 14
    18:00
    Przemysław Poznań
    2
    2
    :
    Korona Piaski
  • 12
    18:30
    Promień Krzywiń
    1
    3
    :
    Kania Gostyń
  • 03
    16:00
    Grom Wolsztyn
    2
    4
    :
    Przemysław Poznań
  • 03
    16:00
    Korona Piaski
    2
    2
    :
    Promień Krzywiń
  • 03
    16:00
    Orkan Chorzemin
    1
    1
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 03
    16:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    4
    :
    PKS Racot
  • 03
    16:00
    Patria Buk
    2
    1
    :
    Piast Poniec
  • 03
    19:00
    Wiara Lecha Poznań
    3
    1
    :
    Stella Luboń
  • 03
    19:00
    Akademia Reissa Poznań
    1
    0
    :
    Rawia Rawicz
  • 05
    18:00
    Grom Plewiska
    0
    1
    :
    Sokół Pniewy
  • 12
    17:00
    Przemysław Poznań
    0
    2
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 19
    17:30
    PKS Racot
    1
    2
    :
    Orkan Chorzemin
  • 19
    17:30
    Płomień Przyprostynia
    0
    3
    :
    Kania Gostyń
  • 19
    18:00
    Piast Poniec
    5
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 19
    18:00
    Lipno Stęszew
    1
    0
    :
    Korona Piaski
  • 19
    18:00
    Sokół Pniewy
    1
    1
    :
    Stella Luboń
  • 19
    19:00
    Promień Krzywiń
    0
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 19
    19:00
    Rawia Rawicz
    2
    0
    :
    Grom Plewiska
  • 19
    20:15
    Wiara Lecha Poznań
    4
    3
    :
    Patria Buk
  • 26
    17:00
    Patria Buk
    0
    3
    :
    Orkan Chorzemin
  • 26
    17:15
    Przemysław Poznań
    3
    2
    :
    Stella Luboń
  • 26
    17:30
    Płomień Przyprostynia
    0
    2
    :
    Grom Wolsztyn
  • 26
    17:30
    Promień Krzywiń
    2
    4
    :
    Grom Plewiska
  • 26
    18:00
    Piast Poniec
    0
    4
    :
    Kania Gostyń
  • 26
    18:00
    PKS Racot
    2
    3
    :
    Korona Piaski
  • 26
    18:00
    Lipno Stęszew
    3
    0
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 26
    18:30
    Rawia Rawicz
    0
    0
    :
    Sokół Pniewy
  • 26
    19:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    2
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 09
    17:00
    Grom Wolsztyn
    1
    3
    :
    PKS Racot
  • 09
    18:00
    Sokół Pniewy
    0
    3
    :
    Przemysław Poznań
  • 09
    18:00
    Stella Luboń
    4
    0
    :
    Promień Krzywiń
  • 09
    18:00
    Grom Plewiska
    1
    0
    :
    Lipno Stęszew
  • 09
    18:00
    Korona Piaski
    1
    0
    :
    Piast Poniec
  • 09
    19:00
    Akademia Reissa Poznań
    4
    0
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 09
    19:00
    Orkan Chorzemin
    1
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 09
    20:15
    Wiara Lecha Poznań
    1
    4
    :
    Rawia Rawicz
  • 24
    15:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    3
    :
    Kania Gostyń
  • 24
    16:00
    Patria Buk
    0
    2
    :
    Korona Piaski
  • 24
    16:00
    PKS Racot
    1
    2
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 24
    16:30
    Płomień Przyprostynia
    3
    2
    :
    Grom Plewiska
  • 24
    17:00
    Przemysław Poznań
    5
    0
    :
    Rawia Rawicz
  • 25
    14:00
    Orkan Chorzemin
    2
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 25
    15:00
    Piast Poniec
    1
    2
    :
    Grom Wolsztyn
  • 25
    15:00
    Promień Krzywiń
    2
    1
    :
    Sokół Pniewy
  • 25
    16:00
    Lipno Stęszew
    3
    0
    :
    Stella Luboń
  • 21
    18:00
    Płomień Przyprostynia
    2
    2
    :
    Sokół Pniewy
  • 07
    18:00
    Patria Buk
    0
    3
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 08
    15:00
    Promień Krzywiń
    2
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 08
    17:00
    Kania Gostyń
    3
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 08
    17:00
    Piast Poniec
    1
    1
    :
    Grom Plewiska
  • 08
    18:00
    PKS Racot
    3
    3
    :
    Stella Luboń
  • 09
    11:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    3
    :
    Grom Wolsztyn
  • 09
    14:00
    Orkan Chorzemin
    0
    4
    :
    Korona Piaski
  • 09
    14:00
    Lipno Stęszew
    4
    2
    :
    Rawia Rawicz
  • 15
    11:00
    Grom Plewiska
    6
    0
    :
    Patria Buk
  • 15
    12:00
    Akademia Reissa Poznań
    3
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 15
    15:00
    Rawia Rawicz
    3
    4
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 15
    16:00
    Sokół Pniewy
    0
    1
    :
    PKS Racot
  • 15
    16:00
    Grom Wolsztyn
    2
    5
    :
    Orkan Chorzemin
  • 15
    17:00
    Stella Luboń
    3
    2
    :
    Piast Poniec
  • 16
    18:00
    Przemysław Poznań
    0
    6
    :
    Lipno Stęszew
  • 22
    12:00
    Lipno Stęszew
    4
    0
    :
    Promień Krzywiń
  • 22
    15:00
    Pogoń Śmigiel
    2
    2
    :
    Grom Plewiska
  • 22
    16:00
    Patria Buk
    0
    3
    :
    Stella Luboń
  • 22
    16:00
    PKS Racot
    3
    2
    :
    Rawia Rawicz
  • 22
    17:00
    Korona Piaski
    3
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 22
    17:00
    Kania Gostyń
    3
    0
    :
    Grom Wolsztyn
  • 22
    17:00
    Piast Poniec
    5
    0
    :
    Sokół Pniewy
  • 23
    15:00
    Orkan Chorzemin
    0
    1
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 23
    16:00
    Płomień Przyprostynia
    7
    1
    :
    Przemysław Poznań
  • 29
    13:00
    Piast Poniec
    0
    1
    :
    Rawia Rawicz
  • 29
    14:30
    Promień Krzywiń
    3
    2
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 29
    16:00
    Sokół Pniewy
    4
    0
    :
    Patria Buk
  • 29
    16:00
    Grom Plewiska
    1
    2
    :
    Orkan Chorzemin
  • 29
    16:00
    Grom Wolsztyn
    1
    4
    :
    Korona Piaski
  • 29
    17:00
    Stella Luboń
    4
    2
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 30
    16:00
    Akademia Reissa Poznań
    2
    2
    :
    Kania Gostyń
  • 30
    18:00
    Przemysław Poznań
    2
    0
    :
    PKS Racot
  • 30
    20:00
    Wiara Lecha Poznań
    3
    2
    :
    Lipno Stęszew
  • 02
    19:00
    Piast Poniec
    0
    3
    :
    Przemysław Poznań
  • 03
    10:00
    Grom Wolsztyn
    4
    1
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 03
    13:00
    Pogoń Śmigiel
    1
    2
    :
    Sokół Pniewy
  • 03
    15:00
    Korona Piaski
    6
    2
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 03
    15:00
    Płomień Przyprostynia
    3
    3
    :
    Lipno Stęszew
  • 03
    16:00
    Orkan Chorzemin
    0
    4
    :
    Stella Luboń
  • 03
    16:00
    Patria Buk
    1
    5
    :
    Rawia Rawicz
  • 03
    16:00
    PKS Racot
    2
    1
    :
    Promień Krzywiń
  • 03
    17:00
    Kania Gostyń
    3
    2
    :
    Grom Plewiska
  • 06
    10:00
    Sokół Pniewy
    2
    3
    :
    Orkan Chorzemin
  • 06
    11:00
    Grom Plewiska
    1
    3
    :
    Korona Piaski
  • 06
    12:00
    Lipno Stęszew
    4
    0
    :
    PKS Racot
  • 06
    12:00
    Przemysław Poznań
    4
    1
    :
    Patria Buk
  • 06
    14:30
    Akademia Reissa Poznań
    3
    1
    :
    Grom Wolsztyn
  • 06
    15:00
    Rawia Rawicz
    4
    0
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 06
    16:00
    Płomień Przyprostynia
    4
    0
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 06
    17:00
    Stella Luboń
    1
    2
    :
    Kania Gostyń
  • 06
    18:00
    Promień Krzywiń
    1
    3
    :
    Piast Poniec
  • 12
    11:00
    Pogoń Śmigiel
    0
    2
    :
    Przemysław Poznań
  • 12
    14:00
    Akademia Reissa Poznań
    6
    0
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 12
    16:00
    Grom Wolsztyn
    3
    4
    :
    Grom Plewiska
  • 12
    16:00
    Orkan Chorzemin
    0
    0
    :
    Rawia Rawicz
  • 12
    16:00
    Patria Buk
    3
    0
    :
    Promień Krzywiń
  • 12
    16:00
    PKS Racot
    2
    2
    :
    Płomień Przyprostynia
  • 12
    17:00
    Korona Piaski
    1
    2
    :
    Stella Luboń
  • 12
    17:00
    Piast Poniec
    5
    1
    :
    Lipno Stęszew
  • 18
    19:15
    Promień Krzywiń
    1
    1
    :
    Pogoń Śmigiel
  • 19
    10:00
    Płomień Przyprostynia
    4
    0
    :
    Piast Poniec
  • 19
    16:00
    Przemysław Poznań
    1
    0
    :
    Orkan Chorzemin
  • 19
    17:00
    PKS Racot
    4
    0
    :
    Wiara Lecha Poznań
  • 19
    17:00
    Lipno Stęszew
    6
    3
    :
    Patria Buk
  • 19
    17:00
    Sokół Pniewy
    1
    3
    :
    Korona Piaski
  • 19
    17:00
    Stella Luboń
    4
    2
    :
    Grom Wolsztyn
  • 19
    17:00
    Grom Plewiska
    1
    6
    :
    Akademia Reissa Poznań
  • 20
    17:00
    Rawia Rawicz
    2
    2
    :
    Kania Gostyń