Wielkopolskie | Klasa B | wielkopolska VI
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
WWWPWWPWRWWWWWWWWWWWWW
-
WWWWPWWWRWPWWWWPWPWWPW
-
WWRWWWPPRWPWWPWWWWPPRW
-
WPPPPWWWWWWPWPPWWRWWWR
-
WPWPWWWWWWPPWPWPWPPPPW
-
PWWWWWWWRPWWWWPPPPPPPP
-
PRPWPPPPRPWRPWWRWWWWWP
-
PRPWPPWPWPWRRWPPPWPWWR
-
PPPWWPWWPPRWPPPWPPPPWP
-
PPWPPPPPRWRWPRPWPPPWRR
-
PWRPWPPPPPPWPPPWPWWPPR
-
WPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
69
52.27 %
69
52.27 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
51
38.64 %
Remisy
12
9.09 %
12
9.09 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 132
0 z 132
0.5
100%
132 z 132
132 z 132
6.82%
9 z 132
9 z 132
1.5
93.18%
123 z 132
123 z 132
12.12%
16 z 132
16 z 132
2.5
87.88%
116 z 132
116 z 132
27.27%
36 z 132
36 z 132
3.5
72.73%
96 z 132
96 z 132
43.18%
57 z 132
57 z 132
4.5
56.82%
75 z 132
75 z 132
56.82%
75 z 132
75 z 132
5.5
43.18%
57 z 132
57 z 132
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 8 | 6.06 % |
2:2 | 7 | 5.3 % |
3:2 | 6 | 4.55 % |
1:3 | 6 | 4.55 % |
3:0 | 6 | 4.55 % |
5:1 | 6 | 4.55 % |
0:1 | 5 | 3.79 % |
2:1 | 5 | 3.79 % |
2:3 | 5 | 3.79 % |
3:4 | 5 | 3.79 % |
4:0 | 5 | 3.79 % |
1:0 | 4 | 3.03 % |
1:4 | 4 | 3.03 % |
6:0 | 4 | 3.03 % |
3:3 | 3 | 2.27 % |
2:0 | 3 | 2.27 % |
3:1 | 3 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:5 | 3 | 2.27 % |
7:0 | 3 | 2.27 % |
9:0 | 3 | 2.27 % |
1:1 | 2 | 1.52 % |
4:3 | 2 | 1.52 % |
0:2 | 2 | 1.52 % |
4:2 | 2 | 1.52 % |
4:1 | 2 | 1.52 % |
5:2 | 2 | 1.52 % |
2:6 | 2 | 1.52 % |
6:1 | 2 | 1.52 % |
5:4 | 1 | 0.76 % |
2:4 | 1 | 0.76 % |
5:3 | 1 | 0.76 % |
3:5 | 1 | 0.76 % |
6:4 | 1 | 0.76 % |
5:7 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 1 | 0.76 % |
6:3 | 1 | 0.76 % |
3:7 | 1 | 0.76 % |
5:0 | 1 | 0.76 % |
1:6 | 1 | 0.76 % |
2:7 | 1 | 0.76 % |
0:6 | 1 | 0.76 % |
2:8 | 1 | 0.76 % |
8:2 | 1 | 0.76 % |
9:2 | 1 | 0.76 % |
8:0 | 1 | 0.76 % |
9:1 | 1 | 0.76 % |
2:10 | 1 | 0.76 % |
10:0 | 1 | 0.76 % |
12:0 | 1 | 0.76 % |
1:17 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4134%Wygrana przynajmniej 1 bramką3227%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1613%Wygrana 3 bramkami i więcej3126%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- GKS Olszówka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
-
15 sie16:00Orlik Sepno33:Złoci II Złotkowo
-
15 sie17:00Okoń Sapowice70:Pluton Przeźmierowo
-
16 sie11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski22:Arka Kiekrz
-
16 sie11:00Rokita Rokietnica20:Orły Plewiska
-
16 sie16:00Koziołek Poznań10:AP Dębiec
-
31 paź10:00Stella II Luboń10:Odlew Poznań
-
22 sie13:00Stella II Luboń21:Koziołek Poznań
-
22 sie16:00Złoci II Złotkowo22:Okoń Sapowice
-
22 sie16:00LSSG Grodzisk Wielkopolski10:AP Dębiec
-
23 sie11:00Orły Plewiska41:Orlik Sepno
-
07 lis14:00Arka Kiekrz15:Rokita Rokietnica
-
08 lis10:00Odlew Poznań50:Pluton Przeźmierowo
-
29 sie11:00Złoci II Złotkowo40:Pluton Przeźmierowo
-
29 sie16:00Okoń Sapowice01:Orły Plewiska
-
30 sie10:00Odlew Poznań15:Koziołek Poznań
-
30 sie11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski41:Stella II Luboń
-
30 sie11:00Rokita Rokietnica31:AP Dębiec
-
30 sie12:00Orlik Sepno35:Arka Kiekrz
-
05 wrz16:00Arka Kiekrz51:Okoń Sapowice
-
06 wrz10:00Odlew Poznań31:Złoci II Złotkowo
-
06 wrz10:00Koziołek Poznań40:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
06 wrz11:00Stella II Luboń12:Rokita Rokietnica
-
06 wrz12:00Orlik Sepno43:AP Dębiec
-
06 wrz15:00Orły Plewiska90:Pluton Przeźmierowo
-
12 wrz11:00Złoci II Złotkowo34:Orły Plewiska
-
12 wrz16:00Okoń Sapowice51:AP Dębiec
-
13 wrz11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski40:Odlew Poznań
-
13 wrz11:00Rokita Rokietnica21:Koziołek Poznań
-
13 wrz12:00Orlik Sepno21:Stella II Luboń
-
31 paź14:00Arka Kiekrz90:Pluton Przeźmierowo
-
19 wrz16:00Arka Kiekrz21:Złoci II Złotkowo
-
20 wrz10:00Odlew Poznań01:Orły Plewiska
-
20 wrz10:00Stella II Luboń23:Okoń Sapowice
-
20 wrz11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski02:Rokita Rokietnica
-
20 wrz16:00Koziołek Poznań60:Orlik Sepno
-
15 lis11:00AP Dębiec91:Pluton Przeźmierowo
-
26 wrz11:00Złoci II Złotkowo63:AP Dębiec
-
26 wrz16:00Okoń Sapowice30:Koziołek Poznań
-
27 wrz11:00Rokita Rokietnica32:Odlew Poznań
-
27 wrz11:00Orły Plewiska33:Arka Kiekrz
-
27 wrz12:00Orlik Sepno70:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
27 wrz16:30Stella II Luboń120:Pluton Przeźmierowo
-
04 paź10:00Odlew Poznań06:Arka Kiekrz
-
04 paź11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski01:Okoń Sapowice
-
04 paź11:00Rokita Rokietnica51:Orlik Sepno
-
04 paź16:00AP Dębiec13:Orły Plewiska
-
04 paź16:00Koziołek Poznań80:Pluton Przeźmierowo
-
08 lis11:00Stella II Luboń34:Złoci II Złotkowo
-
10 paź11:00Złoci II Złotkowo23:Koziołek Poznań
-
10 paź15:00Okoń Sapowice34:Rokita Rokietnica
-
10 paź15:00Arka Kiekrz20:AP Dębiec
-
11 paź11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski30:Pluton Przeźmierowo
-
11 paź11:00Orły Plewiska21:Stella II Luboń
-
11 paź12:00Orlik Sepno01:Odlew Poznań
-
17 paź17:00Koziołek Poznań10:Orły Plewiska
-
18 paź10:00Odlew Poznań13:AP Dębiec
-
18 paź11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski22:Złoci II Złotkowo
-
18 paź11:00Rokita Rokietnica100:Pluton Przeźmierowo
-
18 paź12:00Stella II Luboń32:Arka Kiekrz
-
18 paź12:00Orlik Sepno13:Okoń Sapowice
-
24 paź11:00Złoci II Złotkowo14:Rokita Rokietnica
-
24 paź14:00Okoń Sapowice40:Odlew Poznań
-
24 paź15:00Arka Kiekrz23:Koziołek Poznań
-
25 paź11:00Orły Plewiska22:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
25 paź11:00AP Dębiec61:Stella II Luboń
-
25 paź12:00Orlik Sepno90:Pluton Przeźmierowo
-
01 maj12:00Arka Kiekrz31:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
01 maj16:00Pluton Przeźmierowo26:Okoń Sapowice
-
01 maj17:00Złoci II Złotkowo42:Orlik Sepno
-
02 maj11:00Orły Plewiska24:Rokita Rokietnica
-
03 maj17:00AP Dębiec23:Koziołek Poznań
-
03 maj18:00Odlew Poznań14:Stella II Luboń
-
03 cze11:00AP Dębiec70:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
03 cze11:00Orlik Sepno64:Orły Plewiska
-
03 cze11:00Rokita Rokietnica52:Arka Kiekrz
-
03 cze15:00Okoń Sapowice40:Złoci II Złotkowo
-
03 cze18:00Pluton Przeźmierowo14:Odlew Poznań
-
03 cze20:00Koziołek Poznań12:Stella II Luboń
-
24 cze20:00Koziołek Poznań60:Odlew Poznań
-
27 cze13:00Stella II Luboń61:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
27 cze13:00AP Dębiec16:Rokita Rokietnica
-
27 cze13:00Arka Kiekrz54:Orlik Sepno
-
27 cze13:00Orły Plewiska12:Okoń Sapowice
-
27 cze18:00Pluton Przeźmierowo92:Złoci II Złotkowo
-
24 kwi11:00Złoci II Złotkowo11:Odlew Poznań
-
24 kwi15:00Okoń Sapowice13:Arka Kiekrz
-
24 kwi16:30Pluton Przeźmierowo28:Orły Plewiska
-
25 kwi11:00AP Dębiec51:Orlik Sepno
-
25 kwi11:00Rokita Rokietnica52:Stella II Luboń
-
25 kwi11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski32:Koziołek Poznań
-
08 maj16:00Pluton Przeźmierowo117:Arka Kiekrz
-
09 maj10:00Odlew Poznań34:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
09 maj11:00AP Dębiec22:Okoń Sapowice
-
09 maj11:00Orły Plewiska11:Złoci II Złotkowo
-
09 maj14:00Koziołek Poznań22:Rokita Rokietnica
-
09 maj17:00Stella II Luboń60:Orlik Sepno
-
15 maj11:00Złoci II Złotkowo03:Arka Kiekrz
-
15 maj16:00Okoń Sapowice12:Stella II Luboń
-
16 maj11:00Rokita Rokietnica32:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
16 maj12:00Orlik Sepno37:Koziołek Poznań
-
16 maj15:00Orły Plewiska01:Odlew Poznań
-
16 maj18:00Pluton Przeźmierowo27:AP Dębiec
-
22 maj16:00Arka Kiekrz20:Orły Plewiska
-
22 maj17:00LSSG Grodzisk Wielkopolski42:Orlik Sepno
-
23 maj10:00Odlew Poznań30:Rokita Rokietnica
-
23 maj11:00AP Dębiec53:Złoci II Złotkowo
-
23 maj18:00Koziołek Poznań60:Okoń Sapowice
-
23 maj18:00Pluton Przeźmierowo14:Stella II Luboń
-
29 maj11:00Złoci II Złotkowo12:Stella II Luboń
-
29 maj16:00Arka Kiekrz30:Odlew Poznań
-
29 maj16:00Okoń Sapowice30:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
30 maj12:00Orlik Sepno57:Rokita Rokietnica
-
30 maj15:00Orły Plewiska12:AP Dębiec
-
30 maj20:30Pluton Przeźmierowo15:Koziołek Poznań
-
06 cze10:00Odlew Poznań51:Orlik Sepno
-
06 cze11:00Rokita Rokietnica12:Okoń Sapowice
-
06 cze11:00AP Dębiec32:Arka Kiekrz
-
06 cze13:00Stella II Luboń34:Orły Plewiska
-
06 cze16:00Koziołek Poznań32:Złoci II Złotkowo
-
06 cze20:00Pluton Przeźmierowo13:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
12 cze17:00Złoci II Złotkowo30:LSSG Grodzisk Wielkopolski
-
12 cze17:00Okoń Sapowice22:Orlik Sepno
-
13 cze11:00AP Dębiec51:Odlew Poznań
-
13 cze15:00Orły Plewiska13:Koziołek Poznań
-
13 cze18:00Pluton Przeźmierowo210:Rokita Rokietnica
-
16 cze18:00Arka Kiekrz23:Stella II Luboń
-
20 cze10:00Odlew Poznań12:Okoń Sapowice
-
20 cze11:00Rokita Rokietnica43:Złoci II Złotkowo
-
20 cze11:00LSSG Grodzisk Wielkopolski33:Orły Plewiska
-
20 cze14:00Koziołek Poznań82:Arka Kiekrz
-
20 cze14:00Stella II Luboń02:AP Dębiec
-
20 cze18:30Pluton Przeźmierowo26:Orlik Sepno