Zachodniopomorskie | 4. Liga | zachodniopomorska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
16
51.61 %
Zwycięstwa gości
10
32.26 %
Remisy
5
16.13 %

Bramki

Gospodarzy
58
średnia: 1.87
Gości
39
średnia: 1.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 31
0.5
100%
31 z 31
12.9%
4 z 31
1.5
87.1%
27 z 31
32.26%
10 z 31
2.5
67.74%
21 z 31
67.74%
21 z 31
3.5
32.26%
10 z 31
77.42%
24 z 31
4.5
22.58%
7 z 31
96.77%
30 z 31
5.5
3.23%
1 z 31

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 4 12.9 %
2:1 4 12.9 %
1:1 3 9.68 %
2:0 3 9.68 %
2:2 2 6.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 6.45 %
0:1 2 6.45 %
3:0 2 6.45 %
4:1 2 6.45 %
5:0 2 6.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 3.23 %
1:3 1 3.23 %
4:2 1 3.23 %
0:3 1 3.23 %
0:5 1 3.23 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    13
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    35%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    2
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    2
    8%
  • 18
    11:00
    Kluczevia Stargard
    2
    0
    :
    Orzeł Wałcz
  • 18
    14:00
    Wieża Postomino
    3
    0
    :
    Leśnik Manowo
  • 18
    15:00
    Gryf Kamień Pomorski
    2
    3
    :
    Rega Trzebiatów
  • 18
    16:00
    Iskierka Szczecin
    0
    1
    :
    Hutnik Szczecin
  • 18
    17:00
    Rasel Dygowo
    1
    2
    :
    Darłovia Darłowo
  • 18
    17:00
    Sokół Karlino
    5
    0
    :
    Olimp Gościno
  • 18
    17:00
    Mechanik Bobolice
    1
    2
    :
    MKP Szczecinek
  • 18
    18:00
    Vineta Wolin
    2
    2
    :
    Sparta Węgorzyno
  • 19
    17:00
    Biali Sądów
    2
    1
    :
    Ina Goleniów
  • 25
    12:00
    Rega Trzebiatów
    2
    1
    :
    Iskierka Szczecin
  • 25
    15:00
    Leśnik Manowo
    2
    2
    :
    Polonia Płoty
  • 25
    15:00
    Gryf Kamień Pomorski
    1
    2
    :
    Sparta Węgorzyno
  • 25
    17:00
    MKP Szczecinek
    4
    1
    :
    Wieża Postomino
  • 25
    17:00
    Ina Goleniów
    0
    3
    :
    Vineta Wolin
  • 25
    17:00
    Olimp Gościno
    4
    1
    :
    Biali Sądów
  • 25
    17:00
    Orzeł Wałcz
    1
    1
    :
    Rasel Dygowo
  • 12
    17:00
    Błękitni II Stargard
    -
    -
    :
    Kluczevia Stargard
  • 01
    15:00
    Rasel Dygowo
    4
    2
    :
    Błękitni II Stargard
  • 01
    15:00
    Gryf Kamień Pomorski
    5
    0
    :
    Ina Goleniów
  • 01
    16:00
    Polonia Płoty
    1
    1
    :
    MKP Szczecinek
  • 01
    17:00
    Sokół Karlino
    1
    0
    :
    Orzeł Wałcz
  • 01
    17:00
    Biali Sądów
    2
    1
    :
    Darłovia Darłowo
  • 01
    17:00
    Iskierka Szczecin
    1
    2
    :
    Sparta Węgorzyno
  • 01
    17:00
    Mechanik Bobolice
    1
    3
    :
    Rega Trzebiatów
  • 01
    18:00
    Vineta Wolin
    2
    0
    :
    Olimp Gościno
  • 02
    12:00
    Wieża Postomino
    0
    5
    :
    Hutnik Szczecin
  • 19
    ?:?
    Sparta Węgorzyno
    -
    -
    :
    Hutnik Szczecin
  • 19
    12:00
    Darłovia Darłowo
    -
    -
    :
    Lech Czaplinek
  • 19
    13:00
    Kluczevia Stargard
    -
    -
    :
    Mechanik Bobolice
  • 19
    15:00
    Orzeł Wałcz
    -
    -
    :
    Polonia Płoty
  • 19
    15:00
    Biali Sądów
    -
    -
    :
    Vineta Wolin
  • 19
    16:00
    Ina Goleniów
    -
    -
    :
    MKP Szczecinek
  • 19
    16:00
    Olimp Gościno
    0
    1
    :
    Leśnik Manowo
  • 19
    16:00
    Sokół Karlino
    -
    -
    :
    Gryf Kamień Pomorski
  • 19
    17:00
    Rasel Dygowo
    -
    -
    :
    Iskierka Szczecin
  • 20
    17:00
    Błękitni II Stargard
    -
    -
    :
    Wieża Postomino
  • 26
    11:00
    Leśnik Manowo
    -
    -
    :
    Darłovia Darłowo
  • 26
    12:00
    Hutnik Szczecin
    -
    -
    :
    Ina Goleniów
  • 26
    14:00
    Wieża Postomino
    -
    -
    :
    Kluczevia Stargard
  • 26
    15:00
    Gryf Kamień Pomorski
    -
    -
    :
    Biali Sądów
  • 26
    15:00
    Polonia Płoty
    -
    -
    :
    Błękitni II Stargard
  • 26
    16:00
    Mechanik Bobolice
    -
    -
    :
    Rasel Dygowo
  • 26
    16:00
    Lech Czaplinek
    -
    -
    :
    Orzeł Wałcz
  • 26
    16:00
    MKP Szczecinek
    1
    1
    :
    Olimp Gościno
  • 26
    16:00
    Rega Trzebiatów
    -
    -
    :
    Sparta Węgorzyno
  • 26
    17:00
    Iskierka Szczecin
    -
    -
    :
    Sokół Karlino
  • -
    ?:?
    Mechanik Bobolice
    -
    -
    :
    Polonia Płoty
  • -
    ?:?
    Iskierka Szczecin
    -
    -
    :
    Lech Czaplinek
  • -
    ?:?
    Gryf Kamień Pomorski
    -
    -
    :
    Leśnik Manowo