Łódzkie | Klasa okręgowa | Łódź
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
43.16 %
Zwycięstwa gości
40
42.11 %
Remisy
14
14.74 %

Bramki

Gospodarzy
216
średnia: 2.27
Gości
206
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.21%
4 z 95
0.5
95.79%
91 z 95
9.47%
9 z 95
1.5
90.53%
86 z 95
22.11%
21 z 95
2.5
77.89%
74 z 95
32.63%
31 z 95
3.5
67.37%
64 z 95
52.63%
50 z 95
4.5
47.37%
45 z 95
69.47%
66 z 95
5.5
30.53%
29 z 95

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 7 7.37 %
2:2 5 5.26 %
2:3 5 5.26 %
0:0 4 4.21 %
1:0 4 4.21 %
1:3 4 4.21 %
3:1 4 4.21 %
1:4 4 4.21 %
0:4 4 4.21 %
1:5 4 4.21 %
1:1 3 3.16 %
2:1 3 3.16 %
1:2 3 3.16 %
5:2 3 3.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 2 2.11 %
0:2 2 2.11 %
2:4 2 2.11 %
0:3 2 2.11 %
3:0 2 2.11 %
4:1 2 2.11 %
4:0 2 2.11 %
5:1 2 2.11 %
0:5 2 2.11 %
6:1 2 2.11 %
6:0 2 2.11 %
0:6 2 2.11 %
3:3 1 1.05 %
4:4 1 1.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 1 1.05 %
3:4 1 1.05 %
4:2 1 1.05 %
7:5 1 1.05 %
2:5 1 1.05 %
3:6 1 1.05 %
2:6 1 1.05 %
5:0 1 1.05 %
1:6 1 1.05 %
7:2 1 1.05 %
7:1 1 1.05 %
13:0 1 1.05 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    27%
  • 20
    18:30
    GKS Ksawerów
    6
    0
    :
    UKS SMS Łódź
  • 20
    19:00
    Termy Uniejów
    7
    5
    :
    Iskra Dobroń
  • 21
    10:00
    AKS SMS Łódź
    3
    1
    :
    Zawisza Rzgów
  • 21
    15:00
    Victoria Rąbień
    1
    5
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 21
    17:00
    Górnik Łęczyca
    2
    0
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 22
    12:00
    GLKS Sarnów/Dalików
    0
    3
    :
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • 22
    14:30
    LKS Różyca
    1
    5
    :
    ŁKS III Łódź
  • 03
    19:00
    Termy Uniejów
    1
    1
    :
    ŁKS III Łódź
  • 03
    20:00
    KAS Konstantynów Łódzki
    0
    3
    :
    Iskra Dobroń
  • 04
    15:00
    Victoria Rąbień
    6
    1
    :
    GLKS Sarnów/Dalików
  • 04
    15:30
    GKS Ksawerów
    3
    1
    :
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • 04
    17:00
    Włókniarz Pabianice
    2
    3
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 04
    17:25
    LKS Różyca
    4
    1
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 05
    16:00
    AKS SMS Łódź
    0
    1
    :
    UKS SMS Łódź
  • 05
    17:00
    Górnik Łęczyca
    0
    6
    :
    Zawisza Rzgów
  • 22
    16:30
    Iskra Dobroń
    1
    4
    :
    Victoria Rąbień
  • 22
    16:30
    Zawisza Rzgów
    2
    1
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 22
    16:30
    UKS SMS Łódź
    2
    2
    :
    Termy Uniejów
  • 22
    16:30
    GLKS Sarnów/Dalików
    0
    6
    :
    Włókniarz Pabianice
  • 22
    17:00
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
    2
    3
    :
    LKS Różyca
  • 22
    19:00
    ŁKS III Łódź
    13
    0
    :
    Górnik Łęczyca
  • 22
    19:00
    Termy Ner Poddębice
    1
    5
    :
    GKS Ksawerów
  • 03
    17:30
    AKS SMS Łódź
    -
    -
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 10
    18:30
    GKS Ksawerów
    6
    0
    :
    GLKS Sarnów/Dalików
  • 10
    19:00
    Termy Uniejów
    0
    0
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 10
    20:00
    KAS Konstantynów Łódzki
    1
    3
    :
    ŁKS III Łódź
  • 11
    15:00
    Victoria Rąbień
    3
    4
    :
    Włókniarz Pabianice
  • 11
    16:00
    Iskra Dobroń
    2
    3
    :
    Zawisza Rzgów
  • 11
    17:00
    Górnik Łęczyca
    1
    2
    :
    UKS SMS Łódź
  • 11
    17:30
    LKS Różyca
    2
    1
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 18
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    0
    5
    :
    AKS SMS Łódź
  • 18
    15:30
    Zawisza Rzgów
    1
    2
    :
    Victoria Rąbień
  • 18
    16:00
    GLKS Sarnów/Dalików
    1
    5
    :
    LKS Różyca
  • 18
    16:30
    Włókniarz Pabianice
    0
    0
    :
    GKS Ksawerów
  • 18
    17:00
    Włókniarz Zgierz
    1
    1
    :
    Górnik Łęczyca
  • 18
    18:30
    ŁKS III Łódź
    5
    1
    :
    Iskra Dobroń
  • 19
    11:00
    UKS SMS Łódź
    1
    0
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 19
    11:00
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
    1
    4
    :
    Termy Uniejów
  • 24
    19:00
    AKS SMS Łódź
    3
    1
    :
    GLKS Sarnów/Dalików
  • 24
    19:00
    Termy Uniejów
    1
    4
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 25
    15:00
    Victoria Rąbień
    5
    1
    :
    GKS Ksawerów
  • 25
    15:00
    KAS Konstantynów Łódzki
    3
    2
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 25
    15:30
    Iskra Dobroń
    2
    0
    :
    UKS SMS Łódź
  • 25
    15:30
    Zawisza Rzgów
    2
    0
    :
    ŁKS III Łódź
  • 25
    16:00
    LKS Różyca
    1
    0
    :
    Włókniarz Pabianice
  • 25
    16:00
    Górnik Łęczyca
    2
    2
    :
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • 02
    15:00
    ŁKS III Łódź
    4
    2
    :
    Victoria Rąbień
  • 02
    15:00
    Włókniarz Zgierz
    2
    4
    :
    Iskra Dobroń
  • 02
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    5
    2
    :
    Górnik Łęczyca
  • 02
    15:00
    GLKS Sarnów/Dalików
    0
    2
    :
    Termy Uniejów
  • 02
    15:00
    GKS Ksawerów
    3
    1
    :
    LKS Różyca
  • 03
    11:00
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
    3
    0
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 03
    15:00
    Włókniarz Pabianice
    2
    2
    :
    AKS SMS Łódź
  • 03
    15:30
    UKS SMS Łódź
    0
    0
    :
    Zawisza Rzgów
  • 08
    19:00
    Termy Uniejów
    3
    3
    :
    Włókniarz Pabianice
  • 08
    20:00
    KAS Konstantynów Łódzki
    2
    0
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 09
    15:00
    Victoria Rąbień
    2
    6
    :
    LKS Różyca
  • 09
    15:00
    AKS SMS Łódź
    5
    2
    :
    GKS Ksawerów
  • 09
    15:00
    Iskra Dobroń
    5
    2
    :
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • 09
    15:00
    Zawisza Rzgów
    4
    1
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 09
    16:00
    Górnik Łęczyca
    0
    0
    :
    GLKS Sarnów/Dalików
  • 09
    18:30
    ŁKS III Łódź
    4
    0
    :
    UKS SMS Łódź
  • 16
    14:00
    GLKS Sarnów/Dalików
    0
    2
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 16
    15:00
    Włókniarz Zgierz
    0
    4
    :
    ŁKS III Łódź
  • 16
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    4
    4
    :
    Iskra Dobroń
  • 16
    15:00
    Włókniarz Pabianice
    2
    0
    :
    Górnik Łęczyca
  • 16
    15:00
    GKS Ksawerów
    2
    2
    :
    Termy Uniejów
  • 16
    15:00
    LKS Różyca
    3
    6
    :
    AKS SMS Łódź
  • 16
    15:30
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
    1
    3
    :
    Zawisza Rzgów
  • 17
    11:00
    UKS SMS Łódź
    6
    1
    :
    Victoria Rąbień
  • 22
    19:00
    Termy Uniejów
    2
    3
    :
    LKS Różyca
  • 23
    14:30
    Iskra Dobroń
    7
    1
    :
    GLKS Sarnów/Dalików
  • 23
    14:30
    Zawisza Rzgów
    2
    2
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 23
    15:00
    Victoria Rąbień
    2
    5
    :
    AKS SMS Łódź
  • 23
    15:00
    Górnik Łęczyca
    0
    5
    :
    GKS Ksawerów
  • 23
    15:00
    ŁKS III Łódź
    2
    0
    :
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • 24
    12:30
    UKS SMS Łódź
    1
    4
    :
    Włókniarz Zgierz
  • 29
    19:30
    Sokół II Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    :
    UKS SMS Łódź
  • 29
    19:30
    GKS Ksawerów
    -
    -
    :
    KAS Konstantynów Łódzki
  • 29
    20:15
    AKS SMS Łódź
    -
    -
    :
    Termy Uniejów
  • 30
    14:00
    Włókniarz Zgierz
    -
    -
    :
    Victoria Rąbień
  • 30
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    -
    -
    :
    ŁKS III Łódź
  • 30
    15:00
    GLKS Sarnów/Dalików
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów
  • 30
    15:00
    Włókniarz Pabianice
    -
    -
    :
    Iskra Dobroń
  • 30
    15:00
    LKS Różyca
    -
    -
    :
    Górnik Łęczyca