Sędziowie: Grzegorz Kujawa oraz Artur Wiśniewski i Sebastian Sikorski

18:57~broniarz
Dzięki Maxxey.
18:56Maxxey
'94: Zdecydowanie tak. Broń, szczególnie w drugiej połowie, wyraźnie odstawała od Lechii.
18:55~broniarz
Czy wynik meczu odzwierciedla to co było widać na boisku?
18:51RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
18:40Maxxey
'78: Marcin Mirecki dobija beniaminka z Radomia. Pewnie ograł defensywę i pokonał Młodzińskiego.
18:39Maxxey
'77: Broń próbuje konstruować ofensywne akcje, ale momentami jest bezradna jak dziecko.
18:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
18:36Maxxey
'74: Do zmiany przygotowani rezerwowi gracze Lechii. Niewykluczone, że za chwilę trener Jóźwiak rozpocznie serię zmian.
18:32Maxxey
'70: Coraz bliżej drugiej wygranej w sezonie Lechia Tomaszów. Zespół Bogdana Jóźwiaka kontroluje boiskowe wydarzenia.
18:22RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
18:21~Michal
Lechia. Jazda z nimi!!!
18:20Maxxey
'58: Patryk Walasek najwyżej wyskoczył w polu karnym i głową pokonał Młodzińskiego.
18:19~broniarz
2:0
18:18Maxxey
'56: Broniarz - nie - Awdziewicz wyczuł Nowosielskiego.
18:18~broniarz
Czy to prawda, że strzał z kaenego to było podanie do bramkarza?
18:11RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
18:11Maxxey
'49: Już chwilę po wznowieniu Lechia mogła prowadzić 2:0. Zabrakło jednak pod bramką Młodzińskiego precyzji.
17:59Maxxey
Siedzę za daleko, aby to potwierdzić:) Coś tam krzyknął, rzeczywiście...
17:56~broniarz
Idę o zakład, że Nowosielski po niestrzelonym karnym krzyknął "kurwa!". To jego znak rozpoznawczy. Dziwię się trenerowi Broni, że ten zawodnik wykonuje rzuty rożne.
17:54Maxxey
Niefortunnym strzelcem okazał się Piotr Nowosielski.
17:51~Michal
Brawo Matii!!!!!!
17:50RegioWyniki
17:50Maxxey
'49: Mateusz Awdziewicz broni! Nie ma gola dla Broni. Koniec pierwszej połowy i 1:0 dla Lechii.
17:49Maxxey
'48: Rzut karny dla Broni.
17:47Maxxey
'46: Do pierwszej połowy sędzia doliczył co najmniej dwie minuty.
17:44Maxxey
'43: Lechia uśpiła rywala i przeprowadziła bardzo szybką akcję. Bartłomiej Maćczak świetnie znalazł w polu karnym Marcina Mireckiego, a ten pewnym strzałem dał prowadzenie.
17:42Maxxey
Jeśli wcześniej było nudno, to teraz jest jeszcze gorzej...trudno nie mieć wrażenia, że obie drużyny czekają już na przerwę. A ta dopiero za 5-6 minut.
17:31Maxxey
Pół godziny gry za nami - nadal bezbramkowo w Tomaszowie Mazowieckim.
17:30Maxxey
Odpowiedziała właśnie Lechia, pod bramką Pawła Młodzińskiego było bardzo gorąco, ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej.
17:29~kowal700