Stadion Miejski
Ostróda, 3 maja 19
Widzowie: bez kibiców
Odsłon: 1196
Sędziowie: gł:Karol Iwanowicz (Lublin). asys: Andrzej Zbytniewski i Paweł Smyk. tech: Łukasz Karski.

'92: 3 min doliczone
'90: Reiman wrzuca długą piłkę , głową trąca Kostkowski i zamieszanie i niepewnie Niezgoda , piłka trafia do Goncerza , 2:3
18:00Mario71
'87: dogranie do Głowackiego , za mało miejsca miał pomocnik Stali na strzał , ostry kąt
17:49Mario71
'76: z woleja uderzył pomocnik Stali , za lekko wybili zawodni Sokoła piłkę z pod swojej bramki , ta usiadła na nodze Reimana i bramka
17:48Mario71
'75: Reiman , 2:2
17:45Mario71
'72: Głowacki a akcji zszedł do środka i uderzył z za pola karnego w górny róg bramki Sokoła
17:44Mario71
'72: szybka odpowiedź Stali , Głowacki 2:1
17:43Mario71
'70: kontra Sokoła przerwana al zawodnicy gospodarzy przejmują piłkę i podanie na prawą stronę do Wolnego , strzał po długim rogu i 2:0
17:41Mario71
wybijają obrońcy Sokoła
'69: Głowacki wywalczył rzut rożny
17:38Mario71
'65: kontra Stali , popędził lewą stroną Sławek , za mocno wrzucił a potem Kłos niedokładnie i piłka w rękach Niezgody
17:21Mario71
'48: Reiman próbował prawie z połowy boiska lobować Niezgodę , nie w światło bramki poleciała piłka