stadion - brak danych
Odsłon: 988
Sędziowie: Tomasz Musiał

18:21SiatkoPL
Wieczysta deklasuje Okocimski Brzesko, szkoda, że Okocimski zasnął na boisku po bramce na 3-0. Mieli szansę by pożegnać się ładnie, niestety - jak większość drużyn przeciwko Wieczystej. Skończyło się marnie. Zimny prysznic, dla podopiecznych trenera Ulasa. To też pokazuje jak ogromna jest przepaść na wschodem i zachodem w Małopolsce. Drużyny z tego regionu Krakowskiego, no są zawsze lepsze od Wschodu - takie są fakty. Bo przecież Okocimski w niemalże identycznym składzie w 4 lidze Małopolskiej Wschód potrafi kompletować po 5 zwycięstw z rzędu i 9 meczów bez porażki. Walczyć o podium w tabeli, a tutaj przychodzi Wieczysta i tak jakby grała z zespołem grającym z trzy stopnie niżej
18:18SiatkoPL
'91: Koniec!
18:17SiatkoPL
bo przypomina mi się mecz z 2020 albo 2019 roku, gdzie OKS uległ rezerwom Sandecji również 0-8
'89: no już chyba jest wyrównana najwyższa porażka OKSu w erze już po rozłamie w 15/16
18:07SiatkoPL
'79: Świetne dogranie Majewskiego do Lincy, ten dobrze przyjął i mocno uderzył obok Larysza, mamy 6-0
18:06SiatkoPL
'78: Niesamowite podanie Moulina do Jankowskiego na sam na sam, ale Jankowski mocno przestrzelił
18:05SiatkoPL
'77: no myślę, że sędzia jak doliczy to może z minutę, max dwie. Już tak nie patrząc na wynik, to po prostu nie było żadnych przerw, poza zmianami]
18:04SiatkoPL
'76: Frańczak świetny strzał z dystansu, ale Larysz poradził sobie
17:54SiatkoPL
idealne zagranie do Majewskiego, ten piekielnie mocno uderzył, ale w poprzeczkę, potem piłka odbiła się do Misaka i mamy 5-0
17:51RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Metal Tarnów - Poprad Muszyna
17:46SiatkoPL
i po palcach Śniega piłka wpadła do siatki
'58: Oj to co często się dzieje, znów się stało. Gol po golu. Świetna centra Moulina do Michalskiego
17:29SiatkoPL
Zobaczymy jak wyjdą po przerwie obydwie drużyny, przerwie, która za moment powinna się skończyć.