Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Kowal Bartosz

    Agricola Klimontów
  • Chmiela Tymek

    Agricola Klimontów
  • Cichy Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Czekaj Adrian

    Agricola Klimontów
  • Dymek Kamil

    Agricola Klimontów
  • Frączek Paweł

    Agricola Klimontów
  • Frączek Olaf

    Agricola Klimontów
  • Gadzina Arkadiusz

    Agricola Klimontów
  • Juszczyk Rafał

    Agricola Klimontów
  • Juśko Konrad

    Agricola Klimontów
  • Juśko Hubert

    Agricola Klimontów
  • Karbowniczek Krzysztof

    Agricola Klimontów
  • Kocierz Damian

    Agricola Klimontów
  • Kopeć Łukasz

    Agricola Klimontów
  • Kot Paweł

    Agricola Klimontów
  • Kura Sebastian

    Agricola Klimontów
  • Makola Tomasz

    Agricola Klimontów
  • Miernik Kamil

    Agricola Klimontów
  • Miklas Rafał

    Agricola Klimontów
  • Nowak Jerzy

    Agricola Klimontów
  • Pełka Kamil

    Agricola Klimontów
  • Piotrowicz Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Piwowarski Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Przyjemski Kamil

    Agricola Klimontów
  • Rybiński Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Skoczyński Sebastian

    Agricola Klimontów
  • Skoczyński Tomasz

    Agricola Klimontów
  • Smach Bartłomiej

    Agricola Klimontów
  • Stanek Piotr

    Agricola Klimontów
  • Śpiewak Rafał

    Agricola Klimontów
  • Woźniak Paweł

    Agricola Klimontów
  • Zapart Mateusz

    Agricola Klimontów
  • Ząbek Artur

    Agricola Klimontów
  • Proszowianka Proszowice

    Niedźwiedź Piotr

    Agricola Klimontów
  • Proszowianka Proszowice

    Pomagiel Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Bania Piotr

    AKS Ujanowice
  • Bugański Michał

    AKS Ujanowice
  • Bukowiec Łukasz

    AKS Ujanowice
  • Filipek Paweł

    AKS Ujanowice
  • Firlej Dawid

    AKS Ujanowice
  • Garbacz Tomasz

    AKS Ujanowice
  • Gawron Kamil

    AKS Ujanowice
  • Gołąb Patryk

    AKS Ujanowice
  • Gwiżdż Marcin

    AKS Ujanowice
  • Gwiżdż Rafał

    AKS Ujanowice
  • Janisz Piotr

    AKS Ujanowice
  • Jasica Mariusz

    AKS Ujanowice
  • Jaśkiewicz Dawid

    AKS Ujanowice
  • Kiławiec Rafał

    AKS Ujanowice
  • Kiławiec Michał

    AKS Ujanowice
  • Kmiecik Piotr

    AKS Ujanowice
  • Kołodziej Piotr

    AKS Ujanowice
  • Krzyżak Maciej

    AKS Ujanowice
  • Krzyżak Filip

    AKS Ujanowice
  • Krzyżak Kamil

    AKS Ujanowice
  • Liptak Piotr

    AKS Ujanowice
  • Oleksy Piotr

    AKS Ujanowice
  • Oleksy Sebastian

    AKS Ujanowice
  • Orzeł Bogusław

    AKS Ujanowice
  • Pasionek Stanisław

    AKS Ujanowice
  • Pławecki Daniel

    AKS Ujanowice
  • Pławecki Radosław

    AKS Ujanowice
  • Pysno Jakub

    AKS Ujanowice
  • Rosiek Patryk

    AKS Ujanowice
  • Stach Albert

    AKS Ujanowice
  • Stach Paweł

    AKS Ujanowice
  • Orkan Szczyrzyc

    Augustyn Michał

    AKS Ujanowice
  • Pitala Mariusz

    Albertus Kraków
  • Kociński Wojciech

    Albertus Kraków
  • Kokosiński Dawid

    Albertus Kraków
  • Kowynia Karol

    Albertus Kraków
  • Mazurkiewicz Kacper

    Albertus Kraków
  • Musiałkowski Kamil

    Albertus Kraków
  • Partyka Jakub

    Albertus Kraków
  • Roch Filip

    Albertus Kraków
  • Ślęczka Eryk

    Albertus Kraków
  • Zmarlik Jakub

    Albertus Kraków
  • Albertus Kraków

    Burakiewicz Dawid

  • Albertus Kraków

    Działowy Krystian

  • Albertus Kraków

    Mączyński Michał

  • Albertus Kraków

    Kowal Kamil

  • Albertus Kraków

    Chmielewski Daniel

  • Albertus Kraków

    Piszczek Grzegorz

  • Albertus Kraków

    Grodowski Piotr

  • Albertus Kraków

    Gołąb Jakub

  • Albertus Kraków

    Mrozowski Mateusz

  • Albertus Kraków

    Uryga Damian

  • Albertus Kraków

    Klasa Michał

  • Albertus Kraków

    Stokłosa Norbert

  • Albertus Kraków

    Sobieski Maciej

  • Albertus Kraków

    Świątek Olivier

  • Albertus Kraków

    Strój Kacper

  • Albertus Kraków

    Kasprzycki Łukasz

  • Albertus Kraków

    Petrykowski Antoni

  • Albertus Kraków

    Mroziński Piotr

  • Albertus Kraków

    Słupiński Łukasz

  • Albertus Kraków

    Hałoń Patryk

  • Albertus Kraków

    Biniek Rafał

  • Albertus Kraków

    Miś Jakub

  • Albertus Kraków

    Wojtal Łukasz

  • Albertus Kraków

    Niewiara Tomasz

  • Albertus Kraków

    Siudak Tomasz

  • Albertus Kraków

    Twardosz Artur

  • Fairant Kraków

    Idzik Patryk

    Albertus Kraków
  • Mirek Dawid

    Alfa Siedliska
  • Sukiennik Michał

    Alfa Siedliska
  • Świat Wojciech

    Alfa Siedliska
  • Drwal Dawid

    Alfa Siedliska
  • Sikorski Konrad

    Alfa Siedliska
  • Alfa Siedliska

    Majchrowicz Dominik

  • Alfa Siedliska

    Witek Emil

  • Alfa Siedliska

    Pacana Adrian

  • Alfa Siedliska

    Łabuz Aleksander

  • Alfa Siedliska

    Włodek Dawid

  • Alfa Siedliska

    Kras Dominik

  • Alfa Siedliska

    Cegielski Kamil

  • Alfa Siedliska

    Pacana Sylwester

  • Alfa Siedliska

    Włodyka Adrian

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Rudolphi Maciej

    Alfa Siedliska
  • GLKS Gromnik

    Kozłowski Sebastian

    Alfa Siedliska
  • Grzesiek Piotr

    Amator Babica
  • Bylica Kamil

    Amator Babica
  • Dziewiński Grzegorz

    Amator Babica
  • Dzik Łukasz

    Amator Babica
  • Jankowicz Adrian

    Amator Babica
  • Orgal Konrad

    Amator Babica
  • Amator Babica

    Grochal Krzysztof

  • Amator Babica

    Pająk Jakub

  • Amator Babica

    Pająk Wojciech

  • Amator Babica

    Sarnecki Arkadiusz

  • Jasiński Wojciech

    Amator Paszyn
  • Amator Paszyn

    Sikorski Sylwester

  • Amator Paszyn

    Chruślicki Arkadiusz

  • Amator Paszyn

    Głód Kacper

  • Amator Paszyn

    Gardoń Michał

    Chruślice Nowy Sącz
  • Sokół Stary Sącz

    Gardoń Sebastian

    Amator Paszyn
  • Wąs Michał

    AP Kmita II Zabierzów
  • Koperkiewicz Ignacy

    AP Kmita II Zabierzów
  • Mirek Mateusz

    AP Kmita II Zabierzów
  • Pawlak Jan

    AP Kmita II Zabierzów
  • Piotrowicz Szymon

    AP Kmita II Zabierzów
  • Stec Kacper

    AP Kmita II Zabierzów
  • AP Kmita II Zabierzów

    Garbarczyk Alan

  • AP Kmita II Zabierzów

    Olesiński Zbigniew

  • AP Kmita II Zabierzów

    Sikora Sebastian

  • AP Kmita II Zabierzów

    Moskalik Szymon

  • AP Kmita II Zabierzów

    Rusinek Kamil

  • AP Kmita II Zabierzów

    Bujak Jan

  • AP Kmita II Zabierzów

    Katulka Kamil

  • AP Kmita II Zabierzów

    Konkol Karol

  • AP Kmita II Zabierzów

    Wójtowicz Filip

  • AP Kmita II Zabierzów

    Synowiec Dawid

  • Orlęta Rudawa

    Wąs Adrian

    AP Kmita II Zabierzów
  • Strażak Kokotów

    Czepiec Kamil

    AP Kmita II Zabierzów
  • Strażak Kokotów

    Terebieniec Mikołaj

    AP Kmita II Zabierzów
  • Juszczyk Arkadiusz

    Kmita Zabierzów
  • Wojdała Paweł

    Kmita Zabierzów
  • Papież Maciej

    Kmita Zabierzów
  • Okoński Piotr

    Arkadia Olszyny
  • Baca Dariusz

    Arkadia Olszyny
  • Budyn Piotr

    Arkadia Olszyny
  • Gostek Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Jakosz Łukasz

    Arkadia Olszyny
  • Jakosz Michał

    Arkadia Olszyny
  • Kołodziej Mateusz

    Arkadia Olszyny
  • Korzeniowski Kacper

    Arkadia Olszyny
  • Krakowski Grzegorz

    Arkadia Olszyny
  • Krupski Artur

    Arkadia Olszyny
  • Krzystyniak Stanisław

    Arkadia Olszyny
  • Kubis Kacper

    Arkadia Olszyny
  • Kuboń Marek

    Arkadia Olszyny
  • Kuboń Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Kuboń Bartłomiej

    Arkadia Olszyny
  • Łabaj Patryk

    Arkadia Olszyny
  • Majzner Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Mietła Tomasz

    Arkadia Olszyny
  • Nowak Rafał

    Arkadia Olszyny
  • Nowak Mateusz

    Arkadia Olszyny
  • Nowak Grzegorz

    Arkadia Olszyny
  • Oleksyk Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Owca Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Potok Jarosław

    Arkadia Olszyny
  • Szostek Kacper

    Arkadia Olszyny
  • Waśko Daniel

    Arkadia Olszyny
  • Waśko Karol

    Arkadia Olszyny
  • Waśko Patryk

    Arkadia Olszyny
  • Arkadia Olszyny

    Więcek Szymon

    Arkadia Olszyny
  • Arkadia Olszyny

    Bosowski Oliwier

  • Pieczara Jacek

    Arka Babice
  • Bieda Tomasz

    Arka Babice
  • Ciupek Jakub

    Arka Babice
  • Furtak Konrad

    Arka Babice
  • Głogowski Marcin

    Arka Babice
  • Grabowski Łukasz

    Arka Babice
  • Ivasiuc Mihail

    Arka Babice
  • Kasperczyk Mateusz

    Arka Babice
  • Komorniczak Arkadiusz

    Arka Babice
  • Kowalski Kacper

    Arka Babice
  • Kozik Mateusz

    Arka Babice
  • Kuzak Mateusz

    Arka Babice
  • Paprot Grzegorz

    Arka Babice
  • Paprot Bartosz

    Arka Babice
  • Proksa Krzysztof

    Arka Babice
  • Sabuda Wojciech

    Arka Babice
  • Sęga Piotr

    Arka Babice
  • Smolik Marcin

    Arka Babice
  • Szczurek Oskar

    Arka Babice
  • Trzaska Dawid

    Arka Babice
  • Zając Filip

    Arka Babice
  • Lew Olszyny

    Lizończyk Piotr

    Arka Babice
  • Pogoń Miechów

    Kovalchuk Mykhailo

    Arka Babice
  • Unia Kwaczała

    Głogowski Jakub

    Arka Babice
  • Unia Kwaczała

    Lament Andrzej

    Arka Babice
  • Wisła Jankowice

    Szala Gabriel

    Arka Babice
  • Cracovia II Kraków

    Budziński Marcin

    Arka II Gdynia
  • Adamski Robert

    Astra Spytkowice
  • Astra Spytkowice

    Przejczowski Wojciech

  • Astra Spytkowice

    Łoboda Konrad

  • Astra Spytkowice

    Domżał Michał

  • Halniak Targanice

    Urbańczyk Mariusz

    Astra Spytkowice
  • Leniewicz Fabian

    Asy Zakopane
  • Babicz Mateusz

    Asy Zakopane
  • Bartos Dawid

    Asy Zakopane
  • Berbeka Jakub

    Asy Zakopane
  • Bukowski Konrad

    Asy Zakopane
  • Celej Tomasz

    Asy Zakopane
  • Czerwiński Sebastian

    Asy Zakopane
  • Deskiewicz Marek

    Asy Zakopane
  • Dudziak Piotr

    Asy Zakopane
  • Fąfrowicz Jakub

    Asy Zakopane
  • Galica Bartłomiej

    Asy Zakopane
  • Gaura Mateusz

    Asy Zakopane
  • Gaura Kacper

    Asy Zakopane
  • Gąsienica - kaspruś Łukasz

    Asy Zakopane
  • Gut Władysław

    Asy Zakopane
  • Karpiel Szczepan

    Asy Zakopane
  • Leks Grzegorz

    Asy Zakopane
  • Leśniak Bartłomiej

    Asy Zakopane
  • Łabędź Tomasz

    Asy Zakopane
  • Majerczyk Jakub

    Asy Zakopane
  • Obrochta Jan

    Asy Zakopane
  • Pałka Marcin

    Asy Zakopane
  • Pietrzak Ryszard

    Asy Zakopane
  • Piotrowski Maciej

    Asy Zakopane
  • Podgórski Albert

    Asy Zakopane
  • Podosek Mateusz

    Asy Zakopane
  • Polak Mateusz

    Asy Zakopane
  • Sawina Mateusz

    Asy Zakopane
  • Staszel Zygmunt

    Asy Zakopane
  • Tylek Tomisław

    Asy Zakopane
  • Wacek Dominik

    Asy Zakopane
  • Zaleski Adam

    Asy Zakopane
  • Pąk Paweł

    Ava Grądy
  • Boryczko Stanisław

    Ava Grądy
  • Karyta Krystian

    Ava Grądy
  • Kic Robert

    Ava Grądy
  • Lustofin Mateusz

    Ava Grądy
  • Mikuła Krzysztof

    Ava Grądy
  • Miotła Konrad

    Ava Grądy
  • Rogowski Łukasz

    Ava Grądy
  • Starsiak Adam

    Ava Grądy
  • Wróbel Wojciech

    Ava Grądy
  • Ziemian Tomasz

    Ava Grądy
  • Ava Grądy

    Misiaszek Mateusz

  • Ava Grądy

    Wrona Dariusz

  • Powiśle Bolesław

    Dynak Marcin

    Ava Grądy
  • Cracovia II Kraków

    Ceglarz Eryk

    Avia II Świdnik
  • Delta Pieniążkowice

    Stopka Mateusz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Delta Pieniążkowice

    Kusper Damian

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Delta Pieniążkowice

    Szymusiak Paweł

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Antosiak Grzegorz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Bielański Andrzej

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Borowy Adrian

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Dyrda Grzegorz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Harkabuzik Mirosław

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Ignaciak Adam

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kłosowski Mateusz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kobroń Krystian

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kucek Daniel

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kudzia Marcin

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kwak Adam

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Lach Tomasz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Lach Piotr

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Machajda Rafał

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Skoczyk Grzegorz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Skoczyk Sławomir

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Stopiak Adrian

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Szczepaniec Grzegorz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Szczerba Wojciech

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Urban Szymon

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Wnenk Marcin

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Wontorczyk Łukasz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Zubrzycki Tomasz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Burliga Kacper

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Burliga Przemysław

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Chrząszcz Michał

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Dyduch Kamil

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Gołuszka Łukasz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Janiczak Gabriel

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Kachnic Artur

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Kmiecik Grzegorz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Kociołek Jakub

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Loranc Kacper

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Mika Łukasz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Pacyga Piotr

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Rzepka Artur

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Szarlej Tomasz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Talaga Grzegorz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Talaga Kamil

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Talaga Jakub

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Wójcik Patryk

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Wójtowicz Michał

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Żaczek Szymon

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Żmuda Amadeusz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Garbarz Zembrzyce

    Porębski Rafał

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Hutnik II Kraków

    Kubasiak Kacper

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • LKS Czaniec

    Stróżak Maciej

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Spartak Skawce

    Sumera Dawid

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Watra Białka Tatrzańska

    Janasik Jakub

  • Molanda Dawid

    Barciczanka Barcice
  • Puch Karol

    Barciczanka Barcice
  • Tokarczyk Marcin

    Barciczanka Barcice
  • Waligóra Paweł

    Barciczanka Barcice
  • Glinik Gorlice

    Dyląg Mateusz

    Barciczanka II Barcice
  • Kowalczyk Grzegorz

    Barciczanka Barcice
  • Michalik Karol

    Barciczanka Barcice
  • Migacz Mateusz

    Barciczanka Barcice
  • Barciczanka Barcice

    Tokarczyk Krzysztof

  • Barciczanka Barcice

    Zawiślan Tomasz

  • Barciczanka Barcice

    Więcławek Jakub

  • Barciczanka Barcice

    Ogorzały Czesław

  • Barciczanka Barcice

    Nowak Maciej

  • Barciczanka Barcice

    Merklinger Mariusz

  • Barciczanka Barcice

    Maślanka Krystian

  • Barciczanka Barcice

    Szteniowicz Szymon

  • Barciczanka Barcice

    Bochniarz Patryk

  • Barciczanka Barcice

    Piwowarczyk Józef

  • Barciczanka II Barcice

    Żabecki Karol

    Barciczanka Barcice
  • Gród Podegrodzie

    Rejentowicz Kacper

    Barciczanka Barcice
  • Gród Podegrodzie

    Wąsowicz Jakub

    Barciczanka Barcice
  • Resovia II

    Leśniak Sebastian

    Barciczanka Barcice
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Szeliga Daniel

    Barciczanka Barcice
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Jurczak Mateusz

    Barciczanka Barcice
  • Wiarusy Igołomia

    Grądziel Patryk

    Barciczanka Barcice
  • Dziedzina Robert

    Barciczanka II Barcice
  • Psonak Robert

    Barciczanka II Barcice
  • Bielak Łukasz

    Barciczanka II Barcice
  • Barciczanka II Barcice

    Buchman Patryk

    Barciczanka II Barcice
  • Gizicki Kacper

    Barciczanka II Barcice
  • Gromala Jakub

    Barciczanka II Barcice
  • Homoncik Kacper

    Barciczanka II Barcice
  • Janik Michał

    Barciczanka II Barcice
  • Janik Miłosz

    Barciczanka II Barcice
  • Kantor Dawid

    Barciczanka II Barcice
  • Kowalik Krzysztof

    Barciczanka II Barcice
  • Barciczanka II Barcice

    Krężęl Jakub

    Barciczanka II Barcice
  • Krok Jan ii

    Barciczanka II Barcice
  • Kukuczka Mateusz

    Barciczanka II Barcice
  • Kulig Bartłomiej

    Barciczanka II Barcice
  • Kumor Wojciech

    Barciczanka II Barcice
  • Lach Paweł

    Barciczanka II Barcice
  • Majchrowski Artur

    Barciczanka II Barcice
  • Marczyk Wacław

    Barciczanka II Barcice
  • Marczyk Marcin

    Barciczanka II Barcice
  • Maślejak Marek

    Barciczanka II Barcice
  • Miechurski Jakub

    Barciczanka II Barcice
  • Mikulec Dawid

    Barciczanka II Barcice
  • Molanda Łukasz

    Barciczanka II Barcice
  • Nowak Maciej

    Barciczanka II Barcice
  • Obrzud Przemysław

    Barciczanka II Barcice
  • Padula Kamil

    Barciczanka II Barcice
  • Pogwizd Szymon

    Barciczanka II Barcice
  • Rosiek Piotr

    Barciczanka II Barcice
  • Stojda Kamil

    Barciczanka II Barcice
  • Stopka Adam

    Barciczanka II Barcice
  • Tokarczyk Tomasz

    Barciczanka II Barcice
  • Tomasiak Mateusz

    Barciczanka II Barcice
  • Urasiński Przemysław

    Barciczanka II Barcice
  • Znamirowski Łukasz

    Barciczanka II Barcice
  • Zygmunt Jakub

    Barciczanka II Barcice
  • Kłos Słupiec

    Skiba Paweł

    Baszta Rytwiany
  • Gorycki Grzegorz

    Batory Wola Batorska
  • Michalik Adrian

    Batory Wola Batorska
  • Batory Wola Batorska

    Perdał Paweł

  • Batory Wola Batorska

    Perdał Piotr

  • Batory Wola Batorska

    Rogowski Grzegorz

  • Batory Wola Batorska

    Sowiński Konrad

  • Batory Wola Batorska

    Jakuszewski Kamil

  • Batory Wola Batorska

    Gawlik Dominik

  • Batory Wola Batorska

    Świerczyński Błażej

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Gajewski Maciej

    BCS Zawoja
  • Basiura Piotr

    BCS Zawoja
  • Czarny Mariusz

    BCS Zawoja
  • Pasierbek Marcin

    BCS Zawoja
  • Pietrusa Michał

    BCS Zawoja
  • Pudalik Mateusz

    BCS Zawoja
  • BCS Zawoja

    Warmuz Radosław

  • BCS Zawoja

    Jodłowiec Grzegorz

  • BCS Zawoja

    Basiura Piotr

  • BCS Zawoja

    Bartyzel Jacek

  • BCS Zawoja

    Jodłowiec Krzysztof

  • BCS Zawoja

    Sałaciak Wojciech

  • BCS Zawoja

    Świtek Gabriel

  • BCS Zawoja

    Sałaciak Mateusz

  • BCS Zawoja

    Dzięgielewski Tomasz

  • Jałowiec Stryszawa

    Brytan Adrian

    BCS Zawoja
  • Naroże Juszczyn

    Kudzia Jacek

    BCS Zawoja
  • Naroże Juszczyn

    Szmalcel Tomasz

    BCS Zawoja
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowak Kamil

    BCS Zawoja
  • Alvarez munera Juan pablo

    Beskid Andrychów
  • Rzegotka Dawid

    Beskid Andrychów
  • Skrzypiec Jakub

    Beskid Andrychów
  • Ostrowski Adrian

    Beskid Andrychów
  • Mizera Artur

    Beskid Andrychów
  • Rusinek Jakub

    Beskid Andrychów
  • Beskid Andrychów

    Gurdek Dominik

  • Beskid Andrychów

    Sanok Tomasz

  • Beskid Andrychów

    Czaplak Adrian

  • Halniak Targanice

    Maciejczyk Karol

    Beskid Andrychów
  • MKS Kluczbork

    Sobala Mariusz

    Beskid Andrychów
  • Pcimianka Pcim

    Gondko Konrad

    Beskid Andrychów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Różycki Artur

    Beskid Andrychów
  • Jałowiec Stryszawa

    Sala Bartosz

    Beskid Gilowice
  • Bierówka Michał

    Beskid Tokarnia
  • Filipek Tomasz

    Beskid Tokarnia
  • Tobolak Jakub

    Beskid Tokarnia
  • Beskid Tokarnia

    Murzyn Dariusz

  • Beskid Tokarnia

    Mizera Łukasz

  • Beskid Tokarnia

    Radoń Michał

  • Beskid Tokarnia

    Makusek Patryk

  • Beskid Tokarnia

    Wróbel Michał

  • Beskid Tokarnia

    Tajs Krzysztof

  • Kłósek Dawid

    Beskid Żegocina
  • Krawczyk Marcin

    Beskid Żegocina
  • Mazankiewicz Kacper

    Beskid Żegocina
  • Pławecki Mariusz

    Beskid Żegocina
  • Rosiek Damian

    Beskid Żegocina
  • Zapiór Michał

    Beskid Żegocina
  • Beskid Żegocina

    Pytel Daniel

  • Beskid Żegocina

    Ptaszek Paweł

  • Beskid Żegocina

    Kuska Hubert

  • Beskid Żegocina

    Kukla Patryk

  • Gorgosz Łukasz

    Biała Brunary
  • Góra Józef

    Biała Brunary
  • Halczak Patryk

    Biała Brunary
  • Król Adrian

    Biała Brunary
  • Stolarczyk Hubert

    Biała Brunary
  • Święs Jakub

    Biała Brunary
  • Tarasek Marcin

    Biała Brunary
  • Biała Brunary

    Święs Damian

  • Biała Brunary

    Matuła Łukasz

  • Biała Brunary

    Matuła Rafał

  • Biała Brunary

    Matuła Krystian

  • Biała Brunary

    Janik Mariusz

  • Biała Brunary

    Szczecina Robert

  • Biała Brunary

    Angulski Remigiusz

  • Biała Brunary

    Czaja Mateusz

  • Bachula Jarosław

    Biała Lubaszowa
  • Bajgrowicz Tomasz

    Biała Lubaszowa
  • Chrzanowski Jakub

    Biała Lubaszowa
  • Cudek Paweł

    Biała Lubaszowa
  • Dydyk Grzegorz

    Biała Lubaszowa
  • Dydyk Sławomir

    Biała Lubaszowa
  • Gierałt Michał

    Biała Lubaszowa
  • Gryzło Jakub

    Biała Lubaszowa
  • Hudyka Bartosz

    Biała Lubaszowa
  • Janiczek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Janiczek Dominik

    Biała Lubaszowa
  • Jasiński Piotr

    Biała Lubaszowa
  • Kępa Konrad

    Biała Lubaszowa
  • Kita Krzysztof

    Biała Lubaszowa
  • Kita Karol

    Biała Lubaszowa
  • Kostur Kacper

    Biała Lubaszowa
  • Krawczyk Kamil

    Biała Lubaszowa
  • Kwaśny Paweł

    Biała Lubaszowa
  • Mokrzycki Adam

    Biała Lubaszowa
  • Moździerz Adrian

    Biała Lubaszowa
  • Myjkowski Przemysław

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Dawid

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Mirosław

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Dawid

    Biała Lubaszowa
  • Niziołek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Nowak Robert

    Biała Lubaszowa
  • Piątek Dominik

    Biała Lubaszowa
  • Polak Łukasz

    Biała Lubaszowa
  • Sikora Krzysztof

    Biała Lubaszowa
  • Stadler Maciej

    Biała Lubaszowa
  • Stefan Patryk

    Biała Lubaszowa
  • Turaj Łukasz

    Biała Lubaszowa
  • Wątroba Michał

    Biała Lubaszowa
  • Wątroba Jarosław

    Biała Lubaszowa
  • Wiśniowski Patryk

    Biała Lubaszowa
  • Witek Krzysztof

    Biała Lubaszowa
  • Wójcik Wojciech

    Biała Lubaszowa
  • Wróbel Piotr

    Biała Lubaszowa
  • Tuchovia Tuchów

    Marek Konrad

    Biała Lubaszowa
  • Bobak Adam

    Biali Biały Dunajec
  • Borkowski Marcin

    Biali Biały Dunajec
  • Bryjak Bartosz

    Biali Biały Dunajec
  • Czernik Maciej

    Biali Biały Dunajec
  • Franosz Wojciech

    Biali Biały Dunajec
  • Franosz Andrzej

    Biali Biały Dunajec
  • Fryzowicz Michał

    Biali Biały Dunajec
  • Gąsior Krystian

    Biali Biały Dunajec
  • Joniak Paweł

    Biali Biały Dunajec
  • Karpiel Maciej

    Biali Biały Dunajec
  • Karpiel Piotr

    Biali Biały Dunajec
  • Kliś Maciej

    Biali Biały Dunajec
  • Łojas Jakub

    Biali Biały Dunajec
  • Łukaszczyk Andrzej

    Biali Biały Dunajec
  • Łukaszczyk Paweł

    Biali Biały Dunajec
  • Magdziak Bartłomiej

    Biali Biały Dunajec
  • Majerczyk Jakub

    Biali Biały Dunajec
  • Moczarny Paweł

    Biali Biały Dunajec
  • Pańszczyk Janusz

    Biali Biały Dunajec
  • Pawlikowski Michał

    Biali Biały Dunajec
  • Polak Tomasz

    Biali Biały Dunajec
  • Skupień Wojciech

    Biali Biały Dunajec
  • Skupień Damian

    Biali Biały Dunajec
  • Staszel Tomasz

    Biali Biały Dunajec
  • Staszel Stanisław

    Biali Biały Dunajec
  • Tylka Daniel

    Biali Biały Dunajec
  • Pituła Wojciech

    Bibiczanka Bibice
  • Baran Karol

    Bibiczanka Bibice
  • Dragosz Dawid

    Bibiczanka Bibice
  • Furgał Rafał

    Bibiczanka Bibice
  • Jamróz Kamil

    Bibiczanka Bibice
  • Klimczyk Kamil

    Bibiczanka Bibice
  • Komenda Michał

    Bibiczanka Bibice
  • Krawczyk Przemysław

    Bibiczanka Bibice
  • Król Piotr

    Bibiczanka Bibice
  • Kurczek Marcin

    Bibiczanka Bibice
  • Kurzdym Marcin

    Bibiczanka Bibice
  • Lobanov Ihor

    Bibiczanka Bibice
  • Noworyta Aleks

    Bibiczanka Bibice
  • Raj Jakub

    Bibiczanka Bibice
  • Rechemtiuk Marek

    Bibiczanka Bibice
  • Sobczyk Adrian

    Bibiczanka Bibice
  • Sobolewski Szymon

    Bibiczanka Bibice
  • Stachura Kamil

    Bibiczanka Bibice
  • Styrna Przemysław

    Bibiczanka Bibice
  • Szych Rafał

    Bibiczanka Bibice
  • Śniaz Konrad

    Bibiczanka Bibice
  • Zawrzykraj Krzysztof

    Bibiczanka Bibice
  • Wisłok Krościenko Wyżne

    Ekiert Konrad

    Bibiczanka Bibice
  • Machowski Kamil

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Czech Krzysztof

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Dziaduła Piotr

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Gomułka Paweł

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Marczyk Olaf

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Szewczyk Paweł

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Tocha Tomasz

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Zaczyk Oskar

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Tokarski Jakub

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Kalisz Przemysław

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Marczyk Albert

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Jurek Jakub

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Opyd Piotr

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Gruca Robert

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Stec Konrad

  • Victoria Witowice Dolne

    Gumulak Jacek

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Zawada Nowy Sącz

    Dumana Dawid

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • AP Kmita II Zabierzów

    Ramut Wiktor

    Bieżanowianka Kraków
  • Czepiec Przemysław

    Bieżanowianka Kraków
  • Kagize Denis

    Bieżanowianka Kraków
  • Kilian Michał

    Bieżanowianka Kraków
  • Kuźma Dariusz

    Bieżanowianka Kraków
  • Kwiecień Stanisław

    Bieżanowianka Kraków
  • Machalski Hubert

    Bieżanowianka Kraków
  • Piątek Maciej

    Bieżanowianka Kraków
  • Turbasa Andrzej

    Bieżanowianka Kraków
  • Więckowski Piotr

    Bieżanowianka Kraków
  • Bieżanowianka Kraków

    Kołek Michał

  • Bieżanowianka Kraków

    Bieda Rafał

  • Bieżanowianka Kraków

    Rokicki Andrzej

  • Bieżanowianka Kraków

    Augustyn Robert

  • Bieżanowianka Kraków

    Witkowski Szymon

  • Bieżanowianka Kraków

    Więcek Mateusz

  • Bieżanowianka Kraków

    Urbańczyk Michał

  • Bieżanowianka Kraków

    Pałka Paweł

  • Bieżanowianka Kraków

    Klym Oleh

  • Bieżanowianka Kraków

    Danek Mateusz

  • Bieżanowianka Kraków

    Toporski Patryk

  • Bieżanowianka Kraków

    Zydek Mateusz

  • Bieżanowianka Kraków

    Zydek Bartosz

  • LZS Czarnochowice

    Nowak Dawid

  • Tęcza Słomiróg

    Pospuła Kamil

    Bieżanowianka Kraków
  • Łyszczek Mateusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Paw Rafał

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Ryguła Przemysław

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Starzec Mariusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Błękitni 1947 Tarnów

    Kowalski Arkadiusz

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Wróblewski Jarosław

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Szydłowski Ernest

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Tadel Kamil

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Golemo Michał

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Skotnicki Maciej

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Zieliński Adrian

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Urbański Bartosz

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Fałatowicz Michał

  • Łęgovia Łęg Tarnowski

    Skowron Maciej

    Błękitni 1947 Tarnów
  • LZS Mędrzechów

    Cieśla Arkadiusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Radar Łętowice

    Duda Dariusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Mazur Rafał

    Błękitni Bodzanów
  • Janus Łukasz

    Błękitni Bodzanów
  • Babicz Daniel

    Błękitni Bodzanów
  • Drobniak Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Flak Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Gubała Bartosz

    Błękitni Bodzanów
  • Jastrzębski Adrian

    Błękitni Bodzanów
  • Krauss Maciej

    Błękitni Bodzanów
  • Lebiest Rafał

    Błękitni Bodzanów
  • Machlowski Jakub

    Błękitni Bodzanów
  • Błękitni Bodzanów

    Malinowski Krystian

    Błękitni Bodzanów
  • Najder Maciej

    Błękitni Bodzanów
  • Pałka Andrzej

    Błękitni Bodzanów
  • Piszczek Adrian

    Błękitni Bodzanów
  • Pukas Wojciech

    Błękitni Bodzanów
  • Błękitni Bodzanów

    Starowicz Bogdan

    Błękitni Bodzanów
  • Wajda Jakub

    Błękitni Bodzanów
  • Więsek Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Wrześniak Damian

    Błękitni Bodzanów
  • Zawalonka Łukasz

    Błękitni Bodzanów
  • Wilga Koźmice Wielkie

    Wajda Dominik

    Błękitni Bodzanów
  • Zryw Szarów

    Kania Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Zryw Szarów

    Miedziński Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Moskalenko Jurii

    Błękitni Czułówek
  • Ciepiela Marcin

    Błękitni Czułówek
  • Gala Marian

    Błękitni Czułówek
  • Gawin Stanisław

    Błękitni Czułówek
  • Irlik Mariusz

    Błękitni Czułówek
  • Kaim Jarosław

    Błękitni Czułówek
  • Konik Krzysztof

    Błękitni Czułówek
  • Konik Jarosław

    Błękitni Czułówek
  • Krawiec Kamil

    Błękitni Czułówek
  • Krawiec Paweł

    Błękitni Czułówek
  • Kromka Adam

    Błękitni Czułówek
  • Kromka Adam

    Błękitni Czułówek
  • Kurpan Zbigniew

    Błękitni Czułówek
  • Kutarnia Dariusz

    Błękitni Czułówek
  • Mach Rafał

    Błękitni Czułówek
  • Madej Robert

    Błękitni Czułówek
  • Marusiński Mirosław

    Błękitni Czułówek
  • Pawlicki Mateusz

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Adam

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Michał

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Konrad

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Adrian

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Arkadiusz

    Błękitni Czułówek
  • Sternat Krzysztof

    Błękitni Czułówek
  • Trębacz Piotr

    Błękitni Czułówek
  • Zając Paweł

    Błękitni Czułówek
  • Janus Artur

    Błękitni II Modlnica
  • Bicen Beytullah

    Błękitni II Modlnica
  • Bogucki Dariusz

    Błękitni II Modlnica
  • Bogucki Bartosz

    Błękitni II Modlnica
  • Gil Dawid

    Błękitni II Modlnica