Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • MKS Kluczbork

    Węglarz Maciej

    Agroplon Głuszyna
  • Bogdan Oliwia

    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • Jałowska Wiktoria

    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Jadeszko Klaudia

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Ołów Natalia

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Wieczorczuk Marta

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Słoma Karolina

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Skrodzka Zuzanna

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Waśniewska Dominika

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Dziurdź Wiktoria

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Smyk Julia

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Frąckiewicz Laura

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Kardel Anna

  • Akademia 2012 Suwałki (k)

    Gryszkiewicz Magdalena

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Brociek Oskar

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Piechniak Kacper

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Janowski Przemysław

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Poński Piotr

    Alit Ożarów
  • Widzew Łódź

    Miasopust Mateusz

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Stal Brzeg

    Chodyga Łukasz

    Apis Jędrzychowice
  • Paczkowska Milena

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Włodarczyk Wiktoria

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Biskupska Marcelina

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Fecycz Agnieszka

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Fidos Natalia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Janik Anita

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Kosakowska Kinga

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Krakowska Marta

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Siudowska Oktawia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szczepańska Anna

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szczygielska Dominika

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szpak Marcelina

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szymańska Kinga

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Tabaczyk Anna

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Wziątek Monika

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Zaklika Klaudia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Ferenc Agata

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Kowalczuk Małgorzata

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Formela Julia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Lukach Romana

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Kozhevnikova Olha

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Cyglicka Sandra

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Żukowska Oliwia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Okoniewska Kornelia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Salwa Patrycja

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Kuczyńska Agata

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Plotzka Aneta

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Krzemińska Klaudia

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Szulc Luiza

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Kozłowska Dagmara

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Świt Dagmara

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Glanert Klaudia

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Jackiewicz Wiktoria

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Preuss Marcelina

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Kmak Weronika

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Klonowska Julia

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Lemczak Klaudia

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Petsch Róża

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Trzcińska Klaudia

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Von dardel Beatrice

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Tessmer Katarzyna

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Łachinowicz Zuzanna

  • AP Lechia Gdańsk (k)

    Urban Zuzanna

  • Mitech Żywiec (k)

    Gruszka Karolina

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Kołodziejek Angelika

  • Wilczyński Jakub

    Arka Gdynia
  • Arka Gdynia

    Bohm Oskar

  • Arka Gdynia

    Cvijanović Goran

  • Arka Gdynia

    Aankour Nabil

  • Arka Gdynia

    Banaszewski Maksymilian

  • Chrobry Głogów

    Repka Oskar

    MKP Pogoń Siedlce
  • Arka II Gdynia

    Sołdecki Dawid

    Wigry Suwałki
  • Arka Gdynia

    Socha Tadeusz

  • Resovia

    Antonik Kamil

    Arka Gdynia
  • Chełmianka Chełm

    Szpak Damian

    Avia II Świdnik
  • Stal Kraśnik

    Partyka Dariusz

    Avia II Świdnik
  • Śliwa Krystian

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Starok Kamil

  • Avia Świdnik

    Dziedzic Sebastian

  • Górnik Łęczna

    Kukułowicz Bartłomiej

    Avia Świdnik
  • Górnik Łęczna

    Mroczek Bartosz

    Avia Świdnik
  • AZS PSW II Biała Podlaska (k)

    Miąskiewicz Emila

  • AZS PSW II Biała Podlaska (k)

    Kocon Natalia

  • AZS PSW II Biała Podlaska (k)

    Ostrowska Katarzyna

  • AZS PSW II Biała Podlaska (k)

    Gierasimowicz Kamila

  • Bosak Anita

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • Podkowa Kinga

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • Cieśla Ewa

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • Migacz Julia

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • Skużybut Natalia

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Ratajczak Sabina

  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Kowalczyk Julia

  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Mesjasz Małgorzata

  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Zańko Martyna

  • Górnik Łęczna (k)

    Materek Alicja

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Turkiewicz Anita

    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • Maslova Jana

    AZS UJ Kraków (k)
  • AZS UJ Kraków (k)

    Konopka Magdalena

  • AZS UJ Kraków (k)

    Augustyn Natalia

  • GKS Katowice (k)

    Nosalik Natalia

    AZS UJ Kraków (k)
  • Gorzelińska Weronika

    AZS Wrocław (k)
  • Krysman Oliwia

    AZS Wrocław (k)
  • Kowalska Karolina

    AZS Wrocław (k)
  • Pawlak Julia

    AZS Wrocław (k)
  • Kopecka Aleksandra

    AZS Wrocław (k)
  • AZS Wrocław (k)

    Styczyrz Katarzyna

  • AZS Wrocław (k)

    Lipka Natalia

  • AZS Wrocław (k)

    Frosztęga Julia

  • AZS Wrocław (k)

    Nowaczyk Katarzyna

  • AZS Wrocław (k)

    Osik Weronika

  • AZS Wrocław (k)

    Jankowska Weronika

  • AZS Wrocław (k)

    Kuta Nikola

  • AZS Wrocław (k)

    Zygadlik Paulina

  • AZS Wrocław (k)

    Kwocz Julia

  • MKS Olimpia Szczecin (k)

    Przelicka Aleksandra

    AZS Wrocław (k)
  • UKS SMS II Łódź (k)

    Galicka Alicja

    AZS Wrocław (k)
  • Bałtyk Gdynia

    Jakubiak Michał

  • Bałtyk Gdynia

    Trochowski Sebastian

  • Olimpia II Grudziądz

    Szulc Marek

    Olimpia Zambrów
  • Bałtyk II Gdynia

    Letniowski Jakub

    Radunia Stężyca
  • Horoszkiewicz Gracjan

    Bałtyk Gdynia
  • Bochiński Piotr

    Bałtyk Gdynia
  • Kaźmierczak Maciej

    Bałtyk Gdynia
  • Szejko Paweł

    Bałtyk Gdynia
  • Chełmianka Chełm

    Efir Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Gryf Wejherowo

    Machol Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Gryf Wejherowo

    Węsierski Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Legia II Warszawa

    Bajdur Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Sokół Ostróda

    Bartkowiak Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Stomil Olsztyn

    Murawski Sebastian

    Bałtyk II Gdynia
  • Widzew Łódź

    Kazimierowicz Maciej

    Bałtyk II Gdynia
  • Widzew Łódź

    Stefaniak Marcel

    Bałtyk II Gdynia
  • Kramarz Łukasz

    Bałtyk Koszalin
  • Ryfa Krystian

    Bałtyk Koszalin
  • Szymański Dawid

    Bałtyk Koszalin
  • Pietrykowski Marcel

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Jachemek Patryk

  • Bałtyk Koszalin

    Jachemek Bartosz

  • GKS Przodkowo

    Duszkiewicz Łukasz

    Bałtyk Koszalin
  • Rasel Dygowo

    Lichmański Kamil

    Bałtyk Koszalin
  • Watra II Białka Tatrzańska

    Janasik Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • Piast Żmigród

    Zagórski Sebastian

    Barycz Sułów
  • Wisła Sandomierz

    Pasternak Krystian

    Barycz Sułów
  • MKS Kluczbork

    Sobala Mariusz

    Beskid Andrychów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Różycki Artur

    Beskid Andrychów
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Wrana Mateusz

    Beskid II Skoczów
  • Znicz Biała Piska

    Bogdaniuk Arkadiusz

    Biebrza Goniądz
  • Łysiak Paweł

    Błękitni Stargard
  • Chemik Police

    Sasiak Dominik

    Błękitni II Stargard
  • Bednarski Paweł

    Błękitni Stargard
  • Legionovia Legionowo

    Paczuk Patryk

    Błękitni II Stargard
  • MKP Pogoń Siedlce

    Bochnak Mateusz

    Błękitni II Stargard
  • MKS Kluczbork

    Krawczun Hubert

    Błękitni Stargard
  • MKS Kluczbork

    Skuza Konrad

    Błękitni Stargard
  • Pogoń Szczecin

    Sadowski Hubert

    Błękitni Stargard
  • Theus Aleksander

    Błękitni Stargard
  • Warta Poznań

    Fadecki Wojciech

    Błękitni II Stargard
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Gwóźdź Maciej

    Błękitni Pełkinie
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Majka Krystian

    Błękitni Ropczyce
  • Błękitni II Stargard

    Starzycki Błażej

    Pogoń Szczecin
  • Błękitni Stargard

    Nowak Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Kwiatkowski Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Skwirut Marcel

  • Błękitni Stargard

    Włóka Patryk

  • Błękitni Stargard

    Babicki Bartek

  • Mądrowski Krystian

    Błękitni Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Brzozowski Patryk

    Chemik Police
  • Błękitni II Stargard

    Baranowski Patryk

    Świt Szczecin
  • Błękitni Stargard

    Ogrodowski Mateusz

  • Lech II Poznań

    Ściurkowski Patryk

    Błękitni Wronki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Pietroń Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Avia Świdnik

    Dwórzyński Przemysław

    Błonianka II Błonie
  • Puszcza Niepołomice

    Kura Patryk

    Bocheński KS
  • Pawluk Jan

    Broń Radom
  • Tuzimek Adrian

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kupiec Wojciech

  • Sternicki Kamil

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kupiec Wiktor

  • Broń Radom

    Lis Patryk

  • Broń Radom

    Kotlimowski Adam

  • Kencel Maciej

    Broń Radom
  • Centrum Radom

    Jedynak Kacper

    Broń Radom
  • ŁKS 1926 Łomża

    Ziemak Bartłomiej

    Broń Radom
  • Oskar Przysucha

    Zagórski Tomasz

    Broń Radom
  • Polonia Przemyśl

    Terentiev Vladyslav

    Broń Radom
  • Spójnia Landek

    Jagieła Szymon

    Broń Radom
  • Zwolenianka Zwoleń

    Wójcik Patryk

    Broń Radom
  • Zwolenianka Zwoleń

    Kołtunowicz Damian

    Broń Radom
  • Lechia Zielona Góra

    Borysiewicz Jakub

    Budowlani II Lubsko
  • Błękitni Stargard

    Kwiatkowski Adrian

    Bytovia Bytów
  • Jeżewski Sebastian

    Bytovia Bytów
  • Bytovia Bytów

    Kamiński Sebastian

  • Czubak Karol

    Bytovia Bytów
  • Gryf Wejherowo

    Liberacki Adrian

    Bytovia II Bytów
  • Szela Mateusz

    Bytovia Bytów
  • Lechia Zielona Góra

    Wasiak Łukasz

    Bytovia II Bytów
  • Bytovia Bytów

    Moneta Łukasz

  • Miedź Legnica

    Santos Luiz

  • Miedź Legnica

    Kapsa Paweł

    Bytovia Bytów
  • Olimpia Grudziądz

    Bielawski Adrian

  • Garbarnia Kraków

    Lech Przemysław

    Bytovia II Bytów
  • GKS Jastrzębie

    Kawula Kacper

    Bytovia II Bytów
  • Górnik Polkowice

    Magdziak Maciej

    Carina Gubin
  • Wojtiuk Konrad

    Chełmianka Chełm
  • Hladkyy Volodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Jodłowski Jakub

  • Chełmianka Chełm

    Jabkowski Paweł

  • Hladki Wolodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Kłos Chełm

    Kuśmierz Damian

    Chełmianka Chełm
  • Kryształ Werbkowice

    Warecki Kamil

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Kraśniewski Maciej

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Dobrzyński Rafał

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Wołos Michał

    Chełmianka Chełm
  • Ursus II Warszawa

    Wolski Paweł

    Chełmianka Chełm
  • KP Starogard Gdański

    Rysiewski Damian

    Chemik Bydgoszcz
  • Nizio Bartosz

    Chemik Police
  • Rudnik Sebasian

    Chemik Police
  • Protasenko Andriy

    Chemik Police
  • Andrzejewski Emil

    Chemik Police
  • Banaś Jakub

    Chemik Police
  • Janicki Michał

    Chemik Police
  • Jóźwiak Jarosław

    Chemik Police
  • Kapelusz Szymon

    Chemik Police
  • Klimkowicz Oskar

    Chemik Police
  • Kowalczyk Mateusz

    Chemik Police
  • Kowalczyk Daniel

    Chemik Police
  • Ława Bartosz

    Chemik Police
  • Moroza Maciej

    Chemik Police
  • Odlanicki-poczobut Paweł

    Chemik Police
  • Szewczykowski Paweł

    Chemik Police
  • Wiejkuć Adam

    Chemik Police
  • Ziółkowski Krystian

    Chemik Police
  • Kąkol Krystian

    Chemik Police
  • Lewandowski Łukasz

    Chemik Police
  • Chemik Police

    Midzio Mikołaj

    Chemik Police
  • Sobecki Jakub

    Chemik Police
  • Sobstyl jałoszyński Borys

    Chemik Police
  • Wasikowski Dawid

    Chemik Police
  • Lech Czaplinek

    Bedliński Mariusz

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Kołat Adrian

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Rechtziegel Oskar

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Peda Krystian

    Chemik Police
  • Chojniczanka II Chojnice

    Piotrowski Damian

    Chrobry Głogów
  • Chojniczanka II Chojnice

    Żagiel Filip

    Polonia Bytom
  • Chojniczanka II Chojnice

    Boczek Tomasz

    Warta Poznań
  • Chojniczanka Chojnice

    Wnuk Grzegorz

  • Rajch Marcin

    Chojniczanka Chojnice
  • Chojniczanka Chojnice

    Prusaczyk Tomasz

  • Szwoch Artur

    Chojniczanka Chojnice
  • Wędzelewski Stanisław

    Chojniczanka Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Żyra Paweł

    Zagłębie II Lubin
  • Chojniczanka Chojnice

    Urbański Bartłomiej

  • Chojniczanka Chojnice

    Korczyc Krzysztof

  • Olimpia Grudziądz

    Zitko Matic

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chrobry II Głogów

    Wasiluk Marek

    Olimpia Zambrów
  • Chrobry II Głogów

    Trytko Przemysław

    ROW 1964 Rybnik
  • Turowski Jakub

    Chrobry Głogów
  • Praznovsky Oliver

    Chrobry Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Maćkowski Rafał

    Pogoń II Szczecin
  • Góra Łukasz

    Chrobry Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Sędziak Damian

    Mieszko Gniezno
  • Chrobry II Głogów

    Janicki Sławomir

    Mieszko Gniezno
  • Chrobry II Głogów

    Borecki Michał

    KKS Kalisz
  • Chrobry II Głogów

    Wajsak Daniel

    Podhale Nowy Targ
  • Kulchawy Mateusz

    Chrobry Głogów
  • Antochów Adam

    Chrobry Głogów
  • Diduszko Maciej

    Chrobry Głogów
  • Piła Dominik

    Chrobry Głogów
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kozak Miłosz

    Chrobry Głogów
  • Górnik Zabrze

    Kubica Krzysztof

  • Odra Opole

    Szromnik Michał

    Chrobry II Głogów
  • Pogoń Szczecin

    Benedyczak Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Broń Radom

    Goliasz Piotr

    Concordia Elbląg
  • Błaszczyk Michał

    Concordia Elbląg
  • Dąbrowski Hubert

    Concordia Elbląg
  • Fedyna Kacper

    Concordia Elbląg
  • Kaczorowski Wiktor

    Concordia Elbląg
  • Piech Hubert

    Concordia Elbląg
  • Rękawek Kuba

    Concordia Elbląg
  • Talik Jarosław

    Concordia Elbląg
  • Drewek Szymon

    Concordia Elbląg
  • Ratajczyk Szymon

    Concordia Elbląg
  • Wira Konrad

    Concordia Elbląg
  • Danowski Bartłomiej

    Concordia Elbląg
  • Pawłowski Dominik

    Concordia Elbląg
  • Spychalski Dawid

    Concordia Elbląg
  • Kopeć Sebastian

    Concordia Elbląg
  • Sokół Ostróda

    Lisiecki Rafał

    Concordia Elbląg
  • Lewandowski Michał

    Concordia Elbląg
  • Tomczuk Sebastian

    Concordia Elbląg
  • Bukacki Radosław

    Concordia Elbląg
  • Lenart Radosław

    Concordia Elbląg
  • Pelc Mariusz

    Concordia Elbląg
  • Pelc Paweł

    Concordia Elbląg
  • Skierkowski Adam

    Concordia Elbląg
  • Szawara Tomasz

    Concordia Elbląg
  • Duda Adam

    Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg

    Maciążek Rafał

    Concordia Elbląg
  • Motor Lublin

    Łakota Paweł

    Concordia Elbląg
  • Olimpia Elbląg

    Bogdanowicz Mateusz

  • Polonia Markusy

    Pasik Radosław

    Concordia Elbląg
  • Polonia Markusy

    Kozak Damian

    Concordia Elbląg
  • UKS SMS Łódź

    Maciejewski Cyprian

    Concordia Elbląg
  • Wisłoka Dębica

    Szawaryn Kamil

    Concordia Elbląg
  • Chrobry Głogów

    Pestka Kamil

    Cracovia
  • Cracovia

    Budziński Marcin

  • Vestenicky Tomas

    Cracovia
  • Cracovia

    Zięba Michał

  • Zagłębie Sosnowiec

    Hrosso Lukas

    Cracovia II Kraków
  • Cracovia

    Hernandez Javier

  • Cracovia

    Cabrera Airam

  • Cracovia

    Pieńczak Mateusz

  • Cracovia

    Kafel Bartłomiej

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Smoleń Damian

  • Wisła Puławy

    Supryn Mateusz

    Cracovia
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kajpust Adrian

    Cracovia
  • Mieszko Gniezno

    Pająk Szymon

    Cracovia II Kraków
  • Bytovia Bytów

    Protsyshyn Arsenii

    Cuiavia Inowrocław
  • Podhale Nowy Targ

    Borczyński Eryk

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Bażant Paweł

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Sornat Krystian

    Czarni Połaniec
  • Stal Brzeg

    Lipiński Dawid

    Czarni Sobocisko
  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Kuciewicz Wiktoria

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Sas Izabela

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Daleszczyk Katarzyna

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Cichosz Marta

  • Czarni Sosnowiec (k)

    Zawiślak Paulina

  • Czarni Sosnowiec (k)

    Operskalska Joanna

  • Czarni Sosnowiec (k)

    Cichy Oliwia

  • Górnik Łęczna (k)

    Zawistowska Weronika

    Czarni Sosnowiec (k)
  • ROW Rybnik (k)

    Fuchs Kamila

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Hutnik Kraków

    Skrzyński Jakub

    Czarni Staniątki
  • Lechia Zielona Góra

    Cipior Albert

    Dąb II Przybyszów
  • Kalota Dominika

    DAF Płońsk (k)
  • DAF Płońsk (k)

    Bartkowska Patrycja

  • DAF Płońsk (k)

    Kępczyńska Daria

  • DAF Płońsk (k)

    Falkiewicz Aleksandra

  • DAF Płońsk (k)

    Błaszczak Alicja

  • DAF Płońsk (k)

    Kowalak Monika

  • DAF Płońsk (k)

    Charzyńska Martyna

  • DAF Płońsk (k)

    Ambroziak Gabriela

  • DAF Płońsk (k)

    Lewandowska Kamila

  • DAF Płońsk (k)

    Cendrowska Aleksandra

  • DAF Płońsk (k)

    Sykulak Aneta

  • Gwardia Koszalin

    Wasilewski Dawid

    Darłovia Darłowo
  • Górnik II Zabrze

    Wojdanowski Tymoteusz

    Drama Zbrosławice
  • KP Starogard Gdański

    Knut Jakub

    Elana II Toruń
  • Mycan Przemysław

    Elana Toruń
  • Lech Poznań

    Kołodziej Krzysztof

    Elana II Toruń
  • Miedź II Legnica

    Kisiel Hubert

    Elana II Toruń
  • Chrobry Głogów

    Machaj Bartosz

    Elana Toruń
  • Kuchnicki Dawid

    Elana Toruń
  • Klimek Błażej

    Elana Toruń
  • Elana Toruń

    Nowicki Patryk

  • Elana Toruń

    Stąporski Mateusz

  • Elana Toruń

    Errasti zabaleta Jon

  • Siarka Tarnobrzeg

    Bierzało Michał

    Elana Toruń
  • Ursus Warszawa

    Świeciński Jakub

    Elana Toruń
  • Sawicki Mateusz

    Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena Gać

    Gancarczyk Marek

  • Foto-Higiena Gać

    Mynarski Adrian

  • Foto-Higiena Gać

    Korsak Erwin

  • GKS Mirków/Długołęka

    Jarczak Tobiasz

    Foto-Higiena Gać
  • Śląsk Wrocław

    Bartkowiak Michał

  • Podhale Nowy Targ

    Przybylski Marcin

    Foto-Higiena Gać
  • Stal Stalowa Wola

    Czajkowski Kacper

    Foto-Higiena Gać
  • Zagłębie II Lubin

    Nahrebecki Wiktor

    Foto-Higiena Gać
  • Gryc Karolina

    Fuks Pułtusk (k)
  • Bazydło Monika

    Fuks Pułtusk (k)
  • Ciechowicz Natalia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Drabińska Karolina

    Fuks Pułtusk (k)
  • Filipiak Agata

    Fuks Pułtusk (k)
  • Grzelakowska Joanna

    Fuks Pułtusk (k)
  • Jędrzejewska Anastazja

    Fuks Pułtusk (k)
  • Kiela Olga

    Fuks Pułtusk (k)
  • Łach Wiktoria

    Fuks Pułtusk (k)
  • Majkowska Patrycja

    Fuks Pułtusk (k)
  • Makowska Nina

    Fuks Pułtusk (k)
  • Matuszewska Oliwia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Mierzejewska Katarzyna

    Fuks Pułtusk (k)
  • Mieszkowska Ewa

    Fuks Pułtusk (k)
  • Nowosielska Julia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Rutkowska Aleksandra

    Fuks Pułtusk (k)
  • Rybaczyk Gabriela

    Fuks Pułtusk (k)
  • Składanek Patrycja

    Fuks Pułtusk (k)
  • Stępkowska Natalia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Tetwejer Wiktoria

    Fuks Pułtusk (k)
  • Wielechowska Malwina

    Fuks Pułtusk (k)
  • Wilga Edyta

    Fuks Pułtusk (k)
  • Wiśniewska Zuzanna

    Fuks Pułtusk (k)
  • Zawadka Klaudia

    Fuks Pułtusk (k)
  • LUKS 4 Radom (k)

    Gołębiowska Agnieszka

    Fuks Pułtusk (k)
  • Frątczak Dorian

    Garbarnia Kraków
  • Wigry Suwałki

    Jurkowski Adrian

    Garbarnia II Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Słoma Kamil

  • Kołbon Tomasz

    Garbarnia Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Wojcieszyński Wojciech

  • Garbarnia Kraków

    Kalemba Krzysztof

  • Garbarnia Kraków

    Garzeł Arkadiusz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Ogar Tomasz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Wrześniewski Michał

  • Garbarnia Kraków

    Nieśmiałowski Damian

  • Baran Bartosz

    Garbarnia Kraków
  • Feliks Michał

    Garbarnia Kraków
  • Mruk Bartłomiej

    Garbarnia Kraków
  • Włodyka Kamil

    Garbarnia Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Liput Tomasz

  • Garbarnia Kraków

    Pawłowicz Mateusz

  • Garbarnia Kraków

    Moskal Kamil

  • Garbarnia Kraków

    Furtak Łukasz

  • Garbarnia Kraków

    Serafin Patryk

  • Górnik Łęczna

    Kowalski Jakub

    Garbarnia Kraków
  • Hutnik Kraków

    Marszalik Grzegorz

    Garbarnia Kraków
  • Sokół Sieniawa

    Surmiak Rafał

    Garbarnia Kraków
  • Wiślanie Jaśkowice

    Szewczyk Krzysztof

    Garbarnia Kraków
  • Elana Toruń

    Wołkowicz Krzysztof

    GKS Bełchatów
  • Warnecki Damian

    GKS Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Stanisławski Szymon

  • GKS Bełchatów

    Bruchajzer Kamil

  • GKS Bełchatów

    Pałczyński Krystian

  • Legionovia Legionowo

    Grzelak Mikołaj

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Demianiuk Cezary

  • GKS Bełchatów

    Rachwał Patryk

  • GKS Bełchatów

    Michalski Seweryn

  • GKS Bełchatów

    Krakowiak Maciej

  • GKS Bełchatów

    Nouri Patryk

  • GKS Bełchatów

    Misiak Norbert

  • GKS Bełchatów

    Maciejewski Albin

  • GKS Bełchatów

    Szymański Damian

  • GKS Bełchatów

    Wdowiak Marcin

  • GKS Bełchatów

    Cverna Vaclav

  • GKS Bełchatów

    Papikyan Aghvan

  • GKS Bełchatów

    Zapalac Petr

  • GKS Bełchatów

    Ploj Alen

  • Znicz Pruszków

    Małachowski Adrian

    GKS Bełchatów
  • Elana Toruń

    Kołodziejski Michał

    GKS II Bełchatów
  • Piast Gliwice

    Stanek Karol

    GKS II Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz

    Flaszka Dawid

    GKS II Bełchatów
  • Chełmianka Chełm

    Kompanicki Mateusz

    GKS II Katowice
  • Elana Toruń

    Mrozek Bartosz

    GKS II Katowice
  • Elana Toruń

    Stefanowicz Maciej

    GKS II Katowice
  • Garbarnia Kraków

    Kiebzak Szymon

    GKS II Katowice
  • Stal Mielec

    Wroński Łukasz

  • Górnik Zabrze

    Michalski Kacper

    GKS Katowice
  • Gryf Wejherowo

    Rogalski Dawid

    GKS II Katowice
  • Motor Lublin

    Gałecki Michał

    GKS II Katowice
  • Odra Opole

    Urynowicz Marcin

    GKS II Katowice
  • Stal Stalowa Wola

    Janiszewski Grzegorz

    GKS II Katowice
  • Korona Kielce

    Kallaste Ken

    GKS II Tychy
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Szeliga Bartosz

    GKS II Tychy
  • GKS II Katowice

    Pawełek Mariusz

    GKS Jastrzębie
  • Otchenashenko Leonid

    GKS Jastrzębie
  • Bojdys Michał

    GKS Jastrzębie
  • Norkowski Łukasz

    GKS Jastrzębie
  • GKS Jastrzębie

    Kuś Szymon

  • Górnik Zabrze

    Liszka Daniel

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Gajda Łukasz

    GKS Jastrzębie
  • Błękitni Stargard

    Rogala Grzegorz

    GKS Katowice
  • Broda Mateusz

    GKS Katowice
  • Szwedzik Patryk

    GKS Katowice
  • Skiba Thomas

    GKS Katowice
  • Błąd Adrian

    GKS Katowice
  • Bronisławski Dominik

    GKS Katowice
  • Dejmek Radek

    GKS Katowice
  • Frankowski Szymon

    GKS Katowice
  • Grychtolik Patryk

    GKS Katowice
  • Habusta Jakub

    GKS Katowice
  • Rumin Daniel

    GKS Katowice
  • Spałek Tomasz

    GKS Katowice
  • Tabiś Kacper

    GKS Katowice
  • Woźniak Arkadiusz

    GKS Katowice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Wojciechowski Zbigniew

    GKS Katowice
  • Zagłębie Sosnowiec

    Jędrych Arkadiusz

    GKS Katowice
  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Miłek Klaudia

    GKS Katowice (k)
  • AZS UJ Kraków (k)

    Kubaszek Klaudia

    GKS Katowice (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Węcławek Joanna

    GKS Katowice (k)
  • GKS Katowice (k)

    Noras Aleksandra

  • GKS Katowice (k)

    Antkowiak Magdalena

  • GKS Katowice (k)

    Kil Oliwia

  • Mitech Żywiec (k)

    Sykorova Dominika

    GKS Katowice (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Parczewska Kasandra

    GKS Katowice (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Stanovic Nadia

    GKS Katowice (k)
  • Ślęza Wrocław

    Berkowicz Jakub

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ślęza Wrocław

    Palmowski Łukasz

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ślęza Wrocław

    Skórnica Filip

    GKS Mirków/Długołęka
  • Stal Brzeg

    Stępień Piotr

    GKS Mirków/Długołęka
  • Motor Lublin

    Ukalisz Marceli

    GKS Niemce
  • GKS Tychy

    Ćwielong Piotr

  • GKS Tychy

    Bogusławski Łukasz

  • GKS Tychy

    Monterde villaescusa Omar

  • GKS Tychy

    Siemaszko Artur

  • Pańkowski Mateusz

    GKS Tychy
  • Biegański Aleksander

    GKS Tychy
  • Kasprzyk Dawid

    GKS Tychy
  • Legionovia Legionowo

    Szumilas Wojciech

    GKS Tychy
  • Zagłębie Sosnowiec

    Lewicki Szymon

  • Widzew Łódź

    Kristo Dario

    GKS Tychy
  • Huragan Morąg

    Bartkowski Michał

    GKS Wikielec
  • Stomil Olsztyn

    Caban Błażej

    GKS Wikielec
  • Pokorska Paulina

    Gol Częstochowa (k)
  • Czerbniak Natalia

    Gol Częstochowa (k)
  • Tkacz Patrycja

    Gol Częstochowa (k)
  • Kowalska Paulina

    Gol Częstochowa (k)
  • Bąk Katarzyna

    Gol Częstochowa (k)
  • Tarnowska Iwona

    Gol Częstochowa (k)
  • Głąb Agnieszka

    Gol Częstochowa (k)
  • Szulc Karolina

    Gol Częstochowa (k)
  • Gol Częstochowa (k)

    Sobczak Agnieszka

  • Gol Częstochowa (k)

    Wijata Karolina

  • Gol Częstochowa (k)

    Szymkowiak Agnieszka

  • Gol Częstochowa (k)

    Czaja Kamila

  • Gol Częstochowa (k)

    Lenart Aleksandra

  • Gol Częstochowa (k)

    Wośko Klaudia

  • Gol Częstochowa (k)

    Sitek Martyna

  • Gol Częstochowa (k)

    Wodarz Stefania

  • Gol Częstochowa (k)

    Sulisz Olga

  • Gol Częstochowa (k)

    Cichoń Olga

  • Gol Częstochowa (k)

    Łupierz Magdalena

  • Gol Częstochowa (k)

    Szuba Milena

  • Jutrzenka Giebułtów

    Banaś Karol

    Górnik Bobrowniki Śląskie
  • MKS Kluczbork

    Lewandowski Dominik

    Górnik II Łęczna
  • Motor Lublin

    Pajnowski Kamil

    Górnik II Łęczna
  • Baranowski Paweł

    Górnik Łęczna
  • Puszcza Niepołomice

    Zagórski Jakub

    Górnik II Łęczna
  • Radunia Stężyca

    Szczerba Adrian

    Górnik II Łęczna
  • Messias dos santos Leandro

    Górnik Łęczna
  • Wigry Suwałki

    Mackiewicz Karol

    Górnik II Łęczna
  • Górnik II Łęczna (k)

    Walaszek Monika

  • Górnik II Łęczna (k)

    Osajkowska Kamila

  • Cuiavia Inowrocław

    Matykiewicz Patryk

    Górnik II Zabrze
  • Grzesiak Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Bauza Juan

    Górnik II Zabrze
  • Krawczyk Paweł

    Górnik II Zabrze
  • Bainović Filip

    Górnik II Zabrze
  • Janza Erik

    Górnik II Zabrze
  • Kopacz David

    Górnik II Zabrze
  • Manneh Alasana

    Górnik II Zabrze
  • Paluszek Aleksander

    Górnik II Zabrze
  • Rostkowski Michał

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Przybyła Arkadiusz

  • Górnik II Zabrze

    Żurkowski Szymon

  • Górnik II Zabrze

    Staśkiewicz Kacper

  • Górnik II Zabrze

    Bartczuk Bartosz

  • Górnik II Zabrze

    Jaworski Damian

  • Górnik II Zabrze

    Knabel Aleksander

  • Górnik II Zabrze

    Cybulski Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Zawada Kosma

  • Górnik II Zabrze

    Suarez garcia-osorio Daniel

  • Górnik II Zabrze

    Mystakidis Ioannis

  • Grudziński Kamil

    Górnik II Zabrze
  • Kawecki Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Kołodziejczyk Erwin

    Górnik II Zabrze
  • Okaj Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Tomala Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Baranowicz Bartosz

    Górnik II Zabrze
  • Gwarek Zabrze

    Skiba Dominik

    Górnik II Zabrze
  • KS Raszyn

    Wingralek Krzysztof

    Górnik II Zabrze
  • Legionovia Legionowo

    Krawczyk Piotr

    Górnik Zabrze
  • Podhale Nowy Targ

    Pranica Thomas

    Górnik II Zabrze
  • Podhale Nowy Targ

    Kobylarczyk Wojciech

    Górnik II Zabrze
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Pawłowski Dariusz

    Górnik II Zabrze
  • Kudła Dawid

    Górnik Zabrze
  • Znicz II Pruszków

    Banaczek Kamil

    Górnik II Zabrze
  • Bałtyk Gdynia

    Zakrzewski Bartosz

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Śnieg Dawid

  • Górnik Konin

    Ćwiek Szymon

  • Górnik Konin

    Radoszewski Piotr

  • Górnik Konin

    Lewandowski Kamil

  • Górnik Konin

    Tomaszewski Tobiasz

  • Górnik Konin

    Lewandowski Dominik

  • Górnik Konin

    Cierzniak Jakub

  • Kalinowski Dawid

    Górnik Konin
  • Kujawa Konrad

    Górnik Konin
  • Kurek Klaudiusz

    Górnik Konin
  • Kotwica Kołobrzeg

    Gaszka Maciej

    Górnik Konin
  • Mieszko Gniezno

    Beśka Wiktor

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Olczyk Patryk

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Szymaniak Patryk

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Bartosik Szymon

    Górnik Konin
  • Sokół Kleczew

    Koziorowski Marcel

    Górnik Konin
  • Sokół Ostróda

    Kowalski Tomasz

    Górnik Konin
  • Górnik II Łęczna

    Klepacki Szymon

    Wigry Suwałki
  • Górnik II Łęczna

    Podleśny Damian

    RKS Radomsko
  • Górnik Łęczna

    Rogala Piotr

  • Skałecki Przemysław

    Górnik Łęczna
  • Goliński Michał

    Górnik Łęczna
  • Jaroszyński Jakub

    Górnik Łęczna
  • Górnik II Łęczna

    Pisarczuk Robert

    Ślęza Wrocław
  • Górnik II Łęczna

    Łuszkiewicz Adrian

    KKS Kalisz
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Turek Karol

    Górnik Łęczna
  • Pogoń II Zduńska Wola

    Piotrowski Jakub

    Górnik Łęczna
  • Widzew Łódź

    Banaszak Przemysław

    Górnik Łęczna
  • Znicz Pruszków

    Stromecki Marcin

    Górnik Łęczna
  • AZS PWSZ Wałbrzych (k)

    Zając Anna

    Górnik Łęczna (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Hmirova Patricia

    Górnik Łęczna (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Osińska Maja

    Górnik Łęczna (k)
  • Lefeld Klaudia

    Górnik Łęczna (k)
  • Niedbała Kinga

    Górnik Łęczna (k)
  • Kazanowska Milena

    Górnik Łęczna (k)
  • Górnik Łęczna (k)

    Balcerzak Patrycja

  • Górnik Łęczna (k)

    Kowalska Klaudia

  • Górnik Łęczna (k)

    Zdunek Emilia

  • Górnik Łęczna (k)

    Marszewska Wiktoria

  • Górnik Łęczna (k)

    Rogalska Patrycja

  • Górnik Łęczna (k)

    Karpińska Iga

  • Górnik Łęczna (k)

    Zagozdon Amelia

  • Górnik Łęczna (k)

    Jelencić Ana

  • Górnik Łęczna (k)

    Sikora Krystyna

  • Mitech Żywiec (k)

    Kovtun Alona

    Górnik Łęczna (k)
  • MKS Olimpia Szczecin (k)

    Hryb Nataliia

    Górnik Łęczna (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Karczewska Nikola

    Górnik Łęczna (k)
  • UKS SMS Łódź (k)

    Paturaj Danuta

    Górnik Łęczna (k)
  • Mazurowski Adam

    Górnik Polkowice
  • Małkowski Dominik

    Górnik Polkowice
  • Bednarski Michał

    Górnik Polkowice
  • Szymkowiak Dawid

    Górnik Polkowice
  • Baranowski Filip

    Górnik Polkowice
  • Azikiewicz Piotr

    Górnik Polkowice
  • Bancewicz Maciej

    Górnik Polkowice
  • Ciupka Kornel

    Górnik Polkowice
  • Fryzowicz Karol

    Górnik Polkowice
  • Furtak Marcin

    Górnik Polkowice
  • Galas Wojciech

    Górnik Polkowice
  • Karmelita Rafał

    Górnik Polkowice
  • Kocik Kacper

    Górnik Polkowice
  • Kopaniecki Jakub

    Górnik Polkowice
  • Kowalski - haberek Maciej

    Górnik Polkowice
  • Magdziak Mateusz

    Górnik Polkowice
  • Malec Mateusz

    Górnik Polkowice
  • Morawski Patryk

    Górnik Polkowice
  • Opałacz Marek

    Górnik Polkowice
  • Osiadły Kacper

    Górnik Polkowice
  • Radziemski Dominik

    Górnik Polkowice
  • Surożyński Mateusz

    Górnik Polkowice
  • Szuszkiewicz Mariusz

    Górnik Polkowice
  • Wacławczyk Kamil

    Górnik Polkowice
  • Lechia Zielona Góra

    Ekwueme Martins

    Górnik Polkowice
  • Lechia Zielona Góra

    Król Jędrzej

    Górnik Polkowice
  • Zagłębie II Lubin

    Sobków Eryk

    Górnik Polkowice
  • Zagłębie Lubin

    Mucha Patryk

    Górnik Polkowice
  • Neugebauer Bartosz

    Górnik Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Ambrosiewicz Maciej

    Wisła II Płock
  • Eizenchart Bartosz

    Górnik Zabrze
  • Ściślak Daniel

    Górnik Zabrze
  • Górnik Zabrze

    Ryczkowski Adam

  • Antoniak Monika

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Baranowska Amelia

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Barto Emilia

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Bremer Wiktoria

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Dudek Magdalena

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Fabijańczyk Weronika

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Fuks Julia

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Jałocha Monika

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Jankowska Patrycja

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Jewtuch Aniela

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Kanclerz Edyta

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Karaluch Paulina

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Karkowska Julia

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Kowalska Dominika

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Kuczynska Anna

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Michalska Klaudia

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Osełka Magdalena

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Ożgo Kaja

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Pangowska Alicja

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Piechal Roksana

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Podkalicka Aleksandra

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Pruszczyk Marta

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Rębiś Maja

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Rurka Patrycja

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Skarżyńska Anna

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Sobala Karolina

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Świątkiewicz Milena

    GOSiRki Piaseczno (k)
  • Wójcik Sandra

    GOSiRki Piaseczno (k)