Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Warta Działoszyn

    Dushkin Denys

    Amator Golce
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Jastrzębski Szymon

    Beskid Skoczów
  • Kurowski Kamil

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Then Konrad

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Ziółkowski Filip

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Kasprzycki Daniel

  • Frydel Krzysztof

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Korotkov Vladimir

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Mieszczak Jakub

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Sylwester Kamil

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Tański Olaf

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Brak Łukasz

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Stawicki Jakub

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Walas Piotr

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Kierlin Patryk

  • Sośnica Gliwice

    Kuźnik Michał

    Carbo Gliwice
  • LKS Tworków

    Jędrzejewski Maciej

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Unia Racibórz

    Kapinos Sebastian

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Górnik Wojkowice

    Wrona Michał

    CKS Czeladź
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Huczek Jan

    Clepardia Kraków
  • Wawrzyniak Krzysztof

    Concordia Knurów
  • Concordia Knurów

    Kopczyński Michał

  • Wesoły Krzysztof

    Concordia Knurów
  • Tempo Paniówki

    Widera Mateusz

    Concordia Knurów
  • LKS 99 Pruchna

    Waleczek Jarosław

    Cukrownik Chybie
  • Cyklon Rogoźnik

    Nowak Daniel

  • Drama Zbrosławice

    Gałęziok Wojciech

    Cyklon Rogoźnik
  • KS Gminy Psary

    Kucharczak Kacper

    Cyklon Rogoźnik
  • Tęcza Błędów

    Dudek Sebastian

    Cyklon Rogoźnik
  • Czarni Gorzyce

    Milek Jakub

  • Czarni Gorzyce

    Wojtala Paweł

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Pilch Jakub

    Czarni Jaworze
  • Moczała Sławomir

    Czarni Jaworze
  • Drzewiarz Jasienica

    Ścibor Damian

    Czarni Jaworze
  • Holewa Mateusz

    Czarni Kozłowa Góra
  • Sewioło Maciej

    Czarni Kozłowa Góra
  • KS Piekary Śląskie

    Miszuda Oskar

    Czarni Kozłowa Góra
  • Zgoda Repty Śląskie

    Wasążnik Łukasz

    Czarni Kozłowa Góra
  • Czarni Pyskowice

    Steindor Maciej

  • Maciaszczyk Dawid

    Dąb Gaszowice
  • Granica Ruptawa

    Riabowski Szymon

    Dąb Gaszowice
  • Spójnia Zebrzydowice

    Parchański Jan

    Dąb Gaszowice
  • Unia Książenice

    Tumula Artur

    Dąb Gaszowice
  • Wilki Wilcza

    Stebel Przemysław

    Dąb Gaszowice
  • Górnik Bobrowniki Śląskie

    Banaś Karol

    Drama Zbrosławice
  • Kolus Kamil

    Forteca Świerklany
  • Forteca Świerklany

    Oleś Paweł

  • Adamczyk Marcin

    GKS Pierwszy Chwałowice
  • Silesia Lubomia

    Sobieraj Kamil

    GKS Pierwszy Chwałowice
  • Gmina Kłomnice

    Jędrzejczyk Dominik

  • Płomień Połomia

    Gąsior Marek

    Górnik Boguszowice
  • Płomień Połomia

    Tecław Łukasz

    Górnik Boguszowice
  • Paś Piotr

    Granica Ruptawa
  • Jabłoński Jakub

    Granica Ruptawa
  • Wacławczyk Karol

    Granica Ruptawa
  • Ewertowski Michał

    Granica Ruptawa
  • Giziński Krystian

    Granica Ruptawa
  • Maksymiuk Mateusz

    Granica Ruptawa
  • Margiela Patryk

    Granica Ruptawa
  • Szyda Tomasz

    Granica Ruptawa
  • Gwarek Ornontowice

    Ściślak Bartosz

    Granica Ruptawa
  • LKS 99 Pruchna

    Chrysteczko Michał

    Granica Ruptawa
  • MKS Żory

    Figas Patryk

    Granica Ruptawa
  • Janas Krystian

    Grom Cykarzew
  • Świąć Daniel

    Grom Cykarzew
  • Piast Lubojna

    Kozioł Adam

    Grom Cykarzew
  • Fraj Wojciech

    Jedność Boronów
  • Nitron Krupski Młyn

    Nowak Patryk

    Jedność Boronów
  • Ruch Kochanowice

    Knop Krzysztof

    Jedność Boronów
  • Koszarawa Żywiec

    Wróbel Wojciech

  • Magura Bystra

    Urbaś Jakub

    Koszarawa Żywiec
  • Concordia Knurów

    Ceremuga Daniel

    KP Kamień
  • Concordia Knurów

    Krawczyk Damian

    KP Kamień
  • Concordia Knurów

    Michniewski Miron

    KP Kamień
  • Kałuża Daniel

    KS 94 Rachowice
  • LZS Kotlarnia-Goszyce

    Domaradzki Krzysztof

    KS 94 Rachowice
  • Ruch Kozłów

    Granda Marcin

    KS 94 Rachowice
  • Jagosz Jakub

    KS Bestwinka
  • KS Bestwinka

    Fusek Dawid

  • Kempiński Dominik

    KS Panki
  • Porada Konrad

    KS Panki
  • Rogoż Dawid

    Liswarta Krzepice
  • Ratajczyk Remigiusz

    LKS 99 Pruchna
  • Plinta Maciej

    LKS 99 Pruchna
  • Gacek Damian

    LKS Bestwina
  • Wójtowicz Mateusz

    LKS Bestwina
  • LKS Bestwina

    Feruga Bartłomiej

  • LKS Bestwina

    Kościuch Szymon

  • Wilczek Wojciech

    LKS Bestwina
  • Pasjonat Dankowice

    Jura Michał

    LKS Jawiszowice
  • Gaszka Maciej

    LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
  • LKS Łąka

    Żupa Michał

  • Wróbel Adam

    LKS Łąka
  • Tempo Puńców

    Kołek Wojciech

    LKS Pogórze
  • LKS Studzienice

    Woźnica Michał

  • Unia Racibórz

    Kocot Mateusz

    LKS Tworków
  • Gajowczyk Tomasz

    ŁTS Łabędy
  • Papis Kamil

    ŁTS Łabędy
  • Urania Ruda Śląska

    Gondek Kamil

    LZS Piotrówka
  • Skałka Żabnica

    Adamczyk Marcin

    Magura Bystra
  • MKS Czerwionka

    Włodarczyk Przemysław

  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Witkowski Kamil

    MKS Kluczbork
  • MKS Lędziny

    Rzepa Sebastian

  • Bednarczyk Kamil

    MLKS Woźniki
  • Jabłonka Artur

    MLKS Woźniki
  • Szombierki Bytom

    Schulke Paweł

    MLKS Woźniki
  • Victoria Częstochowa

    Jędrzejewski Jakub

    MLKS Woźniki
  • Czarni Jaworze

    Haczek Rafał

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Naprzód Lipiny

    Barański Mateusz

  • Niwka Sosnowiec

    Krzanowski Patryk

  • Niwka Sosnowiec

    Kubat Szymon

    Niwka Sosnowiec
  • Niwka Sosnowiec

    Majewski Kamil

  • Niwka Sosnowiec

    Hepo Jakub

  • Odra Miasteczko Śląskie

    Łaciak Mateusz

  • Czułowianka Tychy

    Oprzondek Daniel

    Ogrodnik Tychy
  • GKS II Tychy

    Grzybek Marcin

    Ogrodnik Tychy
  • Ogrodnik Tychy

    Kołodziejczyk Marek

  • Iskra Iskrzyczyn

    Bajger Marcin

    Olimpia Goleszów
  • Olimpia Goleszów

    Kuczera Zbigniew

  • Olimpia Goleszów

    Jopek Michał

  • Olimpia Goleszów

    Szajter Kamil

  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Skakuj Patryk

    Olimpia Goleszów
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Żyłka Sebastian

    Olimpia Goleszów
  • Olimpia Truskolasy

    Kaczor Oskar

  • Olimpia Goleszów

    Krzemień Piotr

    Olza Pogwizdów
  • KS 94 Rachowice

    Marcinek Mariusz

    Orły Bojszów
  • Zuziak Mateusz

    Orzeł Łękawica
  • Orzeł Mokre

    Bednarczuk Tomasz

  • Orzeł Mokre

    Grogor Mateusz

  • Orzeł Mokre

    Brożyński Kamil

  • Orzeł Mokre

    Kucharczyk Marcin

  • Odra Miasteczko Śląskie

    Michna Mikołaj

    Orzeł Nakło Śląskie
  • Tęcza Błędów

    Bugaj Bartosz

    Ostoja Żelisławice
  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Ogiegło Jakub

    Pasjonat Dankowice
  • Piast II Gliwice

    Rabin Paweł

    Piast Gliwice
  • Vida Kristopher

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Tymiński Adam

  • Piast II Gliwice

    Drążczak Adrian

  • Pociecha Sebastian

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Preuss Wiktor

  • Wicher Kobyłka

    Popiel Stanisław

    Piast II Gliwice
  • Piast Przyrów

    Wicha Patryk

  • Piast Przyrów

    Rak Przemysław

  • Górnik Radlin

    Kąkol Kacper

    Płomień Połomia
  • Płomień Połomia

    Pawela Wojciech

  • Wróbel Jakub

    Płomień Połomia
  • Płomień Połomia

    Franc Marcin

  • Michałowski Rafał

    Płomień Połomia
  • Siegmund Tomasz

    Płomień Połomia
  • Świerkot Leszek

    Płomień Połomia
  • TKKF Zuch Orzepowice

    Drozdowski Dawid

    Płomień Połomia
  • Olimpia Truskolasy

    Hejno Konrad

    Płomień Przystajń
  • Podhalanka Milówka

    Barcik Wojciech

  • Podlesianka Katowice

    Rzepa Jakub

  • Pogoń Imielin

    Polak Jan

  • Czarni Pyskowice

    Kaduk Paweł

    Pogoń Ziemięcice
  • LKS Tworków

    Skraba Natan

    Polonia Głubczyce
  • Sosna Tomasz

    Polonia Łaziska Rybnickie
  • Polonia Marklowice

    Pragnący Dawid

  • Niwka Sosnowiec

    Adamek Jakub

    Przebój Wolbrom
  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Pawliczek Przemysław

    Przyszłość Rogów
  • Ciućka Jan

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Kasprzak Kacper

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Porębski Błażej

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Przybyła Dawid

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Twarkowski Bartłomiej

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Woźniak Bartosz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Rekord II Bielsko-Biała

    Dudek Jan

  • Zawisza Rzgów

    Darnowski Bartosz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Niwka Sosnowiec

    Kachniarz Grzegorz

    RKS Grodziec
  • Niwka Sosnowiec

    Skrzypek Mateusz

    RKS Grodziec
  • Niwka Sosnowiec

    Szabla Przemysław

    RKS Grodziec
  • Vynnychok Marko

    ROW 1964 II Rybnik
  • Concordia Knurów

    Momot Adam

    Ruch Kozłów
  • Concordia Knurów

    Wiciński Dominik

    Ruch Kozłów
  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Worek Dawid

  • Skałka Żabnica

    Motyka Bartłomiej

  • Źródło Kromołów

    Będkowski Łukasz

    Skalniak Kroczyce
  • Sokół Orzech

    Moczek Marek

  • Sokół Wola

    Nowak Mikołaj

  • Młodość Rudno

    Chojnacki Marek

    Sośnica Gliwice
  • Młodość Rudno

    Sawicki Dariusz

    Sośnica Gliwice
  • Gierlicki Filip

    Sośnica Gliwice
  • Szwed Bartłomiej

    Sośnica Gliwice
  • Śmieja Jacek

    Sośnica Gliwice
  • Sośnica Gliwice

    Wnuk Mateusz

  • Sparta Katowice

    Kołek Tomasz

  • LKS Bestwina

    Granatowski Adrian

    Spójnia Landek
  • Spójnia Zebrzydowice

    Bukowczan Konrad

    Spójnia Landek
  • Spójnia Zebrzydowice

    Strach Krystian

  • Spójnia Zebrzydowice

    Czyż Nikodem

  • Stradom Częstochowa

    Banasik Jacek

  • Ciepły Kewin

    Stradom Częstochowa
  • Drab Konrad

    Stradom Częstochowa
  • Wozdarewicz Kacper

    Stradom Częstochowa
  • LKS 99 Pruchna

    Gaj Mateusz

    Strażak Pielgrzymowice
  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Dudzik Krystian

    Strażak Pielgrzymowice
  • Warta Zawiercie

    Drzymont Marcin

    Szczakowianka Jaworzno
  • Zagłebie II Sosnowiec

    Jewuła Michał

    Szczakowianka Jaworzno
  • Pasjonat Dankowice

    Sobala Mateusz

    Tempo Białka
  • Olimpia Goleszów

    Gibiec Adrian

    Tempo Puńców
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Szyper Tomasz

    Tempo Puńców
  • LKS 99 Pruchna

    Zorychta Kamil

    TOR II Dobrzeń Wielki
  • Leśniewicz Paweł

    TS 1909 Piast Cieszyn
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Rybka Artur

  • Górnik Piaski

    Dróżdż Filip

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Górnik Piaski

    Jaworski Borys

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Zagłebie II Sosnowiec

    Kiwior Patryk

    Unia Kosztowy
  • Czarni Kozłowa Góra

    Wypych Dawid

    Unia Strzybnica
  • Olimpia Boruszowice

    Sobel Daniel

    Unia Strzybnica
  • Unia Strzybnica

    Michalik Olaf

  • Bury Dawid

    Unia Strzybnica
  • Gwiazda Skrzyszów

    Musioł Marcin

    Unia Turza Śląska
  • Odra Wodzisław Śląski

    Szymiczek Piotr

    Unia Turza Śląska
  • Unia Racibórz

    Tront Kamil

    Unia Turza Śląska
  • Unia Turza Śląska

    Kowalski Bartosz

  • Górnik Piaski

    Baran Kacper

    Victoria 1918 Jaworzno
  • Górnik Piaski

    Bruzda Jakub

    Victoria 1918 Jaworzno
  • Niwka Sosnowiec

    Duda Przemysław

    Victoria 1918 Jaworzno
  • Orzeł Mokre

    Banaś Dawid

    Warta Kamieńskie Młyny
  • Orzeł Mokre

    Kopytko Łukasz

    Warta Kamieńskie Młyny
  • Orzeł Mokre

    Michalski Krzysztof

    Warta Kamieńskie Młyny
  • Warta Mstów

    Rak Bartłomiej

  • Źródło Kromołów

    Sołtysik Michał

    Warta Zawiercie
  • Naprzód Lipiny

    Lux Mariusz

    Wawel Wirek
  • Wawel Wirek

    Blaszke Wojciech

  • Łągiewka Patryk

    Wawel Wirek
  • Wawel Wirek

    Wylężek Jakub

  • Wawrzyniak Daniel

    Wawel Wirek
  • Chrobry II Głogów

    Korzeniecki Nikolas

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Zagłebie II Sosnowiec

    Hałatek Damian

  • Feszter Marcel

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Gębala Michał

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Lipka Kamil

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Majchrzak Mikołaj

    Zagłebie II Sosnowiec
  • KS 94 Rachowice

    Szadurski Jarosław

    Zamkowiec Toszek
  • Skalniak Kroczyce

    Wasik Karol

    Źródło Kromołów
  • Źródło Kromołów

    Furgacz Krystian