Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Ava Grądy

    Dynak Marcin

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Bielański Andrzej

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Porębski Rafał

  • Barciczanka Barcice

    Krok Jan ii

  • Beskid Andrychów

    Rzegotka Dawid

  • Beskid Tokarnia

    Jamrozik Łukasz

  • Bieżanowianka Kraków

    Ramut Wiktor

  • Bieżanowianka Kraków

    Piątek Maciej

  • Błękitni Bodzanów

    Pukas Wojciech

  • Błękitni Modlnica

    Słonina Michał

  • Lis Alex

    Błękitni Przyborów
  • Błyskawica Kolbark

    Stach Miłosz

  • Błyskawica Wyciąże (Kraków)

    Kozik Radosław

  • Bocheński KS

    Kura Patryk

  • Bocheński KS

    Tabor Mirosław

  • Borkowianka Borek

    Korbecki Adrian

  • Borkowianka Borek

    Kłuś Bartłomiej

  • Sudoł Michał

    Bronowianka Kraków
  • Mykhalczuk Dmytro

    Bronowicki KS Kraków
  • Antkowiak Tomasz

    Bronowicki KS Kraków
  • Brzezina Osiek

    Dziubek Mariusz

  • Gronie Zagórnik

    Babiński Sebastian

    Burza Roczyny
  • Gronie Zagórnik

    Gondko Karol

    Burza Roczyny
  • Bartosz Rafał

    Chełm Stryszów
  • Worytko Paweł

    Chełm Stryszów
  • Ciężkowianka II Jaworzno

    Jachimczyk Szymon

  • Ciężkowianka Jaworzno

    Skórnicki Wiktor

  • Contra Sułków

    Urych Karol

  • Czarni Grzegorzowice

    Panek Tomasz

  • Czarni Grzegorzowice

    Pastuła Michał

  • Czarni Koziniec

    Mika Konrad

  • Czarni Smęgorzów

    Ciećko Jacek

  • Czarni Staniątki

    Piątek Marcin

  • Dąb Sidzina

    Fidelus Michał

  • Dąb Sidzina

    Kaczmarczyk Tomasz

  • Dalin Myślenice

    Cienkosz Michał

  • Delta Pieniążkowice

    Blańda Dominik

  • Dłubnia Jangrot

    Baranek Kamil

  • Wróbel Dominik

    Dobrzanka Dobra
  • Dunajec II Nowy Sącz

    Suchanek Paweł

  • Dunajec Ostrowsko

    Zamęta Krystian

  • LKS Wietrzychowice

    Opiła Adrian

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Górki Myślenice

    Szczypka Kamil

  • Górnik Brzeszcze

    Forma Patryk

  • Górzanka Nawojowa Góra

    Żak Jakub

  • Gród Grodzisko

    Toporek Krzysztof

  • Gronik Gronków

    Waliczek Jakub

  • Grybovia Grybów

    Witek Szymon

  • Grybovia Grybów

    Ochel Norbert

  • Gryf Chronów

    Żak Łukasz

  • Hejnał Kęty

    Derejko Krystian

  • Hetman Dłużec

    Broczkowski Grzegorz

  • Huragan Inwałd

    Stuglik Jakub

  • Tarnawski Bartosz

    Huragan Skawica
  • Zemlik Kamil

    Huragan Skawica
  • Huragan Waksmund

    Szeliga Kacper

  • Huragan Waksmund

    Kołodziejczyk Krystian

  • Huragan Waksmund

    Morozovych Volodymyr

  • Iskra Brzączowice

    Firek Marcin

  • Iskra Brzezinka

    Kwaczała Mateusz

  • Świt Krzeszowice

    Malik Piotr

    Iskra Czułów
  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Kotlarz Daniel

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Rozkuszka Daniel

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Liro Damian

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Bożek Marcin

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Plata Konrad

  • Iskra Radwanowice

    Molik Józef

  • Iskra Radwanowice

    Radwanek Jarosław

  • Olimpia Kąty

    Kołdras Paweł

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Łagosz Piotr

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Maciaś Maciej

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Szewczyk Dawid

    Iva Iwkowa
  • Jadowniczanka Jadowniki

    Gałka Tomasz

  • Jadowniczanka Jadowniki

    Florczak Kamil

  • Jarmuta Szczawnica

    Ziemianek Kacper

  • Jarmuta Szczawnica

    Zagata Przemysław

  • Jastrząb Łoniowa

    Drużkowski Michał

  • Jastrzębiec Książ Wielki

    Dudek Mateusz

  • JKS Zelków

    Maciejaszek Jakub

  • Jordan Sum Zakliczyn

    Obtułowicz Daniel

  • Juvenia Prandocin

    Styczeń Michał

  • Maj Jakub

    Kabel Kraków
  • Kabel Kraków

    Małek Mateusz

  • Kmita Zabierzów

    Piotrowicz Szymon

  • Korona Niedzieliska

    Mądrzywołek Daniel

  • KS Bystra (k. Wadowic)

    Kulka Igor

  • Balon Dawid

    KS Chełmek
  • KS Chełmek

    Pereira gregório Lucas vinicius

  • Sikoń Maciej

    KS Zakopane
  • Chamlukov Maksym

    KS Zakopane
  • Przemsza Klucze

    Maciąg Piotr

    Legion Bydlin
  • Sokół Gołaczewy

    Barczyk Mateusz

    Legion Bydlin
  • Leńczanka Leńcze

    M'bodj Ismailla

  • LKS Bobrek

    Niemczyk Adrian

  • LKS Bobrek

    Byrski Maciej

  • LKS Bobrek

    Podbrożny Mariusz

  • LKS Bobrek

    Wlezień Dominik

  • LKS Gorzów

    Żurek Adrian

  • LKS Mordarka

    Jędrzejek Wojciech

  • LKS Palczowice

    Miętka Maciej

  • LKS Piotrowice

    Kidoń Dariusz

  • LKS Rupniów

    Malec Sylwester

  • LKS Rupniów

    Malec Michał

  • LKS Szaflary

    Kulikowski Adrian

  • Wiklowski Tomasz

    LKS Szymbark
  • LKS Uście Gorlickie

    Góra Kacper

  • LKS Wójtowa

    Alibożek Patryk

  • Lubań Tylmanowa

    Kurnyta Sylwester

  • LZS Mędrzechów

    Sieradzki Jacek

    LUKS Zalipie
  • Powiśle Bolesław

    Pytka Lesław

    LUKS Zalipie
  • LZS Wójcina

    Witaszek Krystian

  • Macierz Lipnica Murowana

    Pławecki Damian

  • Maszycanka Maszyce

    Kmita Grzegorz

  • Dwornik Dariusz

    Michałowianka Michałowice
  • LKS Żarki

    Zając Szymon

    MKS Trzebinia
  • Nadwiślanin Gromiec

    Szlęzak Jakub

  • Pozowianka Pozowice

    Kominiak Robert

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Rzeszótko Michał

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Seremak Dominik

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Radziszowianka Radziszów

    Piwowarczyk Wiktor

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Nadwiślan Kraków

    Zevallos Jan

  • Naroże Juszczyn

    Antolak Radosław

  • Naroże Juszczyn

    Stawicki Marcel

  • Naroże Juszczyn

    Kwiatek Patryk

  • Naroże Juszczyn

    Masłowski Kacper

  • Niwa Nowa Wieś

    Flis Paweł

  • Okocimski KS Brzesko

    Greń Sebastian

  • Okocimski KS Brzesko

    Klimek Oskar

  • Okocimski KS II Brzesko

    Waśko Michał

  • Olimpia Chocznia

    Grondalczyk Patryk

  • Olimpia Pisarzowa

    Sromek Damian

  • Olimpia Pisarzowa

    Piszczek Paweł

  • Sandecja II Nowy Sącz

    Smoleń Kacper

    Olimpia Zambrów
  • Olimpia Zebrzydowice

    Musiał Piotr

  • Orkan Szczyrzyc

    Rosiek Kamil

  • Orkan Szczyrzyc

    Czech Piotr

  • Orzeł II Myślenice

    Jurkiewicz Wojciech

  • Orzeł II Wieprz

    Balon Jan

  • Orzeł Iwanowice

    Wieczorek Szymon

  • Orzeł Wojnarowa

    Obrzut Sebastian

  • Ospel Wierbka

    Słowik Łukasz

  • Ostra Olszówka/Raba Niżna

    Potaczek Tomasz

  • Pcimianka Pcim

    Król Mateusz

  • Pcimianka Pcim

    Labut Grzegorz

  • Pcimianka Pcim

    Oramus Kamil

  • Piliczanka Pilica

    Jędruszek Konrad

  • Piliczanka Pilica

    Głowania Sebastian

  • Piłkarz Podłęże

    Drozd Anatol

  • Płomień Kościelec

    Turek Damian

  • Płomień Limanowa

    Wojtas Dominik

  • Podgórki Krauszów

    Kanaj Patrik

  • Dudek Mateusz

    Pogoń Miechów
  • Pogórze Gierałtowice

    Lichość Patryk

  • Pogórze Gierałtowice

    Zając Sebastian

  • Polan Żabno

    Kędzierski Michał

  • Cierlik Krystian

    Polan Żabno
  • Majka Krystian

    Polan Żabno
  • Sołtysiak Wojciech

    Polan Żabno
  • Prądniczanka II Kraków

    Wilk Robert

  • Prądniczanka II Kraków

    Augustyńczyk Maciej

  • Prądniczanka Kraków

    Sąder Kamil

  • Prądnik Sułoszowa

    Gumula Mateusz

  • Prokocim Kraków

    Kozak Mateusz

  • Prokocim Kraków

    Bajerczak Kacper

  • Prokocim Kraków

    Urban Michał

  • Przeciszovia Przeciszów

    Serwatka Artur

  • Raba Dobczyce

    Włodarczyk Jakub

  • Raba Dobczyce

    Stasiak Jakub

  • Raba Książnice

    Filipek Łukasz

  • Radłovia Radłów

    Gwóźdź Adrian

  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Mateusz

  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Wojciech

  • Skałka Rogoźnik-Stare Bystre

    Jucha Hubert

  • Skawa Podolsze

    Kajfasz Damian

  • Skawa Podolsze

    Kwadrans Piotr

  • Skawianin Skawa

    Książek Patryk

  • Skawianin Skawa

    Gacek Franciszek

  • Skawianin Skawa

    Bednarczyk Marcin

  • Skawianin Skawa

    Wójciak Bartłomiej

  • Skawianin Skawa

    Bielarczyk Przemysław

  • Skawinka Skawina

    Spasiuk Michał

  • Skawinka Skawina

    Kwaśny Kamil

  • Skawinka Skawina

    Apostolski Piotr

  • Sokół Borzęta

    Łukasik Daniel

  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Kipek Konrad

  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Haxhijaj Adrian

  • Sokół Maszkienice

    Stolarz Mateusz

  • Sokół Przytkowice

    Ostafin Tomasz

  • Sokół Przytkowice

    Dyrga Jakub

  • Sokół Słopnice

    Możdżeń Dawid

  • Solavia Grojec

    Kołacz Daniel

  • Sosnowianka Stanisław Dolny

    Kołodziejczyk Mirosław

  • Spartak Charsznica

    Podsiadło Krystian

  • Spartak Skawce

    Talaga Michał

  • Spartak Wielkanoc-Gołcza

    Gonciarz Marcin

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Wieciech Michał

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Mieszkowski Janusz

  • Start Kamień

    Łącki Karol

  • Start Kamień

    Smółka Jakub

  • Piłkarz Podłęże

    Życzyński Adrian

    Strażak Kokotów
  • Cichy Łukasz

    Strażak Kokotów
  • Strażak Mokrzyska

    Urbański Sebastian

  • Strażak Mokrzyska

    Pietrzyk Radosław

  • Strażak Mokrzyska

    Seidler Jakub

  • Strażak Mokrzyska

    Wyczesany Konrad

  • Strażak Przybysławice

    Żabicki Piotr

  • Strażak Rączna

    Taborski Adam

  • Szczebel Lubień

    Słowiak Adrian

  • Targowianka Targowisko

    Ryś Jakub

  • Targowianka Targowisko

    Wojtaczka Jakub

  • Tarnawianka Tarnawa

    Kotlarczyk Przemysław

  • Tęcza Piekary

    Kowalik Adrian

  • Tempo Białka

    Wróblewski Eryk

  • Tempo Rzeszotary

    Bartosz Jakub

  • Termalica Bruk-Bet II Nieciecza

    Surówka Adrian

  • Turbacz Mszana Dolna

    Dąbrowa Mateusz

  • Turbacz Mszana Dolna

    Lekki Dawid

  • UKS Dulowa

    Borkowski Fabian

  • Jamrozowicz Wiktor

    Unia Jaroszowiec
  • Wielgórski Konrad

    Unia Jaroszowiec
  • Unia Tarnów

    Łyczko Przemysław

  • Victoria 1918 Jaworzno

    Orawski Oskar

  • Victoria Witowice Dolne

    Grocholewski Szymon

  • Victoria Zalas

    Krakowiak Mariusz

  • Wanda Kraków

    Terech Karol

  • Watra Białka Tatrzańska

    Mroszczak Robert

  • Watra Białka Tatrzańska

    Mroszczak Bartłomiej

  • Watra Białka Tatrzańska

    Kolasa Szymon

  • Watra Białka Tatrzańska

    Kobal Vadym

  • Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

    Pishchevskyi Andrii

  • Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

    Bozhok Oleksandr

  • Wicher Stróża

    Bondar Bohdan

  • Garbarnia Kraków

    Jurkowski Adrian

    Wieczysta Kraków
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Smuczyński Bartłomiej

    Wieczysta Kraków
  • Stal Stalowa Wola

    Pietras Łukasz

    Wieczysta Kraków
  • Wiślanie Jaśkowice

    Krasuski Mateusz

    Wieczysta Kraków
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Matysiak Mateusz

  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Derek Nikodem

  • Wikliniarz Woźniki

    Ryszawy Wojciech

  • Wiślanie Wola Przemykowska

    Kuczak Emil

  • Wisła Łączany

    Meres Adrian

  • Bałuszek Grzegorz

    Wisła Rząska
  • Białko Rafał

    Wisła Rząska
  • Buła Dominik

    Wisła Rząska
  • Duniec Grzegorz

    Wisła Rząska
  • Kursa Mariusz

    Wisła Rząska
  • Mielniczuk Paweł

    Wisła Rząska
  • Tomana Michał

    Wisła Rząska
  • Trzaska Kamil

    Wisła Rząska
  • Trzaska Damian

    Wisła Rząska
  • Wisła Szczucin

    Szydło Szymon

  • Żarek Stronie

    Opyrchał Mariusz

  • Nowak Artur

    Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
  • Zawisza Rożnów

    Mordarski Kamil

  • Zieleńczanka Zielonki

    Drobny Jakub

  • Zieloni Niegowić

    Leśniak Tomasz

  • Zieloni Niegowić

    Hoduń Zbigniew

  • Zjednoczeni Branice

    Kudelski Bartłomiej

  • Zryw Brodła

    Kozak Mateusz

  • Zryw Brodła

    Jakubas Jarosław

  • Zryw Szarów

    Klimczyk Tomasz

  • Zryw Szarów

    Błaziński Szymon

  • Żuraw Krzeszów

    Żarnowski Jan

  • Jarmuta Szczawnica

    Słowik Dawid

    Zyndram Łącko