Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Ava Grądy

    Dynak Marcin

  • Beskid Tokarnia

    Jamrozik Łukasz

  • Bieżanowianka Kraków

    Ramut Wiktor

  • Bieżanowianka Kraków

    Piątek Maciej

  • Ciężkowianka Jaworzno

    Skórnicki Wiktor

  • Contra Sułków

    Urych Karol

  • Czarni Grzegorzowice

    Panek Tomasz

  • Czarni Grzegorzowice

    Pastuła Michał

  • Dunajec Ostrowsko

    Zamęta Krystian

  • LKS Wietrzychowice

    Opiła Adrian

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Górki Myślenice

    Szczypka Kamil

  • Górnik Brzeszcze

    Forma Patryk

  • Hejnał Kęty

    Derejko Krystian

  • Huragan Inwałd

    Stuglik Jakub

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Liro Damian

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Bożek Marcin

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Plata Konrad

  • JKS Zelków

    Maciejaszek Jakub

  • Kabel Kraków

    Małek Mateusz

  • Korona Niedzieliska

    Mądrzywołek Daniel

  • Sikoń Maciej

    KS Zakopane
  • Chamlukov Maksym

    KS Zakopane
  • LKS Bobrek

    Niemczyk Adrian

  • LKS Bobrek

    Byrski Maciej

  • LKS Bobrek

    Podbrożny Mariusz

  • LKS Bobrek

    Wlezień Dominik

  • LKS Mordarka

    Jędrzejek Wojciech

  • LKS Piotrowice

    Kidoń Dariusz

  • LKS Wójtowa

    Alibożek Patryk

  • Lubań Tylmanowa

    Kurnyta Sylwester

  • Macierz Lipnica Murowana

    Pławecki Damian

  • Maszycanka Maszyce

    Kmita Grzegorz

  • Naroże Juszczyn

    Antolak Radosław

  • Naroże Juszczyn

    Stawicki Marcel

  • Naroże Juszczyn

    Kwiatek Patryk

  • Naroże Juszczyn

    Masłowski Kacper

  • Olimpia Pisarzowa

    Sromek Damian

  • Olimpia Pisarzowa

    Piszczek Paweł

  • Ospel Wierbka

    Słowik Łukasz

  • Piłkarz Podłęże

    Drozd Anatol

  • Płomień Kościelec

    Turek Damian

  • Płomień Limanowa

    Wojtas Dominik

  • Podgórki Krauszów

    Kanaj Patrik

  • Pogórze Gierałtowice

    Lichość Patryk

  • Pogórze Gierałtowice

    Zając Sebastian

  • Prądniczanka II Kraków

    Wilk Robert

  • Prądniczanka II Kraków

    Augustyńczyk Maciej

  • Prądnik Sułoszowa

    Gumula Mateusz

  • Przeciszovia Przeciszów

    Serwatka Artur

  • Sokół Borzęta

    Łukasik Daniel

  • Sokół Przytkowice

    Ostafin Tomasz

  • Sokół Przytkowice

    Dyrga Jakub

  • Solavia Grojec

    Kołacz Daniel

  • Spartak Charsznica

    Podsiadło Krystian

  • Spartak Wielkanoc-Gołcza

    Gonciarz Marcin

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Wieciech Michał

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Mieszkowski Janusz

  • Start Kamień

    Łącki Karol

  • Start Kamień

    Smółka Jakub

  • Strażak Przybysławice

    Żabicki Piotr

  • Strażak Rączna

    Taborski Adam

  • UKS Dulowa

    Borkowski Fabian

  • Victoria Witowice Dolne

    Grocholewski Szymon

  • Victoria Zalas

    Krakowiak Mariusz

  • Wanda Kraków

    Terech Karol

  • Wisła Łączany

    Meres Adrian

  • Bałuszek Grzegorz

    Wisła Rząska
  • Białko Rafał

    Wisła Rząska
  • Buła Dominik

    Wisła Rząska
  • Duniec Grzegorz

    Wisła Rząska
  • Kursa Mariusz

    Wisła Rząska
  • Mielniczuk Paweł

    Wisła Rząska
  • Tomana Michał

    Wisła Rząska
  • Trzaska Kamil

    Wisła Rząska
  • Trzaska Damian

    Wisła Rząska
  • Zieloni Niegowić

    Leśniak Tomasz

  • Zieloni Niegowić

    Hoduń Zbigniew

  • Zjednoczeni Branice

    Kudelski Bartłomiej

  • Zryw Szarów

    Klimczyk Tomasz

  • Zryw Szarów

    Błaziński Szymon

  • Żuraw Krzeszów

    Żarnowski Jan