Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • LZS II Czarnochowice

    Nowak Dawid

    Bieżanowianka Kraków
  • Pierzchała Kamil

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Papaj Kamil

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Biskup Konrad

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Boksa Mariusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Bugajski Dawid

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Bugański Patryk

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Cepil Rafał

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Chwał Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Cygan Paweł

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Czech Arkadiusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Dziura Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Galos Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Głowa Piotr

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Gwóźdź Tomasz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Horzępa Dawid

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Krzemyk Marcin

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Kudzia Arkadiusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Kudzia Dominik

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Kwaśny Paweł

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Luty Łukasz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Malec Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Małagowski Bartłomiej

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Mazur Mateusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Michno Grzegorz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Michno Piotr

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Mirecki Adrian

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Mrozowski Patryk

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Mydlarz Andrzej

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Nawrocki Piotr

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Nowak Tomasz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Nowak Dariusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Nowak Grzegorz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Oleniacz Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Perek Adrian

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Pieronkiewicz Piotr

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Pieterwas Jakub

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Podolecki Mariusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Podstolak Eryk

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Pyciński Dariusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Ratajczak Przemysław

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Rutkowski Jacek

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Sajak Bartosz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Salamon Daniel

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Sierant Arkadiusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Stachowski Bartłomiej

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Szarek Konrad

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Turczyński Andrzej

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Turczyński Dariusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Walczyk Łukasz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Wawrzyńczak Patryk

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Wesołek Oskar

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Woś Kacper

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Woźny Paweł

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Wójcik Michał

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Wyrębkiewicz Andrzej

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Ziętara Dawid

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Zyguła Łukasz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Galicja Raciborowice

    Surma Piotr

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Iskra Zakrzów

    Gaudyn Janusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Iskra Zakrzów

    Urantówka Damian

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • LKS Polanowice

    Węgrzyn Paweł

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • LZS II Czarnochowice

    Kozik Radosław

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Jantas Radosław

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Victoria Półwieś

    Gniadek Paweł

    Borowik Bachowice
  • Bałucki Dawid

    Contra II Sułków
  • Langner Grzegorz

    Contra II Sułków
  • Dańda Bartłomiej

    Contra II Sułków
  • Kawaler Paweł

    Contra II Sułków
  • Leńczowski Mariusz

    Contra II Sułków
  • Noworyta Maciej

    Contra II Sułków
  • Szlosek Krzysztof

    Contra II Sułków
  • Szypuła Patryk

    Contra II Sułków
  • Świeży Krystian

    Contra II Sułków
  • Trzyszczyk Wojciech

    Contra II Sułków
  • Urych Karol

    Contra II Sułków
  • Contra II Sułków

    Kot Artur

  • Contra II Sułków

    Porąbka Rafał

  • Contra II Sułków

    Przęczek Thomas

  • Contra II Sułków

    Biernacik Kamil

  • Contra II Sułków

    Bąk Adrian

  • Contra II Sułków

    Kuryło Filip

  • Contra II Sułków

    Hartabus Tomasz

  • Contra II Sułków

    Wicher Jakub

  • Contra II Sułków

    Dziubek Piotr

  • Contra II Sułków

    Garycki Krystian

  • Contra II Sułków

    Krzak Robert

  • Contra II Sułków

    Kotaba Rafał

  • Contra II Sułków

    Załęga Filip

  • Dąb Zabierzów Bocheński

    Kaleta Robert

    Contra II Sułków
  • Strzelcy Kraków

    Ligęza Dominik

    Contra II Sułków
  • Błękitni Bodzanów

    Perdał Andrzej

    Czarni II Staniątki
  • Aksamit Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Bartnik Oliver

    Czarni II Staniątki
  • Batko Łukasz

    Czarni II Staniątki
  • Batko Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Bera Krzysztof

    Czarni II Staniątki
  • Biernat Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Błachacz Piotr

    Czarni II Staniątki
  • Bogusławski Oliwer

    Czarni II Staniątki
  • Celary Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Chełmecki Paweł

    Czarni II Staniątki
  • Czajkowski Mariusz

    Czarni II Staniątki
  • Czajkowski Emanuel

    Czarni II Staniątki
  • Czaplak Krzysztof

    Czarni II Staniątki
  • Czech Piotr

    Czarni II Staniątki
  • Czwartosz Mikołaj

    Czarni II Staniątki
  • Ćwikła Adam

    Czarni II Staniątki
  • Dębosz Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Drobniak Paweł

    Czarni II Staniątki
  • Drobniak Piotr

    Czarni II Staniątki
  • Dubas Dominik

    Czarni II Staniątki
  • Dudek Bartosz

    Czarni II Staniątki
  • Dudek Jan

    Czarni II Staniątki
  • Fryda Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Gawlik Michał

    Czarni II Staniątki
  • Gąsłowski Konrad

    Czarni II Staniątki
  • Gicala Mateusz

    Czarni II Staniątki
  • Gicala Michał

    Czarni II Staniątki
  • Graba Damian

    Czarni II Staniątki
  • Gruszecki Grzegorz

    Czarni II Staniątki
  • Guzy Dominik

    Czarni II Staniątki
  • Hebda Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Hytroś Daniel

    Czarni II Staniątki
  • Hytroś Łukasz

    Czarni II Staniątki
  • Iwański Tomasz

    Czarni II Staniątki
  • Kamiński Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Klich Klaudiusz

    Czarni II Staniątki
  • Kluska Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Koperek Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Korol Patryk

    Czarni II Staniątki
  • Korol Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Kostuch Jan

    Czarni II Staniątki
  • Kot Michał

    Czarni II Staniątki
  • Kozicki Grzegorz

    Czarni II Staniątki
  • Kozynacki Maciej

    Czarni II Staniątki
  • Krzemień Michał

    Czarni II Staniątki
  • Krzemień Karol

    Czarni II Staniątki
  • Krzysztofek Patryk

    Czarni II Staniątki
  • Książek Dawid

    Czarni II Staniątki
  • Kurela Mateusz

    Czarni II Staniątki
  • Lepa Bartłomiej

    Czarni II Staniątki
  • Lis Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Łach Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Maciaszek Michał

    Czarni II Staniątki
  • Maj Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Makowski Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Maślanka Michał

    Czarni II Staniątki
  • Mazur Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Michalczyk Damian

    Czarni II Staniątki
  • Michalik Damian

    Czarni II Staniątki
  • Nowak Paweł

    Czarni II Staniątki
  • Okarmus Maciej

    Czarni II Staniątki
  • Orzechowski Damian

    Czarni II Staniątki
  • Otfinowski Sebastian

    Czarni II Staniątki
  • Piechowicz Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Pieprzyk Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Pietrzyk Mateusz

    Czarni II Staniątki
  • Pilch Arkadiusz

    Czarni II Staniątki
  • Piszczek Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Pustuła Bartłomiej

    Czarni II Staniątki
  • Puścizna Konrad

    Czarni II Staniątki
  • Radwański Krzysztof

    Czarni II Staniątki
  • Rojek Michał

    Czarni II Staniątki
  • Rożek Grzegorz

    Czarni II Staniątki
  • Różycki Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Rys Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Rys Mariusz

    Czarni II Staniątki
  • Rys Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Siwek Aleksander

    Czarni II Staniątki
  • Skalski Dominik

    Czarni II Staniątki
  • Słomka Grzegorz

    Czarni II Staniątki
  • Solarz Mariusz

    Czarni II Staniątki
  • Sowula Jan

    Czarni II Staniątki
  • Starowicz Daniel

    Czarni II Staniątki
  • Szczyrbuła Michał

    Czarni II Staniątki
  • Szeląg Karol

    Czarni II Staniątki
  • Szewc Michał

    Czarni II Staniątki
  • Szewczyk Dawid

    Czarni II Staniątki
  • Szydłak Jarosław

    Czarni II Staniątki
  • Śleboda Gabriel

    Czarni II Staniątki
  • Tarczoń Piotr

    Czarni II Staniątki
  • Tekielski Tomasz

    Czarni II Staniątki
  • Tekielski Łukasz

    Czarni II Staniątki
  • Turecki Krzysztof

    Czarni II Staniątki
  • Urantówka Piotr

    Czarni II Staniątki
  • Urych Kacper

    Czarni II Staniątki
  • Witek Marcin

    Czarni II Staniątki
  • Wojewoda Rafał

    Czarni II Staniątki
  • Wojewoda Daniel

    Czarni II Staniątki
  • Wolas Tomasz

    Czarni II Staniątki
  • Wower Łukasz

    Czarni II Staniątki
  • Wrona Alan

    Czarni II Staniątki
  • Wróbel Kamil

    Czarni II Staniątki
  • Wyczesany Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Wyżkiewicz Aleksander

    Czarni II Staniątki
  • Żychowicz Szymon

    Czarni II Staniątki
  • Czarni Staniątki

    Iwanicki Bartosz

    Czarni II Staniątki
  • Czarni Staniątki

    Manaseryan Leon

    Czarni II Staniątki
  • Hutnik II Kraków

    Skrzyński Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Limanovia Limanowa

    Orłowski Kacper

    Czarni II Staniątki
  • Naprzód Ochmanów

    Gliński Arkadiusz

    Czarni II Staniątki
  • Pcimianka Pcim

    Czapla Jan

    Czarni II Staniątki
  • Pcimianka Pcim

    Wrześniak Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Piłkarz Podłęże

    Jastrzębski Jakub

    Czarni II Staniątki
  • Piłkarz Podłęże

    Lipiński Kacper

    Czarni II Staniątki
  • Polonia Nysa

    Byrski Dawid

    Czarni II Staniątki
  • Wiślanie II Jaśkowice

    Sikora Łukasz

    Czarni II Staniątki
  • Boczoń Adrian

    Czarni Koziniec
  • Chachuła Dawid

    Czarni Koziniec
  • Droniak Piotr

    Czarni Koziniec
  • Dyrcz Krzysztof

    Czarni Koziniec
  • Filek Kacper

    Czarni Koziniec
  • Grzyb Mateusz

    Czarni Koziniec
  • Hałabis Andrzej

    Czarni Koziniec
  • Jamróz Rafał

    Czarni Koziniec
  • Kasiarz Przemysław

    Czarni Koziniec
  • Kołodziejczyk Piotr

    Czarni Koziniec
  • Koźbiał Mateusz

    Czarni Koziniec
  • Kudzia Marcin

    Czarni Koziniec
  • Kudzia Janusz

    Czarni Koziniec
  • Kurek Dawid

    Czarni Koziniec
  • Leń Sylwester

    Czarni Koziniec
  • Matusiak Sylwester

    Czarni Koziniec
  • Mąka Daniel

    Czarni Koziniec
  • Mika Konrad

    Czarni Koziniec
  • Mruczek Artur

    Czarni Koziniec
  • Nowak Ryszard

    Czarni Koziniec
  • Pamuła Michał

    Czarni Koziniec
  • Putek Piotr

    Czarni Koziniec
  • Radwan Mikołaj

    Czarni Koziniec
  • Ramenda Szymon

    Czarni Koziniec
  • Sala Kacper

    Czarni Koziniec
  • Sala Adam

    Czarni Koziniec
  • Sroka Tomasz

    Czarni Koziniec
  • Szczepankiewicz Kamil

    Czarni Koziniec
  • Wajdzik Piotr

    Czarni Koziniec
  • Wiercimak Damian

    Czarni Koziniec
  • Worytko Jakub

    Czarni Koziniec
  • Wróbel Bartosz

    Czarni Koziniec
  • Wróbel Jakub

    Czarni Koziniec
  • Żmuda Krzysztof

    Czarni Koziniec
  • Pindel Wojciech

    Czarni Koziniec
  • Orzeł Radocza

    Wojnar Dawid

    Dąb Tomice
  • Czarni II Staniątki

    Gapis Mateusz

    Dąb Zabierzów Bocheński
  • Czarni II Staniątki

    Bocim Mateusz

    Dąb Zabierzów Bocheński
  • Sokół Frydrychowice

    Stanaszek Rafał

    Gród Grodzisko
  • Huragan II Waksmund

    Józefczak Marcin

  • Huragan II Waksmund

    Kołodziejczyk Krystian

  • Huragan II Waksmund

    Zubek Kacper

  • LZS II Czarnochowice

    Tupta Michał

    Iskra Zakrzów
  • LZS II Czarnochowice

    Wędzicha Bartosz

    Iskra Zakrzów
  • Dąbrowa Jakub

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Bartosz Bartłomiej

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Suder Norbert

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Targosz Michał

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Targosz Damian

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Brózda Sebastian

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Biela Rafał

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Brózda Dawid

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Kasiarz Grzegorz

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Boczkaja Wojciech

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Starzec Sławomir

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Maj Mateusz

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Biela Kamil

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Maj Michał

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Judym Tomasz

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Kozik Marcin

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Śmiłek Paweł

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Fyda Tomasz

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Góral Przemysław

  • Jastrzębianka Jastrzębia

    Góral Marcin

  • Mirek Kamil

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Jubilat Izdebnik

    Szuba Bartek

    Jastrzębianka Jastrzębia
  • Adamczyk Dawid

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Antos Jacek

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Duda Dominik

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Gucwa Dawid

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Guzik Piotr

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Kopeć Mateusz

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Kozak Piotr

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Kućka Filip

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Lizak Filip

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Marcinkowski Damian

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Marcinkowski Krystian

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Marcinkowski Piotr

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Zimny Mateusz

    KS Nowa Wawrzynianka
  • KS Nowa Wawrzynianka

    Caba Mateusz

  • KS Nowa Wawrzynianka

    Latała Konrad

  • KS Nowa Wawrzynianka

    Kasprzyk Dawid

  • KS Nowa Wawrzynianka

    Kijowski Łukasz

  • KS Nowa Wawrzynianka

    Ćmak Jakub

  • Szreniawa Koszyce

    Żołowicz Paweł

    KS Nowa Wawrzynianka
  • Rajda Karol

    Leskowiec Rzyki
  • Biczak Dominik

    Leskowiec Rzyki
  • Budka Jakub

    Leskowiec Rzyki
  • Budniak Marcin

    Leskowiec Rzyki
  • Curzydło Konrad

    Leskowiec Rzyki
  • Gąsiorowski Michał

    Leskowiec Rzyki
  • Hatala Paweł

    Leskowiec Rzyki
  • Kiszczak Mateusz

    Leskowiec Rzyki
  • Kołodziejczyk Paweł

    Leskowiec Rzyki
  • Kowala Łukasz

    Leskowiec Rzyki
  • Kowala Przemysław

    Leskowiec Rzyki
  • Kowaliczek Krzysztof

    Leskowiec Rzyki
  • Kowalski Dawid

    Leskowiec Rzyki
  • Kraus Krzysztof

    Leskowiec Rzyki
  • Łysoń Tomasz

    Leskowiec Rzyki
  • Łysoń Dawid

    Leskowiec Rzyki
  • Madeja Krzysztof

    Leskowiec Rzyki
  • Misiek Marcin

    Leskowiec Rzyki
  • Misiek Michał

    Leskowiec Rzyki
  • Oboza Norbert

    Leskowiec Rzyki
  • Pękala Tomasz

    Leskowiec Rzyki
  • Pikoń Jakub

    Leskowiec Rzyki
  • Pindel Robert

    Leskowiec Rzyki
  • Polak Piotr

    Leskowiec Rzyki
  • Polak Krzysztof

    Leskowiec Rzyki
  • Polak Mariusz

    Leskowiec Rzyki
  • Ryczek Paweł

    Leskowiec Rzyki
  • Smolec Rafał

    Leskowiec Rzyki
  • Socha Adam

    Leskowiec Rzyki
  • Zieliński Zbigniew

    Leskowiec Rzyki
  • Zieliński Radosław

    Leskowiec Rzyki
  • Żydek Adrian

    Leskowiec Rzyki
  • Boguń Bartosz

    Łysa Góra Zawadka
  • Skowron Rafał

    Łysa Góra Zawadka
  • Warmuz Paweł

    Łysa Góra Zawadka
  • Chrapek Kamil

    Łysa Góra Zawadka
  • Hałat Piotr

    Łysa Góra Zawadka
  • Stopa Maciej

    Łysa Góra Zawadka
  • Szklarczyk Mikolaj

    Łysa Góra Zawadka
  • Łysa Góra Zawadka

    Barcik Paweł

  • Łysa Góra Zawadka

    Garus Dawid

  • Łysa Góra Zawadka

    Mrowiec Mariusz

  • Łysa Góra Zawadka

    Marczyński Konrad

  • Łysa Góra Zawadka

    Merak Kacper

  • Łysa Góra Zawadka

    Nidecki Brajan

  • Łysa Góra Zawadka

    Fedorow Robert

  • Łysa Góra Zawadka

    Gzowski Krzysztof

  • Łysa Góra Zawadka

    Sordyl Paweł

  • Śliwa Łukasz

    Łysa Góra Zawadka
  • Łysa Góra Zawadka

    Kołaczyk Dominik

  • LZS Czarnochowice

    Jasiołek Filip

    LZS II Czarnochowice
  • LZS Czarnochowice

    Wójcik Łukasz

    LZS II Czarnochowice
  • Bialik Adrian

    LZS II Czarnochowice
  • Buchała Bartosz

    LZS II Czarnochowice
  • Cygankiewicz Patryk

    LZS II Czarnochowice
  • Kramarz Tomasz

    LZS II Czarnochowice
  • Machalski Paweł

    LZS II Czarnochowice
  • Malec Michał

    LZS II Czarnochowice
  • Pieprzyca Patryk

    LZS II Czarnochowice
  • Szymski Marcin

    LZS II Czarnochowice
  • Tokarski Bogdan

    LZS II Czarnochowice
  • Woźniak Bartosz

    LZS II Czarnochowice
  • Wójtowiec Konrad

    LZS II Czarnochowice
  • Wrzodek Dawid

    LZS II Czarnochowice
  • Zajadlik Wiktor

    LZS II Czarnochowice
  • LZS II Czarnochowice

    Augustynek Piotr

  • LZS II Czarnochowice

    Multarzyński Aleksander

  • LZS II Czarnochowice

    Wilczyński Maciej

  • Nadwiślanka Nowe Brzesko

    Marosek Dawid

    LZS II Czarnochowice
  • Barcik Mariusz

    Olimpia Zebrzydowice
  • Bednarz Marcin

    Olimpia Zebrzydowice
  • Brańka Bartosz

    Olimpia Zebrzydowice
  • Drożdż Dawid

    Olimpia Zebrzydowice
  • Duchecki Kacper

    Olimpia Zebrzydowice
  • Goczał Michał

    Olimpia Zebrzydowice
  • Jabcoń Wojciech

    Olimpia Zebrzydowice
  • Jakubiec Krzysztof

    Olimpia Zebrzydowice
  • Kania Marek

    Olimpia Zebrzydowice
  • Kania Bartłomiej

    Olimpia Zebrzydowice
  • Kosek Dawid

    Olimpia Zebrzydowice
  • Łachman Adam

    Olimpia Zebrzydowice
  • Łężniak Patryk

    Olimpia Zebrzydowice
  • Mirocha Kamil

    Olimpia Zebrzydowice
  • Musiał Piotr

    Olimpia Zebrzydowice
  • Opyrchał Wojciech

    Olimpia Zebrzydowice
  • Pająk Bartosz

    Olimpia Zebrzydowice
  • Pilch Krzysztof

    Olimpia Zebrzydowice
  • Pilch Maksymilian

    Olimpia Zebrzydowice
  • Ramz Adam

    Olimpia Zebrzydowice
  • Sarapata Franciszek

    Olimpia Zebrzydowice
  • Serwin Adam

    Olimpia Zebrzydowice
  • Sikora Witold

    Olimpia Zebrzydowice
  • Smajek Łukasz

    Olimpia Zebrzydowice
  • Smajek Michał

    Olimpia Zebrzydowice
  • Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)

    Kania Zbigniew

    Olimpia Zebrzydowice
  • Chwierut Antoni

    Orzeł II Wieprz
  • Krok Tomasz

    Orzeł II Wieprz
  • Lipnicki Piotr

    Orzeł II Wieprz
  • Mazgaj Miłosz

    Orzeł II Wieprz
  • Nowak Kamil

    Orzeł II Wieprz
  • Zadora Radosław

    Orzeł II Wieprz
  • Orzeł II Wieprz

    Bury Marek

  • Orzeł II Wieprz

    Penkala Mateusz

  • Orzeł II Wieprz

    Ziembla Wiesław

  • Orzeł II Wieprz

    Kulawiak Wojciech

  • Orzeł II Wieprz

    Kulawiak Dominik

  • Orzeł II Wieprz

    Niedziela Adrian

  • Orzeł II Wieprz

    Stec Mateusz

  • Orzeł II Wieprz

    Jordanek Kamil

  • Orzeł II Wieprz

    Bury Marcin

  • Orzeł II Wieprz

    Penkala Michał

  • Orzeł Wieprz

    Penkala Maciej

    Orzeł II Wieprz
  • Sokół Frydrychowice

    Balon Jan

    Orzeł II Wieprz
  • Olimpia Chocznia

    Danek Kacper

    Orzeł Radocza
  • Olimpia Chocznia

    Gzela Jakub

    Orzeł Radocza
  • Orzeł Radocza

    Wiktor Kacper

  • Orzeł Radocza

    Mlak Marek

  • Orzeł Radocza

    Paletko Bartłomiej

  • Orzeł Radocza

    Wójcik Kacper

  • Orzeł Radocza

    Nowak Rafał

  • Kozioł Michał

    Płomień Sosnowice
  • Krasny Michał

    Płomień Sosnowice
  • Nicieja Artur

    Płomień Sosnowice
  • Stachowski Dominik

    Płomień Sosnowice
  • Wąsik Wojciech

    Płomień Sosnowice
  • Płomień Sosnowice

    Szarek Kazimierz

  • Płomień Sosnowice

    Szczypczyk Paweł

  • Płomień Sosnowice

    Moskała Mateusz

  • Płomień Sosnowice

    Ostrowski Łukasz

  • Płomień Sosnowice

    Kucik Arkadiusz

  • Płomień Sosnowice

    Tuman Arkadiusz

  • Płomień Sosnowice

    Zając Marcelin

  • Płomień Sosnowice

    Kucia Adrian

  • Płomień Sosnowice

    Michalik Daniel

  • Płomień Sosnowice

    Baran Mateusz

  • Płomień Sosnowice

    Paleczny Michał

  • Płomień Sosnowice

    Pawlak Wojciech

  • KS Nowa Wawrzynianka

    Krystjan Mariusz

    Promień Zakrzowiec
  • Promień Zakrzowiec

    Lebiest Bartłomiej

  • Promień Zakrzowiec

    Klimczak Paweł

  • Promień Zakrzowiec

    Rudek Wojciech

  • Promień Zakrzowiec

    Rudek Tomasz

  • Kwarciak Kamil

    Skawa Witanowice
  • Adamik Tomasz

    Skawa Witanowice
  • Brożek Kamil

    Skawa Witanowice
  • Czerwik Jakub

    Skawa Witanowice
  • Gacek Paweł

    Skawa Witanowice
  • Gacur Witold

    Skawa Witanowice
  • Handzlik Karol

    Skawa Witanowice
  • Kania Paweł

    Skawa Witanowice
  • Kwarciak Kamil

    Skawa Witanowice
  • Lempart Janusz

    Skawa Witanowice
  • Łopatecki Mateusz

    Skawa Witanowice
  • Momot Dominik

    Skawa Witanowice
  • Osiński Wiesław

    Skawa Witanowice
  • Piech Michał

    Skawa Witanowice
  • Przystał Piotr

    Skawa Witanowice
  • Pytlowski Piotr

    Skawa Witanowice
  • Ryba Kamil

    Skawa Witanowice
  • Sajdak Wojciech

    Skawa Witanowice
  • Sajdak Robert

    Skawa Witanowice
  • Szczerbik Krzysztof

    Skawa Witanowice
  • Wyzgał Arkadiusz

    Skawa Witanowice
  • Sokół Chrząstowice

    Cichoń Daniel

    Skawa Witanowice
  • Sokół Chrząstowice

    Czuba Marcin

    Skawa Witanowice
  • Wikliniarz Woźniki

    Jabłoński Damian

    Skawa Witanowice
  • Gród Grodzisko

    Żyłka Jakub

    Sokół Frydrychowice
  • Wysogląd Andrzej

    Sokół Frydrychowice
  • Sokół Frydrychowice

    Pala Konrad

  • Sokół Frydrychowice

    Sabuda Kamil

  • Sokół Frydrychowice

    Brusik Konrad

  • Sokół Frydrychowice

    Kukieła Daniel

  • Sokół Frydrychowice

    Jarosz Arkadiusz

  • Koczur Jacek

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Balak Michał

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Brózda Kamil

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Garlej Arkadiusz

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Gaura Patryk

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Goczał Damian

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Górecki Marcin

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Górny Krzysztof

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Grabek Krystian

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Grudniewicz Bartłomiej

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Grudniewicz Konrad

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Grudniewicz Adrian

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Hudziak Mateusz

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Jurek Łukasz

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Korzeniowski Marcin

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Król Dawid

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Lorens Krzysztof

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Paluch Karol

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Paluch Krzysztof

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Paluch Mateusz

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Pomietło Łukasz

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Pyrek Marcin

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Ryłko Marek

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Rzepka Kamil

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Sadłoń Marcin

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Sarapata Jan

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Syrek Daniel

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Tupta Maksymilian

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Zając Maciej

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Zryw Lanckorona

    Kania Maksymilian

    Stanisławianka Stanisław Dolny
  • Czarni II Staniątki

    Skimina Dariusz

    Start Brzezie
  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Sołtys Mateusz

    Start Brzezie
  • Jałowiec Stryszawa

    Bachorczyk Sebastian

    Świt Osielec
  • KS Bystra (k. Wadowic)

    Rzeszótko Marcin

    Świt Osielec
  • Naroże Juszczyn

    Traczyk Wojciech

    Świt Osielec
  • Radwan Skomielna Czarna

    Herman Artur

    Świt Osielec
  • Radwan Skomielna Czarna

    Motor Adrian

    Świt Osielec
  • Guzik Robert

    Świt Osielec
  • Baca Jakub

    Świt Osielec
  • Bachul Wojciech

    Świt Osielec
  • Barcik Dawid

    Świt Osielec
  • Bednarz Jakub

    Świt Osielec
  • Bodnar Jakub

    Świt Osielec
  • Dobrzycki Wojciech

    Świt Osielec
  • Gierat Kacper

    Świt Osielec
  • Guzik Marcin

    Świt Osielec
  • Herman Grzegorz

    Świt Osielec
  • Kalemba Kamil

    Świt Osielec
  • Kopacz Marcin

    Świt Osielec
  • Maluty Łukasz

    Świt Osielec
  • Oleksa Tomasz

    Świt Osielec
  • Oleksa Mateusz

    Świt Osielec
  • Polak Filip

    Świt Osielec
  • Sobinek Wojciech

    Świt Osielec
  • Suski Wojciech

    Świt Osielec
  • Turek Dawid

    Świt Osielec
  • Wilgierz Beniamin

    Świt Osielec
  • Wójcik Paweł

    Świt Osielec
  • Zaręba Grzegorz

    Świt Osielec
  • Contra II Sułków

    Kozłowski Bartłomiej

    Tęcza Słomiróg
  • Promień Zakrzowiec

    Strojek Przemysław

    Tęcza Słomiróg
  • Orzeł Ryczów

    Gawęda Mariusz

    Victoria Półwieś
  • Victoria Półwieś

    Klaja Michał

  • Victoria Półwieś

    Samek Błażej

  • Domagała Dawid

    Victoria Półwieś
  • Kutermak Wiesław

    Victoria Półwieś
  • Markuś Adrian

    Victoria Półwieś
  • Sudecki Mirosław

    Victoria Półwieś
  • Victoria Półwieś

    Maj Mariusz

  • Victoria Półwieś

    Maślona Krzysztof

  • Victoria Półwieś

    Wołoch Michał

  • Victoria Półwieś

    Wieczorek Adam

  • Victoria Półwieś

    Przewożniak Maksymilian

  • Victoria Półwieś

    Monica Dariusz

  • Victoria Półwieś

    Korecki Piotr

  • Pruski Mateusz

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Szczypiński Mateusz

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Gwarda Jakub

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Kurtyka Adrian

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Tabor Piotr

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Szymoniak Wiktor

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kozłowski Bartosz

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kot Janusz

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Szewczyk Michał

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Cebulak Marcin

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Jaworski Paweł

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Pallasch Adrian

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Janus Jakub

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Żylski Krystian

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Sitko Michał

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Lenda Adrian

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Czuła Jakub

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kot Dawid

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Smęder Michał

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kot Kamil

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kaszowski Patryk

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Tochowicz Damian

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Sosnowski Karol

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Plata Jakub

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Hartabuz Dawid

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Bąk Mikołaj

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Kościelny Nikodem

  • Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie

    Tomal Kamil

  • Lepietnica II Klikuszowa

    Krupa Jan

    Wierchy Lasek
  • Victoria Półwieś

    Scąber Tomasz

    Wisła Łączany
  • Płomień Sosnowice

    Stanisławczyk Adrian

    Żarek Barwałd Górny
  • Łysa Góra Zawadka

    Romek Arkadiusz

    Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
  • Orzeł Radocza

    Paździor Krzysztof

    Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
  • Bocheński KS

    Seweryn Marcin

    Zieloni II Niegowić
  • Gdovia II Gdów

    Radwański Mateusz

    Zieloni II Niegowić
  • Raba II Książnice

    Leśniak Tomasz

    Zieloni II Niegowić
  • Seweryn Jakub

    Zieloni II Niegowić
  • Hoduń Zbigniew

    Zieloni II Niegowić
  • Bułat Kacper

    Zieloni II Niegowić
  • Bułat Kamil

    Zieloni II Niegowić
  • Dominik Adrian

    Zieloni II Niegowić
  • Górka Janusz

    Zieloni II Niegowić
  • Górka Kacper

    Zieloni II Niegowić
  • Herschfeld Jakub

    Zieloni II Niegowić
  • Jabłoński Rafał

    Zieloni II Niegowić
  • Jarecki Kacper

    Zieloni II Niegowić
  • Kasprzyk Jarosław

    Zieloni II Niegowić
  • Kasprzyk Paweł

    Zieloni II Niegowić
  • Kasprzyk Paweł

    Zieloni II Niegowić
  • Kasprzyk Jacek

    Zieloni II Niegowić
  • Klaja Robert

    Zieloni II Niegowić
  • Klaja Piotr

    Zieloni II Niegowić
  • Kocwa Mateusz

    Zieloni II Niegowić
  • Kominiak Grzegorz

    Zieloni II Niegowić
  • Kostuch Paweł

    Zieloni II Niegowić
  • Lisowski Michał

    Zieloni II Niegowić
  • Majewski Maciej

    Zieloni II Niegowić
  • Majka Krzysztof

    Zieloni II Niegowić
  • Michalik Jakub

    Zieloni II Niegowić
  • Mucha Roman

    Zieloni II Niegowić
  • Niedziułka Bartłomiej

    Zieloni II Niegowić
  • Niedziułka Grzegorz

    Zieloni II Niegowić
  • Pawlik Daniel

    Zieloni II Niegowić
  • Pawlik Mateusz

    Zieloni II Niegowić
  • Pazdan Konrad

    Zieloni II Niegowić
  • Pieprzyk Konrad

    Zieloni II Niegowić
  • Pilch Kacper

    Zieloni II Niegowić
  • Piwowar Michał

    Zieloni II Niegowić
  • Piwowar Piotr

    Zieloni II Niegowić
  • Strojny Marcin

    Zieloni II Niegowić
  • Strojny Mateusz

    Zieloni II Niegowić
  • Szostak Łukasz

    Zieloni II Niegowić
  • Szymoniak Grzegorz

    Zieloni II Niegowić
  • Śliwa Konrad

    Zieloni II Niegowić
  • Tabak Jakub

    Zieloni II Niegowić
  • Tomasik Kamil

    Zieloni II Niegowić
  • Tomczyk Dawid

    Zieloni II Niegowić
  • Trojański Marcin

    Zieloni II Niegowić
  • Wojas Sebastian

    Zieloni II Niegowić
  • Wojas Rafał

    Zieloni II Niegowić
  • Wyporek Mateusz

    Zieloni II Niegowić
  • Wyporek Szymon

    Zieloni II Niegowić
  • Wyporek Jakub

    Zieloni II Niegowić
  • Zagól Jarosław

    Zieloni II Niegowić
  • Zając Szymon

    Zieloni II Niegowić
  • Zawadzki Krystian

    Zieloni II Niegowić
  • Żurek Sebastian

    Zieloni II Niegowić
  • GKS II Drwinia

    Kudelski Bartłomiej

    Zjednoczeni II Branice
  • Nadwiślan Kraków

    Kania Artur

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Biernacik Grzegorz

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Sarkowicz Bartosz

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Stanecki Karol

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Wawrzynczak Dawid

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Wawrzynczak Damian

    Zjednoczeni II Branice
  • Zjednoczeni Branice

    Zapała Tomasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Sowula Paweł

    Zjednoczeni II Branice
  • Kępski Krystian

    Zjednoczeni II Branice
  • Buras Patryk

    Zjednoczeni II Branice
  • Bystroń Tomasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Calik Kamil

    Zjednoczeni II Branice
  • Calik Paweł

    Zjednoczeni II Branice
  • Cichoń Rafał

    Zjednoczeni II Branice
  • Dudek Tomasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Jakubczak Przemysław

    Zjednoczeni II Branice
  • Kępski Tomasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Knurowski Szymon

    Zjednoczeni II Branice
  • Krupa Grzegorz

    Zjednoczeni II Branice
  • Łojek Łukasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Makowski Tomasz

    Zjednoczeni II Branice
  • Marut Marcin

    Zjednoczeni II Branice
  • Ochel Paweł

    Zjednoczeni II Branice