Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Ruch Chorzów

    Tsuleskiri Giorgi

    AKS Mikołów
  • Miedź II Legnica

    Biernat Kacper

    AKS SMS Łódź
  • Miedź II Legnica

    Wojtas Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Elana Toruń

    Nowak Michał

    AKS Strzegom
  • Stal Brzeg

    Krupnik Mariusz

    AKS Strzegom
  • Radunia Stężyca

    Wojda Damian

    Anioły Garczegorze
  • Górnik Polkowice

    Morawski Patryk

    Apis Jędrzychowice
  • Górnik Polkowice

    Ciupka Kornel

    Apis Jędrzychowice
  • MKP Pogoń Siedlce

    Smołuch Piotr

    Apis Jędrzychowice
  • Biskupska Marcelina

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Chmielewska Iga

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Falborska Patrycja

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Fecycz Agnieszka

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Fidos Natalia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Janik Anita

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Kosakowska Kinga

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Kowalczuk Małgorzata

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Krakowska Marta

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Możdżonek Klaudia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Plata Patrycja

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szczepańska Anna

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Szczygielska Dominika

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Tabaczyk Anna

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Włodarczyk Wiktoria

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Wziątek Monika

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Zaklika Klaudia

    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • Domżalska Anna

    Marcus Gdynia (k)
  • Bida Oliwia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Bużan Kinga

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Formela Julia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Karwacka Zuzanna

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Khuda Viktoriya

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Kołacz Magda

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Kołodziejek Angelika

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Kowalczyk Anna

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Krajewska Emilia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Lukach Romana

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Mrozewska Amelia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Okoniewska Kornelia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Pińska Magdalena

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Plotzka Aneta

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Polańska Roksana

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Salwa Patrycja

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Słowińska Klaudia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Stasiulewicz Marta

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Szewczuk Jagoda

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Tarakanova Valentyna

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Wierzbicka Karolina

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Włodarczyk Julia

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Zimecka Gabriela

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Zubrzycka Aleksandra

    AP Lechia Gdańsk (k)
  • Molenda Michał

    Arka Gdynia
  • Łabojko Mikołaj

    Arka Gdynia
  • Ślesicki Damian

    Arka Gdynia
  • Witan Andrzej

    Arka Gdynia
  • Żebrowski Mateusz

    Arka Gdynia
  • Skręta Kamil

    Arka Gdynia
  • Soboczyński Patryk

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Tomczak Kacper

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Chmielnicki Daniel

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Da silva de oliveira Marcus

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Danch Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Deja Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Jankowski Maciej

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Krzepisz Kacper

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Marciniak Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Markiewicz Dawid

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Młyński Mateusz

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Wawszczyk Jakub

    Arka Gdynia
  • Chrobry Głogów

    Drewniak Szymon

    Arka Gdynia
  • Jagiellonia Białystok

    Kwiecień Bartosz

    Arka Gdynia
  • Lech II Poznań

    Letniowski Juliusz

  • Górnik Łęczna

    Kasperkiewicz Arkadiusz

  • Śląsk Wrocław

    Kajzer Daniel

    Arka Gdynia
  • Stomil Olsztyn

    Siemaszko Artur

    Arka Gdynia
  • Widzew Łódź

    Wolsztyński Rafał

    Widzew Łódź
  • Wisła Płock

    Marcjanik Michał

    Arka Gdynia
  • Zagłębie II Lubin

    Mazek Kamil

  • Zagłębie II Lubin

    Soszyński Łukasz

  • Adamczyk Zuzanna

    Astoria Szczerców (k)
  • Adamczyk Michalina

    Astoria Szczerców (k)
  • Biernat Zuzanna

    Astoria Szczerców (k)
  • Błaszczyk Karolina

    Astoria Szczerców (k)
  • Brandt Katarzyna

    Astoria Szczerców (k)
  • Góra Nikola

    Astoria Szczerców (k)
  • Grenda Maria

    Astoria Szczerców (k)
  • Gryś Julia

    Astoria Szczerców (k)
  • Janus Barbara

    Astoria Szczerców (k)
  • Jarząbek Natalia

    Astoria Szczerców (k)
  • Kaczmarek Weronika

    Astoria Szczerców (k)
  • Kaczmarek Wiktoria

    Astoria Szczerców (k)
  • Kasędra Oliwia

    Astoria Szczerców (k)
  • Kiereś Nikola

    Astoria Szczerców (k)
  • Kostrzewa Nikola

    Astoria Szczerców (k)
  • Kowalewska Marta

    Astoria Szczerców (k)
  • Labryszewska Natalia

    Astoria Szczerców (k)
  • Lubońska Karina

    Astoria Szczerców (k)
  • Mehr Marta

    Astoria Szczerców (k)
  • Muszyńska Julia

    Astoria Szczerców (k)
  • Naturalna Joanna

    Astoria Szczerców (k)
  • Opyd Angelika

    Astoria Szczerców (k)
  • Płuciennik Lidia

    Astoria Szczerców (k)
  • Stolarczyk Julia

    Astoria Szczerców (k)
  • Tarabasz Daria

    Astoria Szczerców (k)
  • Wicher Aleksandra

    Astoria Szczerców (k)
  • Witaszczyk Zuzanna

    Astoria Szczerców (k)
  • Wolańczyk Maja

    Astoria Szczerców (k)
  • Concordia Elbląg

    Duda Adam

    AS Pomorze Gdańsk
  • Dobrzyński Rafał

    Avia Świdnik
  • Kursa Rafał

    Avia Świdnik
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Cyrak Bartosz

    Avia Kamionki
  • Avia Świdnik

    Piotrowski Piotr

  • Chabros Bartosz

    Avia Świdnik
  • Wójcik Jakub

    Avia Świdnik
  • Ozimek Mateusz

    Hutnik Kraków
  • Androsiuk Michał

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Głaz Sebastian

  • Avia Świdnik

    Śliwa Krystian

  • Drozd Patryk

    Avia Świdnik
  • Wojciechowski Mikołaj

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Kołodziej Konrad

  • Avia Świdnik

    Jaśkiewicz Krzysztof

  • Avia Świdnik

    Lusiusz Mateusz

  • Borkowski Patryk

    Avia Świdnik
  • Hetman Zamość

    Sobieszczyk Andrzej

    Avia Świdnik
  • Hetman Zamość

    Oziemczuk Kamil

    Avia Świdnik
  • Gec Karolina

    AZS UJ Kraków (k)
  • Malinowska Wiktoria

    AZS UJ Kraków (k)
  • Maronde Zuzanna

    AZS UJ Kraków (k)
  • Smaza Weronika

    AZS UJ Kraków (k)
  • Solawa Brygida

    AZS UJ Kraków (k)
  • AZS UJ Kraków (k)

    Gacek Roksana

  • AZS UJ Kraków (k)

    Maslova Jana

  • Czarni Sosnowiec (k)

    Daleszczyk Katarzyna

    AZS UJ Kraków (k)
  • Sokół Kleczew

    Poręba Marcin

  • Bohm Oskar

    Olimpia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Włoch Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Trytko Przemysław

    Gryf Wejherowo
  • Goerke Mateusz

    Bałtyk Gdynia
  • Gułajski Mateusz

    Bałtyk Gdynia
  • Kotwica Kołobrzeg

    Marczak Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Renusz Michał

    Gryf Wejherowo
  • Dziadkowiec Sebastian

    Bałtyk Gdynia
  • Kardaś Oskar

    Bałtyk Gdynia
  • Lengiewicz Fabian

    Bałtyk Gdynia
  • Machol Adrian

    Bałtyk Gdynia
  • Szczypek Hubert

    Bałtyk Gdynia
  • Własny Kasper

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk Gdynia

    Bany Mateusz

  • Bałtyk Gdynia

    Burzyński Fabian

  • Bałtyk Gdynia

    Smolak Tycjan

  • Bałtyk Gdynia

    Formella Karol

  • Bałtyk Gdynia

    Demianchuk Maksym

  • Bałtyk Gdynia

    Iorga Laurentiu

  • Nowicki Szymon

    Bałtyk Gdynia
  • Jaskulski Jakub

    Bałtyk Gdynia
  • Brodnicki Marcel

    Bałtyk Gdynia
  • Ossowski Bartosz

    Bałtyk Gdynia
  • Rynkowski Patryk

    Bałtyk Gdynia
  • Wołowski Dominik

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk Gdynia

    Szejko Paweł

  • Bałtyk Gdynia

    Kaźmierczak Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Rathenów Mariusz

    Bałtyk Gdynia
  • Bytovia Bytów

    Liberacki Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk Koszalin

    Lichmański Kamil

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Jakubowski Arkadiusz

    Bałtyk Koszalin
  • Szulc Aleksander

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Ziółkowski Bartosz

  • Bałtyk Koszalin

    Pogorzelec Oskar

  • Bałtyk Koszalin

    Czenko Michał

  • Bałtyk Koszalin

    Putno Bartłomiej

  • Bałtyk Koszalin

    Ginter Sebastian

  • Bałtyk Koszalin

    Czapłygin Mateusz

  • Bałtyk Koszalin

    Waleński Szymon

  • Bałtyk Koszalin

    Gregorek Maciej

  • Bałtyk Koszalin

    Gruchała-węsierski Dawid

  • Bałtyk Koszalin

    De clerck Jakub

  • Bałtyk Koszalin

    Pietrykowski Marcel

  • Bałtyk Koszalin

    Janasik Jakub

  • Bałtyk Koszalin

    Ponurko Jędrzej

  • Bałtyk Koszalin

    Ścirka Mikołaj

  • Bałtyk Koszalin

    Górka Hubert

  • Bałtyk Koszalin

    Rapita Kacper

  • Bałtyk Koszalin

    Woźniak Patryk

  • Bałtyk Koszalin

    Ryfa Krystian

  • Bałtyk Koszalin

    Król Jan

  • Chemik Police

    Kąkol Krystian

    Bałtyk Koszalin
  • Elana II Toruń

    Jachno Paweł

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Wira Konrad

    Barkas Tolkmicko
  • Piast Żmigród

    Jędrkowiak Szymon

    Barycz Sułów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Groń Michał

    Beskid Andrychów
  • Foto-Higiena Gać

    Buryło Marcin

    Bielawianka Bielawa
  • Ślęza Wrocław

    Niewiadomski Adrian

    Bielawianka Bielawa
  • Brzeska Katarzyna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Firlej Natalia

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Furmankiewicz Julia

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Gnyl Marta

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Grabska Joanna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Gródka Maria

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Hepnar Miya

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Iwańczuk Katarzyna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Kapłon Magdalena

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Kruk Zuzanna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Kruk Teresa

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Kruk Martyna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Laskowska Aleksandra

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Markowicz Oliwia

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Miluniec Maja

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Pryczek Weronika

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Raszkowska Nikola

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Sajak Karolina

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Stępień Marcelina

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Szczepanik Alicja

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Tylak Karolina

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Walczak Zuzanna

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Zagajewska Natalia

    Bielawianka Bielawa (k)
  • KKP Bydgoszcz (k)

    Urbańska Patrycja

    Bielawianka Bielawa (k)
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Madejski Piotr

    Bizon Jeleniec
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Kania Kacper

    Bizon Jeleniec
  • Błękitni Stargard

    Bochnak Mateusz

    Błękitni II Stargard
  • Błękitni Stargard

    Sasiak Dominik

    Błękitni II Stargard
  • Jagiellonia II Białystok

    Polkowski Dawid

    Błękitni II Stargard
  • Kaczmarek Tomasz

    Błękitni Stargard
  • Pogoń Szczecin

    Starzycki Błażej

  • Jutrzenka Giebułtów

    Suwała Antoni

    Błękitni Modlnica
  • Jutrzenka Giebułtów

    Kawa Tomasz

    Błękitni Modlnica
  • Huragan Morąg

    Lawrenc Mateusz

    Błękitni Orneta
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Słysz Bartłomiej

    Błękitni Pełkinie
  • Siarka Tarnobrzeg

    Fornek Michał

    Błękitni Ropczyce
  • Brzeziański Przemysław

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Skwirut Marcel

    Błękitni Stargard
  • Rajch Marcin

    Błękitni Stargard
  • Jałoszyński Paweł

    Błękitni Stargard
  • Grzeszczak Wiktor

    Błękitni Stargard
  • Kacprzyk Wojciech

    Błękitni Stargard
  • Lis Dominik

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Kompanicki Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Nowak Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Mądrowski Krystian

  • Elana Toruń

    Klimek Błażej

    Elana Toruń
  • Garbarnia Kraków

    Kujawa Krystian

    Błękitni Stargard
  • Olimpia Elbląg

    Ryk Oskar

    Błękitni Stargard
  • Polonia Warszawa

    Niedojad Damian

    Błękitni Stargard
  • Białoskórska Małgorzata

    Błękitni Stargard (k)
  • Chudzik Julia

    Błękitni Stargard (k)
  • Czerwińska Sandra

    Błękitni Stargard (k)
  • Dziakowicz Martyna

    Błękitni Stargard (k)
  • Gontarz Karolina

    Błękitni Stargard (k)
  • Gugała Natalia

    Błękitni Stargard (k)
  • Karpicka Iwona

    Błękitni Stargard (k)
  • Krus Aneta

    Błękitni Stargard (k)
  • Krzanowska Paulina

    Błękitni Stargard (k)
  • Litwinowicz Katarzyna

    Błękitni Stargard (k)
  • Mądrowska Katarzyna

    Błękitni Stargard (k)
  • Motas Katarzyna

    Błękitni Stargard (k)
  • Nowicka Paulina

    Błękitni Stargard (k)
  • Palak Alicja

    Błękitni Stargard (k)
  • Poznańska Patrycja

    Błękitni Stargard (k)
  • Sarnowska Angelika

    Błękitni Stargard (k)
  • Szymańska Patrycja

    Błękitni Stargard (k)
  • Taube Monika

    Błękitni Stargard (k)
  • Tomczyk Wiktoria

    Błękitni Stargard (k)
  • Widerowska Aleksandra

    Błękitni Stargard (k)
  • Wrzeszcz Aleksandra

    Błękitni Stargard (k)
  • Górnik Łęczna

    Prusak Sergiusz

    Błękit Cyców
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Jendryczko Kajetan

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Kozłowski Hubert

    Błonianka Błonie
  • Arak Filip

    Błonianka Błonie
  • Ćwik Piotr

    Błonianka Błonie
  • Dzida Kacper

    Błonianka Błonie
  • Krawczyk Marcin

    Błonianka Błonie
  • Zajączkowski Arkadiusz

    Błonianka Błonie
  • Śmieciński Szymon

    Błonianka Błonie
  • Brewczyński Dawid

    Błonianka Błonie
  • Gregorowicz Marcin

    Błonianka Błonie
  • Jakóbiak Przemysław

    Błonianka Błonie
  • Jankowski Leon

    Błonianka Błonie
  • Kępka Michał

    Błonianka Błonie
  • Niezgoda Arkadiusz

    Błonianka Błonie
  • Skowron Bartosz

    Błonianka Błonie
  • Włodarczyk Rafał

    Błonianka Błonie
  • Zdzieszyński Daniel

    Błonianka Błonie
  • Błonianka II Błonie

    Zalewski Mariusz

    Błonianka Błonie
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Łysik Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Polonia Warszawa

    Wasilewski Kacper

    Błonianka Błonie
  • Wicher II Kobyłka

    Władyka Hubert

    Błonianka Błonie
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Nowicki Maciej

    Boruta Zgierz
  • Broń Radom

    Tuzimek Adrian

    Broń II Radom
  • Broń Radom

    Pawluk Jan

    Broń II Radom
  • Saavedra Carlos javier

    Broń Radom
  • De la nuez hernandez Elian fernando

    Broń Radom
  • Goliasz Piotr

    Broń Radom
  • Kupiec Wiktor

    Broń Radom
  • Małecki Mateusz

    Broń Radom
  • Głowacki Jan

    Broń Radom
  • Jończyk Maksymilian

    Broń Radom
  • Kielak Michał

    Broń Radom
  • Świerczek Kamil

    Broń Radom
  • Ceschin diaz Matheus

    Broń Radom
  • Suarez vera David leonardo

    Broń Radom
  • Dujko Dominik

    Broń Radom
  • Dąbrowski Adrian

    Broń Radom
  • Oparcik Tomasz

    Broń Radom
  • Pociecha Sebastian

    Broń Radom
  • Stefański Piotr

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Góźdź Jakub

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Zacharski Konrad

    Broń Radom
  • Wieczysta Kraków

    Smuczyński Bartłomiej

    Broń Radom
  • Sikora Kamil

    Bytovia Bytów
  • Czyżniewski Maciej

    Bytovia Bytów
  • Ryś Jakub

    Bytovia Bytów
  • Bytovia Bytów

    Ryngwelski Bartosz

  • Radunia Stężyca

    Bach Jakub

    Bytovia II Bytów
  • Damaschke Marcel

    Bytovia Bytów
  • Lizakowski Kuba

    Bytovia Bytów
  • Olszewski Adrian

    Bytovia Bytów
  • Lechia Gdańsk

    Sezonienko Kacper

    Bytovia II Bytów
  • Sikorski Oskar

    Bytovia Bytów
  • Staniszewski Marcin

    Bytovia Bytów
  • Bytovia Bytów

    Jeżewski Sebastian

  • Lechia Gdańsk

    Dymerski Filip

    Bytovia Bytów
  • Sandecja Nowy Sącz

    Urban Dominik

    Bytovia Bytów
  • Bytovia Bytów

    Memic Haris

    Bytovia II Bytów
  • Lechia Zielona Góra

    Lechowicz Kacper

    Carina Gubin
  • Lechia Zielona Góra

    Izdebski Jan

    Carina Gubin
  • Lechia Zielona Góra

    Kubasiewicz Karol

    Carina Gubin
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Świątek Dawid

    Ceramika Opoczno
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Giełzak Kacper

    Ceramika Opoczno
  • Chełmianka Chełm

    Brzozowski Adam

    Chełmianka Chełm
  • Wójcik Krystian

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Kuśmierz Dawid

  • Bednara Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Brzozowski Dawid

    Chełmianka Chełm
  • Brzyski Tomasz

    Chełmianka Chełm
  • Kotowicz Hubert

    Chełmianka Chełm
  • Maliszewski Michał

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Stachyra Kamil

  • Chełmianka Chełm

    Olszak Maciej

  • Chełmianka Chełm

    Jabłoński Jakub

  • Chełmianka Chełm

    Hladkyy Volodymyr

  • Górnik Łęczna

    Bonin Grzegorz

    Chełmianka Chełm
  • Hetman Zamość

    Kanarek Przemysław

    Chełmianka Chełm
  • Hetman Zamość

    Skoczylas Dawid

    Chełmianka Chełm
  • Hetman Zamość

    Myśliwiecki Paweł

    Chełmianka Chełm
  • Olimpia Elbląg

    Prytuliak Oleksii

    Chełmianka Chełm
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Wołos Michał

    Chełmianka Chełm
  • Sokół Sieniawa

    Wawryszczuk Michał

    Chełmianka Chełm
  • Sokół Sieniawa

    Ciołek Sebastian

    Chełmianka Chełm
  • Stal Kraśnik

    Mazurek Łukasz

    Chełmianka Chełm
  • Kotwica Kołobrzeg

    Midzio Mikołaj

    Kotwica Kołobrzeg
  • Chemik Police

    Sobecki Jakub

    Chemik II Police
  • Chemik Police

    Sobstyl jałoszyński Borys

    Chemik II Police
  • Chemik Police

    Świder Jakub

    Chemik II Police
  • Roszczyk Michał

    Chemik Police
  • Augusto Daniel

    Chemik Police
  • Telicki Michał

    Chemik Police
  • Białek Bartłomiej

    Chemik Police
  • Bylewski Mateusz

    Chemik Police
  • Cholewiński Bartosz

    Chemik Police
  • Gajdemski Kacper

    Chemik Police
  • Grzesło Michał

    Chemik Police
  • Konik Natan

    Chemik Police
  • Korzec Gracjan

    Chemik Police
  • Kruk Grzegorz

    Chemik Police
  • Mykhailovskyy Illya

    Chemik Police
  • Palej Mateusz

    Chemik Police
  • Rudnik Sebasian

    Chemik Police
  • Siembida Bartosz

    Chemik Police
  • Siluk Hubert

    Chemik Police
  • Stolz Cezary

    Chemik Police
  • Szczytniewski Gracjan

    Chemik Police
  • Trigo moutinho Martin

    Chemik Police
  • Wojciechowski Bartosz

    Chemik Police
  • Chemik Police

    Jóźwiak Jarosław

  • Chemik Police

    Bieniek Kamil

  • Chemik Police

    Peda Krystian

  • Chemik Police

    Kowalczyk Mateusz

  • Chemik Police

    Wasikowski Dawid

  • Chemik Police

    Protasenko Andriy

  • Lechia Gdańsk

    Cegiełka Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Olimpia Grudziądz

    Lewandowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Legia II Warszawa

    Orlik Kamil

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wędzelewski Stanisław

    Sokół Kleczew
  • Surdykowski Janusz

    Olimpia Elbląg
  • Tomaszewski Mateusz

    Chojniczanka Chojnice
  • Sokół Paweł

    Chojniczanka Chojnice
  • Banach Jakub

    Chojniczanka Chojnice
  • Bartosiak Mateusz

    Chojniczanka Chojnice
  • Emche Szymon

    Chojniczanka Chojnice
  • Gibas Kacper

    Chojniczanka Chojnice
  • Grobelny Michał

    Chojniczanka Chojnice
  • Grolik Marcin

    Chojniczanka Chojnice
  • Kasperowicz Kacper

    Chojniczanka Chojnice
  • Klabník Martin

    Chojniczanka Chojnice
  • Mikołajczak Tomasz

    Chojniczanka Chojnice
  • Mudra Jan

    Chojniczanka Chojnice
  • Napolov Sergiy

    Chojniczanka Chojnice
  • Sacharuk Michał

    Chojniczanka Chojnice
  • Trojanowski Marcin

    Chojniczanka Chojnice
  • Wachowiak Krystian

    Chojniczanka Chojnice
  • Wolski Bartosz

    Chojniczanka Chojnice
  • Elana II Toruń

    Knut Jakub

    Chojniczanka Chojnice
  • Gedania II Gdańsk

    Szopiński Karol

    Chojniczanka Chojnice
  • GKS Bełchatów

    Czajkowski Paweł

    Chojniczanka Chojnice
  • GKS Bełchatów

    Golański Artur

    Chojniczanka Chojnice
  • Odra Opole

    Skrzypczak Szymon

    Chojniczanka Chojnice
  • Olimpia Grudziądz

    Ziętarski Robert

    Chojniczanka Chojnice
  • Olimpia Grudziądz

    Kona Maciej

    Chojniczanka Chojnice
  • Sandecja Nowy Sącz

    Klichowicz Mateusz

    Chojniczanka Chojnice
  • Stal Rzeszów

    Pląskowski Artur

    Chojniczanka Chojnice
  • GKS Tychy

    Szołtys Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Górnik II Zabrze

    Nowakowski Dominik

    Chojniczanka II Chojnice
  • Zagłębie II Lubin

    Bieszczad Kacper

  • ŁKS Łódź

    Bryła Patryk

  • Kolenc Jaka

    Chrobry Głogów
  • Chrobry Głogów

    Turowski Jakub

  • Lech II Poznań

    Cywka Tomasz

  • Chrobry Głogów

    Pietrzczyk Kacper

    Chrobry II Głogów
  • Wisła Puławy

    Szymanek Dominik

    Cisowianka Drzewce
  • Concordia Elbląg

    Jaroszewski Krystian

    Concordia Elbląg
  • Skowroński Nikodem

    Concordia Elbląg
  • Łęcki Aleks

    Concordia Elbląg
  • Rudziński Iwo

    Concordia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Danowski Bartłomiej

  • Kucharzewski Igor

    Concordia Elbląg
  • Otręba Hubert

    Concordia Elbląg
  • Szawaryn Kamil

    Concordia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Talik Jarosław

  • Concordia Elbląg

    Bogdanowicz Mateusz

  • Concordia Elbląg

    Kopeć Sebastian

  • Concordia Elbląg

    Kaczorowski Wiktor

  • Concordia Elbląg

    Rękawek Kuba

  • Concordia Elbląg

    Dąbrowski Hubert

  • Concordia Elbląg

    Fedyna Kacper

  • Concordia Elbląg

    Pasik Radosław

  • Concordia Elbląg

    Ratajczyk Szymon

  • Gwardia Koszalin

    Kurs Marcin

    Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg

    Burzyński Patryk

    Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg

    Kolosov Anton

    Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg

    Szmydt Mateusz

    Concordia Elbląg
  • Radunia Stężyca

    Bojas Jakub

    Concordia Elbląg
  • Siarka Tarnobrzeg

    Banach Hubert

    Concordia Elbląg
  • Stomil Olsztyn

    Leszczyński Michał

    Concordia Elbląg
  • Cracovia

    Peskovic Michal

  • Cracovia II

    Rakoczy Michał

    Cracovia II
  • Cracovia

    Jablonsky David

  • Piszczek Filip

    Cracovia
  • Rodin Matej

    Cracovia
  • Cracovia

    Helik Michał

  • Cracovia

    Dytiatiev Oleksii

  • Zagłębie Sosnowiec

    Lopez huesca Ruben

    Cracovia II
  • Ferreira mosca Rivaldo vitor

    Cracovia
  • Gut Jakub

    Cracovia II
  • Alvarez giraldez Marcos raphael

    Cracovia
  • Bała Tomasz

    Cracovia II
  • Grzebieluch Kacper

    Cracovia II
  • Grzywaczewski Jakub

    Cracovia II
  • Kafel Bartłomiej

    Cracovia II
  • Ożóg Robert

    Cracovia II
  • Pieńczak Mateusz

    Cracovia II
  • Wójcik Oskar

    Cracovia
  • Cracovia

    Gol Janusz

  • Cracovia

    Datkovic Niko

  • Cracovia

    Fiolic Ivan

  • Jagiellonia II Białystok

    Szymonowicz Dawid

  • Korona II Kielce

    Gardawski Michael

    Cracovia
  • Korona II Kielce

    Marquez alvarez Ivan

    Cracovia
  • Puszcza Niepołomice

    Niemczycki Karol

    Cracovia
  • Sandecja Nowy Sącz

    Kanach Radosław

    Cracovia
  • Cracovia

    Supryn Mateusz

    Cracovia II
  • Cracovia

    Pituła Dorian

    Cracovia II
  • Cracovia

    Santos nunes Matheus

    Cracovia II
  • Jarzynka Mateusz

    Cracovia II
  • Góralczyk Jakub

    Cracovia II
  • Biernat Remigiusz

    Cracovia II
  • Bociek Krzysztof

    Cracovia II
  • Bończyk Mateusz

    Cracovia II
  • Bracik Krystian

    Cracovia II
  • Chrupcał Jakub

    Cracovia II
  • Ferreira dias Vinicius

    Cracovia II
  • Kapek Przemysław

    Cracovia II
  • Kwiatkowski Kamil

    Cracovia II
  • Lusiusz Sylwester

    Cracovia II
  • Łuczak Norbert

    Cracovia II
  • Majchrowicz Filip

    Cracovia II
  • Malisz Adam

    Cracovia II
  • Mróz Jan

    Cracovia II
  • Mysiorski Jakub adam

    Cracovia II
  • Myszor Jakub

    Cracovia II
  • Nowicki Kacper

    Cracovia II
  • Pik Daniel

    Cracovia II
  • Stachera Michał

    Cracovia II
  • Strózik Sebastian

    Cracovia II
  • Wilk Adam

    Cracovia II
  • Wiśniewski Michał

    Cracovia II
  • Zaucha Patryk

    Cracovia II
  • Ziemnik Łukasz

    Cracovia II
  • Korona II Kielce

    Cecaric Bojan

    Cracovia II
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Rząsa Patryk

    Cracovia II
  • Barczyk Wiktoria

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Bieszczad Kinga

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Czechowska Paulina

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Długokęcka Daria

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Fischerova Patricia

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Fuchs Kamila

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Grzonka Lidia

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Hałatek Dorota

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Horvathova Andrea

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Jaszek Dżesika

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Kamala Weronika

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Kostova Lilyana

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Kuciewicz Wiktoria

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Kuczyńska Gabriela

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Lisowska Daria

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Małysa Martyna

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Materek Alicja

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Piechota Nikola

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Piekarz Joanna

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Sas Izabela

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Sluková Veronika

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Sroczyńska Marta

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Stolarczyk Alicja

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Sułkowska Emilia

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Szymańska Anna

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Tobiczyk Klaudia

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Wiankowska Martyna

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Woszkowska Daria

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Wycisk Julia

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Zawistowska Weronika

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Zawiślak Paulina

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Misztal Dominika

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Ogierman Oliwia

    Czarni II Sosnowiec (k)
  • Jędrzejewicz Agnieszka

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Olejniczak Klaudia

    Czarni Sosnowiec (k)
  • Zubchyk Olha

    Czarni Sosnowiec (k)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Gębalski Adrian

    Czarni Połaniec
  • Czarni Sosnowiec (k)

    Grad Dagmara

  • Batko Karolina

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Dadał Patrycja

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Gawłowicz Weronika

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Hajdaś Joanna

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Jachimczyk Karolina

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Jankowska Paula

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Korcz Daria

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Kozak Katarzyna

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Lasek Kinga

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Lasek Dominika

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Lasek Weronika

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Mróz Renata

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Musiał Aleksandra

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Niedziela Daria

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Nowak Nikola

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Pilch Aleksandra

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Solonyuk Alina

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Tataruch Katarzyna

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Żak Weronika

    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
  • Bielatowicz Marta

    DAP Dębica (k)
  • Czepiec Izabela

    DAP Dębica (k)
  • Ćwik Natalia

    DAP Dębica (k)
  • Gac Julia

    DAP Dębica (k)
  • Kasprzyk Julita

    DAP Dębica (k)
  • Klabacha Krystyna

    DAP Dębica (k)
  • Michoń Agata

    DAP Dębica (k)
  • Mucha Anna

    DAP Dębica (k)
  • Ozga Kinga

    DAP Dębica (k)
  • Placek Karolina

    DAP Dębica (k)
  • Pleban Aleksandra

    DAP Dębica (k)
  • Pyskaty Marlena

    DAP Dębica (k)
  • Pyskaty Gabriela

    DAP Dębica (k)
  • Rogaczewska Beata

    DAP Dębica (k)
  • Sąsiadek Paulina

    DAP Dębica (k)
  • Szymaszek Gabriela

    DAP Dębica (k)
  • Zwierzyńska Alicja

    DAP Dębica (k)
  • Bałtyk Koszalin

    Kramarz Łukasz

    Darłovia Darłowo
  • Apriasz Ewa

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Apriasz Natalia

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Cabak Wiktoria

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Grzegorzek Paulina

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Janikowska Aleksandra

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Jurek Olga

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Kowalik Magdalena

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Ligas Emilia

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Ligas Paulina

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Majerska Martyna

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Oszczepalska Kinga

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Skoczeń Kinga

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Smajdor Joanna

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Winiarska Gloria

    Dunajec Nowy Sącz (k)
  • Baranowska Joanna

    Ekosport Białystok (k)
  • Buńkowska Agnieszka

    Ekosport Białystok (k)
  • Choińska Karolina

    Ekosport Białystok (k)
  • Ciesielska Natalia

    Ekosport Białystok (k)
  • Czudzinowicz Monika

    Ekosport Białystok (k)
  • Czyżewska Paulina

    Ekosport Białystok (k)
  • Dobrzyńska Weronika

    Ekosport Białystok (k)
  • Dworakowska Katarzyna

    Ekosport Białystok (k)
  • Felczuk Julita

    Ekosport Białystok (k)
  • Jezierska Małgorzata

    Ekosport Białystok (k)
  • Kulesza Anita

    Ekosport Białystok (k)
  • Lickiewicz Weronika

    Ekosport Białystok (k)
  • Milewska Karolina

    Ekosport Białystok (k)
  • Niczyporuk Gabriela

    Ekosport Białystok (k)
  • Pożarska Julia

    Ekosport Białystok (k)
  • Sacharewicz Zuzanna

    Ekosport Białystok (k)
  • Słowikowska Kinga

    Ekosport Białystok (k)
  • Słowikowska Monika

    Ekosport Białystok (k)
  • Tarasiuk Natalia

    Ekosport Białystok (k)
  • Wierzbicka Anna

    Ekosport Białystok (k)
  • Wojdałowicz Karolina

    Ekosport Białystok (k)
  • Zaczeniuk Ewelina

    Ekosport Białystok (k)
  • Zajączkowska Julia

    Ekosport Białystok (k)
  • Zienkiewicz Paulina

    Ekosport Białystok (k)
  • Antkowiak Hubert

    Elana Toruń
  • Twardowski Filip

    Elana Toruń
  • Furtak Łukasz

    Elana Toruń
  • Marcin Matúš

    Elana Toruń
  • Munoz nogales Esteban

    Elana Toruń
  • Szczyrba Miłosz

    Elana Toruń
  • Zagórski Damian

    Elana Toruń
  • Elana II Toruń

    Kołodziej Krzysztof

    MKP Pogoń Siedlce
  • Jóźwicki Kacper

    Elana Toruń
  • Haluch Artur

    Elana Toruń
  • Camacho martinez Sergio

    Elana Toruń
  • Plazas fernandez Jose francisco

    Elana Toruń
  • Ankierski Radosław

    Elana Toruń
  • Ćwikliński Szymon

    Elana Toruń
  • Kuchnicki Dawid

    Elana Toruń
  • Lubowicz Igor

    Elana Toruń
  • Niemiec Maksym

    Elana Toruń
  • Pawłowski Szymon

    Elana Toruń
  • Pisarek Dominik

    Elana Toruń
  • Rak Sebastian

    Elana Toruń
  • Stawski Jakub

    Elana Toruń
  • Szmigiel Maksymilian

    Elana Toruń
  • Świeciński Jakub

    Elana Toruń
  • Elana Toruń

    Ciach Daniel

  • Elana Toruń

    Stąporski Mateusz

  • Elana Toruń

    Ciechański Daniel

  • Elana Toruń

    Tomaszewski Aleksander

  • Elana Toruń

    Lenartowski Artur

  • Elana Toruń

    Kraska Daniel

  • Elana Toruń

    Uszalewski Łukasz

  • Elana Toruń

    Stefanowicz Maciej

  • Elana Toruń

    Felsch Maciej

  • Elana Toruń

    Migdalski Mikołaj

  • Elana Toruń

    Poloczek Bartosz

  • Elana Toruń

    Chmielewski Aleksander

  • Elana Toruń

    Górka Kordian

  • Elana Toruń

    Kuliński Jakub

  • Elana Toruń

    Jóźwicki Konrad

  • Elana Toruń

    Szafran Mateusz

  • Elana Toruń

    Aleksandrowicz Patryk

  • Lech II Poznań

    Pawlicki Jakub

    Elana Toruń
  • Stadion Śląski Chorzów

    Pisarek Wojciech

    Elana Toruń
  • Awdymirzec Oliwia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Chrastina Anna

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Chruścińska Julia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Drelinkiewicz Wiktoria

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Jaszczyszyn Paula

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Klimek Klaudia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Konstantynopolska Emilia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Końca Aleksandra

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Kownacka Wanessa

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Kurek Zuzanna

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Ławniczak Angelika

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Miesiąc Amelia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Nawojczyk Patrycja

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Obała Ewelina

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Piorun Andżelika

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Pozorska Dagmara

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Sobolewska Ewa

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Stanioch Amelia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Stefańska Weronika

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Szewczyk Natalia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Szmaja Oliwia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Szulc Lucyna

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Śniegowska Natalia

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Thiefs Roxana

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Todotska Karolina

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Włoch Dominika

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Zięba Julita

    Energetyk Junior Gryfino (k)
  • Foto-Higiena Gać

    Wojciechowski Piotr

    Energetyk Siechnice
  • Stal Kraśnik

    Wrzosek Maciej

    Energia II Kozienice
  • Polonia Warszawa

    Niemyjski Adam

    Escola Varsovia
  • Bałys Patrycja

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Bucała Amelia

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Chlebicka Natalia

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Chmiel Weronika

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Ćwiertka Edyta

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Dawid Klaudia

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Graca Paulina

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Jarosz Aleksandra

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Juszczak Patrycja

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kała Joanna

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kądzioła Weronika

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Koniarska Aleksandra

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kruczek Agata

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kruczek Magdalena

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kurowska Dominika

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Kurowska Natalia

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Macuda Weronika

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Magosz Karolina

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Mirocha Klaudia

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Moskwa Małgorzata

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Okruta Weronika

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Paw Gabriela

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Rapacz Justyna

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Sarapata Angelina

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Suchan Agnieszka

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Ślizowska Roksana

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Wacław Nikol

    Filkówka Barwałd Średni (k)
  • Chemik Police

    Bedliński Mariusz

    Flota Świnoujście
  • Chemik Police

    Kołat Adrian

    Flota Świnoujście
  • Ścirka Jakub

    Flota Świnoujście
  • Adamski Filip

    Flota Świnoujście
  • Dziuba Roman

    Flota Świnoujście
  • Frejnik Jan

    Flota Świnoujście
  • Maćkowski Joshua

    Flota Świnoujście
  • Zaleski Wiktor

    Flota Świnoujście
  • Cieślik Aleksander

    Flota Świnoujście
  • Shevchuk Dmytro

    Flota Świnoujście
  • Adamski Dawid

    Flota Świnoujście
  • Bątkowski Mateusz

    Flota Świnoujście
  • Gądek Łukasz

    Flota Świnoujście
  • Harkot Patryk

    Flota Świnoujście
  • Helt Mariusz

    Flota Świnoujście
  • Iskra Paweł

    Flota Świnoujście
  • Maćkowski Liam

    Flota Świnoujście
  • Prawucki Konrad

    Flota Świnoujście
  • Staniszewski Damian

    Flota Świnoujście
  • Stasiak Michał

    Flota Świnoujście
  • Tarasewicz Grzegorz

    Flota Świnoujście
  • Pogoń II Szczecin

    Kusztan Daniel

    Pogoń II Szczecin
  • Stadion Śląski Chorzów

    Jezierski Błażej

    Flota Świnoujście
  • Świt Szczecin

    Kopeć Łukasz

    Flota Świnoujście
  • Banach Kamila

    Forty Piątnica (k)
  • Chaberek Karolina

    Forty Piątnica (k)
  • Chętnik Klaudia

    Forty Piątnica (k)
  • Cwalina Dominika

    Forty Piątnica (k)
  • Domian Wiktoria

    Forty Piątnica (k)
  • Jamka Dominika

    Forty Piątnica (k)
  • Jermacz Dominika

    Forty Piątnica (k)
  • Lewandowska Kamila

    Forty Piątnica (k)
  • Lewnadowska Kinga

    Forty Piątnica (k)
  • Malinowska Weronika

    Forty Piątnica (k)
  • Nalewajk Anna

    Forty Piątnica (k)
  • Piotrowska Anna

    Forty Piątnica (k)
  • Piszczatowska Gabriela

    Forty Piątnica (k)
  • Sokołowska Olivia

    Forty Piątnica (k)
  • Wydra Monika

    Forty Piątnica (k)
  • Wykowska Natalia

    Forty Piątnica (k)
  • Zabielska Kamila

    Forty Piątnica (k)
  • Zambrzycka Paulina

    Forty Piątnica (k)
  • Żochowska Izabela

    Forty Piątnica (k)
  • Bąk Radosław

    Foto-Higiena Gać
  • Bodys Michał

    Foto-Higiena Gać
  • Jaroszewski Damian

    Foto-Higiena Gać
  • Krzymiński Mateusz

    Foto-Higiena Gać
  • Piątek Jakub

    Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena Gać

    Bartkowiak Michał

  • Foto-Higiena Gać

    Grochowski Michał

  • Foto-Higiena Gać

    Kubacki Miłosz

  • Foto-Higiena Gać

    Tarnov Iegor

  • LZS II Starowice

    Horański Jakub

    Foto-Higiena Gać
  • Miedź II Legnica

    Rokosz Aleksander

    Foto-Higiena Gać
  • Orzeł Marszowice

    Janiuk Szymon

    Foto-Higiena Gać
  • Dorocka Sylwia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Rutkowska Aleksandra

    Fuks Pułtusk (k)
  • Bonisławska Kamila

    Fuks Pułtusk (k)
  • Brzozowska Monika

    Fuks Pułtusk (k)
  • Mierzejewska Katarzyna

    Fuks Pułtusk (k)
  • Pozorek Julia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Stępkowska Natalia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Tetwejer Wiktoria

    Fuks Pułtusk (k)
  • Waśniewska Oliwia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Waśniewska Sylwia

    Fuks Pułtusk (k)
  • Fuks Pułtusk (k)

    Strzelczak Klaudia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Kownacka Katarzyna

  • Fuks Pułtusk (k)

    Wielechowska Malwina

  • Fuks Pułtusk (k)

    Augustyniak Anna

  • Fuks Pułtusk (k)

    Borkowska Julia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Kieszkowska Natalia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Pazik Małgorzata

  • Fuks Pułtusk (k)

    Rzepa Karolina

  • Fuks Pułtusk (k)

    Samsel Klaudia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Waloch Oliwia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Więch Angelika

  • Fuks Pułtusk (k)

    Wiśniewska Zuzanna

  • Fuks Pułtusk (k)

    Ciszewska Agnieszka

  • Fuks Pułtusk (k)

    Gosiewska Olga

  • Fuks Pułtusk (k)

    Rybaczyk Gabriela

  • Fuks Pułtusk (k)

    Matuszewska Oliwia

  • Fuks Pułtusk (k)

    Groszkowska Olga

  • Fuks Pułtusk (k)

    Wultańska Dominika

  • Fuks Pułtusk (k)

    Ickiewicz Joanna

  • Fuks Pułtusk (k)

    Wilga Edyta

  • Fuks Pułtusk (k)

    Zdunek Agata

  • Fuks Pułtusk (k)

    Skurczyk Aleksandra

  • Ślęza Wrocław

    Repski Adrian

    Galakticos II Solna
  • Garbarnia Kraków

    Dzierżak Piotr

    Garbarnia II Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Kowalczyk Kamil

    Garbarnia II Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Sabat Piotr

    Garbarnia II Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Wilczek Mikołaj

    Garbarnia II Kraków
  • Laskoś Kacper

    Garbarnia Kraków
  • Malik Dawid

    Garbarnia Kraków
  • Bąk Jakub

    Garbarnia Kraków
  • Pająk Szymon

    Garbarnia Kraków
  • Małek Mateusz

    Garbarnia Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Piszczek Norbert

  • Garbarnia Kraków

    Baran Bartosz

  • Garbarnia Kraków

    Duda Mateusz

  • Olimpia Elbląg

    Morys Daniel

    Garbarnia Kraków
  • Siarka Tarnobrzeg

    Kieliszek Bartosz

    Garbarnia Kraków
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Wacławek Bruno

    Garbarnia Kraków
  • Puszcza Niepołomice

    Eizenchart Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Gancarczyk Waldemar

    GKS Bełchatów
  • Hilbrycht Damian

    GKS Bełchatów
  • Łapiński Szymon

    GKS Bełchatów
  • Matuszewski Konrad

    GKS Bełchatów
  • Michalski Seweryn

    GKS Bełchatów
  • Najemski Arkadiusz

    GKS Bełchatów
  • Pawlik Michał

    GKS Bełchatów
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Skrobosiński Piotr

    GKS II Bełchatów
  • Szeibe Marcin

    GKS Bełchatów
  • GKS Katowice

    Wroński Łukasz

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Grzelak Mikołaj

  • GKS Bełchatów

    Ryszka Marcin

  • GKS Bełchatów

    Małachowski Adrian

  • GKS Bełchatów

    Putin Wiktor

  • Miedź Legnica

    Makuch Patryk

    GKS II Bełchatów
  • Raków Częstochowa

    Bator Jakub

    GKS Bełchatów
  • Wisła Płock

    Witek Jakub

    GKS Bełchatów
  • Mieszko Gniezno

    Jasiński Radosław

    GKS Dopiewo
  • GKS Bełchatów

    Ciołkowski Michał

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Góralczyk Jeremiasz

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Mizera Kamil

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Sionkowski Kacper

    GKS II Bełchatów
  • GKS Bełchatów

    Trzeboński Jarosław

    GKS II Bełchatów
  • Biel Bartosz

    GKS Tychy
  • Wołkowicz Krzysztof

    GKS Tychy
  • Norkowski Łukasz

    GKS Tychy
  • Szymura Kamil

    GKS Tychy
  • Kotwica Kołobrzeg

    Maciejowski Mateusz

    GKS II Tychy
  • Nowak Damian

    GKS Tychy
  • Bytovia Bytów

    Feruga Daniel

    GKS Jastrzębie
  • Bytovia Bytów

    Rutkowski Michał

    GKS Jastrzębie
  • Apolinarski Jakub

    GKS Jastrzębie
  • Zalewski Szymon

    GKS Jastrzębie
  • Zejdler Łukasz

    GKS Jastrzębie
  • GKS Jastrzębie

    Drazik Grzegorz

  • GKS Jastrzębie

    Otchenashenko Leonid

  • GKS Jastrzębie

    Galuska Petr

  • Pogoń Szczecin

    Szcześniak Kryspin

  • Skra Częstochowa

    Rumin Daniel

    GKS Jastrzębie
  • Stomil Olsztyn

    Bondarenko Mateusz

    GKS Jastrzębie
  • Błękitni Stargard

    Sanocki Krystian

    GKS Katowice
  • Elana Toruń

    Kościelniak Dominik

    GKS Katowice
  • Elana Toruń

    Kozłowski Filip

    GKS Katowice
  • GKS Bełchatów

    Kołodziejski Michał

    GKS Katowice
  • GKS Jastrzębie

    Jaroszek Bartosz

    GKS Katowice
  • Flak Mateusz

    GKS Katowice
  • GKS Katowice

    Bronisławski Dominik

  • GKS Katowice

    Habusta Jakub

  • Stadion Śląski Chorzów

    Zocłoński Marcel

    GKS Katowice
  • Seweryn Kinga

    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • Drąg Aleksandra

    GKS Katowice (k)
  • Lizoń Aleksandra

    GKS Katowice (k)
  • Łasicka Klaudia

    GKS Katowice (k)
  • Maciążka Klaudia

    GKS Katowice (k)
  • Stanovic Nadia

    GKS Katowice (k)
  • Turkiewicz Anita