Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Berbeś Jakub

    Agricola Łoniów
  • Kot Przemysław

    Agricola Łoniów
  • Kunys Robert

    Agricola Łoniów
  • Ostrowski Bartłomiej

    Agricola Łoniów
  • Agricola Łoniów

    Kiliański Michał

  • Agricola Łoniów

    Piątek Wojciech

  • Agricola Łoniów

    Antonik Konrad

  • Agricola Łoniów

    Sołtys Piotr

  • Agricola Łoniów

    Wiacek Mateusz

  • Agricola Łoniów

    Malecki Kacper

  • Agricola Łoniów

    Wojcieszek Mateusz

  • Agricola Łoniów

    Sołtys Jakub

  • Agricola Łoniów

    Mirek Robert

  • Agricola Łoniów

    Leśniak Bartosz

  • Wierna Małogoszcz

    Piotr Radwański

  • Pogoń 1945 Staszów

    Jan Kowalski

  • Pogoń 1945 Staszów

    Dorian Buczek

  • Zoch Mateusz

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Neptun Końskie

    Karol Stępnik

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Bandura Paweł

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Kamil Kobryń

  • Korona II Kielce

    Beniamin Ganczarski

  • Łysica Bodzentyn

    Oleksii Cherkashyn

  • ŁKS Łagów

    Ślefarski Paweł

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Pińkowski Mikołaj

    Alit Ożarów
  • Alit Ożarów

    Kacper Rak

  • Alit Ożarów

    Piechniak Kacper

  • Alit Ożarów

    Bartosz Chamera

  • Alit Ożarów

    Saracen Bartłomiej

    Alit Ożarów
  • Alit Ożarów

    Bednarz Przemysław

  • ŁKS Łagów

    Kapsa Jakub

    Alit Ożarów
  • Korona II Kielce

    Bartosiak Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Łata Karol

    Deko Włoszczowa
  • Łucki Jakub

    Deko Włoszczowa
  • Łysakowski Norbert

    Deko Włoszczowa
  • Marcinkowski Marcin

    Deko Włoszczowa
  • Mosiejowski Norbert

    Deko Włoszczowa
  • Nidziński Kamil

    Deko Włoszczowa
  • Nidziński Wojciech

    Deko Włoszczowa
  • Stolarski Sebastian

    Deko Włoszczowa
  • Deko Włoszczowa

    Znojek Michał

  • Łazurko Bogdan

    GKS Nowiny
  • Matysek Szymon

    GKS Nowiny
  • GKS Rudki

    Kosmala Sławomir

  • Lubrzanka Kajetanów

    Krzysztof Kita

  • Gardynik Damian

    GKS Rudki
  • Mostovyi Denys

    GKS Rudki
  • Korona II Kielce

    Rymaniak Bartosz

    Górnik II Łęczna
  • Arent Maciej

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Jankowski Oskar

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Januchta Maciej

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Nowak Jakub

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Piętak Bartosz

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Sykulski Brajan

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Świtoń Aleksander

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Szewczyk Damian

  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Stopiński Mateusz

  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Kacper Grzela

  • ŁKS Łagów

    Michalski Przemysław

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Białkiewicz Bolesław

    Huragan Wilczyce
  • Dobek Kamil

    Huragan Wilczyce
  • Piwowarski Grzegorz

    Huragan Wilczyce
  • Siwak Grzegorz

    Huragan Wilczyce
  • Warzocha Jakub

    Huragan Wilczyce
  • Huragan Wilczyce

    Duda Janusz

  • Huragan Wilczyce

    Hammer Paweł

  • Huragan Wilczyce

    Nowiński Michał

  • Huragan Wilczyce

    Pruś Przemysław

  • Pogoń 1945 Staszów

    Michał Mikosa

  • Karkonosze Jelenia Góra

    Wolak Kacper

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Dawid Słabosz

  • Pogoń 1945 Staszów

    Karol Malec

  • Korona II Kielce

    Bujak Łukasz

  • Korona II Kielce

    Marko Pervan

  • Lubrzanka Kajetanów

    Kacper Klapa

    Wierna Małogoszcz
  • Korona II Kielce

    Pierzchała Piotr

  • Korona II Kielce

    Szelągowski Daniel

  • Neptun Końskie

    Marczewski Daniel

  • Kiełb Jacek

    Korona II Kielce
  • Piątkowski Oliwier

    Korona II Kielce
  • Przybylski Szymon

    Korona II Kielce
  • Sawicki Aleks

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Filip Kaczmarski

  • Korona II Kielce

    Kosakiewicz Łukasz

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Amroziński Artur

    Korona II Kielce
  • Alit Ożarów

    Szymański Dawid

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Lubrzanka Kajetanów

    Wiktor Danielski

    ŁKS Łagów
  • Lubrzanka Kajetanów

    Michał Żyła

  • Lubrzanka Kajetanów

    Karol Zwierzyński

  • Pogoń 1945 Staszów

    Kuba Fit

  • Lubrzanka Kajetanów

    Przemysław Molęda

  • Lubrzanka Kajetanów

    Adrian Żyła

  • Lubrzanka Kajetanów

    Michał Niebudek

  • Łysica Bodzentyn

    Drożdżał Norbert

  • Łysica Bodzentyn

    Bartłomiej Niedbała

  • Star Starachowice

    Filip Anduła

  • Star Starachowice

    Dawid Płatek

  • Łysica Bodzentyn

    Pablo Muńiz aragon

  • Łysica Bodzentyn

    Zalewski Dawid

    Łysica Bodzentyn
  • Łysica Bodzentyn

    Kacper Gadowski

    Moravia Morawica
  • Koster Daniel

    Moravia Morawica
  • Moravia Morawica

    Wiktor Stawecki

  • ŁKS Łagów

    Marcinkowski Kacper

    Neptun Końskie
  • Neptun Końskie

    Pach Krzysztof

  • Neptun Końskie

    Łukasz Będkowski

  • Neptun Końskie

    Igor Wasik

  • Neptun Końskie

    Filip Wasik

  • Nida Pińczów

    Kempkiewicz Jacek

  • Nida Pińczów

    Buczak Jakub

  • Nida Pińczów

    Łukasz Dziewięcki

  • Orlicz Suchedniów

    Staszewski Tomasz

    Orlicz Suchedniów
  • Orlicz Suchedniów

    Boleń Łukasz

  • Orlicz Suchedniów

    Pająk Bartosz

  • Pogoń 1945 Staszów

    Madej Michał

  • Pogoń 1945 Staszów

    Wojciech Wyrazik

  • Pogoń 1945 Staszów

    Dawid Musiał

  • Siarka Tarnobrzeg

    Wdowiak Patryk

    Pogoń 1945 Staszów
  • Wisła Sandomierz

    Borusiński Jakub

    Pogoń 1945 Staszów
  • Korona II Kielce

    Maciej Bortniczuk

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Korona II Kielce

    Remigiusz Szywacz

    Ruch Chorzów
  • Korona II Kielce

    Osobiński Jakub

    Ruch Chorzów
  • Borowiecki Alan

    Spartakus Daleszyce
  • Stochmal Dawid

    Spartakus Daleszyce
  • Spartakus Daleszyce

    Żądło Maciej

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Damian Pałaszewski

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Mateusz Wołowski

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Kamil Jeleń

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Kamil Mitka

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Tomasz Mocherek

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Piotr Mocherek

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Kacper Maciaś

  • Alit Ożarów

    Konefał Łukasz

    Stal Stalowa Wola
  • ŁKS Łagów

    Banach Hubert

    Star Starachowice
  • Wisła II Puławy

    Puton Włodzimierz

    Star Starachowice
  • Czarni Połaniec

    Dyl Michał

    Świt Ćmielów
  • Orlicz Suchedniów

    Albin Jaworski

    Wierna Małogoszcz
  • Wierna Małogoszcz

    Damian Bugno

  • Frączek Dawid

    Wierna Małogoszcz
  • Niźnik Arkadiusz

    Wierna Małogoszcz
  • Wierna Małogoszcz

    Szymkiewicz Oliwer

  • Korona II Kielce

    Mateusz Lewandowski

    Wigry Suwałki
  • Korona II Kielce

    Lisowski Piotr

    Wisła II Puławy
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Boruch Szymon

    Zamłynie Radom