Zmiany w klubowych kadrach 2023


  • Ciszewski Kacper

    Zyndram Łącko
  • Nowacki Krystian

    Zwierzyniecki KS Kraków
  • Skoczek Bartosz

    Zawisza Rożnów
  • Kajstura Konrad

    Zatorzanka Zator
  • Błaszczyk Mateusz

    Zyndram Łącko
  • Walo Mikołaj

    Wolania Wola Rzędzińska
  • Pomagiel Grzegorz

    Agricola Klimontów
  • Stefańczyk Marcin

    Agricola Klimontów
  • Strzelski-Czekaj Paweł

    Agricola Klimontów
  • Frąckowiak Mikołaj

    KS Tarnowiec
  • Bielecki Dawid

    Agricola Klimontów
  • Kowal Bartosz

    Agricola Klimontów
  • Makola Krystian

    Agricola Klimontów
  • Strzelski-czekaj Paweł

    Agricola Klimontów
  • Wątek Mateusz

    Agricola Klimontów
  • Agricola Klimontów

    Piątek Łukasz

  • Agricola Klimontów

    Bąkowski Jakub

  • Marcovia II Marki

    Wawrzeń Dawid

    Agricola Klimontów
  • Orzeł Bębło

    Baranowski Krzysztof

  • Victoria Skalbmierz

    Niedźwiedź Piotr

    Agricola Klimontów
  • Kociemski Igor

    Zryw Brodła
  • Kurnyta Jan

    Zyndram Łącko
  • Popławski Adrian

    Zyndram Łącko
  • Skręta Kryspin

    Zyndram Łącko
  • Moczurad Adam

    Zjednoczeni Branice
  • Pietrzykowski Wiktor

    Wikliniarz Woźniki
  • Gadomska Maja

    Tempo Płaza
  • Janisz Piotr

    AKS Ujanowice
  • Krzyżak Kamil

    AKS Ujanowice
  • Orzeł Arkadiusz

    AKS Ujanowice
  • Pławecki Dariusz

    AKS Ujanowice
  • Stach Albert

    AKS Ujanowice
  • Augustyn Mateusz

    AKS Ujanowice
  • Orzeł Arkadiusz

    AKS Ujanowice
  • Zelek Karol

    AKS Ujanowice
  • AKS Ujanowice

    Bukowiec Dawid

  • AKS Ujanowice

    Kołodziej Piotr

  • AKS Ujanowice

    Zoń Patryk

  • AKS Ujanowice

    Filipek Artur

  • AKS Ujanowice

    Śmiałek Karol

  • Paczos Bartosz

    Zyndram Łącko
  • Hanusiak Gabriel

    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • Niewczas Eryk

    Zwierzyniecki KS Kraków
  • Michalik Mateusz

    Zyndram Łącko
  • Kolmajer Patryk

    Albertus Kraków
  • Perz Piotr

    Pogoń Biadoliny Radłowskie
  • Antas Jakub

    Albertus Kraków
  • Matuszzewski Dominik

    Strażak Kokotów
  • Boroń Konrad

    Albertus Kraków
  • Boroń Oskar

    Albertus Kraków
  • Brzozowski Jakub

    Albertus Kraków
  • Chudy Wiktor

    Albertus Kraków
  • Groński Robert

    Albertus Kraków
  • Jobczyk Wojciech

    Albertus Kraków
  • Kokosiński Dawid

    Albertus Kraków
  • Konopka Dawid

    Albertus Kraków
  • Kuraś Karol

    Albertus Kraków
  • Łaz Jakub

    Albertus Kraków
  • Machaj Karol

    Albertus Kraków
  • Małasiewicz Adam

    Albertus Kraków
  • Marciniak Kamil

    Albertus Kraków
  • Myśliwiec Adam

    Albertus Kraków
  • Ochoński Rafał

    Albertus Kraków
  • Pirowski Jakub

    Albertus Kraków
  • Porębski Szymon

    Albertus Kraków
  • Przybyłko Maciej

    Albertus Kraków
  • Walas Albert

    Albertus Kraków
  • Wieczorkiewicz Jakub

    Albertus Kraków
  • Płomień Kostrze

    Tabuła Michał

    Albertus Kraków
  • Ruch Młoszowa

    Kolmajer Patryk

    Albertus Kraków
  • Bieś Michał

    Zyndram Łącko
  • Klimaczak Dominik

    Zawisza Sulechów
  • Klamka Kacper

    WKS Siemiechów
  • Drgas Jakub

    Wiślanie Wola Przemykowska
  • Bigosiński Jakub

    Zryw Szarów
  • Adamczyk Jakub

    Alfa Siedliska
  • Bachula Jarosław

    Alfa Siedliska
  • Bielan Dawid

    Alfa Siedliska
  • Czopek Karol

    Alfa Siedliska
  • Mleczko Marcin

    Alfa Siedliska
  • Skruch Łukasz

    Sokół Staszkówka
  • Socha Sebastian

    Alfa Siedliska
  • Wojtanowski Kamil

    Alfa Siedliska
  • Cetnarowski Dawid

    Alfa Siedliska
  • Koczwara Mateusz

    Alfa Siedliska
  • Lytovchenko Ostap

    Alfa Siedliska
  • Łabuz Aleksander

    Alfa Siedliska
  • Mirek Dawid

    Alfa Siedliska
  • Mleczko Marcin

    Alfa Siedliska
  • Skruch Łukasz

    Alfa Siedliska
  • Socha Sebastian

    Alfa Siedliska
  • Wantuch Marcin

    Alfa Siedliska
  • Włodek Kamil

    Alfa Siedliska
  • Alfa Siedliska

    Stec Krystian

  • Alfa Siedliska

    Zawrzykraj Olaf

  • Alfa Siedliska

    Sarlej Michał

  • Alfa Siedliska

    Stec Sławomir

  • Alfa Siedliska

    Sikora Krzysztof

  • Alfa Siedliska

    Jurek Łukasz

  • Alfa Siedliska

    Kuraś Zbigniew

  • Alfa Siedliska

    Hudyka Jarosław

  • Alfa Siedliska

    Bień Mateusz

  • Alfa Siedliska

    Drwal Dawid

  • Alfa Siedliska

    Sukiennik Michał

  • Alfa Siedliska

    Solarz Aleksander

  • Alfa Siedliska

    Gawryał Dominik

  • Alfa Siedliska

    Starzyk Jakub

  • Roszak Michał

    Zawrat Bukowina Tatrzańska
  • Fojutowski Adrian

    Wisła Rząska
  • Lessnau Paweł

    Zyndram Łącko
  • Dyrdaś Sebastian

    Zielonka Wrząsowice
  • Ziętek Sebastian

    Amator Babica
  • Jończyk Wojciech

    Amator Babica
  • Skupień Dariusz

    Amator Babica
  • Wyzgał Arkadiusz

    Amator Babica
  • Sabała Tomasz

    Pagen Gnojnik
  • Brym Daniel

    Victoria Szarwark
  • Brożek Kamil

    Amator Babica
  • Brożek Patryk

    Amator Babica
  • Szczerbik Krzysztof

    Amator Babica
  • Amator Babica

    Matlak Sebastian

  • Amator Babica

    Drabczyk Dawid

  • Milner Dawid

    Zieloni Niegowić
  • Szewczyk Dawid

    Zyndram Łącko
  • Krzyżanowski Michał

    Zamczysko Marcinkowice
  • Ciok Krzysztof

    Amator Paszyn
  • Griński Krzysztof

    Amator Paszyn
  • Oczkowicz Krzysztof

    Amator Paszyn
  • Pogwizd Damian

    Amator Paszyn
  • Zwolenik Dawid

    Amator Paszyn
  • Wilk Jarosław

    Strzelec Budzów
  • Kamiński Mikołaj

    Olimpia Chocznia
  • Cisowski Karol

    Amator Paszyn
  • Damasiewicz Mirosław

    Amator Paszyn
  • Gardoń Sebastian

    Amator Paszyn
  • Głód Adrian

    Amator Paszyn
  • Głód Karol

    Amator Paszyn
  • Janik Kamil

    Amator Paszyn
  • Jasiński Paweł

    Amator Paszyn
  • Kolasa Ludwik

    Amator Paszyn
  • Krok Kamil

    Amator Paszyn
  • Ledniowski Dominik

    Amator Paszyn
  • Małek Artur

    Amator Paszyn
  • Marcisz Maciej

    Amator Paszyn
  • Michalik Szymon

    Amator Paszyn
  • Michalik Sebastian

    Amator Paszyn
  • Mika Patryk

    Amator Paszyn
  • Oczkowicz Krzysztof

    Amator Paszyn
  • Oczkowicz Konrad

    Amator Paszyn
  • Orlecki Bartosz

    Amator Paszyn
  • Pogwizd Szymon

    Amator Paszyn
  • Pogwizd Damian

    Amator Paszyn
  • Sobczyk Dominik

    Amator Paszyn
  • Szubryt Szymon

    Amator Paszyn
  • Tomasik Piotr

    Amator Paszyn
  • Uroda Michał

    Amator Paszyn
  • Wojciechowski Rafał

    Amator Paszyn
  • Wojciechowski Krystian

    Amator Paszyn
  • Zwolenik Dawid

    Amator Paszyn
  • Jedność Nowy Sącz

    Rzeszuto Przemysław

    Amator Paszyn
  • Jedność Nowy Sącz

    Michalik Szymon

    Amator Paszyn
  • Skalnik Kamionka Wielka

    Griński Krzysztof

    Amator Paszyn
  • Wieliczanka Wieliczka

    Reich Jakub

    Amazonka Wiśniew
  • Mabika Sakhiseni

    LKS Rupniów
  • Lubtowicz Mateusz

    Zawisza II Sulechów
  • Wójtowicz Krystian

    Zawisza II Sulechów
  • Kamiński Patryk

    Zryw Szarów
  • Konieczny Hubert

    Wilga Golkowice
  • Czarnik Damian

    Żubr Gawłówek
  • Szafrański Patryk

    Sokół Stary Sącz
  • Czerwińska Sandra

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Maciaszczyk Diana

    Zgoda Byczyna
  • Rzeźnik Wiktor

    Żubr Gawłówek
  • Czapla Miłosz

    Kmita Zabierzów
  • Gędłek Filip

    Kmita Zabierzów
  • Korzonek Kamil

    AP Kmita II Zabierzów
  • Nadopta Oleh

    Kmita Zabierzów
  • Szpurka Maciej

    Wierchy Rabka-Zdrój
  • Niegoszowianka Niegoszowice

    Gęsiorek Tomasz

  • Niegoszowianka Niegoszowice

    Birut Artur

  • Niegoszowianka Niegoszowice

    Górka Tomasz

  • Topór Aleksandrowice

    Kopońka Mirosław

    Wisła Rząska
  • Fairant Kraków

    Nawrocki Paweł

    Pychowianka Kraków
  • Ambroziak Marcin

    AP Kmita II Zabierzów
  • Ariunbold Tuguldur

    AP Kmita II Zabierzów
  • Bardoń Maciej

    AP Kmita II Zabierzów
  • Bazgier Patryk

    AP Kmita II Zabierzów
  • Czapla Miłosz

    Kmita Zabierzów
  • Czepiec Kamil

    AP Kmita II Zabierzów
  • Fatuła Rafał

    AP Kmita II Zabierzów
  • Gaudyn Dominik

    AP Kmita II Zabierzów
  • Guguła Kacper

    Kmita Zabierzów
  • Haduch Michał

    AP Kmita II Zabierzów
  • Korzonek Kamil

    AP Kmita II Zabierzów
  • Koszyk Olaf

    Kmita Zabierzów
  • Kukiełka Marcin

    AP Kmita II Zabierzów
  • Luty Mateusz

    AP Kmita II Zabierzów
  • Mandzelowski Sebastian

    AP Kmita II Zabierzów
  • Nadopta Oleh

    AP Kmita II Zabierzów
  • Olkuski Mateusz

    AP Kmita II Zabierzów
  • Rębisz Damian

    AP Kmita II Zabierzów
  • Sonubi Ayotola ayobami

    Kmita Zabierzów
  • Śmigacz Adam

    AP Kmita II Zabierzów
  • Trzepatowski Piotr

    AP Kmita II Zabierzów
  • Wąs Michał

    AP Kmita II Zabierzów
  • Widawski Robert

    Kmita Zabierzów
  • Wiśniewski Mateusz

    AP Kmita II Zabierzów
  • Wójcik Damian

    AP Kmita II Zabierzów
  • Zabagło Paweł

    Kmita Zabierzów
  • AP Kmita II Zabierzów

    Cerek Adrian

  • AP Kmita II Zabierzów

    Motyka Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Ramut Wiktor

  • AP Kmita II Zabierzów

    Ołownia Wojciech

  • AP Kmita II Zabierzów

    Koperny Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Popowicz Adam

  • AP Kmita II Zabierzów

    Więckowski Piotr

  • Nadwiślanka Nowe Brzesko

    Wysokiński Tomasz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Owczarczyk Arkadiusz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Szostak Patryk

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kuźma Dariusz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kwiatkowski Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Hurko Daniel

  • AP Kmita II Zabierzów

    Gędłek Mateusz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Barnaś Michał

  • AP Kmita II Zabierzów

    Krzywda Łukasz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Domański Przemysław

  • AP Kmita II Zabierzów

    Goryczka Jan

  • AP Kmita II Zabierzów

    Koczur Michał

  • AP Kmita II Zabierzów

    Dusik Mateusz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Świerk Konrad

  • AP Kmita II Zabierzów

    Ryło Michał

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kudełko Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Biesiada Jarosław

  • AP Kmita II Zabierzów

    Śmiały Adam

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kutrzyk Krzysztof

  • AP Kmita II Zabierzów

    Górka Cezary

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kozik Krzysztof

  • AP Kmita II Zabierzów

    Skrobowski Błażej

  • AP Kmita II Zabierzów

    Czarnik Artur

  • AP Kmita II Zabierzów

    Skotnicki Wojciech

  • AP Kmita II Zabierzów

    Wierzbicki Jakub

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kucharczyk Tomasz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Olesiński Zbigniew

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kucharczyk Paweł

  • AP Kmita II Zabierzów

    Pryga Zachariasz

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kędra Michał

  • AP Kmita II Zabierzów

    Kędra Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Baster Damian

  • AP Kmita II Zabierzów

    Bodziony Kamil

  • AP Kmita II Zabierzów

    Ćwiertnia Filip

  • Kmita Zabierzów

    Stygar Dawid

  • Kmita Zabierzów

    Woźniak Kacper

  • AP Kmita II Zabierzów

    Ostrożański Jerzy

  • AP Kmita II Zabierzów

    Wojtaszek Daniel

  • AP Kmita II Zabierzów

    Wróbel Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Stanek Piotr

  • AP Kmita II Zabierzów

    Winarski Michał

  • AP Kmita II Zabierzów

    Solak Sławomir

  • AP Kmita II Zabierzów

    Mielczarek Marcin

  • Kaszowianka Kaszów

    Czuż Marcin

    Kmita Zabierzów
  • Burdyna Dawid

    Żubr Gawłówek
  • Gostek Arkadiusz

    Arkadia Olszyny
  • Kwarciany Łukasz

    Wróblowianka Kraków
  • Oleszczuk Daniel

    Zorza Zaczarnie
  • Polaczyk Emilia

    Znicz Sułkowice Bolęcina
  • Kot Michał

    Arkadia Olszyny
  • Kuboń Marek

    Arkadia Olszyny
  • Majzner Dominik

    Arkadia Olszyny
  • Majzner Kamil

    Arkadia Olszyny
  • Ogar Tomasz

    Arkadia Olszyny
  • Zych Adam

    KS Biała (k. Tarnowa)
  • Bengier Tomasz

    Orzeł Myślenice
  • Mizia Arkadiusz

    SPRiN Regulice
  • Puzio Sebastian

    Zagórzanka Zagórze
  • Dobko Jan

    Zjednoczeni Branice
  • Cierzniak Rafał

    Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
  • Małecki Marcel

    Zawisza Rożnów
  • Jarzwiec Kamil

    Górnik Siersza
  • Łukasik Wiktoria

    Zenit Kasinka Mała
  • Jarzwiec Kacper

    Ava Grądy
  • Mastalerz Krzysztof

    Ava Grądy
  • Sitko Daniel

    Ava Grądy
  • Kaźmierczak Marcin

    Cisy Harbutowice
  • Boryczko Stanisław

    Ava Grądy
  • Helis Daniel

    Ava Grądy
  • Jarzwiec Kacper

    Ava Grądy
  • Jurczyk Grzegorz

    Ava Grądy
  • Kogut Kacper

    Ava Grądy
  • Kokoszka Jakub

    Ava Grądy
  • Kozioł Mateusz

    Ava Grądy
  • Oracz Marcin

    Ava Grądy
  • Przybyło Damian

    Ava Grądy
  • Sieradzki Mateusz

    Ava Grądy
  • Sieradzki Jacek

    Ava Grądy
  • Ava Grądy

    Pyzik Patryk

  • Ava Grądy

    Chmura Filip

  • Ava Grądy

    Niejadlik Mateusz

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Górowski Łukasz

    Ava Grądy
  • Wiszniowski Bartosz

    Zawada Nowy Sącz
  • Szczepańska Zuzanna

    Zawisza Sulechów
  • Żółtowski Adam

    Wolanka Wola Filipowska
  • Teofilewski Piotr

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Bełz Łukasz

    Sosnowianka Stanisław Dolny
  • Winiarczyk Rafał

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Cajt Wojciech

    Victoria Szarwark
  • Karlak Paweł

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kramarz Kamil

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Łowas Mateusz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Michalak Mateusz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Murzański Paweł

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Siodłak Maciej

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Stopiak Dominik

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Winiarczyk Rafał

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Wrona Tomasz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Wziątek Maciej

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Albertusiak Dariusz

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Stopka Mateusz

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Skoczyk Sławomir

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Kusper Damian

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Basisty Sławomir

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Dyrda Grzegorz

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Kobroń Krystian

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Szymusiak Paweł

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Machajda Rafał

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Szymeczko Igor

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Kobroń Konrad

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Coutinho Mateus

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Flerias da silva Elivelton

  • Halniak Maków Podhalański

    Antosiak Mariusz

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Wisła Czarny Dunajec

    Szczerba Adam

    Babia Góra Lipnica Wielka
  • Kukla Kacper

    Zatorzanka Zator
  • Bąba Jarosław

    Uran Łukowica
  • Gołuszka Łukasz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Grabowski Mikołaj

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Krzeszowiak Kamil

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Żmuda Amadeusz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Skrenik Kacper

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Maria Seweryn

    Gronik Gronków
  • Kołata Józef

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Burliga Jonasz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Kubasiak Kacper

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Kwaśniewski Kamil

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Łowiec Korneliusz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Łuczak Beniamin

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Pyka Klaudiusz

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Żaczek Szymon

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Talaga Grzegorz

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Pająk Michał

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Pacyga Piotr

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Mika Łukasz

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Sobala Mateusz

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Drabik Dawid

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Zając Szymon

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Burliga Przemysław

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Kołacz Jakub

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Bałos Kamil

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Szmalcel Filip

  • Jałowiec Stryszawa

    Steczek Paweł

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Zenit Łęczyce

    Filipowski Filip

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Toshboltaev Abdullokh

    Zawisza Rożnów
  • Zawiślak Marek

    Zyndram Łącko
  • Basta Adrian

    Barciczanka Barcice
  • Bonalde Varela Francisco Manuel

    Barciczanka Barcice
  • Korzym Maciej

    Barciczanka Barcice
  • Krupa Łukasz

    Barciczanka Barcice
  • Łukasik Dariusz

    Barciczanka Barcice
  • Zawiślan Tomasz

    Barciczanka Barcice
  • Białowodzki Filip

    Barciczanka II Barcice
  • Klimczak Sebastian

    Wiślanie Wola Przemykowska
  • Broniszewski Wojciech

    Soła Łęki
  • Janik Miłosz

    Barciczanka Barcice
  • Krywoborodenko Marcin

    Barciczanka Barcice
  • Stanczak Rafał

    Barciczanka Barcice
  • Wańczyk Maciej

    Barciczanka Barcice
  • Barciczanka II Barcice

    Miechurski Jakub

    Barciczanka Barcice
  • Sandecja Nowy Sącz

    Salamon Dawid

    Barciczanka Barcice
  • Kowalczyk Antoni

    Zawisza Rożnów
  • Nowak Włodzimierz

    Wieliczanka Wieliczka
  • Czyżewski Przemysław

    Barciczanka II Barcice
  • Kantor Dawid

    Barciczanka II Barcice
  • Majewski Adam

    Iskra Krzęcin
  • Obrzud Przemysław

    Barciczanka II Barcice
  • Puch Karol

    Barciczanka II Barcice
  • Urasiński Przemysław

    Barciczanka II Barcice
  • Waligóra Paweł

    Barciczanka II Barcice
  • Białowodzki Filip

    Barciczanka II Barcice
  • Homoncik Szymon

    Barciczanka II Barcice
  • Jawor Jan

    Barciczanka II Barcice
  • Majchrowski Artur

    Barciczanka II Barcice
  • Molanda Dawid

    Barciczanka II Barcice
  • Pustułka Kacper

    Barciczanka II Barcice
  • Różalski Mariusz

    Barciczanka II Barcice
  • Tarasek Krzysztof

    Barciczanka II Barcice
  • Tomasiak Adrian

    Barciczanka II Barcice
  • Waligóra Paweł

    Barciczanka II Barcice
  • Barciczanka II Barcice

    Tokarczyk Tomasz

  • Barciczanka II Barcice

    Gryźlak Marcin

  • Barciczanka II Barcice

    Marczyk Wacław

  • Barciczanka II Barcice

    Marczyk Marcin

  • Barciczanka II Barcice

    Janik Przemysław

  • Barciczanka II Barcice

    Gryźlak Kamil

  • Barciczanka II Barcice

    Homoncik Kacper

  • Barciczanka II Barcice

    Rejentowicz Kacper

  • Barciczanka II Barcice

    Bielak Łukasz

  • Barciczanka II Barcice

    Kluska Karol

  • Barciczanka II Barcice

    Stojda Kamil

  • Barciczanka II Barcice

    Jakubowski Kacper

  • Barciczanka II Barcice

    Kowalik Adrian

  • Sandecja Nowy Sącz

    Mrózek Konrad

    Barciczanka II Barcice
  • Melon Marcel

    Zryw Królówka
  • Pawlicki Adam

    Zryw Wielka Wieś
  • Mykhailov Oleksii

    Zenit Kasinka Mała
  • Kieras Jakub

    LKS Szynwałd
  • Garbicz Monika

    Unia Oświęcim
  • Jarecki Kacper

    Liwocz Szerzyny
  • Rewera Arkadiusz

    Batory Wola Batorska
  • Adamczak Michał

    Batory Wola Batorska
  • Chytkowski Dawid

    Batory Wola Batorska
  • Jaworek Daniel

    Batory Wola Batorska
  • Nowak Damian

    Batory Wola Batorska
  • Siwek Grzegorz

    Batory Wola Batorska
  • Trybuch Jarosław

    Luboń Skomielna Biała
  • Wartak Kamil

    Świt Krzeszowice
  • Cichocki Bartosz

    Batory Wola Batorska
  • Marcinkowski Tomasz

    Batory Wola Batorska
  • Adamczak Michał

    Batory Wola Batorska
  • Biernat Maciej

    Batory Wola Batorska
  • Bystrowski Tomasz

    Batory Wola Batorska
  • Chytkowski Dawid

    Batory Wola Batorska
  • Dąbroś Bartłomiej

    Batory Wola Batorska
  • Frankiewicz Paweł

    Batory Wola Batorska
  • Gajewski Piotr

    Batory Wola Batorska
  • Gliński Konrad

    Batory Wola Batorska
  • Jamka Bartosz

    Batory Wola Batorska
  • Jaworek Daniel

    Batory Wola Batorska
  • Kalisz Klaudiusz

    Batory Wola Batorska
  • Kański Maciej

    Batory Wola Batorska
  • Kowalski Marek

    Batory Wola Batorska
  • Kuchnia Damian

    Batory Wola Batorska
  • Lubowicki Adrian

    Batory Wola Batorska
  • Łub Łukasz

    Batory Wola Batorska
  • Malinowski Kacper

    Batory Wola Batorska
  • Michalec Łukasz

    Batory Wola Batorska
  • Michalec Damian

    Batory Wola Batorska
  • Mieszkowicz Dariusz

    Batory Wola Batorska
  • Musabila Michael

    Batory Wola Batorska
  • Nowak Damian

    Batory Wola Batorska
  • Pawłowski Oskar

    Batory Wola Batorska
  • Paździor Tomasz

    Batory Wola Batorska
  • Rojewski Arkadiusz

    Batory Wola Batorska
  • Sądel Rafał

    Batory Wola Batorska
  • Siwek Mateusz

    Batory Wola Batorska
  • Siwek Grzegorz

    Batory Wola Batorska
  • Sowiński Konrad

    Batory Wola Batorska
  • Suska Grzegorz

    Batory Wola Batorska
  • Szydłowski Bartłomiej

    Batory Wola Batorska
  • Szydłowski Artur

    Batory Wola Batorska
  • Szymański Wojciech

    Batory Wola Batorska
  • Szymski Wojciech

    Batory Wola Batorska
  • Tarka Dominik

    Batory Wola Batorska
  • Trybuch Jarosław

    Batory Wola Batorska
  • Wartak Kamil

    Batory Wola Batorska
  • Wojciechowski Paweł

    Batory Wola Batorska
  • Znaj Marcel

    Batory Wola Batorska
  • Iskra Zakrzów

    Krzyśko Marcin

    Batory Wola Batorska
  • Kmita Zabierzów

    Dobosz Filip

    Batory Wola Batorska
  • Start II Brzezie

    Mleko Arkadiusz

  • Start II Brzezie

    Pawłowski Adam

  • Trątnowianka Trątnowice

    Stanula Mariusz

    Batory Wola Batorska
  • Siliuk Sergii

    Orkan Szczyrzyc
  • Sawicki Daniel

    Zgoda Malec
  • Dyrcz Artur

    BCS Zawoja
  • Trybała Wiktor

    BCS Zawoja
  • Jankowski Dawid

    Janosik Sieniawa
  • Ficek Bartłomiej

    BCS Zawoja
  • Motowidło Łukasz

    BCS Zawoja
  • BCS Zawoja

    Listwan Bartłomiej

  • BCS Zawoja

    Staszak Mateusz

  • BCS Zawoja

    Fujak Nikodem

  • BCS Zawoja

    Hutniczak Przemysław

  • BCS Zawoja

    Kawulak Kacper

  • Halniak Maków Podhalański

    Bryndza Klaudiusz

    BCS Zawoja
  • Szymusik Krzysztof

    Zgoda Byczyna
  • Górski Filip

    Wierchy Rabka-Zdrój
  • Kochanek Radosław

    Zjednoczeni Branice
  • Kaczmarczyk Tomasz

    Beskid Andrychów
  • Kapera Dariusz

    Beskid Andrychów
  • Mikołajek Jakub

    Beskid Andrychów
  • Semkło Kacper

    Zalesianka II Zalesie
  • Franczak Joachim

    Beskid Andrychów
  • Misiek Michał

    Beskid Andrychów
  • Franczak Jeremiasz

    Beskid Andrychów
  • Mikołajek Jakub

    Beskid Andrychów
  • Wdowik Julian

    Beskid Andrychów
  • Wróbel Daniel

    Beskid Andrychów
  • Zieliński Michał

    Beskid Andrychów
  • Jutrzenka Bychlew

    Wróblewski Szymon

    Beskid Andrychów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Wróblewski Szymon

    Beskid Andrychów
  • Gradek Miłosz

    Żuraw Krzeszów
  • Kadłuczka Piotr

    Zorza Zaczarnie
  • Kołodziejczyk Paweł

    Orzeł Nowa Wieś
  • Wiater Kamil

    Beskid Tokarnia
  • Pindel Dominik

    Beskid Tokarnia
  • Pałgan Patryk

    Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
  • Hładuniuk Patryk

    Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
  • Sokołowska Katarzyna

    Krokus Przyszowa
  • Hanusiak Krzysztof

    Beskid Tokarnia
  • Jędrocha Piotr

    Beskid Tokarnia
  • Kania Adam

    Beskid Tokarnia
  • Sabała Kamil

    Beskid Tokarnia
  • Głowacz Bartłomiej

    Beskid Tokarnia
  • Bajerek Sebastian

    Beskid Tokarnia
  • Bierówka Mateusz

    Beskid Tokarnia
  • Dragosz Konrad

    Beskid Tokarnia
  • Funek Kacper

    Beskid Tokarnia
  • Hanusiak Michał

    Beskid Tokarnia
  • Hobot Piotr

    Beskid Tokarnia
  • Hucisko Karol

    Beskid Tokarnia
  • Jaroszewski Wojciech

    Beskid Tokarnia
  • Jędrocha Kamil

    Beskid Tokarnia
  • Kania Grzegorz

    Beskid Tokarnia
  • Luberda Kacper

    Beskid Tokarnia
  • Makusek Patryk

    Beskid Tokarnia
  • Osielczak Marek

    Beskid Tokarnia
  • Osielczak Piotr

    Beskid Tokarnia
  • Owczarczuk Adam

    Beskid Tokarnia
  • Pajka Kacper

    Beskid Tokarnia
  • Proszek Szymon

    Beskid Tokarnia
  • Romaniak Sylwester

    Beskid Tokarnia
  • Romaniak Kacper

    Beskid Tokarnia
  • Sabała Kamil

    Beskid Tokarnia
  • Słonina Jan

    Beskid Tokarnia
  • Tajs Szymon

    Beskid Tokarnia
  • Wróbel Michał

    Beskid Tokarnia
  • Beskid Tokarnia

    Jamrozik Łukasz

  • Beskid Tokarnia

    Kostruch Sebastian

  • Białoszewski Kamil

    Zawrat Bukowina Tatrzańska
  • Leszczyński Patryk

    Tymon Tymowa
  • Janów Damian

    Zenit Kasinka Mała
  • Cygan Kacper

    Zyndram Łącko
  • Paruch Krzysztof

    Beskid Żegocina
  • Rosiek Kamil

    Beskid Żegocina
  • Zapiór Michał

    Beskid Żegocina
  • Bieniek Paweł

    Sokół Frydrychowice
  • Bukowiec Bartłomiej

    Beskid Żegocina
  • Jędrzejek Wiktor

    Beskid Żegocina
  • Matlęga Mateusz

    Beskid Żegocina
  • Mazankiewicz Kacper

    Beskid Żegocina
  • Paruch Krzysztof

    Beskid Żegocina
  • Piech Bartłomiej

    Beskid Żegocina
  • Beskid Żegocina

    Górka Zbigniew

  • Beskid Żegocina

    Skowronek Rafał

  • Beskid Żegocina

    Janiczek Paweł

  • Beskid Żegocina

    Pławecki Mariusz

  • Beskid Żegocina

    Tomkiewicz Marek

  • Beskid Żegocina

    Kmiecik Karol

  • Beskid Żegocina

    Kuska Hubert

  • Beskid Żegocina

    Dziedzic Dawid

  • Beskid Żegocina

    Krawczyk Adrian

  • Beskid Żegocina

    Rosiek Kamil

  • Wójcik Jacek

    Wolania Wola Rzędzińska
  • Pietyra Patryk

    Zryw Brodła
  • Mickiewicz Jakub

    Biała Brunary
  • Czyżycki Grzegorz

    Biała Brunary
  • Gorgosz Mateusz

    Biała Brunary
  • Gorgosz Patryk

    Biała Brunary
  • Kożma Wiktor

    Biała Brunary
  • Święs Rafał

    Biała Brunary
  • Kaczor Piotr

    Zatorzanka Zator
  • Czyżycki Grzegorz

    Biała Brunary
  • Drąg Marcin

    Biała Brunary
  • Drąg Daniel

    Biała Brunary
  • Gąsior Dawid

    Biała Brunary
  • Gorgosz Mateusz

    Biała Brunary
  • Gorgosz Patryk

    Biała Brunary
  • Góra Józef

    Biała Brunary
  • Gruca Mateusz

    Biała Brunary
  • Kożma Wiktor

    Biała Brunary
  • Król Jakub

    Biała Brunary
  • Kuruc Sylwester

    Biała Brunary
  • Lichoń Łukasz

    Biała Brunary
  • Lichoń Kamil

    Biała Brunary
  • Myjkowski Hubert

    Biała Brunary
  • Obrzut Dominik

    Biała Brunary
  • Romanek Marek

    Biała Brunary
  • Sądelski Damian

    Biała Brunary
  • Smoła Łukasz

    Biała Brunary
  • Stach Robert

    Biała Brunary
  • Stolarczyk Hubert

    Biała Brunary
  • Święs Rafał

    Biała Brunary
  • Witek Bogusław

    Biała Brunary
  • Zagórski Mateusz

    Biała Brunary
  • Nedashkivskyi Andrii

    Zalesianka II Zalesie
  • Dydyk Sławomir

    Biała Lubaszowa
  • Janiczek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Leszkiewicz Daniel

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Mirosław

    Biała Lubaszowa
  • Niziołek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Osika Kacper

    Biała Lubaszowa
  • Makowski Szymon

    Tempo Białka
  • Lachowski Kacper

    Rylovia II Rylowa
  • Bajgrowicz Tomasz

    Biała Lubaszowa
  • Chrzanowski Filip

    Biała Lubaszowa
  • Cudek Paweł

    Biała Lubaszowa
  • Dydyk Dawid

    Biała Lubaszowa
  • Dydyk Sławomir

    Biała Lubaszowa
  • Dziubaczka Mariusz

    Biała Lubaszowa
  • Gierałt Michał

    Biała Lubaszowa
  • Gierałt Patryk

    Biała Lubaszowa
  • Gryzło Jakub

    Biała Lubaszowa
  • Hudyka Wiktor

    Biała Lubaszowa
  • Janiczek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Kita Krzysztof

    Biała Lubaszowa
  • Kwaśny Paweł

    Biała Lubaszowa
  • Leszkiewicz Daniel

    Biała Lubaszowa
  • Marek Konrad

    Biała Lubaszowa
  • Myjkowski Przemysław

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Mirosław

    Biała Lubaszowa
  • Nalepka Dawid

    Biała Lubaszowa
  • Niziołek Mateusz

    Biała Lubaszowa
  • Nowak Robert

    Biała Lubaszowa
  • Osika Kacper

    Biała Lubaszowa
  • Sowa Kamil

    Biała Lubaszowa
  • Wątroba Michał

    Biała Lubaszowa
  • Wójcik Wojciech

    Biała Lubaszowa
  • KS Tarnowiec

    Gieracki Wiesław

    Biała Lubaszowa
  • Wechman Paweł

    Żarek Stronie
  • Władyka Hubert

    Nadwiślanin Gromiec
  • Bocheńczak Bartłomiej

    Biali Biały Dunajec
  • Jamrozowicz Mateusz

    Biali Biały Dunajec
  • Karpiel Piotr

    Biali Biały Dunajec
  • Wawrzyniak Patryk

    Zryw Wielka Wieś
  • Bobak Szymon

    Biali Biały Dunajec
  • Bukowski Wojciech

    Biali Biały Dunajec
  • Czernik Maciej

    Biali Biały Dunajec
  • Karpiel Piotr

    Biali Biały Dunajec
  • Łapka Krystian

    Biali Biały Dunajec
  • Magdziak Bartłomiej

    Biali Biały Dunajec
  • Niemiec Tomasz

    Biali Biały Dunajec
  • Pierzchała Krzysztof

    Biali Biały Dunajec
  • Tkachuk Yuriy

    Biali Biały Dunajec
  • Wróbel Patryk

    Biali Biały Dunajec
  • Biali Biały Dunajec

    Łukaszczyk Krzysztof

  • Biali Biały Dunajec

    Marduła Krzysztof

  • Biali Biały Dunajec

    Pańszczyk Janusz

  • Biali Biały Dunajec

    Skupień Damian

  • Biali Biały Dunajec

    Antoł Mateusz

  • Biali Biały Dunajec

    Wilczek Bartłomiej

  • Biali Biały Dunajec

    Łukaszczyk Andrzej

  • Biali Biały Dunajec

    Łukaszczyk Paweł

  • Biali Biały Dunajec

    Dziwisz Michał

  • Biali Biały Dunajec

    Wanat Andrzej

  • Biali Biały Dunajec

    Tylka Daniel

  • Biali Biały Dunajec

    Szostak Łukasz

  • LKS Szaflary

    Gąsior Krystian

    Biali Biały Dunajec
  • Cegielski Tomasz

    Wikliniarz Woźniki
  • Kosowski Szymon

    Bibiczanka Bibice
  • Poradzisz Szymon

    Bibiczanka Bibice
  • Witko Dawid

    Bibiczanka Bibice
  • Stolarz Mateusz

    Zryw Wielka Wieś
  • Paradowski Mariusz

    Skalni Zaskale
  • Chuchro Daniel

    Bibiczanka Bibice
  • Czarnecki Adrian

    Bibiczanka Bibice
  • Kosowski Szymon

    Bibiczanka Bibice
  • Maryon Michał

    Bibiczanka Bibice
  • Salwiński Jan

    Bibiczanka Bibice
  • Bibiczanka Bibice

    Jewstrat Bartosz

  • Bibiczanka Bibice

    Sobczyk Adrian

  • Bibiczanka Bibice

    Łysek Robert

  • Bibiczanka Bibice

    Szych Rafał

  • Bibiczanka Bibice

    Król Piotr

  • Bibiczanka Bibice

    Majewski Patryk

  • Bibiczanka Bibice

    Małkowski Łukasz

  • Bibiczanka Bibice

    Noworyta Aleks

  • Bibiczanka Bibice

    Dudziak Jakub

  • Bibiczanka Bibice

    Kusionowicz Jakub

  • Bibiczanka Bibice

    Domański Aleksander

  • Bibiczanka Bibice

    Furgał Rafał

  • LKS Polanowice

    Ożóg Grzegorz

    Bibiczanka Bibice
  • LKS Polanowice

    Wyżga Maciej

    Bibiczanka Bibice
  • LKS Polanowice

    Ozog Krzysztof

    Bibiczanka Bibice
  • Michałowianka Michałowice

    Poradzisz Szymon

    Bibiczanka Bibice
  • Wewióra Wiktor

    Wróblowianka Kraków
  • Bieś Szymon

    Zwierzyniecki KS Kraków
  • Dziaduła Janusz

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Kulig Szymon

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Potoniec Dawid

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Węglowski Dawid

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Znicz Biała Piska

    Adamik Kamil

    LKS Bulowice
  • Malczewski Damian

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Jawor Kamil

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Kiełbasa Jan

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Kochanek Kamil

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Konar Fabian

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Barnach Mikołaj

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Nalepa Michał

  • Biegoniczanka Nowy Sącz

    Mirga Patryk

  • Hart Tęgoborze

    Baran Rafał

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Hart Tęgoborze

    Zieliński Krzysztof

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Sokół Stary Sącz

    Migacz Adam

    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • Chłądowicz Sebastian

    Orzeł Miechowice Małe
  • Galuba Radosław

    Wolania Wola Rzędzińska
  • Mikołajek Kacper

    Jadowniczanka II Jadowniki
  • Piątek Krystian

    Podgórki Krauszów
  • Gawłowski Wiktor

    Bieżanowianka II Kraków
  • Więcek Mateusz

    Bieżanowianka II Kraków
  • Wojewoda Przemysław

    Bieżanowianka Kraków
  • Żurek Łukasz

    Bieżanowianka Kraków
  • Syta Filip

    Tarnovia Tarnów
  • Ujma Waldemar

    Sokół Staszkówka
  • Gawlik Jakub

    Bieżanowianka II Kraków
  • Juras Kamil

    Bieżanowianka II Kraków
  • Kaleta Jakub

    Bieżanowianka II Kraków
  • Sajnog Antoni

    Bieżanowianka II Kraków
  • Surówka Jacek

    Bieżanowianka II Kraków
  • Szafraniec Grzegorz

    Bieżanowianka Kraków
  • Bieżanowianka II Kraków

    Wojewoda Przemysław

  • Bieżanowianka II Kraków

    Frankowski Paweł

  • Bieżanowianka II Kraków

    Cyburt Mateusz

  • Bieżanowianka II Kraków

    Moroński Jarosław

  • Bieżanowianka II Kraków

    Turbasa Andrzej

  • Bieżanowianka II Kraków

    Zalas Krzysztof

  • Bieżanowianka Kraków

    Dusiło Piotr

  • Bieżanowianka II Kraków

    Czepiec Przemysław

  • Bieżanowianka II Kraków

    Saadeh Carlos

  • Bieżanowianka Kraków

    Orenta Mateusz

  • Bieżanowianka II Kraków

    Kilian Michał

  • Bieżanowianka Kraków

    Tupta Bartłomiej

  • Bieżanowianka Kraków

    Jeleń Mateusz

  • Bieżanowianka II Kraków

    Wojewoda Jan

  • Bieżanowianka II Kraków

    Soboń Rafał

  • Bieżanowianka Kraków

    Strzelec Kacper

  • Bieżanowianka II Kraków

    Perek Adrian

  • Bieżanowianka II Kraków

    Toporski Patryk

  • Bieżanowianka II Kraków

    Zawartka Kacper

  • Bieżanowianka II Kraków

    Caba Patryk

  • Dziecanovia Dziekanowice

    Wolak Jan

    Bieżanowianka II Kraków
  • Sowa Kamil

    Bieżanowianka Kraków
  • Kowalski Sebastian

    Bieżanowianka Kraków
  • Bąk Patryk

    Bieżanowianka Kraków
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Zydek Mateusz

    Bieżanowianka II Kraków
  • Krzemiński Mariusz

    Żuraw Krzeszów
  • Sikora Paweł

    Bieżanowianka Kraków
  • Kowalski Sebastian

    Bieżanowianka Kraków
  • Paliś Adrian

    Bieżanowianka Kraków
  • Bieżanowianka Kraków

    Kominiak Łukasz

  • Bieżanowianka Kraków

    Juszczyk Kacper

  • Bieżanowianka Kraków

    Stachnik Jakub

  • Bieżanowianka Kraków

    Machalski Hubert

  • Bieżanowianka Kraków

    Gąsłowski Adam

  • Bieżanowianka Kraków

    Gawłowski Wiktor

  • Bieżanowianka Kraków

    Zydek Mateusz

  • Bieżanowianka Kraków

    Zydek Bartosz

  • Górnik Wieliczka

    Sikora Jakub

    Bieżanowianka Kraków
  • LZS Czarnochowice

    Stochel Kamil

    Bieżanowianka Kraków
  • Opatkowianka Opatkowice

    Wypartowicz Daniel

    Bieżanowianka Kraków
  • Merchut Wojciech

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Korek Jakub

    Grębałowianka Kraków
  • Cieśla Arkadiusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Wajda Mateusz

    Victoria Szarwark
  • Raszewski Łukasz

    Sokół Maszkienice
  • Baran Lukasz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Białas Łukasz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Cieśla Arkadiusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Curyło Grzegorz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Czerwony Piotr

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Jachim Krzysztof

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Kowalski Arkadiusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Kułaga Grzegorz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Kwiek Michał

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Lądwik Mateusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Madeja Dawid

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Ogorzelec Jakub

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Pociecha Marcin

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Srebro Mateusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Srebro Piotr

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Szuba Michał

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Tadel Kamil

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Tarasek Mariusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Turak Marcin

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Weber Marcin

    Zamczysko Marcinkowice
  • Wojtowicz Damian

    Błękitni Bodzanów
  • Chryczyk Jarosław

    Karpaty Siepraw
  • Klęk Kamil

    Błękitni Bodzanów
  • Korcala Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Chryczyk Jarosław

    Błękitni Bodzanów
  • Korcala Mateusz

    Błękitni Bodzanów
  • Kozieł Krystian

    Błękitni Bodzanów
  • Lebiest Damian

    Błękitni Bodzanów
  • Pamuła Sebastian

    Błękitni Bodzanów
  • Rakoczy Sławomir

    Błękitni Bodzanów
  • Rys Kamil

    Błękitni Bodzanów
  • Wala Łukasz

    Błękitni Bodzanów
  • Zimny Daniel

    Błękitni Bodzanów
  • Żerdecki Michał

    Błękitni Bodzanów
  • Błękitni Bodzanów

    Starowicz Bogdan

  • Błękitni Bodzanów

    Zawalonka Łukasz

  • Błękitni Bodzanów

    Drobniak Mateusz

  • Błękitni Bodzanów

    Waśnik Robert

  • Błękitni Bodzanów

    Więsek Mateusz

  • Błękitni Bodzanów

    Piszczek Adrian

  • Błękitni Bodzanów

    Kania Mateusz

  • Błękitni Bodzanów

    Wajda Jakub

  • Błękitni Bodzanów

    Fedortsov Vladyslav

  • LKS Niedźwiedź

    Klęk Kamil

    Błękitni Bodzanów
  • LKS Niedźwiedź

    Chorąży Bartosz

    Błękitni Bodzanów
  • Orzeł Bębło

    Sendecki Szymon

    Błękitni Bodzanów
  • Lach Paweł

    Ledniczanka Lednica Górna
  • Ogrodniczuk Jan

    Zawada Nowy Sącz
  • Grub-Malinowska Iwona

    Orlik Szczurowa
  • Reszka Aleksandra

    Zryw Królówka
  • Bańdo Adrian

    Błękitni Czułówek
  • Siudek Adrian

    Gdovia Gdów
  • Łusiewicz Tomasz

    Temida Złota
  • Fic Jarosław

    Błękitni Czułówek
  • Gawin Krzysztof

    Błękitni Czułówek
  • Grzegorski Jakub

    Błękitni Czułówek
  • Ludwikowski Krzysztof

    Błękitni Czułówek
  • Madej Jakub

    Błękitni Czułówek
  • Nęcek Antoni

    Błękitni Czułówek
  • Nęcka-huptysiowski Damian

    Błękitni Czułówek
  • Płatek Paweł

    Błękitni Czułówek
  • Płatek Grzegorz

    Błękitni Czułówek
  • Skuciński Piotr

    Błękitni Czułówek
  • Szlachcic Maciej

    Błękitni Czułówek
  • Zając Grzegorz

    Błękitni Czułówek
  • Błękitni Czułówek

    Krawiec Kamil

  • Błękitni Czułówek

    Konik Krzysztof

  • Błękitni Czułówek

    Konik Jarosław

  • Błękitni Czułówek

    Gawin Stanisław

  • Błękitni Czułówek

    Trębacz Piotr

  • Błękitni Czułówek

    Grzywa Damian

  • Błękitni Czułówek

    Siudek Arkadiusz

  • Błękitni Czułówek

    Żak Konrad

  • Błękitni Czułówek

    Bańdo Adrian

  • Błękitni Czułówek

    Hyla Kamil

  • Błękitni Czułówek

    Galos Szczepan

  • Topór Aleksandrowice

    Siudek Adam

    Błękitni Czułówek
  • Zwierzyniecki KS Kraków

    Galos Tomasz

    Błękitni Czułówek
  • Szumiec Nikodem

    Ogień Sękowa
  • Maciejowski Oskar

    Wielmożanka Wielmoża
  • Bednarek Wiktor

    Temida Złota
  • Bogucki Dariusz

    Błękitni II Modlnica
  • Habuda Bartłomiej

    Błękitni II Modlnica
  • Jasiński Łukasz

    Błękitni II Modlnica
  • Kowalski Filip

    Błękitni II Modlnica
  • Pyzioł Dariusz

    Błękitni Modlnica
  • Suder Adrian

    Błękitni II Modlnica
  • Windys Szymon

    Błękitni Modlnica
  • Zaporowski Marcin

    Błękitni II Modlnica
  • Pająk Damian

    Wicher Stróża
  • Bobowski Marcin

    Sokół Frydrychowice
  • Kurz Damian