Mazowieckie | Liga okręgowa | Ciechanów-Ostrołęka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
91
49.46 %
91
49.46 %
Zwycięstwa gości
72
39.13 %
72
39.13 %
Remisy
21
11.41 %
21
11.41 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
416
średnia: 2.26
416
średnia: 2.26
Gości
335
średnia: 1.82
335
średnia: 1.82
Bramki stracone
Gospodarzy
335
średnia: 1.82
335
średnia: 1.82
Gości
416
średnia: 2.26
416
średnia: 2.26
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.72%
5 z 184
5 z 184
0.5
97.28%
179 z 184
179 z 184
6.52%
12 z 184
12 z 184
1.5
93.48%
172 z 184
172 z 184
23.37%
43 z 184
43 z 184
2.5
76.63%
141 z 184
141 z 184
41.3%
76 z 184
76 z 184
3.5
58.7%
108 z 184
108 z 184
60.33%
111 z 184
111 z 184
4.5
39.67%
73 z 184
73 z 184
77.72%
143 z 184
143 z 184
5.5
22.28%
41 z 184
41 z 184
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 16 | 8.7 % |
2:0 | 13 | 7.07 % |
2:1 | 12 | 6.52 % |
3:2 | 11 | 5.98 % |
1:3 | 11 | 5.98 % |
0:2 | 10 | 5.43 % |
3:1 | 10 | 5.43 % |
1:1 | 8 | 4.35 % |
1:4 | 8 | 4.35 % |
4:0 | 8 | 4.35 % |
4:1 | 6 | 3.26 % |
1:5 | 6 | 3.26 % |
0:0 | 5 | 2.72 % |
2:2 | 5 | 2.72 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 5 | 2.72 % |
4:2 | 4 | 2.17 % |
3:0 | 4 | 2.17 % |
5:0 | 4 | 2.17 % |
3:3 | 3 | 1.63 % |
2:3 | 3 | 1.63 % |
5:2 | 3 | 1.63 % |
6:0 | 3 | 1.63 % |
0:6 | 3 | 1.63 % |
1:0 | 2 | 1.09 % |
3:4 | 2 | 1.09 % |
2:4 | 2 | 1.09 % |
6:2 | 2 | 1.09 % |
8:2 | 2 | 1.09 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 1 | 0.54 % |
3:5 | 1 | 0.54 % |
0:3 | 1 | 0.54 % |
2:5 | 1 | 0.54 % |
6:3 | 1 | 0.54 % |
3:6 | 1 | 0.54 % |
0:4 | 1 | 0.54 % |
5:1 | 1 | 0.54 % |
7:2 | 1 | 0.54 % |
7:1 | 1 | 0.54 % |
7:0 | 1 | 0.54 % |
0:7 | 1 | 0.54 % |
8:1 | 1 | 0.54 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6136%Wygrana przynajmniej 1 bramką4527%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2817%Wygrana 3 bramkami i więcej3420%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
12 sie10:00
-
12 sie11:00
-
12 sie11:30
-
12 sie12:00
-
12 sie14:00
-
12 sie16:00
-
12 sie16:30
-
13 sie17:30
-
19 sie11:00
-
19 sie11:00
-
19 sie11:00
-
19 sie15:30
-
19 sie17:00
-
19 sie18:00
-
20 sie15:00
-
20 sie17:00
-
26 sie11:00
-
26 sie11:00
-
26 sie15:00
-
26 sie16:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:00
-
27 sie13:00
-
27 sie15:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz12:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz15:00
-
03 wrz16:00
-
09 wrz10:00
-
09 wrz11:00
-
09 wrz14:00
-
09 wrz15:00
-
10 wrz12:00
-
10 wrz12:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:30
-
17 wrz13:00
-
17 wrz15:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:30
-
23 wrz14:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz11:00
-
24 wrz12:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz11:00
-
30 wrz13:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź11:00
-
01 paź13:00
-
01 paź14:00
-
07 paź10:00
-
07 paź11:00
-
07 paź11:00
-
07 paź13:00
-
07 paź13:00
-
07 paź17:00
-
08 paź15:00
-
08 paź16:00
-
14 paź11:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00Opia Opinogóra51:Konopianka Konopki
-
14 paź15:00
-
14 paź15:30
-
14 paź15:30
-
15 paź11:00
-
21 paź11:00
-
21 paź11:00
-
21 paź11:00
-
21 paź11:00
-
21 paź13:00
-
21 paź14:00
-
21 paź15:00
-
21 paź16:00
-
28 paź11:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź13:00
-
29 paź14:30
-
04 lis11:00
-
04 lis12:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
05 lis12:00
-
05 lis13:30
-
05 lis14:00
-
11 lis10:00
-
11 lis11:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:30
-
11 lis14:00
-
12 lis12:00Opia Opinogóra30:Kurpik Kadzidło(walkower)
-
18 lis12:00Wkra Żuromin30:GKS Gumino(walkower)
-
18 lis12:00
-
19 lis11:00
-
09 mar10:00
-
09 mar13:00
-
09 mar15:00
-
09 mar15:00
-
10 mar11:00
-
16 mar10:00
-
16 mar12:30
-
16 mar12:30
-
16 mar13:00
-
16 mar14:30
-
16 mar15:00
-
17 mar14:00
-
17 mar15:00
-
23 mar13:00
-
23 mar14:00
-
23 mar15:00
-
24 mar11:00
-
24 mar13:00
-
24 mar14:00
-
24 mar15:00
-
23 kwi18:00
-
29 mar16:00
-
29 mar16:00
-
29 mar16:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00
-
06 kwi10:00
-
06 kwi14:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
07 kwi11:00
-
13 kwi11:00
-
13 kwi12:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi16:00
-
14 kwi10:00
-
14 kwi13:00
-
14 kwi17:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi13:00
-
20 kwi14:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00
-
21 kwi10:30
-
21 kwi14:00
-
21 kwi15:30
-
26 kwi18:30
-
27 kwi10:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00
-
28 kwi16:00
-
30 kwi19:30
-
01 maj10:00
-
01 maj10:30
-
04 maj11:00
-
04 maj16:00
-
05 maj16:00
-
05 maj16:30Wkra Żuromin20:Korona Szydłowo
-
05 maj17:00
-
11 maj14:00GKS Gumino--:GKS Strzegowo
-
11 maj15:00ULKS Ołdaki--:Wymakracz Długosiodło
-
11 maj15:00Rzekunianka Rzekuń--:Sona Nowe Miasto
-
11 maj16:00Kryształ Glinojeck--:Ostrovia Ostrów Mazowiecka
-
11 maj16:00Opia Opinogóra--:Wkra Żuromin
-
11 maj17:00Kurpik Kadzidło--:Wkra Sochocin
-
12 maj16:00Korona Szydłowo--:Konopianka Konopki
-
12 maj17:00Wkra Radzanów--:Tęcza Ojrzeń
-
18 maj10:00Kurpik Kadzidło--:GKS Gumino
-
18 maj11:00Sona Nowe Miasto--:Wkra Radzanów
-
18 maj14:00Tęcza Ojrzeń--:Korona Szydłowo
-
18 maj16:00Wkra Sochocin--:Rzekunianka Rzekuń
-
18 maj16:00Wkra Żuromin--:ULKS Ołdaki
-
18 maj17:00Konopianka Konopki--:Opia Opinogóra
-
18 maj17:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka--:GKS Strzegowo
-
19 maj17:00Wymakracz Długosiodło--:Kryształ Glinojeck
-
25 maj?:?GKS Gumino--:Ostrovia Ostrów Mazowiecka
-
25 maj?:?Kryształ Glinojeck--:Wkra Żuromin
-
25 maj?:?ULKS Ołdaki--:Konopianka Konopki
-
25 maj?:?Opia Opinogóra--:Tęcza Ojrzeń
-
25 maj?:?Korona Szydłowo--:Sona Nowe Miasto
-
25 maj?:?Wkra Radzanów--:Wkra Sochocin
-
25 maj?:?Rzekunianka Rzekuń--:Kurpik Kadzidło
-
25 maj16:00GKS Strzegowo--:Wymakracz Długosiodło
-
01 cze?:?Rzekunianka Rzekuń--:GKS Gumino
-
01 cze?:?Kurpik Kadzidło--:Wkra Radzanów
-
01 cze?:?Opia Opinogóra--:Sona Nowe Miasto
-
01 cze?:?Tęcza Ojrzeń--:ULKS Ołdaki
-
01 cze?:?Konopianka Konopki--:Kryształ Glinojeck
-
01 cze?:?Wymakracz Długosiodło--:Ostrovia Ostrów Mazowiecka
-
01 cze16:00Wkra Sochocin--:Korona Szydłowo
-
01 cze16:00Wkra Żuromin--:GKS Strzegowo
-
08 cze?:?GKS Gumino--:Wymakracz Długosiodło
-
08 cze?:?Kryształ Glinojeck--:Tęcza Ojrzeń
-
08 cze?:?ULKS Ołdaki--:Sona Nowe Miasto
-
08 cze?:?Opia Opinogóra--:Wkra Sochocin
-
08 cze?:?Korona Szydłowo--:Kurpik Kadzidło
-
08 cze?:?Wkra Radzanów--:Rzekunianka Rzekuń
-
08 cze16:00GKS Strzegowo--:Konopianka Konopki
-
09 cze16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka--:Wkra Żuromin
-
15 cze?:?Wkra Radzanów--:GKS Gumino
-
15 cze?:?Rzekunianka Rzekuń--:Korona Szydłowo
-
15 cze?:?Kurpik Kadzidło--:Opia Opinogóra
-
15 cze?:?Wkra Sochocin--:ULKS Ołdaki
-
15 cze?:?Sona Nowe Miasto--:Kryształ Glinojeck
-
15 cze?:?Tęcza Ojrzeń--:GKS Strzegowo
-
15 cze?:?Konopianka Konopki--:Ostrovia Ostrów Mazowiecka
-
15 cze16:00Wkra Żuromin--:Wymakracz Długosiodło
-
22 cze15:00GKS Gumino--:Wkra Żuromin
-
22 cze15:00Wymakracz Długosiodło--:Konopianka Konopki
-
22 cze15:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka--:Tęcza Ojrzeń
-
22 cze15:00GKS Strzegowo--:Sona Nowe Miasto
-
22 cze15:00Kryształ Glinojeck--:Wkra Sochocin
-
22 cze15:00ULKS Ołdaki--:Kurpik Kadzidło
-
22 cze15:00Opia Opinogóra--:Rzekunianka Rzekuń
-
22 cze15:00Korona Szydłowo--:Wkra Radzanów