Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWWWWRWWWWWWWPWWPW
-
?PWWWPWRWWWRWRWWWWWWWWW
-
-
?WWPRWPPWPWPWWPWWWWPWPW
-
?PRPRWRWPWRRWWWRRPWWWWW
-
-
?WPWRPRWPWWWPWPPRRPWPPW
-
-
?WWPRWPPPPWPPPWRPRPPWPP
-
?RPWPPWRPPRWPWPPRPPPPWP
-
?PPPWRPWPPPRPWWPRPWPPRP
-
?PPPPWRWRWPRPPPWPWPPPPP
-
?PRPPPPPWPRPPPPRRPPWWPP
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
80
51.95 %
80
51.95 %
Zwycięstwa gości
49
31.82 %
49
31.82 %
Remisy
25
16.23 %
25
16.23 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
382
średnia: 2.48
382
średnia: 2.48
Gości
281
średnia: 1.82
281
średnia: 1.82
Bramki stracone
Gospodarzy
281
średnia: 1.82
281
średnia: 1.82
Gości
382
średnia: 2.48
382
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
4.55%
7 z 154
7 z 154
0.5
95.45%
147 z 154
147 z 154
11.04%
17 z 154
17 z 154
1.5
88.96%
137 z 154
137 z 154
24.03%
37 z 154
37 z 154
2.5
75.97%
117 z 154
117 z 154
35.71%
55 z 154
55 z 154
3.5
64.29%
99 z 154
99 z 154
53.9%
83 z 154
83 z 154
4.5
46.1%
71 z 154
71 z 154
70.13%
108 z 154
108 z 154
5.5
29.87%
46 z 154
46 z 154
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 10 | 6.49 % |
1:1 | 9 | 5.84 % |
2:1 | 8 | 5.19 % |
0:0 | 7 | 4.55 % |
1:0 | 7 | 4.55 % |
1:4 | 7 | 4.55 % |
0:2 | 6 | 3.9 % |
3:0 | 6 | 3.9 % |
2:2 | 5 | 3.25 % |
2:0 | 5 | 3.25 % |
4:0 | 5 | 3.25 % |
5:0 | 5 | 3.25 % |
1:6 | 5 | 3.25 % |
7:0 | 5 | 3.25 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:3 | 4 | 2.6 % |
1:2 | 4 | 2.6 % |
2:3 | 4 | 2.6 % |
1:3 | 4 | 2.6 % |
4:2 | 4 | 2.6 % |
4:1 | 4 | 2.6 % |
0:4 | 4 | 2.6 % |
0:1 | 3 | 1.95 % |
3:2 | 3 | 1.95 % |
2:4 | 3 | 1.95 % |
6:1 | 3 | 1.95 % |
6:0 | 3 | 1.95 % |
5:2 | 2 | 1.3 % |
2:5 | 2 | 1.3 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 2 | 1.3 % |
5:1 | 2 | 1.3 % |
0:5 | 2 | 1.3 % |
4:3 | 1 | 0.65 % |
5:3 | 1 | 0.65 % |
1:5 | 1 | 0.65 % |
2:6 | 1 | 0.65 % |
6:2 | 1 | 0.65 % |
7:3 | 1 | 0.65 % |
3:8 | 1 | 0.65 % |
0:6 | 1 | 0.65 % |
7:1 | 1 | 0.65 % |
8:0 | 1 | 0.65 % |
0:9 | 1 | 0.65 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6145%Wygrana przynajmniej 1 bramką2015%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2216%Wygrana 3 bramkami i więcej3324%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie16:00Novi Nosówka50:Albatros Szufnarowa
-
19 sie16:00Wisłok Strzyżów31:Trzcianka Trzciana
-
20 sie11:00Grunwald Połomia16:Piast Nowa Wieś
-
20 sie11:00Junak Słocina Rzeszów02:Plantator Nienadówka
-
20 sie14:00Bratek Bratkowice05:Heiro Rzeszów
-
20 sie14:00GKS Niebylec40:Sokół Grodzisko
-
20 sie14:00Zimowit Rzeszów23:TS Noverra Głogów Małopolski
-
26 sie17:00Albatros Szufnarowa61:Grunwald Połomia
-
26 sie17:30Piast Nowa Wieś01:Wisłok Strzyżów
-
27 sie11:00Heiro Rzeszów04:Plantator Nienadówka
-
27 sie12:00Sokół Grodzisko15:Novi Nosówka
-
27 sie14:00Trzcianka Trzciana09:Zimowit Rzeszów
-
27 sie14:00Bratek Bratkowice31:GKS Niebylec
-
27 sie17:30TS Noverra Głogów Małopolski33:Junak Słocina Rzeszów
-
02 wrz19:30Wisłok Strzyżów42:Albatros Szufnarowa
-
03 wrz11:00Grunwald Połomia50:Sokół Grodzisko
-
03 wrz11:00Zimowit Rzeszów13:Piast Nowa Wieś
-
03 wrz11:00Junak Słocina Rzeszów14:Trzcianka Trzciana
-
03 wrz12:00Novi Nosówka10:Bratek Bratkowice
-
03 wrz17:00GKS Niebylec42:Heiro Rzeszów
-
03 wrz17:30Plantator Nienadówka42:TS Noverra Głogów Małopolski
-
08 wrz19:00Piast Nowa Wieś60:Junak Słocina Rzeszów
-
10 wrz11:00Heiro Rzeszów42:TS Noverra Głogów Małopolski
-
10 wrz11:00Trzcianka Trzciana16:Plantator Nienadówka
-
10 wrz11:00Albatros Szufnarowa04:Zimowit Rzeszów
-
10 wrz11:30Sokół Grodzisko16:Wisłok Strzyżów
-
10 wrz14:00Bratek Bratkowice13:Grunwald Połomia
-
10 wrz17:00GKS Niebylec13:Novi Nosówka
-
16 wrz16:30Novi Nosówka51:Heiro Rzeszów
-
16 wrz17:00Wisłok Strzyżów30:Bratek Bratkowice
-
16 wrz17:00TS Noverra Głogów Małopolski31:Trzcianka Trzciana
-
17 wrz11:00Grunwald Połomia25:GKS Niebylec
-
17 wrz11:00Zimowit Rzeszów60:Sokół Grodzisko
-
17 wrz11:00Junak Słocina Rzeszów21:Albatros Szufnarowa
-
17 wrz16:00Plantator Nienadówka32:Piast Nowa Wieś
-
23 wrz16:00Piast Nowa Wieś20:TS Noverra Głogów Małopolski
-
23 wrz16:30Novi Nosówka41:Grunwald Połomia
-
24 wrz11:00Albatros Szufnarowa24:Plantator Nienadówka
-
24 wrz11:00Bratek Bratkowice14:Zimowit Rzeszów
-
24 wrz11:30Sokół Grodzisko20:Junak Słocina Rzeszów
-
24 wrz14:00Heiro Rzeszów22:Trzcianka Trzciana
-
24 wrz17:00GKS Niebylec10:Wisłok Strzyżów
-
30 wrz14:00Wisłok Strzyżów11:Novi Nosówka
-
30 wrz16:00Plantator Nienadówka70:Sokół Grodzisko
-
30 wrz16:30TS Noverra Głogów Małopolski11:Albatros Szufnarowa
-
01 paź11:00Grunwald Połomia22:Heiro Rzeszów
-
01 paź11:00Zimowit Rzeszów02:GKS Niebylec
-
01 paź11:00Junak Słocina Rzeszów22:Bratek Bratkowice
-
01 paź11:00Trzcianka Trzciana38:Piast Nowa Wieś
-
08 paź11:00Heiro Rzeszów02:Piast Nowa Wieś
-
08 paź11:00Novi Nosówka41:Zimowit Rzeszów
-
08 paź11:00Grunwald Połomia00:Wisłok Strzyżów
-
08 paź14:00Sokół Grodzisko21:TS Noverra Głogów Małopolski
-
08 paź14:00Bratek Bratkowice23:Plantator Nienadówka
-
08 paź14:00GKS Niebylec31:Junak Słocina Rzeszów
-
08 paź15:00Albatros Szufnarowa33:Trzcianka Trzciana
-
14 paź15:00Piast Nowa Wieś20:Albatros Szufnarowa
-
14 paź15:15TS Noverra Głogów Małopolski41:Bratek Bratkowice
-
14 paź17:00Junak Słocina Rzeszów31:Novi Nosówka
-
14 paź18:00Wisłok Strzyżów21:Heiro Rzeszów
-
15 paź11:00Zimowit Rzeszów21:Grunwald Połomia
-
15 paź12:00Trzcianka Trzciana30:Sokół Grodzisko
-
15 paź14:00Plantator Nienadówka31:GKS Niebylec
-
21 paź14:00Novi Nosówka11:Plantator Nienadówka
-
22 paź11:00Grunwald Połomia24:Junak Słocina Rzeszów
-
22 paź11:30Sokół Grodzisko16:Piast Nowa Wieś
-
22 paź14:00Heiro Rzeszów50:Albatros Szufnarowa
-
22 paź14:00Bratek Bratkowice21:Trzcianka Trzciana
-
22 paź14:00GKS Niebylec50:TS Noverra Głogów Małopolski
-
22 paź14:00Wisłok Strzyżów73:Zimowit Rzeszów
-
28 paź14:00Piast Nowa Wieś41:Bratek Bratkowice
-
29 paź11:00Junak Słocina Rzeszów14:Wisłok Strzyżów
-
29 paź11:00Trzcianka Trzciana04:GKS Niebylec
-
29 paź14:00Zimowit Rzeszów21:Heiro Rzeszów
-
29 paź14:00Plantator Nienadówka71:Grunwald Połomia
-
29 paź14:00
-
17 mar12:00Albatros Szufnarowa52:Sokół Grodzisko
-
04 lis14:00Novi Nosówka31:Trzcianka Trzciana
-
04 lis16:00Wisłok Strzyżów00:Plantator Nienadówka
-
05 lis11:00Heiro Rzeszów40:Sokół Grodzisko
-
05 lis11:00Bratek Bratkowice20:Albatros Szufnarowa
-
05 lis11:00GKS Niebylec25:Piast Nowa Wieś
-
05 lis14:00Zimowit Rzeszów00:Junak Słocina Rzeszów
-
17 mar11:00Grunwald Połomia11:TS Noverra Głogów Małopolski
-
11 lis12:00Trzcianka Trzciana20:Grunwald Połomia
-
11 lis13:00Albatros Szufnarowa23:GKS Niebylec
-
11 lis14:00Plantator Nienadówka63:Zimowit Rzeszów
-
12 lis11:00Junak Słocina Rzeszów02:Heiro Rzeszów
-
12 lis11:00TS Noverra Głogów Małopolski11:Wisłok Strzyżów
-
12 lis11:00Piast Nowa Wieś00:Novi Nosówka
-
12 lis11:30Sokół Grodzisko33:Bratek Bratkowice
-
23 mar15:00Albatros Szufnarowa21:Novi Nosówka
-
23 mar15:00Piast Nowa Wieś50:Grunwald Połomia
-
24 mar11:00Heiro Rzeszów10:Bratek Bratkowice
-
24 mar11:30Sokół Grodzisko32:GKS Niebylec
-
24 mar13:00Plantator Nienadówka10:Junak Słocina Rzeszów
-
24 mar14:00Trzcianka Trzciana04:Wisłok Strzyżów
-
17 kwi17:30TS Noverra Głogów Małopolski21:Zimowit Rzeszów
-
27 mar19:00Zimowit Rzeszów40:Trzcianka Trzciana
-
30 mar11:00Plantator Nienadówka70:Heiro Rzeszów
-
30 mar11:00Junak Słocina Rzeszów06:TS Noverra Głogów Małopolski
-
30 mar11:00Grunwald Połomia10:Albatros Szufnarowa
-
30 mar14:00Wisłok Strzyżów02:Piast Nowa Wieś
-
30 mar14:00Novi Nosówka33:Sokół Grodzisko
-
30 mar14:00GKS Niebylec10:Bratek Bratkowice
-
06 kwi16:00Albatros Szufnarowa01:Wisłok Strzyżów
-
06 kwi17:00Piast Nowa Wieś30:Zimowit Rzeszów
-
07 kwi11:00Heiro Rzeszów53:GKS Niebylec
-
07 kwi11:30Sokół Grodzisko52:Grunwald Połomia
-
07 kwi12:00Bratek Bratkowice11:Novi Nosówka
-
07 kwi14:00Trzcianka Trzciana12:Junak Słocina Rzeszów
-
07 kwi16:30TS Noverra Głogów Małopolski22:Plantator Nienadówka
-
13 kwi15:00Novi Nosówka40:GKS Niebylec
-
13 kwi16:00Wisłok Strzyżów22:Sokół Grodzisko
-
14 kwi11:00Junak Słocina Rzeszów14:Piast Nowa Wieś
-
14 kwi11:00Grunwald Połomia02:Bratek Bratkowice
-
14 kwi15:00
-
14 kwi16:30TS Noverra Głogów Małopolski11:Heiro Rzeszów
-
14 kwi17:00Plantator Nienadówka70:Trzcianka Trzciana
-
20 kwi16:00Albatros Szufnarowa11:Junak Słocina Rzeszów
-
20 kwi17:00Bratek Bratkowice01:Wisłok Strzyżów
-
20 kwi17:00Piast Nowa Wieś30:Plantator Nienadówka
-
21 kwi11:00Heiro Rzeszów05:Novi Nosówka
-
21 kwi11:30Sokół Grodzisko43:Zimowit Rzeszów
-
21 kwi14:00GKS Niebylec80:Grunwald Połomia
-
21 kwi14:00Trzcianka Trzciana10:TS Noverra Głogów Małopolski
-
27 kwi17:00Plantator Nienadówka51:Albatros Szufnarowa
-
27 kwi17:00Wisłok Strzyżów11:GKS Niebylec
-
27 kwi17:30TS Noverra Głogów Małopolski14:Piast Nowa Wieś
-
28 kwi11:00Junak Słocina Rzeszów61:Sokół Grodzisko
-
28 kwi11:00Grunwald Połomia12:Novi Nosówka
-
28 kwi14:00Trzcianka Trzciana00:Heiro Rzeszów
-
28 kwi15:00Zimowit Rzeszów30:Bratek Bratkowice
-
04 maj17:00Sokół Grodzisko12:Plantator Nienadówka
-
04 maj18:00Piast Nowa Wieś31:Trzcianka Trzciana
-
05 maj11:00Heiro Rzeszów62:Grunwald Połomia
-
05 maj14:00GKS Niebylec24:Zimowit Rzeszów
-
05 maj17:00Novi Nosówka60:Wisłok Strzyżów
-
05 maj17:00Bratek Bratkowice30:Junak Słocina Rzeszów
-
05 maj17:00Albatros Szufnarowa23:TS Noverra Głogów Małopolski
-
11 maj16:00Plantator Nienadówka70:Bratek Bratkowice
-
11 maj17:30Piast Nowa Wieś63:Heiro Rzeszów
-
11 maj17:30TS Noverra Głogów Małopolski32:Sokół Grodzisko
-
12 maj11:00Junak Słocina Rzeszów26:GKS Niebylec
-
12 maj15:00Zimowit Rzeszów14:Novi Nosówka
-
12 maj16:00Wisłok Strzyżów00:Grunwald Połomia
-
12 maj17:30Trzcianka Trzciana61:Albatros Szufnarowa
-
18 maj17:00Sokół Grodzisko13:Trzcianka Trzciana
-
18 maj18:00Bratek Bratkowice00:TS Noverra Głogów Małopolski
-
19 maj11:00Heiro Rzeszów31:Wisłok Strzyżów
-
19 maj11:00Grunwald Połomia16:Zimowit Rzeszów
-
19 maj11:00Novi Nosówka40:Junak Słocina Rzeszów
-
19 maj14:00GKS Niebylec31:Plantator Nienadówka
-
19 maj17:00Albatros Szufnarowa14:Piast Nowa Wieś
-
25 maj17:30Piast Nowa Wieś--:Sokół Grodzisko
-
25 maj18:00TS Noverra Głogów Małopolski--:GKS Niebylec
-
26 maj11:00Albatros Szufnarowa--:Heiro Rzeszów
-
26 maj11:00Junak Słocina Rzeszów--:Grunwald Połomia
-
26 maj15:00Zimowit Rzeszów--:Wisłok Strzyżów
-
26 maj16:00Plantator Nienadówka--:Novi Nosówka
-
26 maj18:00Trzcianka Trzciana--:Bratek Bratkowice
-
01 cze15:00Novi Nosówka--:TS Noverra Głogów Małopolski
-
01 cze17:00Bratek Bratkowice--:Piast Nowa Wieś
-
02 cze11:00Heiro Rzeszów--:Zimowit Rzeszów
-
02 cze11:00Grunwald Połomia--:Plantator Nienadówka
-
02 cze11:30Sokół Grodzisko--:Albatros Szufnarowa
-
02 cze14:00GKS Niebylec--:Trzcianka Trzciana
-
02 cze17:00Wisłok Strzyżów--:Junak Słocina Rzeszów
-
08 cze?:?Plantator Nienadówka--:Wisłok Strzyżów
-
08 cze18:00TS Noverra Głogów Małopolski--:Grunwald Połomia
-
09 cze11:00Albatros Szufnarowa--:Bratek Bratkowice
-
09 cze11:00Junak Słocina Rzeszów--:Zimowit Rzeszów
-
09 cze14:00Sokół Grodzisko--:Heiro Rzeszów
-
09 cze14:00Trzcianka Trzciana--:Novi Nosówka
-
09 cze18:00Piast Nowa Wieś--:GKS Niebylec
-
16 cze11:00Heiro Rzeszów--:Junak Słocina Rzeszów
-
16 cze11:00Zimowit Rzeszów--:Plantator Nienadówka
-
16 cze11:00Wisłok Strzyżów--:TS Noverra Głogów Małopolski
-
16 cze11:00Grunwald Połomia--:Trzcianka Trzciana
-
16 cze11:00Novi Nosówka--:Piast Nowa Wieś
-
16 cze11:00GKS Niebylec--:Albatros Szufnarowa
-
16 cze11:00Bratek Bratkowice--:Sokół Grodzisko