Zachodniopomorskie | Klasa okręgowa | zachodniopomorska III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWWWWWWWWWWWWRWRWWWWWWR
-
?WRWWWWWWWRWWPPWWWWWRWWWWWWR
-
?WWWWPPPRRWWWWWWWPWWPRPWWWWR
-
?WWWWWWPRWWWWWPRWRWPRWPPWWPW
-
?WPPWWWRWRRPWWPWWPRWWRWPWPWW
-
?WRWWWPWWPPWWPWRRWRWWPPPWPWW
-
?WPPPPPWWRRPPWWWRWWWRWWWPWWR
-
?PPWPPPWPWPPPPRWWWPPPWWWRWPP
-
?PRPWPPWPPWWPPWPRPPWPRRWPWRP
-
?PRWWWPPPPPWPPRWPPRWWWPPPPPR
-
?PRPPRWPPRWPPWPPPWRPPPPWPWRW
-
?WWPPWWRWWPPWRPPPPPRRPPPPPPP
-
?PPPPPPWWPWWPPRPPWPPPWRPWPPR
-
?PPWPPWPPWPPWRRPPRWPPRRPPPPW
-
?PWPPRPPPPRPPPRPPPRPWRRWRPPP
-
?PRPPPWPPPPPPWRPRPPPRPPPPPWP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
110
50.93 %
110
50.93 %
Zwycięstwa gości
72
33.33 %
72
33.33 %
Remisy
34
15.74 %
34
15.74 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
544
średnia: 2.52
544
średnia: 2.52
Gości
381
średnia: 1.76
381
średnia: 1.76
Bramki stracone
Gospodarzy
381
średnia: 1.76
381
średnia: 1.76
Gości
544
średnia: 2.52
544
średnia: 2.52
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.39%
3 z 216
3 z 216
0.5
98.61%
213 z 216
213 z 216
9.26%
20 z 216
20 z 216
1.5
90.74%
196 z 216
196 z 216
21.3%
46 z 216
46 z 216
2.5
78.7%
170 z 216
170 z 216
39.81%
86 z 216
86 z 216
3.5
60.19%
130 z 216
130 z 216
58.8%
127 z 216
127 z 216
4.5
41.2%
89 z 216
89 z 216
73.61%
159 z 216
159 z 216
5.5
26.39%
57 z 216
57 z 216
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 19 | 8.8 % |
1:0 | 14 | 6.48 % |
2:1 | 13 | 6.02 % |
0:3 | 11 | 5.09 % |
1:3 | 10 | 4.63 % |
4:0 | 10 | 4.63 % |
2:2 | 9 | 4.17 % |
1:2 | 9 | 4.17 % |
1:4 | 9 | 4.17 % |
3:1 | 8 | 3.7 % |
2:3 | 7 | 3.24 % |
2:0 | 7 | 3.24 % |
3:0 | 7 | 3.24 % |
4:1 | 7 | 3.24 % |
6:0 | 6 | 2.78 % |
4:2 | 4 | 1.85 % |
5:2 | 4 | 1.85 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:4 | 4 | 1.85 % |
5:1 | 4 | 1.85 % |
1:5 | 4 | 1.85 % |
5:0 | 4 | 1.85 % |
0:0 | 3 | 1.39 % |
3:3 | 3 | 1.39 % |
0:1 | 3 | 1.39 % |
3:2 | 3 | 1.39 % |
2:4 | 3 | 1.39 % |
6:2 | 3 | 1.39 % |
3:4 | 2 | 0.93 % |
0:5 | 2 | 0.93 % |
7:2 | 2 | 0.93 % |
7:1 | 2 | 0.93 % |
7:0 | 2 | 0.93 % |
9:1 | 2 | 0.93 % |
4:3 | 1 | 0.46 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:5 | 1 | 0.46 % |
2:5 | 1 | 0.46 % |
3:6 | 1 | 0.46 % |
6:3 | 1 | 0.46 % |
2:6 | 1 | 0.46 % |
1:6 | 1 | 0.46 % |
6:1 | 1 | 0.46 % |
0:6 | 1 | 0.46 % |
8:2 | 1 | 0.46 % |
0:7 | 1 | 0.46 % |
0:8 | 1 | 0.46 % |
8:0 | 1 | 0.46 % |
9:0 | 1 | 0.46 % |
10:1 | 1 | 0.46 % |
11:1 | 1 | 0.46 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7842%Wygrana przynajmniej 1 bramką3619%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2514%Wygrana 3 bramkami i więcej4625%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
12 sie12:00Sokół Karlino11:GKS Manowo
-
12 sie15:00Victoria Sianów11:AP Kotwica Kołobrzeg
-
12 sie16:00Zefir Wyszewo33:Radew Białogórzyno
-
12 sie16:30Wybrzeże Biesiekierz06:Pomorzanin Sławoborze
-
12 sie17:00Arkadia Malechowo15:Gryf Polanów
-
12 sie17:00Sława Sławno40:Głaz Tychowo
-
12 sie17:00Vimobilia Będzino14:Astra Ustronie Morskie
-
12 sie17:00Iskra Białogard04:Wiekowianka Wiekowo
-
19 sie11:00Wiekowianka Wiekowo22:Wybrzeże Biesiekierz
-
19 sie11:00GKS Manowo20:Vimobilia Będzino
-
19 sie12:00Sokół Karlino31:Radew Białogórzyno
-
19 sie13:00Astra Ustronie Morskie70:Iskra Białogard
-
19 sie13:00Arkadia Malechowo10:Victoria Sianów
-
19 sie15:00Gryf Polanów42:Sława Sławno
-
19 sie17:00Głaz Tychowo01:Zefir Wyszewo
-
20 sie17:00AP Kotwica Kołobrzeg70:Pomorzanin Sławoborze
-
25 sie18:00Wybrzeże Biesiekierz21:Astra Ustronie Morskie
-
26 sie16:00Sokół Karlino51:Głaz Tychowo
-
26 sie16:00Vimobilia Będzino41:Radew Białogórzyno
-
26 sie17:00Sława Sławno40:Victoria Sianów
-
26 sie17:00Iskra Białogard05:GKS Manowo
-
26 sie17:00Pomorzanin Sławoborze23:Wiekowianka Wiekowo
-
27 sie12:00Arkadia Malechowo13:AP Kotwica Kołobrzeg
-
27 sie16:00Zefir Wyszewo21:Gryf Polanów
-
31 sie17:30GKS Manowo50:Wybrzeże Biesiekierz
-
01 wrz18:30AP Kotwica Kołobrzeg30:Wiekowianka Wiekowo
-
02 wrz11:00Gryf Polanów31:Sokół Karlino
-
02 wrz11:00Arkadia Malechowo03:Sława Sławno
-
02 wrz14:00Radew Białogórzyno40:Iskra Białogard
-
02 wrz14:00Victoria Sianów12:Zefir Wyszewo
-
02 wrz17:00Głaz Tychowo00:Vimobilia Będzino
-
03 wrz16:30Astra Ustronie Morskie62:Pomorzanin Sławoborze
-
09 wrz11:00Wybrzeże Biesiekierz21:Radew Białogórzyno
-
09 wrz11:00Wiekowianka Wiekowo51:Astra Ustronie Morskie
-
09 wrz12:00Sokół Karlino21:Victoria Sianów
-
09 wrz16:00Zefir Wyszewo61:Arkadia Malechowo
-
09 wrz16:00Iskra Białogard12:Głaz Tychowo
-
09 wrz17:00Vimobilia Będzino21:Gryf Polanów
-
10 wrz13:00Pomorzanin Sławoborze13:GKS Manowo
-
11 paź20:00AP Kotwica Kołobrzeg10:Sława Sławno
-
16 wrz11:00GKS Manowo10:Wiekowianka Wiekowo
-
16 wrz16:00Gryf Polanów101:Iskra Białogard
-
16 wrz17:00Głaz Tychowo11:Wybrzeże Biesiekierz
-
16 wrz17:00Arkadia Malechowo14:Sokół Karlino
-
16 wrz17:00Sława Sławno12:Zefir Wyszewo
-
17 wrz13:00Pomorzanin Sławoborze22:Radew Białogórzyno
-
17 wrz16:00Victoria Sianów03:Vimobilia Będzino
-
17 wrz17:00AP Kotwica Kołobrzeg40:Astra Ustronie Morskie
-
21 wrz17:00Zefir Wyszewo21:AP Kotwica Kołobrzeg
-
23 wrz12:00Sokół Karlino31:Sława Sławno
-
23 wrz12:00Vimobilia Będzino32:Arkadia Malechowo
-
23 wrz14:00Wiekowianka Wiekowo34:Radew Białogórzyno
-
23 wrz15:00Wybrzeże Biesiekierz11:Gryf Polanów
-
23 wrz16:00Iskra Białogard03:Victoria Sianów(walkower)
-
24 wrz13:00Pomorzanin Sławoborze11:Głaz Tychowo
-
24 wrz16:30Astra Ustronie Morskie12:GKS Manowo
-
30 wrz14:00Victoria Sianów10:Wybrzeże Biesiekierz
-
30 wrz15:00Arkadia Malechowo22:Iskra Białogard
-
30 wrz16:00Głaz Tychowo52:Wiekowianka Wiekowo
-
30 wrz16:00Gryf Polanów31:Pomorzanin Sławoborze
-
30 wrz16:00Sława Sławno30:Vimobilia Będzino
-
30 wrz16:00Zefir Wyszewo22:Sokół Karlino
-
01 paź15:00AP Kotwica Kołobrzeg11:GKS Manowo
-
01 paź16:45Astra Ustronie Morskie40:Radew Białogórzyno
-
07 paź11:00Wybrzeże Biesiekierz41:Arkadia Malechowo
-
07 paź11:00Wiekowianka Wiekowo23:Gryf Polanów
-
07 paź11:00GKS Manowo60:Radew Białogórzyno
-
07 paź12:00Sokół Karlino21:AP Kotwica Kołobrzeg
-
07 paź14:00Iskra Białogard11:Sława Sławno
-
07 paź15:00Vimobilia Będzino04:Zefir Wyszewo
-
08 paź13:00Pomorzanin Sławoborze05:Victoria Sianów
-
08 paź16:00Astra Ustronie Morskie60:Głaz Tychowo
-
14 paź10:00Sokół Karlino10:Vimobilia Będzino
-
14 paź11:30Victoria Sianów33:Wiekowianka Wiekowo
-
14 paź12:00Arkadia Malechowo16:Pomorzanin Sławoborze
-
14 paź15:00Sława Sławno10:Wybrzeże Biesiekierz
-
14 paź15:30Gryf Polanów11:Astra Ustronie Morskie
-
14 paź16:00Głaz Tychowo00:GKS Manowo
-
15 paź11:00Zefir Wyszewo30:Iskra Białogard
-
15 paź15:00AP Kotwica Kołobrzeg111:Radew Białogórzyno
-
21 paź11:00Wiekowianka Wiekowo40:Arkadia Malechowo
-
21 paź11:00GKS Manowo63:Gryf Polanów
-
21 paź13:00Iskra Białogard03:Sokół Karlino
-
21 paź13:00Pomorzanin Sławoborze11:Sława Sławno
-
21 paź13:00Radew Białogórzyno51:Głaz Tychowo
-
21 paź15:00Vimobilia Będzino20:AP Kotwica Kołobrzeg
-
21 paź16:00Wybrzeże Biesiekierz13:Zefir Wyszewo
-
22 paź12:00Astra Ustronie Morskie41:Victoria Sianów
-
28 paź11:00Arkadia Malechowo33:Astra Ustronie Morskie
-
28 paź13:00Victoria Sianów13:GKS Manowo
-
28 paź14:00Sława Sławno41:Wiekowianka Wiekowo
-
28 paź14:00Sokół Karlino22:Wybrzeże Biesiekierz
-
28 paź15:00Gryf Polanów50:Radew Białogórzyno
-
28 paź15:00Vimobilia Będzino71:Iskra Białogard
-
28 paź18:00AP Kotwica Kołobrzeg60:Głaz Tychowo
-
29 paź12:00Zefir Wyszewo82:Pomorzanin Sławoborze
-
04 lis11:00GKS Manowo90:Arkadia Malechowo
-
04 lis13:00Victoria Sianów40:Radew Białogórzyno
-
04 lis14:00Iskra Białogard24:AP Kotwica Kołobrzeg
-
04 lis14:00Wiekowianka Wiekowo03:Zefir Wyszewo
-
04 lis14:00Głaz Tychowo12:Gryf Polanów
-
04 lis14:30Wybrzeże Biesiekierz03:Vimobilia Będzino
-
05 lis12:00Astra Ustronie Morskie11:Sława Sławno
-
05 lis13:00Pomorzanin Sławoborze23:Sokół Karlino
-
11 lis11:45Arkadia Malechowo22:Radew Białogórzyno
-
11 lis12:00Zefir Wyszewo12:Astra Ustronie Morskie
-
11 lis12:00Sokół Karlino52:Wiekowianka Wiekowo
-
11 lis13:00Victoria Sianów11:Głaz Tychowo
-
11 lis13:00Vimobilia Będzino22:Pomorzanin Sławoborze
-
11 lis14:00Iskra Białogard45:Wybrzeże Biesiekierz
-
12 lis12:00Sława Sławno36:GKS Manowo
-
12 lis15:30AP Kotwica Kołobrzeg41:Gryf Polanów
-
18 lis11:00GKS Manowo32:Zefir Wyszewo
-
18 lis12:00Sokół Karlino10:Astra Ustronie Morskie
-
18 lis13:00Wiekowianka Wiekowo72:Vimobilia Będzino
-
18 lis13:00Gryf Polanów10:Victoria Sianów
-
18 lis14:00Wybrzeże Biesiekierz23:AP Kotwica Kołobrzeg
-
18 lis14:00Głaz Tychowo13:Arkadia Malechowo
-
19 lis11:00Radew Białogórzyno26:Sława Sławno
-
03 mar13:00Pomorzanin Sławoborze22:Iskra Białogard
-
09 mar11:00GKS Manowo21:Sokół Karlino
-
09 mar13:00Pomorzanin Sławoborze10:Wybrzeże Biesiekierz
-
09 mar13:30Radew Białogórzyno01:Zefir Wyszewo
-
09 mar14:00Gryf Polanów52:Arkadia Malechowo
-
09 mar14:00Wiekowianka Wiekowo13:Iskra Białogard
-
09 mar15:00AP Kotwica Kołobrzeg20:Victoria Sianów
-
09 mar15:00Głaz Tychowo01:Sława Sławno
-
10 mar13:00Astra Ustronie Morskie60:Vimobilia Będzino
-
16 mar13:00Iskra Białogard23:Astra Ustronie Morskie
-
16 mar13:00Victoria Sianów41:Arkadia Malechowo
-
16 mar14:00Wybrzeże Biesiekierz42:Wiekowianka Wiekowo
-
16 mar14:00Sława Sławno21:Gryf Polanów
-
16 mar15:00Vimobilia Będzino12:GKS Manowo
-
17 mar13:00Pomorzanin Sławoborze15:AP Kotwica Kołobrzeg
-
17 mar13:00Radew Białogórzyno21:Sokół Karlino
-
17 mar15:00Zefir Wyszewo71:Głaz Tychowo
-
23 mar14:00Wiekowianka Wiekowo50:Pomorzanin Sławoborze
-
23 mar15:00AP Kotwica Kołobrzeg40:Arkadia Malechowo
-
23 mar15:00Victoria Sianów03:Sława Sławno
-
23 mar15:00Gryf Polanów22:Zefir Wyszewo
-
23 mar15:00Głaz Tychowo11:Sokół Karlino
-
23 mar15:00Radew Białogórzyno43:Vimobilia Będzino
-
24 mar12:00GKS Manowo42:Iskra Białogard
-
24 mar13:00Astra Ustronie Morskie03:Wybrzeże Biesiekierz
-
30 mar13:00Wiekowianka Wiekowo00:AP Kotwica Kołobrzeg
-
30 mar13:00Pomorzanin Sławoborze40:Astra Ustronie Morskie
-
30 mar13:00Wybrzeże Biesiekierz24:GKS Manowo
-
30 mar13:00Iskra Białogard21:Radew Białogórzyno
-
30 mar13:00Vimobilia Będzino30:Głaz Tychowo
-
30 mar13:00Sokół Karlino11:Gryf Polanów
-
30 mar13:00Zefir Wyszewo62:Victoria Sianów
-
30 mar13:00Sława Sławno60:Arkadia Malechowo
-
06 kwi11:00Arkadia Malechowo07:Zefir Wyszewo
-
06 kwi11:00Radew Białogórzyno10:Wybrzeże Biesiekierz
-
06 kwi11:00GKS Manowo80:Pomorzanin Sławoborze
-
06 kwi13:00Astra Ustronie Morskie30:Wiekowianka Wiekowo
-
06 kwi13:30Victoria Sianów12:Sokół Karlino
-
06 kwi16:00Sława Sławno11:AP Kotwica Kołobrzeg
-
06 kwi16:00Gryf Polanów10:Vimobilia Będzino
-
06 kwi17:00Głaz Tychowo13:Iskra Białogard
-
13 kwi11:00Wiekowianka Wiekowo08:GKS Manowo
-
13 kwi11:00Sokół Karlino52:Arkadia Malechowo
-
13 kwi13:00Astra Ustronie Morskie31:AP Kotwica Kołobrzeg
-
13 kwi13:00Iskra Białogard11:Gryf Polanów
-
13 kwi13:30Radew Białogórzyno40:Pomorzanin Sławoborze
-
13 kwi14:00Zefir Wyszewo10:Sława Sławno
-
13 kwi16:00Wybrzeże Biesiekierz30:Głaz Tychowo
-
13 kwi16:00Vimobilia Będzino10:Victoria Sianów
-
20 kwi11:00Arkadia Malechowo20:Vimobilia Będzino
-
20 kwi11:00GKS Manowo32:Astra Ustronie Morskie
-
20 kwi15:00Victoria Sianów03:Iskra Białogard
-
20 kwi15:00Radew Białogórzyno23:Wiekowianka Wiekowo
-
20 kwi16:00Gryf Polanów62:Wybrzeże Biesiekierz
-
20 kwi17:00AP Kotwica Kołobrzeg14:Zefir Wyszewo
-
20 kwi17:00Sława Sławno10:Sokół Karlino
-
20 kwi17:00Głaz Tychowo14:Pomorzanin Sławoborze
-
27 kwi11:00GKS Manowo21:AP Kotwica Kołobrzeg
-
27 kwi11:00Sokół Karlino13:Zefir Wyszewo
-
27 kwi13:00Iskra Białogard91:Arkadia Malechowo
-
27 kwi15:00Radew Białogórzyno14:Astra Ustronie Morskie
-
27 kwi16:00Wybrzeże Biesiekierz34:Victoria Sianów
-
27 kwi16:00Vimobilia Będzino25:Sława Sławno
-
28 kwi13:00Pomorzanin Sławoborze12:Gryf Polanów
-
28 kwi14:00Wiekowianka Wiekowo11:Głaz Tychowo
-
01 maj11:00Zefir Wyszewo51:Vimobilia Będzino
-
01 maj13:00Sława Sławno20:Iskra Białogard
-
01 maj14:00Radew Białogórzyno13:GKS Manowo
-
04 maj11:00Arkadia Malechowo15:Wybrzeże Biesiekierz
-
04 maj11:00Victoria Sianów31:Pomorzanin Sławoborze
-
04 maj15:00Głaz Tychowo04:Astra Ustronie Morskie
-
04 maj16:00Gryf Polanów41:Wiekowianka Wiekowo
-
04 maj17:00AP Kotwica Kołobrzeg31:Sokół Karlino
-
10 maj18:30Wybrzeże Biesiekierz13:Sława Sławno
-
11 maj11:00Radew Białogórzyno14:AP Kotwica Kołobrzeg
-
11 maj11:00GKS Manowo91:Głaz Tychowo
-
11 maj14:00Wiekowianka Wiekowo03:Victoria Sianów
-
11 maj16:00Vimobilia Będzino42:Sokół Karlino
-
12 maj13:00Astra Ustronie Morskie31:Gryf Polanów
-
12 maj13:00Pomorzanin Sławoborze72:Arkadia Malechowo
-
12 maj18:00Iskra Białogard03:Zefir Wyszewo
-
18 maj11:00Arkadia Malechowo11:Wiekowianka Wiekowo
-
18 maj13:30Sokół Karlino14:Iskra Białogard
-
18 maj15:00Victoria Sianów11:Astra Ustronie Morskie
-
18 maj16:00Gryf Polanów14:GKS Manowo
-
18 maj17:00AP Kotwica Kołobrzeg60:Vimobilia Będzino
-
18 maj17:00Sława Sławno50:Pomorzanin Sławoborze
-
18 maj17:00Głaz Tychowo21:Radew Białogórzyno
-
18 maj17:30Zefir Wyszewo11:Wybrzeże Biesiekierz
-
25 maj11:00GKS Manowo30:Victoria Sianów
-
25 maj13:00Astra Ustronie Morskie20:Arkadia Malechowo
-
25 maj13:30Wiekowianka Wiekowo14:Sława Sławno
-
25 maj15:00Radew Białogórzyno15:Gryf Polanów
-
25 maj17:00Głaz Tychowo04:AP Kotwica Kołobrzeg
-
25 maj17:00Wybrzeże Biesiekierz23:Sokół Karlino
-
26 maj13:00Pomorzanin Sławoborze24:Zefir Wyszewo
-
26 maj18:00Iskra Białogard20:Vimobilia Będzino
-
30 maj11:00Arkadia Malechowo--:GKS Manowo
-
30 maj12:00Vimobilia Będzino--:Wybrzeże Biesiekierz
-
30 maj13:30Sława Sławno--:Astra Ustronie Morskie
-
30 maj14:00Sokół Karlino--:Pomorzanin Sławoborze
-
30 maj14:00Zefir Wyszewo--:Wiekowianka Wiekowo
-
30 maj14:00Radew Białogórzyno--:Victoria Sianów
-
30 maj16:00Gryf Polanów--:Głaz Tychowo
-
30 maj18:30AP Kotwica Kołobrzeg--:Iskra Białogard
-
02 cze11:00GKS Manowo--:Sława Sławno
-
02 cze11:00Wybrzeże Biesiekierz--:Iskra Białogard
-
02 cze13:00Radew Białogórzyno--:Arkadia Malechowo
-
02 cze13:00Astra Ustronie Morskie--:Zefir Wyszewo
-
02 cze13:30Wiekowianka Wiekowo--:Sokół Karlino
-
02 cze16:00Gryf Polanów--:AP Kotwica Kołobrzeg
-
02 cze17:00Głaz Tychowo--:Victoria Sianów
-
02 cze17:00Pomorzanin Sławoborze--:Vimobilia Będzino
-
08 cze17:00AP Kotwica Kołobrzeg--:Wybrzeże Biesiekierz
-
08 cze17:00Iskra Białogard--:Pomorzanin Sławoborze
-
08 cze17:00Vimobilia Będzino--:Wiekowianka Wiekowo
-
08 cze17:00Astra Ustronie Morskie--:Sokół Karlino
-
08 cze17:00Zefir Wyszewo--:GKS Manowo
-
08 cze17:00Sława Sławno--:Radew Białogórzyno
-
08 cze17:00Arkadia Malechowo--:Głaz Tychowo
-
08 cze17:00Victoria Sianów--:Gryf Polanów