Odsłon: 2777

19:50~dentysta
dzieki Janusz za relacje i dzieki regiowyniki za sponsora na 50 zł :)
19:49JanuszFutbolu
Ciekawy mecz, wiele sytuacji, ale niestety zabrakło skuteczności wśród gospodarzy. Goście natomiast zabierają 3 punkty do siebie, czyli plan wykonany w 100%. My dziękujemy za relację i do zobaczenia następnym razem!
19:38JanuszFutbolu
'83: Chyba pierwsza próba Dolcanu w tej połowie. Uderzenie po rożnym, ale niecelne
19:36JanuszFutbolu
'82: Zapachniało samobójem! Dolcan znowu ma szczęście
19:35JanuszFutbolu
'81: 10 minut do końca. Goście koncentrują się tylko na kontrach, a KSO nie ustaje na próbach doprowadzenia do remisu. Teraz rzut wolny
19:21JanuszFutbolu
'64: Gooooo... A JEDNAK NIE MA! No jak to nie wpadło!? Świetny rajd Królaka, płaskie zagranie w stronę bramki, ale nikt go nie przecina. To musiał być gol!
19:17admin
@bienio bystrzacha, brawo! :)
19:13JanuszFutbolu
'56: Oj chyba powinien być karny dla Ożarowa! Kontrowersyjna decyzja sędziego, ale gramy dalej. Po chwili interwencja sztabu medycznego, bo kolejna kontuzja gracza KSO
19:09bienio
Na zdjeciu masz ze bramke druga strzelil grzegorz krystosiak ��
19:09JanuszFutbolu
'54: Dobra sytuacja Ożarowianki i gdyby nie bramkarz, to mógłby być remis. Niestety - dla kibiców gospodarzy - golkiper w ostatnim momencie wygarnął piłkę spod nóg napastnika
19:07JanuszFutbolu
'53: Gospodarze nieśmiało próbują odrabiać straty, goście natomiast czekają na rozwój sytuacji
19:00Cesc93
Janusz, wielkie dzięki za prowadzenie relacji. :)
19:00admin
no i te 20 zł na start dla każdego plus obstawianie meczów na żywo z niskich lig :)
18:59JanuszFutbolu
'46: jak bym znał to bym napisał Wojciech...
18:59admin
tak legalny jak najbardziej, tak samo jak STS czy Fortuna z tym, że w przeciwieństwie do tych firm tutaj grasz jeszcze bez podatku
18:59~wojciech
admin a ten bukmacher to legalny?
18:58~wojciech
Janusz a strzelca znasz drugiej bramki?
18:58JanuszFutbolu
Składy oraz sędziowie dodani. Proszę zajrzeć do zdjęć dodanych podczas relacji.
18:54~Kibicdolcan
Ten z Radomia??
18:53~lololo
Wie ktoś może czy w Dolcanie gra Stanisławski w podstawowym składzie?
18:45RegioWyniki
Kliknij w banner na górze strony. Zarejestruj się u naszego partnera. Obstawiaj ten i inne mecze. Na start 20 zł dla każdego!
18:44JanuszFutbolu
'44: Poważna kontuzja Bartosza Kwiatkowskiego. Zobaczymy, czy będzie mógł kontynuować grę...
18:43~kibicdolcan