Hubo-1981
relacje: 214
punkty: 948
Odsłon: 1578
Sędziowie: Frankowski Bartosz (sędzia główny), Boniek Marcin (sędzia asystent 1), Winkler Jakub (sędzia asystent 2), Siejka Radosław (sędzia asystent var)

16:58Hubo-1981
Dziękuję za śledzenie relacji.
16:57Hubo-1981
STATYSTYKI: Posiadanie piłki 35% - 65%, Strzały: 11:15, strzały celne: 3:6, faule: 27:12, rzuty rożne: 6:3, spalone: 2:2.
16:55Hubo-1981
Koniec po kapitalnym meczu w Krakowie mamy remis
16:54Hubo-1981
Mamy jeszcze VAR
'96: Cholewiak ma piłkę meczową, ale trafia w poprzeczkę.
'96:
16:52Hubo-1981
Wdowik z wolnego, ale prosto na głowę Steca
16:50Hubo-1981
5 minut doliczonych
16:49Hubo-1981
'90: Dwukrotnie strzela Sacek, dwukrotnie piłka trafia w Craciuna, a po drugim kontakcie wychodzi piłka na rzut rożny, po którym nic się nie działo
16:43Hubo-1981
'84: I mamy 3:3. Kopia pierwszego karnego. Piłka po ziemi wpada przy lewym słupku, a Alomerović w prawym rogu
16:41Hubo-1981
'83: karny dla Puszczy, Nene fauluje Serafina
16:40Hubo-1981
'81: Fatalny mecz kapitana Jagii. Najpierw po jego błędzie bramkę strzela Siemaszko, później przed bramką samobójczą ratuje go VAR, a teraz druga żółta i czerwona kartka po faulu na Serafinie
16:34Hubo-1981
'75: Piłka w bramce Jagii. Romanchuk trafia do swojej bramki, ale mamy VAR, Mroziński na spalonym i nie ma bramki
16:31Hubo-1981
'73: Wdowik z rzutu wolnego, ale pewnie w bramce Zych
16:22Hubo-1981
'64: Pewne uderzenie po ziemi. Piłka w lewym rogu, Alomerović w prawym i mamy już 2:3
16:16Hubo-1981
Powinny być1:4. Trójkowa akcja Imaz - Naranjo - Marczuk kończy się fatalnym pudłem tego ostatniego z 11 metrów
16:13Hubo-1981
'54: Kolejna akcja Puszczy. Z linii pola karnego uderzył Cholewiak, ale po obcierce od Sacka piłka wychodzi na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.
16:11Hubo-1981
'52: Zawodnikiem Jagi, który stracił piłkę nie był obrońca, a Taras Romanchuk
16:10Hubo-1981
'50: 1:3. Fatalny błąd obrońcy na swojej połowie. Traci piłkę, przejmuje ją Artur Siemaszko i po solowej akcji oddaje pewny strzał i mamy gola dla gospodarzy
15:54Hubo-1981
STATYSTYKI 1 POŁOWY: Strzały 3:8, Strzały celne 0:5, Posiadanie piłki: 37%-63%, rzuty rożne 2:1, faule 11:3, Spalone 0:1,
15:47RegioWyniki
15:45Hubo-1981
'44: I znowu w natarciu Jaga. Tym razem idealnie dośrodkowuje z prawej strony Marczuk na głowę Naranjo, który minimalnie pudłuje
15:38Hubo-1981
I znowu dwójkowa akcja Nene z Imazem , tym razem Jesus strzela minimalnie obok słupka