Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Odsłon: 1469

18:06~kris1977
będziemy pisać to samo. Ciechanów to drużyna grająca bardzo nierówno i przyszłotygodniowe zwycięstwo nic nie zmieni
17:58~mmm
bramka pewnie Barankiewicz
17:54~blekitny
Pogoń wydaję się być ekipą nie do pokonania.
17:53~blekitny
nie narzekajcie tak bardzo na MKS, bo dzisiaj tak wyszło. Za tydzień wygrają i co wtedy bedziecie pisać?
17:52RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:4 w meczu Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17:49~Omg
Czyli o Ciechanowie można tylko dobrze mówić ? A krytykować to już nie ? To może i dobrze zrobili bo po dzisiejszym laniu kibice raczej dobrych humorow nie maja
17:49JanuszFutbolu
'89: Poprzeczka! Poprzeczka ratuje KSO przed stratą drugiej bramki!
17:46~kris1977
tak, też to zauważyłem. ktoś pisał za dobrze o przeciwnikach a ktoś inny miał wiele do zarzucenia mks-owi. PiS żywcem ściągnięty.
17:44~Omg
Czy to prawda że na portalu kibiców Mks Ciechanów zablokowano możliwość komentowania ponieważ kibice bardzo krytykowali co się dzieje w klubie ?
17:42~ciko
Mazi wracaj!!!
17:41~ciko
Pijaki i tyle zero gry:(
17:40~ciko
Lepek pogon te dziadostwo!!A Dziewik wyp..do Poloni buty nosic..Ale wsttd!!
17:40~blekitny
Nawet z tego meczu wynika, że tabela będzie się tasować. Może pogoń ucieknie, ale reszta będzie się nieźle mieszać.
17:38JanuszFutbolu
'78: Goalkeeper KSO dziś był na jodze prawdopodobnie. Rozciągnięty facet. Ładnie obronił strzał napastnika gości.
17:37~blekitny
takie "głupie" bramki są załamujące
17:36~blekitny
no i dostaliście prezent w 1. połowie
mławianka też miała, ale była bardziej skuteczna
17:35~kris1977
błękitny, szkoda, że nie napisałeś o dogodnych sytuacjach Mławianki...Tak szczerze mówiąc to i tak wypadliście lepiej niż Ciechanów
17:33~blekitny
3 bramki to wcale nie tak dużo
17:33JanuszFutbolu
'74: Pewny strzał pokonuje bramkarza KSO. 4-1
Teraz może być ciekawie
17:32~tylkobramki
klasowa drużyna nie przegrywa 4:0, myslę że zaciagowi przestało sie chcieć. Bzura przerabiała to, do tej pory nie mozna sie pozbierać
17:32~blekitny
Wczoraj mieliśmy dogodne okazje z mławianką i nic nie wpadało, a im prawie wszystko
17:32JanuszFutbolu
'73: Jakiś kontakt z piżakiem. Będzie karny!
17:31~blekitny
Ktoś dobrze napisał, że jedna drużyna ma okazje i nie strzela, a drugiej wszystko wchodzi
17:30~fds
po pierwszej polowie moglo byc 2:3 piłka a napewno 2:1 bo jedna to nie wiadomo jakim cudem nie wpadla
17:30~blekitny
Jak Polska dostała gola ze słabym Kazachstanem, to podziałało to na nich jak "obuchem w łeb""
17:30~Bolek
Gwiazdom z Ciechanowa powinni płacić od wyników, bo tak to kasa i tak będzie i wyjebane.
17:30~fds
to chyba mało meczów w zyciu widziałeś. Sam prowadzacy napisal , ze bramki po przerwie troche z dupy padly. i Ciechanów miał praktycznie 3 sety w pierwszej
17:29~blekitny