Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 581

14:00SiatkoPL
Koniec meczu. Nieudany mecz Okocimskiego, w drugiej połowie kompletnie dali ułożyć mecz Sobolowowi, dużo też nieskuteczności i błędów i ostatecznie Naprzód wygrywa w mej opinii zasłużenie. Będzie szansa dla Maszkienic aby powiększyć przewagę, a Naprzód wciąż w walce o top2
13:51SiatkoPL
'90: 4min doliczone
13:32~DrwinkaDrwinia
To będzie czarny weekend Brzeska
13:32SiatkoPL
'70: Pogubili się Obrońcy gospodarzy. Długie podanie do przodu wykonał piłkarz gości. I we dwójkę Obrońcy chcieli przejąć te piłkę, nie dogadali się. Wreszcie piłka odbiła się od jednego, i wykorzystał to piłkarz gości, wychodząc na akcje sam na sam i pokonał bramkarza. 1-2 dla Sobolowa
13:31~DrwinkaDrwinia
GKS Drwinia do boju .Wygramy Wygramy Wygramy , Brzesko pokonamy
13:19SiatkoPL
'59: kartka dla trenera Piwoszy.
'59: rzut rożny, minął się z piłką bramkarz i z najbliższej odległości trafił piłkarz Okocimskiego, jednak sędzia bramki nie uznał.
13:16SiatkoPL
'54: kontra Naprzodu, zgranie w pole karne i nr.14 - Wojciech Klebert z kilku metrów miał szansę pokonać Martykę, ale świetnie interweniował bramkarz
13:14SiatkoPL
'54: ciężko powiedzieć. Jakbym miał sklad to bym uzupełnił.
13:11~gingi
Kogo zmieniono w Okocimskim?
13:08SiatkoPL
'47: gramy, 5 zmian w Okocimskim. W tym bramkarza.
12:53SiatkoPL
Koniec pierwszej połowy, jeszcze byłby rożny dla Okocimskiego, jednak sędzia nie pozwolił zagrać. Do przerwy 1-1. Trzeba przyznać, ze to uczciwy wynik.
12:52RegioWyniki
12:47SiatkoPL
'41: fajne rozegranie zawodników z Sobolowa, zgubili obrońców Okocimskiego, zawodnik z numerem 14 wyłożył do 18-tki a ten przed sobą miał tylko pusta bramkę. Trafił do siatki, jednak sędzia wcześniej odgwizdał spalonego
12:40SiatkoPL
'33: wolny na skraju pola karnego, dla Okocimskiego, bardzo groźna pozycja i do wrzutki i do strzału. Zawodnik Okocimskiego dograł na dalszy słupek, a tam jak mnie numer nie myli, to Igor Uryga strącił piłkę głową j trafił tuż pod poprzeczkę. 1-1
12:33SiatkoPL
Pierwsza przerwa. Dotychczas mecz na równym poziomie, Sobolów gra wysokim tempem, Okocimski ma problemy z przebiciem szyków obrony gości.
12:20Panda92
jaki nr z golem z Sobolowa?
12:15SiatkoPL
'8: chociaż, to też nie jest tak, że Okocimski nie miał szans. Prawdę mówiąc w pierwszej minucie już powinno być 1-0. Popełnili błąd w obronie piłkarze Sobolowa i w akcji sam na sam spudłował zawodnik gospodarzy, trafiając minimalnie obok słupka.
12:13SiatkoPL
'6: Naprzód mocno wchodzi w mecz. Akcja prawą stronę, dogranie w pole karne i z kilku metrów napastnik z Sobolowa strzela na bramkę, świetnie jednak broni bramkarz Okocimskiego, na jego nie szczęście piłka odbiła się pod nogi zawodnika z Sobolowa który dobił już do pustej bramki. 0-1
12:08~dxd
jakie składy?
12:05SiatkoPL
Okocimski parę wzmocnień z 1 składu.
12:04SiatkoPL
W Drwinii natomiast, jak już nawiązano, mecz kolejnej szansy by walczyc o czolowa trojke, pytanie czy Okocimski znów zlekceważy rywala, bo pierwsze spotkanie pokazało, że Drwinie stać na wszystko, a teraz na wyjeździe wiele łatwiej nie będzie. Dunajec Nowy Sącz przegrał, Biecz stracił punkty z przedostatnia drużyna, muszą korzystać.
12:01SiatkoPL
Sobolów dzisiaj wydaje się że ostatnia szansa, aby powalczyć o awans. W przypadku przegranej 9 pkt straty, wydaje się nie do nadrobienia.
Mówiąc szczerze, ciężka pogoda dla piłkarzy. Zastanawia mnie, czemu nie pomyśleli żeby zagrać mecze sobota-niedziela. Wtedy nie trzeba by grać w takich ciężkich warunkach o 12, gdzie pogoda najbardziej przeszkadza.
12:00SiatkoPL