Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 479
Sędziowie: Stefan Mac (Nowy Sącz)

19:57Malopolanin
Koniec meczu. 2-0 dla Okocimskiego. Jest to zdecydowanie zasłużone zwycięstwo. Okocimski był dzisiaj znacznie lepszy, a w ostatnich 15 minutach mógł się pokusić o 3-4 bramki więcej. Zatem 2:0 to zdecydowanie najmniejszy wymiar kary dla gości. Mimo to, zwycięzców się nie sądzi, liczą się 3 punkty, a te wpadają na konto Okocimskiego.
19:41Malopolanin
'83: lecz potem kolejna długa piłka tym razem Borowiec ruszył sam i szedł oko w oko z bramkarzem i uderzył przy słupku i chyba zamknął mecz. 2:0
19:39Malopolanin
'81: Spektakularne akcje miał Okocimski. Najpierw Borowiec wystawił do Kubali i tamci byli 2 na 1 bramkarzem, oddali kilka strzałów, lecz goście ofiarnie się obronili
19:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Orzeł Dębno - Kolejarz Stróże
19:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orzeł Dębno - Kolejarz Stróże
19:29Malopolanin
'71: Dopięli swego. Kontra Okocimskiego dluga pilka do Słabosza ten wystawił Kuliszewskiemu na 15m i ten pewnie uderzył pod poprzeczkę. 1:0. Świetna zmiana Kuliszewskiego
18:49Malopolanin
Przerwa. Okocimski może mówić o dużym niedosycie. Są drużyna wyraźnie lepszą, jednak Jastrząbka, która głównie koncentruje się na obronie, broni tego 0:0
18:12Malopolanin
'10: Grochot oddał strzał bramkarz zbił piłkę do boku i do pustej bramki dobił napastnik Piwoszy, ale sędzia nie uznał bramki i odgwizdal spalonego.
18:01Malopolanin
'1: gramy
17:51Malopolanin
Skład Okocimskiego w zakładce, Jastrząbka jedynie 2 rezerwowych.
12:21Malopolanin
Intensywne otwarcie sezonu dla Okocimskiego. Najpierw obóz w Dębicy i łącznie rozegranych 5 lub 6 sparingów w okresie przygotowawczym, potem dwa spotkania pucharowe, a teraz czeka Piwoszy przez 2 tygodnie granie co 3 dni.