relacje: 343
punkty: 1552
Widzowie: 15017
Odsłon: 588
Sędziowie: Małyszek Jacek (sędzia główny), Zbytniewski Andrzej (sędzia asystent 1), Golonka Przemysław (sędzia asystent 2), Siejka Radosław (sędzia asystent var)

22:33Malopolanin
Dzisiejsza porażka, to naprawdę duży wstyd, patrząc ile mieli okazji, dla Wiślaków. Czyżby zbliżał się kres przygody trenera Moskala?
22:30Malopolanin
'97: Koniec. Koniec meczu, Warta Poznań, może stylowo nie w ładny sposób, nawet bym powiedział, że raczej ofensywnie było słabo, ale w defensywie pewnie, Wisła kompletnie nieskuteczna.
22:27Malopolanin
'94: Carbo świetna okazja, ale zatrzymany przez obronców
22:26Malopolanin
'93: Niby zaległe mecze jeszcze są, ale tutaj nie ma zbyt wielu perspektyw, żeby nagle zaczęli nałogowo wygrywać.
22:25Malopolanin
'89: ucieka ten mecz Wiśle. Kolejny mecz na wyciągnięcie ręki i kolejny prawdopodobnie przegrany. Wisła w tym sezonie w ten sposób, nie będzie walczyć o awans, będzie walczyć o utrzymanie.
22:02Malopolanin
'69: Wali głową w mur cały czas Wisła. Teraz Biedrzycki po wrzutce Rodado, jedynie w boczną siatkę
21:40Malopolanin
gramy
21:23RegioWyniki
21:23Malopolanin
'52: No i przerwa. Do przerwy Wisła dużo lepsza od gości, ale co z tego. Liczy się to co w sieci, a tutaj, to Warta wygrywa.
21:22Malopolanin
wyczuł piłkę Cziczkan, ale nic z tego. Michalski wystarczająco mocno uderzył i trafił. 0:1
21:08Malopolanin
'37: przejął piłkę Sukiennicki, zdecydował się uderzyć z dystansu, piłka opadająca, ale ostatecznie zatrzymała się na poprzeczce. Nie wchodzi do bramki póki co Wiśle, chociaż, są na dobrej drodze.
21:02Malopolanin
'32: Więcej z gry zdecydowanie ma Wisła po pół godziny
20:56Malopolanin
'24: Długie podanie Rodado, do Starzyńskiego, ten próbował jeszcze na wślizgu strzelić, ale jednak Grobelny nie dał się zaskoczyć
20:43Malopolanin
ale dobry mecz, szczególnie Wisła mocno zaczęła
'12: ładne dogranie w pole karne, na głowę Starzyńskiego, a ten mniej więcej z 5m jednak chybił
20:37Malopolanin
Piękny strzał z okolic 25m Igbekeme, Grobelny lekko dotknął piłkę i ostatecznie poprzeczka uratowała Wartę Poznań
20:34Malopolanin
Mecz toczy się w mocnych opadach deszczu, to z pewnością nie pomoże
'4: z dystansu na bramkę Cziczkana, ale ten pewnie interweniuje
20:32Malopolanin
Kto dzisiaj wygra, przekonajmy się.
20:31Malopolanin
'1: Gramy. Dzisiaj mecz o tlen, między dwoma drużynami, które stać i raczej liczą na więcej.
20:30Malopolanin