stadion - brak danych
Odsłon: 81

13:10Malopolanin
Jedynie Śląsk został z głównych rywalek na mistrza.
Koniec meczu. Równa druga połowa, jednak w pierwszej GKS zdominował rywalki i to wystarczyło na dzisiaj. GKS pewnie zmierza po mistrza.
13:06Malopolanin
'91: 3min doliczone
12:32Malopolanin
1:3
'57: Luana Zajmi zdecydowała się na bezpośredni strzał z wolnego z dosyć ostrego kąta i pewnie około 35m, uderzyła w kierunku bramki, wiatr zupełnie zmienił tor lotu piłki i zmienił bramkarkę GKSu. 1:#
12:31Malopolanin
'56: ależ trafienie Pogoni Szczecin
12:24Malopolanin
'48: świetna sytuacja Gieksy Grzybowska podała leciutko do koleżanki z zespołu, ta uderzała z kilku metrów, ale ponownie bramkarka Pogoni uratowała swoją drużynę
12:04Malopolanin
Przerwa. Mistrzynie Polski do przerwy mocno znokautowane. Tak naprawdę brak większych okazji, a GKS strzelił szybkie 3 gole i chyba już po meczu.
12:03RegioWyniki
12:01Malopolanin
'46: 2 min doliczone
11:40Malopolanin
'24: Mistrzynie Polski zupełnie oszołomione
'23: Chyba już GKS zamyka ten mecz. Dogranie w stronę bramki z rożnego, bramkarka lekko wybiła, ale Kinga Kozak doskoczyła do piłki i uderzyła z kilku metrów do pustej bramki. 0:3
11:32Malopolanin
'16: Marlena Hajduk bardzo pewnie. 0:2
11:31Malopolanin
'16: trochę kontrowersyjna decyzja
karny dla GKSu Katowice.
11:30Malopolanin
'14: wymieniły wiele podań zawodniczki GKSu Katowice, wreszcie prawą stronę ruszyła akcja, tam bodajże Piątkowska dograła w pole karne do Nikoli Brzęczek, a ta z kilku metrów uderzyła mocno pod poprzeczkę i gol 0-1
11:19Malopolanin
'4: Piękny strzał Grzybowskiej z dystansu, ale obok bramki