Widzowie: ?
Odsłon: 1271
Sędziowie: Damian Grabowski (OZPN Wałbrzych)

16:53Dominik1993
'94: Machado z lewej strony na 16 metr do Wejerowskiego, ale jego strzał broni bramkarz gospodarzy!
16:48Dominik1993
'89: Dominik Wejerowski z rzutu wolnego na 20 metrze, nad bramką.
16:46Dominik1993
'87: Machado za obronę do Orzechowskiego, który w sytuacji sam na sam uderza, ale broni Guzdzioł.
16:40Dominik1993
'81: Dominik Wejerowski z 20 metrów obok bramki.
16:39Dominik1993
'80:W dalszym ciągu gra toczy się głównie w środku boiska.
16:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Karolina Jaworzyna Śląska - Pogoń Oleśnica
16:27Dominik1993
'68: Igor Maximo z lewego skrzydła odegrał na 16 metr, gdzie Łukasz Orzechowski silnym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie gościom.
16:23Dominik1993
'65: Machado z lewego skrzydła przed pole karne do Wejerowskiego, który uderza wysoko nad bramką.
16:22RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo
16:20Dominik1993
'61: Robert Pikulicki z 20 metrów tuż nad bramką.
16:18Dominik1993
Strzał Mateusza Magusiaka, po ręce Gąsiorowskiego wpada do bramki!
16:17Dominik1993
'58: Rzut karny dla Piasta, po zagraniu ręką jednego z zawodników Foto-Higieny.
16:16Dominik1993
'57: Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, gdzie uderzył Tomasz Kosztowniak, ale zbyt słabo i obronił Gąsiorowski.
16:13Dominik1993
'54: Łukasz Orzechowski na 20 metr do Igora Wargina, którego strzał broni Guzdzioł.
15:49Dominik1993
Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi 1:0, po golu Łukasza Kucyniaka, Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
15:48RegioWyniki
15:47Dominik1993
'45: Dominik Wejerowski z 25 metrów, ale prosto w interweniującego Bartłomieja Guzdzioła.
'44: Mateusz Grabowski fauluje wychodzącego na czystą pozycję Kucyniaka, ale sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę.
15:45Dominik1993
'43: Tarnov na lewym skrzydle do Orzechowskiego, który wystawia piłkę na 12 metr do Wargina, ale jego strzał o milimetry mija słupek bramki Piasta!
Wojciech Strójwąs ze środka podaje do Iegora Tarnova, który z 16 metrów uderza w słupek bramki, piłkę następnie na prawym skrzydle dopada do piłki Kucyniak, który podaje w pole karne do Wargina, który jest na pozycji spalonej!
15:37Dominik1993
'34: Igor Wargin z ostrego kąta, ale górą bramkarz gospodarzy.
15:33Dominik1993
'31: Mieczysław Przytuła z lewego skrzydła w pole karne, a przy dalszym słupku akcje zamykał Łukasz Kucyniak, który skierował piłkę do bramki.
15:27Dominik1993
'25: Łukasz Kucyniak z 25 metrów nad bramką.
15:19Dominik1993
'17: Marek Budny z lewego skrzydła na 15 metr, gdzie nadbiegający Wejerowski uderza, ale piłkę blokuje przed linią bramkową Adam Samiec!
15:15Dominik1993
'13: Piotr Tylka z 15 metrów, ale broni Marcin Gasiorowski.