'91: Mieczysław Przytuła z l uderzye skrzydła na 5 metr, gdzie głową Marcin Musiał uderza w Bartłomieja Kota!
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
17:52Dominik1993
'90: Wojciech Sowa z 25 metrów obok bramki.
17:47Dominik1993
'85: Kucyniak za obronę do Wargina, który przelobował wychodzącego Bartłomieja Kota!
17:45~Legion-Sudety
Dawac Polonia jechać z tą wiochą !
17:45Dominik1993
'83: Wejerowski z rożnego, a Radosław Krzyśków głową z 4 metra nad bramką.
17:39RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska
17:35Dominik1993
'72: Łukasz Kucyniak z 12 metrów, Kot wybija na róg.
17:33Dominik1993
'70: Strzał zza pola karnego po rykoszecie trafia do Wojciecha Szuby, który z ostrego kąta daje gościom prowadzenie.
17:25Dominik1993
'62: Machado z prawego skrzydła na 6 metr do Wejerowskiego, ale uderzył prosto w interweniującego Kota.
17:22Dominik1993
'59: Wyrównana gra.
16:56Dominik1993
Po pierwszej połowie Foto-Higiena remisuje z Polonią-Stalą Świdnica - 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
16:55RegioWyniki
16:54Dominik1993
'45: Tarnov z rzutu rożnego, a Łukasz Orzechowski głową z 5 metrów tuż obok bramki.
'45: Krzysztof Cieśla z 25 metrów, ale na róg paruje Kot.
16:46Dominik1993
'36: Tarnov z lewgo skrzydła na 16 metr, gdzie piłką dostaje Kucyniak, ten wykłada ją Wejerowskiemu, ale ten uderza nad bramką.
16:44Dominik1993
'35: Szybka odpowiedź Polonii-Stali, która po bramce Bartłomieja Skowrońskiego z 8 metrów wyrównuje stan meczu.
16:43Dominik1993
'33: Dominik Wejerowski z rzutu wolnego na lewym skrzydle, dośrodkowanie w pole karne gdzoe zamykający akcję Paweł Przytuła uderza na bramkę, piłkę między palcami przepuszcza Bartłomiej Kot i Iegor Tarnov z bliska pakuje piłkę do bramki.
16:36Dominik1993
'27: Michał Grochowski z 25 metrów wysoko nad bramką.
'26: Kucyniak do Tarnova, który w dogodnej sytuacji został zablokowany na 15 metrze przez Jakuba Białasa.
16:33RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
16:24Dominik1993
'15: Tarnov z lewego skrzydła na 20 metr, gdzie Krzysztof Cieśla uderza wysoko nad bramką.
16:22Dominik1993
'13: Okres wyrównanej gry.
16:13Dominik1993
'4: Szuba z 25 metrów, Gąsiorowski z problemami na róg.
16:09Dominik1993
Za chwilę zaczynamy
15:51Dominik1993
Spotkanie z uwagi na spóźnienie drużyny gości mecz rozpocznie się z opóźnieniem.