Sędziowie: Radosław Wilk (Kraków)

16:52GKSGLINIK.pl
Brawo Panowie! Pozdrawiamy z Gorlic
16:48ziemniaczek
3 minuty dolicza sędzia
16:41ziemniaczek
81 min Poprad usatysfakcjonowany prowadzeniem 4:1 nie atakuje a goście nie kwapią się do jakiś ataków
16:40~luk
można już dopisac 3 punkty,teraz mecz w Tuchowie i trzeba go zacząć podobnie jak ten,nie można zlekceważyc przeciwnika
16:26ziemniaczek
66 min Misiura sam na sam z bramkarzem Popradu ale przegrywa pojedynek
16:25~luk
jest dobrze
16:25ziemniaczek
64 min 4:1 zawodnicy Popradu przejeli piłkę w środku boiska świetne podanie do Polańskiego ten sam na sam strzelił po ziemi i 4:1
16:14~luk
zaangażowanie do końca,nie ma innej drogi
16:11ziemniaczek
52 min goście zaczęli z impetem i stwarzają coraz groźniejsze sytuacje
15:55~luk
trzeba jakoś dotrwać do końca i zgarnąć 3 punkty
15:54ziemniaczek
KONIEC I POŁOWY wynik 3:1przez pierwsze 20 minut nad Muszyną przeszedł tajfun potem ten tajfun ustał :) goście strzelili bramkę z rzutu karnego słusznie podyktowanego.
15:49RegioWyniki
15:49ziemniaczek
46 min Leśniak za faul ujrzał żółtą kartkę
15:47ziemniaczek
44 min Nowobilski za zagranie ręką ujrzał żółtą kartkę
15:44~luk
co Poprad zrobiłby bez tego Tokarza?
15:43ziemniaczek
Na razie spokojnie Poprad usatysfakcjonowany prowadzeniem cofnął się i czeka na kontry a Watra proboje coś ugrać więcej ale każdy ich atak jest rozbijany
15:41ziemniaczek
GKSGLINIK.pl dzięki :)
15:41~luk
jak tam gra?
15:37GKSGLINIK.pl
Dzięki za gratulacje, Popradowi życzymy wygranej w aktualnym spotkaniu...
15:36~luk
koncentracja do końca
15:34ziemniaczek
Strzelał w lewy róg bramkarz poszedł w prawy i mamy 3:1
30 min rzut karny dla gości i Kołbon pewnym egzekutorem
15:33~luk
za dobrze się zaczęło
15:32~luk
nie dobrze
15:31ziemniaczek
29 min rzut karny dla gości
15:31~luk
nie lekceważę przeciwnika żeby była jasność
15:31~luk
Watra to nie są ogórki,potrafią też grac w piłkę
15:30ziemniaczek
luk spokojnie jeszcze się mecz nie skończył :)
L
15:29ziemniaczek
26 min goście obudzili się a konkretnie Leśniak huknął z 20 m i piłka odbiła się od poprzeczki