w każdym razie porażka z amatorami to wstyd
Co ta Polonia odwala
21:57~kibicc
Panie Waldemarze co się tam odjebalo ??
21:56admin
Bardzo dziwna końcówka meczu. Zwyciężają goście, którym chyba dziś bardziej się "chciało"
21:50~kibicc
Co się tam wydarzyło w koncowce? ?
21:50~NORGE
Co się tam dzieje
21:43admin
Balawajder miał nawet okazję na zdobycie bramki, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam
21:43~NORGE
Aż dziwne ze nadal 0-0
21:42admin
Mecz wciąż na bardzo słabym poziomie. Po przerwie do bramki wszedł Soryk a bramkarz Balawejder gra w ataku.
21:20~polo
witek pisal ze jezdzi po mazowszu i za weekend ma 300 - 350 PLN minus bilety oczywiscie :)
21:14~mff
uuu nieźle, a ile pkt za relację, jakieś bonusy,ktoś to ocenia?
21:11~polo
za kazde 500 pkt dostajesz 250 PLN
21:03~mff
nie jestem za bardzo w temacie z tymi pkt za relację, ,live",podpowie ktoś o co w tym wszystkim ,,biega"?
20:54~polo
Ok przepraszam - troszke mnie ponioslo - jade na Ukraine i sledze kochany klub...
20:53melechesh
ważne że jest wynik i czas, zawsze możecie przyjść na mecz i zrobić profesjonalną relacje o jakiej marzycie
20:52admin
Panowie co do relacji to zachęcam każdego do spróbowania a potem komentowania relacji innych. Wynik jest, strzelcy są, czas meczu też. Nie narzekajmy.
20:51admin
Pierwsza połowa na bardzo słabym "ekstraklasowym" poziomie. Do przerwy bez bramek
20:50RegioWyniki