Zmiana wyniku 2:0 w meczu Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Nysa Kłodzko - MKP Wołów
'87: Maciej Sepetowski z 20 metrów nad bramką.
15:42RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:3 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
15:37Dominik1993
'82: Kamil Dołgan z prawego skrzydła na 11 metr, gdzie piłkę przyjął Tarnov minął obrońcę i strzałem po ziemi dał prowadzenie Foto - Higienie.
15:34Dominik1993
'78: Kucyniak z 14 metrów blokowany przez obrońcę.
15:31Dominik1993
'76: Kucyniak z prawej strony, piłkę na 5 metrze przyjmuje Machado, którego strzał blokuje obrońca.
15:30Dominik1993
'76: Wargin z ostrego kąta, broni Idziorek.
15:27Dominik1993
'72: Tarnov na prawą stronę do Igora Wargina, który silnym strzałem pod poprzeczkę z 7 metrów wyrównuje stan meczu.
15:25Dominik1993
'69: Tarnov z rzutu wolnego na 20 metrze, piłkę przed siebie odbija Idziorek dobija ją Krzyśków ponownie broni bramkarz, ale dobitka Kucyniaka z 2 metrów daje bramkę kontaktową.
15:22RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska
15:19Dominik1993
'64: Foto - Higiena atakuje, a zespół z Oleśnicy próbuje swoich sił z kontrataków.
15:11Dominik1993
'54: Janusz Gancarczyk z 12 metrów nad bramką.
15:08Dominik1993
'53: Janusz Gancarczyk z prawej strony w pole karne gdzie Tarnov głowa z 6 metrów obok bramki.
15:07Dominik1993
'52: Piłka z lewej strony przechodzi przez 14 metr i nadbiegający Michał Hałapacz pakuje piłkę do bramki.
15:03Dominik1993
'48: Machado do Tarnova, ten z 13 metrów ale świetną interwencją popisuje się Idziorek.
14:46Dominik1993
Po pierwszej połowie Foto - Higiena przegrywa z Pogonią Oleśnica 0:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
14:46RegioWyniki
14:44RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
14:44Dominik1993
'39: Tarnov z 25 z rzutu wolnego i broni Idziorek.
14:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
14:39Dominik1993
'37: Tarnov do Wejerowskiego ten z 18 metrów technicznie nad bramką.
14:37Dominik1993
'36: Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, gdzie niepilonowany Michał Hałapacz głową 5 metrów daje prowadzenie gościom.
14:35RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław