Stadion w Gaci
Oława, Gać 10 10
Odsłon: 1918

15:47Dominik1993
'88: Gancarczyk do Machado, a ten z 11 metrów strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie gospodarzy.
'87: Adam Bonkowski z 25 metrów, pewnie broni Gąsiorowski.
15:46Dominik1993
'85: Wejerowski na lewą stronę do Gancarczyka, który w polu karnym minął obrońcę i pewnym strzałem po ziemi pokonał Patryka Rosiaka.
15:36Dominik1993
'76: Zamieszanie pod bramką rywali i Dominik Wejerowski głową z 2 metrów trafia do bramki.
15:27Dominik1993
'67: Dominik Wejerowski z 25 metrów, a piłka przed bramkarzem nienaturalnie odbiła się od boiska i wpadła do bramki.
15:26Dominik1993
'66: Michał Wojtal z prawej strony, a Sule Ayinla z 5 metrów trafia do pustej bramki.
15:17Dominik1993
'57: Janusz Gancarczyk z lewej strony na 11 metr, gdzie głową obok bramki uderza Kucyniak.
15:16Dominik1993
'56: Orzechowski z lewej strony, a Tarnov głową z 6 metrów broni Rosiak.
15:14Dominik1993
'54: Zamieszanie w polu karnym, Krzysztof Cieśla zagrywa z 12 metra na lewą stronę do Janusza Gancarczyka, który bezpośrednio uderza do bramki obok bezradnego Rosiaka z 5 metrów.
15:09Dominik1993
'49: Dawid Cupider zza pola karnego, ale pewnie broni Gąsiorowski.
15:07Dominik1993
'47: Gancarczyk z lewej strony na 12 metr do Tarnova, ale jego strzał broni Rosiak.
14:49Dominik1993
Po pierwszej połowie Foto-Higiena remisuje z Nysą Kłodzko - 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
14:49RegioWyniki
14:46Dominik1993
'44: Tarnov z rzutu roznego, a Cieśla głową z 8 metrów nad bramką.
14:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
14:40~burczy
Nysa gola!!!
14:39Dominik1993
'37: Wojciech Strójwąs z prawej strony w pole karne, gdzie Gancarczyk głową z 10 metrów uderza, ale broni Rosiak.
14:34Dominik1993
'31: Dawid Cupider z 20 metrów silnie na bramkę, ale broni Gąsiorowski.
14:33Dominik1993
'31: Sule Ayinla z 14 metrów tuż obok bramki.
14:29RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
14:25Dominik1993
'22: Janusz Gancarczyk lewym skrzydłem w polu karnym zwodem minął obrońcę gości i podał silnie na 4 metr, gdzie piłkę do pustej bramki skierował Łukasz Kucyniak.
14:24Dominik1993
'21: Łukasz Orzechowski z lewego skrzydła w pole karne, gdzie Igora Wargina uprzedza Patryk Rosiak.
14:22Dominik1993
'20: Rzut karny na bramkę zamienia Adam Bońkowski.
14:21Dominik1993
'18: Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne, gdzie upada zawodnik Nysy Kłodzko, a sędzia wskazuje na 11 metr!
14:14Dominik1993
'11: Pierwsze minuty wyrównanej gry.