'92: Patryk Rosoliński ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry
21:34admin
'91: Arbiter dolicza 4 minuty
21:33admin
Kilkanaście minut temu skurcze łapały zawodników Drwęcy, teraz natomiast łapią co chwilę piłkarzy Sokoła :)
21:23admin
'80: Pierwszy korner dla gości
21:23admin
'78: Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spada wprost na głowę Otręby, który pewnym strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!
21:21admin
'77: Jeszcze jeden rzut rożny dla Sokoła
21:15admin
'71: Gospodarze wyraźnie złapali wiatr w żagle, zawodnikom Drwęcy będzie bardzo ciężko utrzymać remis do końca spotkania
21:14admin
'71: Dziewiąty rzut rożny dla Sokoła
21:13admin
Ciężko stwierdzić czy bramkę przypisać strzelcowi czy potraktować ją jako samobójcze trafienie bramkarza Drwęcy - Niżnika
21:12admin
'67: Kuriozalna bramka dla gospodarzy. Piłka po strzale z rzutu karnego odbija się od poprzeczki a następnie od pleców leżącego bramkarza i wpada do siatki
21:10admin
Do piłki podchodzi Mykytyn
21:10admin
W polu karnym ewidentnie faulowany Jankowski. Sędzia bez wahania wskazuje na 11 metr
21:10admin
'66: Rzut karny dla Sokoła !
21:09admin
'65: Kolejny (ósmy) rzut rożny dla gospodarzy, ponownie z wrzutką radzą sobie obrońcy Drwęcy
20:51admin
'47: Kuciński w kapitalnej sytuacji z 10 metrów strzela prosto w bramkarza!
20:49admin
'46: Dwie zmiany w drużynie gospodarzy, goście rozpoczęli drugą połowę w takim samym zestawieniu
20:38admin
Gospodarze stwarzają zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry.
20:37admin
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy niespodziewane prowadzenie Drwęcy, po golu z kontrataku
20:35RegioWyniki
20:34admin
'46: Sędzia dolicza minutę
20:34admin
'44: Strzał Kajcy trafia w mur, a piłka wychodzi na aut
20:32admin
'43: Rzut wolne dla Sokoła tuż przed linią pola karnego. Szansa na wyrównującą bramkę
20:24admin
'33: Szybkie wznowienie gry przez bramkarza, piłka po dalekim wykopie przez Niżnika i błędzie obrońcy trafia pod nogi Domżalskiego, który strzela bramkę na 0-1. Niespodziewana bramka dla drużyny gości !
20:18admin
'30: Kolejny - szósty już rzut rożny dla Sokoła
20:17admin
Gospodarze stwarzają zagrożnie głównie po stałych fragmentach gry
20:17admin
'28: Znów groźnie pod bramką Drwęcy. Tym razem bramkarz gości wybija piłkę po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego
20:15admin
'26: Groźny strzał Gajewskiego z 11 metrów, minimalnie nad bramką Niżnika