Koniec meczu. Sprawiedliwy podział punktów w Chełmie
15:52admin
'90: Arbiter doliczył 4 minuty
15:36admin
'71: Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Wołosa. Gospodarze będą kończyli mecz w 10-tkę
15:26~XXX
Teraz coś się zjebalo wcześniej było dobrze
15:20~KSZOk
ten link co podałeś i ta transmisja to tragedia, albo tnie obraz albo wcale nie działa, szkoda nerwów na to...
15:01~XXX
Relacja na żywo
15:00~XXX
14:54admin
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 2-2 (1-1). Koniec spotkania
14:52admin
Do przerwy bezbramkowy remis w Chełmie. Początkowe minuty należały do gospodarzy, końcówka do zawodników KSZO.
14:51RegioWyniki
14:50admin
'46: Dwa rzuty rożne dla gości w krótkim odstępie czasu
14:50admin
Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry
14:50admin
'45: Pierwsza groźna sytuacja dla gości. Po rzucie wolnym z około 20 metrów i dobitce piłki odbitej od muru, futbolówka minimalnie mija słupek bramki gospodarzy
14:31admin
'27: W Sandomierzu bez zmian, Wisła - Podhale Nowy Targ wciąż 1-2 (73' minuta)
14:30admin
'25: Na chwilę obecną gospodarze są dużo lepszą drużyną. Zawodnicy KSZO nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Drzewieckiego
14:29~Goora
Tylko KSZO
14:28~NaN
KSZO remis albo przegrana
14:26admin
'21: Kolejna doskonała okazja do zdobycia bramki dla Chełmianki. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową, kapitalnym refleksem wykazał się bramkarz gości ratując swój zespół od utraty bramki
14:22admin
W drugim trwającym spotkaniu w 64. minucie meczu Wisła Sandomierz przegrywa z Podhalem Nowy Targ 1-2
14:21admin
'17: Pierwszy kwadrans to lekka przewaga gospodarzy. Najlepszej okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał Mateusz Kompanicki, który mając przed sobą tylko bramkarza, lobując go uderzył obok bramki
22:58~snax