Odsłon: 737

15:51LKSGGfan
Za wspólną relację dziękuje LKSGGfan. Dziękujemy także wszystkim kibicom i śledzącym relację :)
15:50LKSGGfan
W pierwszej połowie zespół gospodarzy strzelił bramkę, jedna została ona anulowana przez sędziego, który nie miał dziś najlepszego dnia ;) Polonia Hyżne strzelając dwa gole pokazała ambicję i wolę walki, gratulacje także dla chłopaków z ekipy gości ! :)
15:47LKSGGfan
Gospodarze zasłużenie wygrywają mecz o "6 punktów" z sąsiadem w tabeli. Głuchowianka po dobrym meczu wygrywa z Polonią Hyżne 3:2. Mecz był obfity w gole i sytuacje bramkowe, na szczęście chłopaki z Głuchowa wykorzystali ich więcej ;)
15:45LKSGGfan
Koniec meczu !
15:43LKSGGfan
'90 : doliczony czas gry.
'90: goście faulują na własnej połowie, Głuchowianka ma rzut wolny.
15:42LKSGGfan
'89: sędzia wręcza dwie niezasłużone żółte kartki gospodarzom...
15:39LKSGGfan
'86: goście stawiają wszystko na jedną kartę i atakują ale gospodarze dobrze się bronią.
15:34LKSGGfan
'81: dobra odpowiedź gospodarzy i P. Iwaniszyn bardzo bliski zdobycia gola. Bramkarz Polonii ratuje drużynę gości.
15:32LKSGGfan
'79: goście strzelają gola kontaktowego ! Emocji w końcówce nie zabraknie.
15:30LKSGGfan
'77: gospodarze po strzelonej bramce kontrolują przebieg spotkania, goście czekają na kontry i polują na stałe fragmenty gry.
15:27LKSGGfan
'74: rzut wolny dla gości, dobra odległość ale na szczęście gospodarzy piłka leci wysoko nad bramką.
15:24LKSGGfan
'72: piękna kontra wykończona przez naszego zawodnika R. Wanowicza ! Brawo Głuchowianka !
15:23LKSGGfan
'71: zmiana w drużynie gospodarzy.
15:22LKSGGfan
'69: bramarz gospodarzy pięknie broni !
15:21LKSGGfan
'69: rzut wolny z niebezpiecznej odległości dla gości.
15:18LKSGGfan
'66: goście wybijają piłkę i przechodzą do kontry którą przerywa obrona gospodarzy.
15:16LKSGGfan
'65: rzut rożny dla gospodarzy. W narożniku Ł. Trojnar.
'64: goście próbują ataków skrzydłami. Głuchowianka dobrze rozbija kontry Polonii.
15:13LKSGGfan
'61: trenerzy obu ekip dononali zmian w drużynach. W drużynie gospodarzy na boisku zameldował się P. Iwaniszyn zmieniając rozgrywającego dobre zawody M. Zachwieję.
15:10LKSGGfan
'59: duże szczęście gości ! S. Bąk trafia w poprzeczkę po strzale głową. Głuchowianka w natarciu.
15:09LKSGGfan
'58: rzut wolny dla gospodarzy.
'58: bardzo brzydki faul gości i zasłużona żółta kartka.
15:08LKSGGfan
'55: po dobrym i agresywnym początku drugiej połowy do głosu dochodzą przyjezdni i w pierwszej akcji zdobywają bramkę.
15:06LKSGGfan
'55: goście zdobywają kontaktowego gola.
14:59LKSGGfan
'48: zawodnicy rezerwowi obu ekip ruszyli na rozgrzewkę. Szykują się zmiany.
14:57LKSGGfan
'46: początek drugiej części gry.
14:55LKSGGfan
Zawodnicy obu ekip gotowi już na rozpoczęcie drugiej połowy !
14:47LKSGGfan
Po pierwszych 45 minutach gospodarze pewnie i zasłużenie prowadzą 2:0. Bramki zdobyli T. Ruda i R. Wanowicz z rzutu karnego. Dalsza część relacji po przerwie ;)
14:46RegioWyniki