Odsłon: 1028

19:50Maxxey
'91: W doliczonym czasie gry gol dla Unii. Strzelcem gola Artur Amroziński.
19:44Maxxey
'85: Pięć minut do końca spotkania. Niewiele wskazuje aby wynik się zmienił. Gospodarze próbują atakować, ale Unia ma ten mecz pod kontrolą.
19:40Maxxey
Strzelał Przemysław Kornacki, znów minimalnie niecelnie.
19:33Maxxey
'75: Ostatni kwadrans spotkania. Bliski szczęścia Brazylijczyk Junior. Pilica w drugiej połowie, przy odrobinie szczęścia, mogła strzelić 2-3 bramki.
19:25Maxxey
Drugi róg. Gospodarze walczą o honorowego gola.
19:24Maxxey
W 66. minucie pierwszy róg dla gospodarzy.
19:21Maxxey
Blisko szczęścia Daniel Potakowski.
19:21Maxxey
'63: Dwie zmiany w Pilicy Przedbórz i żółta kartka dla Artura Kucharskiego.
19:18Maxxey
Za nami kwadrans gry w drugiej połowie. Unia kontroluje przebieg spotkania.
19:15Maxxey
A teraz najlepsza sytuacja dla Pilicy. Mocny strzał Przemysława Kornackiego broni bramkarz.
19:14Maxxey
Mogło być 4:0, ale Lewandowski obronił uderzenie z najbliższej odległości Kamila Sabiłło.
19:13Maxxey
'55: Gra się wyrównała, kilka razy to nawet Pilica groźnie zaatakowała, ale bez efektu bramkowego.
19:04Maxxey
'46: Od razu gola mogli zdobyć goście, ale dobrze interweniował Lewandowski.
19:02Maxxey
Rozpadał się deszcz w Przedborzu, w drugiej połowie naszą relację ograniczymy do zmiany wyniku.
18:51Maxxey
Koniec pierwszej połowy.
18:51RegioWyniki
18:51Maxxey
Uścislając - bramki dla Unii zdobyli: Konrad Kowalczyk, Maciej Wyszogrodzki i Kamil Łojszczyk.
18:50Maxxey
'45: Za chwilkę koniec pierwszej połowy.
18:45Maxxey
'40: Goście trochę uspokoili tempo. Groźnie strzelał Michał Czaplarski.
18:35Maxxey
Pół godziny gry za nami.
18:33Maxxey
'28: Jedna z nielicznych akcji gospodarzy. Groźnie strzelał Marek Brych. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.
18:24Maxxey
'20: Kamil Łojszczyk wykończył świetną akcję gości i mamy kolejnego gola dla Unii.
18:20Maxxey
Kwadrans gry za nami, drugi róg dla gości i znów było gorąco pod bramką Lewandowskiego.
18:19Maxxey
'14: Mogło być 3:0, ale gospodarzy przed stratą gola uchronił Michał Lewandowski.
18:19Nikt
Piereszą strzelił Kowalczyk a drugą wyszogrodzki
18:09Maxxey
'4: Mogło być 1:0 dla Przedborza. W pole karne dogrywał Daniel Potakowski, ale strzał Wiktora Majewskiego zablokowali obrońcy.
17:59Maxxey
Ciemne chmury odeszły, wychodzi słońce, zapowiada się całkiem miłe popołudnie.
17:56Maxxey
Ciekawostką meczów w Przedborzu może być to, że do wejściówki dodawany jest miejscowy specjał - kugiel. To potrawa wywodząca się z kuchni żydowskiej.
17:52Maxxey
Mamy już wyjściowe składy obu drużyn, a mecz rozpocznie się za niespełna 10 minut.
17:45Maxxey
Witamy serdecznie z zachmurzonego Przedborza. Miejscowa Pilica, którego desperacko broni się przed spadkiem z IV ligi łódzkiej podejmuje dzisiaj lidera tabeli Unię Skierniewice.