Stadion w Gaci
Oława, Gać 10 10
Odsłon: 1924

18:44Dominik1993
'86: Gancarczyk z rzutu rożnego, a bramkarza uprzedził Michał Gałaszewski, który z 4 metrów skierował piłkę do bramki!
18:40Dominik1993
'82: Kucyniak do Gałaszewskiego, który z 15 metrów uderza tuż obok bramki.
18:36Dominik1993
'78: Przytuła z lewej strony w pole karne, gdzie Orzechowski głową z 7 metrów tuż obok bramki.
18:35Dominik1993
'78: Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Paweł Świerzawski.
18:33Dominik1993
'74: Orzechowski w sytuacji sam na sam, ale oboje w tym samym momencie dotknęli piłki, a trafiła pod nogi Wargina, który nie spodziewał się piłki i nie zdążył uderzyć na bramkę.
18:28Dominik1993
'70: Rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił Krzysztof Czachor!
18:27Dominik1993
'69: Rzut karny dla Unii!
18:26Dominik1993
'68: Kubacki z prawej strony na 11 metr do Gancarczyka, który uderza po ziemi obok bramki.
18:22Dominik1993
'65: Orzechowski do Gancarczyka, który z 20 metrów uderza tuż obok słupka bramki Gembary.
18:20RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
18:14Dominik1993
'57: Marc Gerlach tym razem z 16 metrów znacznie obok bramki Gąsiorowskiego.
18:12Dominik1993
'55: Marcin Gerlach w sytuacji sam na sam z Gąsiorowskim, ale górą gacki golkiper.
18:06Dominik1993
'49: Marcin Mazur z prawego skrzydła na 7 metr, gdzie Tarnov głową uderza nad bramką.
'48: Łukasz Skowroński z 25 metrów, spokojnie broni Gąsiorowski.
17:49Dominik1993
Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi 1:0, po golu Janusza Gancarczyka. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
17:48RegioWyniki
17:45Dominik1993
'43: Piotr Józefkiewicz żółta karta za faul.
17:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia/Stal Świdnica
17:44Dominik1993
'42: Mieczysław Przytuła z lewej strony w pole karne, gdzie Gancarczyk głową z 11 metrów uderza nad bramką.
17:42Dominik1993
'40: Strzał Kucyniaka z ostrego kąta uderza w boczną siatkę bramki Unii.
17:38Dominik1993
'35: Strzał Mateusza Drozdowskiego z 15 metrów blokują obrońcy, ta ponownie trafia pod nogi zawodnika Unii, który dośrodkowuje w pole karne, ale obrona Foto-Higieny ponownie wybija piłkę z własnego pola karnego.
17:35RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia/Stal Świdnica
17:30Dominik1993
'28: Łukasz Kucyniak z prawej strony na 16 metr do Wejerowskiego, którego strzał po ziemi piąstkuje Piotr Gembara.
17:19Dominik1993
'16: Przewaga Foto-Higieny, zaś Unia stara się stwarzać szybkie kontrataki.
17:11Dominik1993
'9: Krzysztof Czachor żółta karta za faul.
17:09RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
17:09Dominik1993
'7: Składy drużyn dostępne w zakładce "Składy"
'7: Janusz Gancarczyk strzał z 20 metrów po ziemi daje prowadzenie Foto-Higienie!
17:08Dominik1993
'5: Początkowe 5 minut gry Foto-Higieny, ale bez żadnej groźnej okazji.
15:55~adrian33