Widzowie: ?
Odsłon: 739
Sędziowie: Sebastian Wiśniowski (Tarnów)

18:40AC_Milanista
'82: Przez prawie całą drugą połowę Podhale ogranicza się do kontrataków, Wólczanka zaś atakuje jednakże bije głową w mur.
18:03RegioWyniki
17:58RegioWyniki
17:57AC_Milanista
Wynik do przerwy to 2:1 dla gospodarzy. Wólczanka zdobyła bramkę przed przerwą jednakże mamy wcześniej wspomniane błędy techniczne
17:51RegioWyniki
17:32AC_Milanista
'28: Bramki padły odpowiednio w 21. i 23. Minucie
17:29AC_Milanista
'25: 2 szybkie ciosy „Szarotek”. Goście są już raczej podłamani psychicznie, szczególnie że początek spotkania nie zapowiadał takiego obrotu spraw.
17:14AC_Milanista
'10: Przed 2 minutami w dogodnej sytuacji Podhalanie ale główka 3 metry od słupka.
17:08AC_Milanista
'4: Mimo idealnej pogody, dzisiejsza relacja będzie w bardzo okrojonej wersji ze względu na nasze tutejsze możliwości.
17:07AC_Milanista
'3: Witamy Państwa ze słonecznego Nowego Targu !
16:58~snax