Sędziowie: brak danych

18:48Maxxey
'91: Doliczony czas gry. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy.
18:42Maxxey
Boruta lepszy zdecydowanie w rzutach rożnych 9:5, ale na bramki się to nie przekłada.
18:40Maxxey
'82: Teraz jest to już właściwie pewne. Łukasz Serafinowicz pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.
18:33Maxxey
'75: Do zakończenia meczu pozostał kwadrans. Wszystko wskazuje na trzecią w tym sezonie wygraną gospodarzy.
18:18Maxxey
'60: Kwadrans drugiej połowy za nami. Od kilku minut atakuje Boruta, ale gospodarze umiejętnie się bronią.
18:08Maxxey
'50: Boruta rzucił się do odrabiania strat. W poprzeczkę główkował Patryk Pietrasiak.
18:06Maxxey
'49: Dośrodkowanie z rzutu rożnego i prowadzenie gospodarzy podwyższył Andrzej Dolot.
17:49Maxxey
Jedna, jedyna akcja dała Orkanowi prowadzenie. Gola strzelił Michał Lewandowski.
17:49RegioWyniki
17:45Maxxey
'42: Orkan po strzeleniu bramki poszedł za ciosem i mógł podwyższyć prowadzenie. Spudłował Piotr Burski.
17:45Maxxey
'42: Zamieszanie podbramkowe i strzałem z 12 metrów bramkarza gości pokonał Michał Lewandowski.
17:31Maxxey
Więcej emocji mają wędkarze, którzy łowią ryby w stawie tuż obok boiska w Buczku. Tam chociaż coś się dzieje, a na boisku gra przypomina zabawę w przysłowiowego dziada. Ty do mnie, ja do Ciebie.
17:17Maxxey
Po kwadransie gry mamy 0:0, bez większych emocji w Buczku.
17:15Maxxey
Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
17:13Maxxey
Strzelał groźnie Patryk Pietrasiak, ale odbił Michał Chachuła. Jak na razie lepsi są piłkarze Boruty.
17:05Maxxey
'2: Pierwszy korner dla drużyny gości.
16:55Maxxey
Za kilka chwil początek dzisiejszego meczu. Piękna słoneczna pogoda, zupełnie jakby zaczynał się lipiec, a nie wrzesień.
16:44Maxxey
Witamy serdecznie z Buczku, dziś spotkanie 5. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy miejscowym Orkanem i MKP-Borutą Zgierz.