Widzowie: 200
Odsłon: 1372
Sędziowie: Konrad Gawroński (WS Łódź).

18:54Maxxey
Trzy punkty zostają w Zelowie. Włókniarz, po bardzo dobrym spotkaniu pokonał wicelidera z Kutna 2:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
18:44Maxxey
Pięć minut do końca. W rogach 6:2 dla gości, w bramkach 2:1 dla gospodarzy.
18:42Maxxey
'83: Adrian Marcioch upomniany żółtą kartką za faul na Dawidzie Wnuku - bramkarzu Włókniarza.
18:41~maciej27
KS wyrównaj na 2:2
18:35Maxxey
'77: Do końca niespełna kwadrans, bardzo szybkie tempo gry, dużo emocji w Zelowie.
18:29~maciej27
KS strzel 2 gola wyrównaj na 2:2
gramy KS KUTNO
18:27Maxxey
'68: Jak niewiele brakło do wyrównania. Obok bramki strzelał Adrian Marcioch.
18:22Maxxey
'64: Po strzeleniu gola goście nabrali wiatru w żagle. Teraz oni przeważają.
18:21~maciej27
18:18Maxxey
'60: I już tylko 2:1. Bramka zupełnie z niczego, a jedenastkę na gola zamienił Adrian Marcioch.
18:12Maxxey
'54: Pachnie kolejnymi bramkami dla Włókniarza. Widać, że gospodarze mają dziś wielką chęć do gry.
18:09Maxxey
'51: Prowadzenie gospodarzy podwyższył Albin Maciejewski.
18:07Maxxey
'49: Co odwlecze, to nie uciecze! Jest 2:0 dla Włókniarza!
18:07Maxxey
'48: Bardzo szybka kontra gospodarzy. 39-letni asystent trenera Piotr Golański popędził niczym sprinter i idealnym podaniem obsłużył Dregiera. Ten jednak strzelił w bramkarza!
18:06Maxxey
'48: Podwójna zmiana w zespole gości, którzy od pierwszej akcji drugiej połowy zaatakowali gospodarzy.
17:50Maxxey
Po pierwszej połowie zasłużenie prowadzą gospodarze. Ich prowadzenie mogło być wyższe, ale zabrakło skuteczności.
17:49RegioWyniki
17:47Maxxey
Przed szansą Majda. Z linii bramkowej wybili obrońcy. Tylko róg dla Włókniarza.