'90: 4 minuty doliczył sędzia.
17:42Maxxey
'85: Bardzo umiejętnie broni się zespół gości. Pięć minut do końca.
17:28Maxxey
Zostało 20 minut. Chmury zakryły niebo, ale nie pada. Zupełnie tak jakby deszcz czekał aby skończył się mecz i abyśmy mogli również naszą relację doprowadzić do końca.
17:24Maxxey
'67: Coraz bliżej wygranej w Buczku Ceramika. Orkan atakuje, ale pod bramką Mateusza Deki brakuje skuteczności.
17:18Maxxey
'61: Kwadrans drugiej połowy za nami. Nad boisko w Buczku nadciągnęły ołowiane chmury. Za chwilę może zacząć padać zapowiadany dziś w powiecie łaskim deszcz.
17:16Maxxey
Trener gospodarzy dokonujej potrójnej zmiany.
17:15Maxxey
'58: Seria rzutów rożnych dla Orkana.
17:14Maxxey
Nieskuteczny dziś jest Piotr Burski. Teraz piłkę wybili mu obrońcy, a była to świetna okazja do wyrównania.
17:07Maxxey
W odpowiedzi kontra gości i rzut rożny.
17:05Maxxey
'48: Piotr Burski nie wykorzystał sytuacji sam na sam!
16:49Maxxey
Po pierwszej połowie zasłużenie prowadzi Ceramika.
16:49RegioWyniki
16:46Maxxey
Michał Chachuła ratuje gospodarzy. Rzut rożny.
16:45Maxxey
'44: Szybką kontrę gości musiał przerwać Andrzej Dolot. Żółta kartka i rzut wolny.
16:40Maxxey
Ceramika uwierzyła w zwycięstwo i teraz to ona jest stroną przeważającą.
16:37Maxxey
Pewny strzał z jedenastki i Dawid Poddębniak otwiera wynik tego spotkania.
16:36Maxxey
Rzut karny dla Ceramiki.
16:31Maxxey
'30: Pół godziny gry za nami - nadal bez bramek.
16:26Maxxey
Drugi korner dla buczkowian.
16:21Maxxey
'19: Rzuty rożne na remis - 1:1, teraz przed szansą Ceramika.
16:17Maxxey
Teraz blisko szczęścia Ceramika. Po kwadransie mamy bezbramkowy remis.
16:15Maxxey
Bardzo dobra sytuacja dla Orkana. Dominik Cukiernik strzelił jednak za słabo i nadal mamy 0:0 w Buczku.
16:13Maxxey
Gra w środku pola, jak na razie mało ciekawe spotkanie.
16:06Maxxey
W odpowiedzi strzelał z dystansu Bartłomiej Gambka, ale obok bramki Michała Chachuły.
16:04Maxxey
Pierwszy rzut rożny dla Orkana.
16:04Maxxey
'2: Mogło być 1:0 dla Orkana, ale Piotr Burski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Ceramiki. Duży błąd popełniła defensywa gości.
15:31Maxxey
Buczkowianie to prawdziwa rewelacja rundy jesiennej. Nie przegrali jeszcze w tym sezonie i dziś są również faworytem spotkania.
15:30Maxxey
Lubimy IV ligę łódzką. Dziś jesteśmy w Buczku. Miejscowy Orkan podejmie Ceramikę Opoczno.
13:06~snax