Stadion BBOSiR
Bielsko-Biała, Młyńska 52b
Odsłon: 609

17:49Maxxey
'92: Jakub Bieroński daje cień nadziei gospodarzom. Ostatnia minuta doliczonego czasu gry i mamy 2:3.
17:48Maxxey
'91: Doliczone trzy minuty.
17:35Maxxey
LKS Bełk odzyskuje dwubramkowe prowadzenie. Dawid Grabiec pokonuje bramkarza Podbeskidzia II.
17:32Maxxey
'75: Kwadrans do końca spotkania.
17:29Maxxey
Podbeskidzie jeszcze walczy! Piękny strzał Pawła Moskwika i mamy 1:2!
17:26Maxxey
Goście poszli za ciosem. Damian Olczak podwyższa prowadzenie LKS Bełk. 2:0!
17:20Maxxey
'63: Blisko wyrównania gospodarze. Piłkę jednak wybili obrońcy na rzut rożny.
17:18Maxxey
'61: I jest gol dla LKS Bełk. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Rasek.
17:17Maxxey
'59: Po kwadransie gry w drugiej połowie nadal 0:0. Goście za to zbierają więcej upomnień. Już czterech z nich obejrzało żółte kartki.
17:05Maxxey
'48: Lepiej drugą połowę rozpoczęli goście, którzy wykonywali już dwa rzuty rożne.
16:47RegioWyniki
16:44Maxxey
'43: Słupek po strzale jednego z zawodników gości.
16:38Maxxey
Obustronna żółta kartka. Sędzia nieco ostudził zapał zawodników.
16:32Maxxey
'30: Pół godziny gry i nadal 0:0. Z boiska wieje nudą.
16:19Maxxey
'18: Teraz pierwszy korner dla rezerw Podbeskidzia.
16:16Maxxey
'15: Po kwadransie gry mamy bezbramkowy remis.
16:13Maxxey
'11: Pierwszy rzut rożny dla LKS Bełk.
16:06Maxxey
'4: Pierwsza próba gości, jednak minimalnie niecelna.
15:58Maxxey
Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Za chwilę startujemy!
15:58Maxxey
Faworytem spotkania wydają być się goście, ale rezerwy Podbeskidzia nie stoją na straconej pozycji.
15:58Maxxey
Witamy serdecznie. Mamy w niedzielne popołudnie relację z meczu kończącego 9. kolejkę spotkań w II grupie IV ligi śląskiej.
12:31~snax